Sevdiğim 'le başım dertte :(

sevenleraglarmis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2012
179
9
mrb kızlar benim derdim başlıktan anlaşıldığı üzere sevdiğimle 8 yıldır birlikteyiz ve artık son demi yaşıyoruz allahtan bir mani çıkmazsa bayram sonu gelicekler ailemle tanışacaklar ve nişanlanacağız ama çok büyük bi sorunumuz var şuan işsizlik 4 yıllık mezun kendisi her neyse asıl mevzu burda başlıyor biz ayrı şehirlerde yaşıyoruz doğru düzgün telefonda konusamıyoruz çok rahat değildir ailesinin yanında telefonla pek uğraşmaz ayrı şehirlerde olduğumuz için yüz yüze görüşmemizde öyle çok mümkün değil en fazla nette görüşebiliriz diyeceğim ama nette de görüşemiyoruz dedim ya rahat değil bizim tek olayımız sms sms dediysemde aşkım canım hayatım değil nasılsın iim sen nasılsın yanii tüm bu yaşanan olumsuzluklara karşılık bir açıklama beklediğimde ise içimden sana aşkım hayatım cnm demek gelmiyo seni karım görüyorum artık dio nette görüşmek istemiyrum sana sarılamadıktan sonra diyor ya bilmiyorum onceden de boylemiydik desem de değildik tek sorunumuz bu hale gelmemiz işsizlikmi bilmiuorum 8 yılımı verdim emeğimle geldikk tam sonuna gelmişken vazgeçmek niyetinde değilim ama mutszum nolur akıl verin çıkmazdayım ....

mrb kızlar benim derdim başlıktan anlaşıldığı üzere sevdiğimle 8 yıldır birlikteyiz ve artık son demi yaşıyoruz allahtan bir mani çıkmazsa bayram sonu gelicekler ailemle tanışacaklar ve nişanlanacağız ama çok büyük bi sorunumuz var şuan işsizlik 4 yıllık mezun kendisi her neyse asıl mevzu burda başlıyor biz ayrı şehirlerde yaşıyoruz doğru düzgün telefonda konusamıyoruz çok rahat değildir ailesinin yanında telefonla pek uğraşmaz ayrı şehirlerde olduğumuz için yüz yüze görüşmemizde öyle çok mümkün değil en fazla nette görüşebiliriz diyeceğim ama nette de görüşemiyoruz dedim ya rahat değil bizim tek olayımız sms sms dediysemde aşkım canım hayatım değil nasılsın iim sen nasılsın yanii tüm bu yaşanan olumsuzluklara karşılık bir açıklama beklediğimde ise içimden sana aşkım hayatım cnm demek gelmiyo seni karım görüyorum artık dio nette görüşmek istemiyrum sana sarılamadıktan sonra diyor ya bilmiyorum onceden de boylemiydik desem de değildik tek sorunumuz bu hale gelmemiz işsizlikmi bilmiuorum 8 yılımı verdim emeğimle geldikk tam sonuna gelmişken vazgeçmek niyetinde değilim ama mutszum nolur akıl verin çıkmazdayım ....

bunlar bahane olmasın sakın canım erkeklerin hiç bi dediğine inanmamda ben babamda dahil oda erkek sonuçta okadar çok konu okuyoruzki değişik konnular ne bileyim inşallaah dediği gibidir sevgilinin ama çoküzüldüm senin için:KK5:

bunlar bahane olmasın sakın canım erkeklerin hiç bi dediğine inanmamda ben babamda dahil oda erkek sonuçta okadar çok konu okuyoruzki değişik konnular ne bileyim inşallaah dediği gibidir sevgilinin ama çoküzüldüm senin için:KK5:

