SEVDİĞİM ERKEK ÇOK KISKANÇ

Kişi kendınden bilir işi. Asla dıyorum yapamazdm degıl ona ızın vermem zaten. Herkesın bır sınırı var benım özgürlügümü kımse kısıtlayamaz bana asırı derece kıskananlar kıroca gelıyor. Ne ben ne esım 8 yıllık ısımız evlılıgımız boyunca kıskanclık yuzunden kavga etmedık. Bana bu muamelıyı yapan adamı bır dk yanımda tutmam.

Şaka mı bu yorum ?
Lütfen şaka olsun çünkü..

Allah yardımcın olsun ama inşAllah daha da ilerlemez ablacım .

Siz buna evlilik mi diyorsunuz?
Evlilik hayatı paylaşmaktır,
kısıtlamak ve çekilmez hale getirmek değil.
Eşiniz takıntı derecesinde kıskanç ve ruhsal olarak kesinlikle ağır derecede hasta,
adamakıllı ve uzun süreli tedavi görmezse,
bir yıla kalmaz siz psikiyatri kliniğine yatarsınız.
Değip değmeyeceğini düşünün.

E bunu siz yazmışsınız.
Fiziksel olmasa da şu an psikolojik şiddet görüyorsunuz ama bir şekilde de kabullenmişsiniz.
Şiddet bana değil onun altını çizmek istedim ayrıca psikolojik şiddeti gördüğümü netce ifade ettim. Kabullenen insan sizce böylr bir konu açar mı? Amacım ne olabilir? Destek için konuyu açtım. Bakın eşim ruh hastası ve bende bunu kabul ediyorum hadi beni alkışlayın diye değil

Kişi kendinden bilir işi... Olabilir bilemem bu da bir görüş

Bende böyle düşünüyorum. Oturup güzelce sohbet edemiyoruz. İşyerinde günümün nasıl geçtiğini anlatmak istiyorum cevap olarak direk kıskançlık sorusu soruyor. Artık konuşmaz oldum nasılsa kıskanacak soru soracak bana diyerek... Ama tedavi şart dediğiniz gibi teşekkür ederim

Şöyle diyim. Şahsıma karşı sevgisini kıskançlık anlamda değil romantik anlamda çok belli eden biri. Sevgisini değer verdiğini görüyorum. Ben isterim ki bu ruh hastası takıntısı da bitsin, bende sizin dediğiniz gibi hasta olmayım. Ona değer sabretmek, ben çözüm arıyorum, final değil

Tabiiki final olmasın fakat ben kendinizi de koruyabildiğiniz derecede koruyun istedim :) sağlık anlamında

Ben hiç sağlıklı bulmadım eşinizi.

adam hasta bence iki gün sonra çok kıskanıp size de zarar vermeye başlar umarım hoşnuza gitmiyordur bu olay korkutucu çünkü normal değil

Bende kıskançlık yerine inatlaşma başladı. Bana yapılanın aynısını bende ona yapıyorum. Ama kıskançlıktan değil inattan.
Nisanliyken de böyle miydi peki? Siz de çok haklısınız çünkü bu kıskançlık yüzüne çevre de arkadaş bile kalmıyor bı kafese koyma isteği geldiği için :/ sizi çok iyi anlıyorum

Nisanliyken de böyle miydi peki? Siz de çok haklısınız çünkü bu kıskançlık yüzüne çevre de arkadaş bile kalmıyor bı kafese koyma isteği geldiği için :/ sizi çok iyi anlıyorum
Nişanlıyken daha beterdi. Şimdi aynı evin içinde trip atmam zoruna gidiyor bi tık daha azalttı. Ama hala devam vazgeçmiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…