ya canım şuan gerçekten çıkmazda yani işsizlik bir yandan e haliyle nişanlanacağız ailesinin haberi var tahminimce bunuda bir baskısı var bir yandan da ben baskım mı bu hale getiriyor bu durumu da diyorum yani aynı zmanda kpss ye hazırlanıyor herşey üst üste mi geldi diyorum kendi kendime de diyorum hani gerçekten sevmese bunca sıkıntıya girmez ya bitirir tüm sıkıntılarından kurtulur yani ama karım olarak görüyorum artık diyo da bende insanım yaaa duymak bilmek isterim elbette napcam bilmiyorum ayrılık desem 8 yıl var onu geçtim seviyorum yaaa hem ayrılığıda dnedik olmadı yapamadık birbirimizsiz yani anlıycanızz aşşa tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumundayım tek umdum sizlerin msjlarıyl biraz olsun dertlerime ortak olup azalmasını sağlamak...

çok garip.. Bnmde 10 yıllık bi ilişkim var fakat hayatım bitanem demeden konuşmayız. Ben ona Gurur dediğimde bana bile garip gelıyor artık. İsmiyle hitap etmek...
Hadi bunları geçtim pek mühim şeyler değil ama uzaksınız netten görüşmeme sebebınız ne ki.. Askere gttgnde bu uzaklık çilesini yaşadık da çarsıya cıksada netten görsem diye delırıodum oda ben de.. Sizinde böyle can atmanız gerekirken bu soğukluk da neyin nesi... Anlam veremedim be arkadaşım ya :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

8 yılın nerdeyse 5 senesini ayrı geçirmişsiniz
İlişkiniz ne kadar sağlıklı diye merak ettim.
Aranızda soğukluk olması normal bence
Koca adamın telefon konusunda sıkıntılı olmasına da anlam veremedim
En azından nişanlanmadan evvel beraber vakit geçirmelisiniz ki , bu zamanın ve mesafenin
ilişkinize ne yönde yansıdığına bakmanız için fırsatınız olsun :KK31:

bu kadar zaman uzaktan yürütebildiğiniz için tebrik ediyorum sizi. :KK53:

ya zaten biz çok fazla samimi çok fazla arahat olamadık hiç ilişkimizde ben yaşadığım şehirde okudum o ankaradan geldi.

çok garip.. Bnmde 10 yıllık bi ilişkim var fakat hayatım bitanem demeden konuşmayız. Ben ona Gurur dediğimde bana bile garip gelıyor artık. İsmiyle hitap etmek...
Hadi bunları geçtim pek mühim şeyler değil ama uzaksınız netten görüşmeme sebebınız ne ki.. Askere gttgnde bu uzaklık çilesini yaşadık da çarsıya cıksada netten görsem diye delırıodum oda ben de.. Sizinde böyle can atmanız gerekirken bu soğukluk da neyin nesi... Anlam veremedim be arkadaşım ya :KK43:

sizinki gibi birilişkim olmasını ne çok isterdim inann imrendimm allahım hiç bozmasın bu sevginizi ...

8 yılın nerdeyse 5 senesini ayrı geçirmişsiniz
İlişkiniz ne kadar sağlıklı diye merak ettim.
Aranızda soğukluk olması normal bence
Koca adamın telefon konusunda sıkıntılı olmasına da anlam veremedim
En azından nişanlanmadan evvel beraber vakit geçirmelisiniz ki , bu zamanın ve mesafenin
ilişkinize ne yönde yansıdığına bakmanız için fırsatınız olsun :KK31:

pek dışa dönük değil içe dönük bir çocuk rahat olamıyorum ailemin yanında elimde telefon uğraşıp durmak ki bunda ailesinin payı buyuk çünkü ailesi elinde tel görünce işte o kızla mı görüşüyon elinden tel düşmüyo iması ona ters geliyo net içinse ablmaız var bitane aynı odayı paylaşıyor onun yuzunden de nette görüşemiyoruz yani elbette bahane bunlar da dedim ya görüşmeyi istemiyomus...

Çok anlamlı gelmedi bana açıkçası, artık çoluk çocuğun elinde telefon var
Cep telefonu yok mu bu adamın
Hiç mi fırsat yaratamıyor sizi aramak için, illa ailesinin yanında konuşmak zorunda değil ki
whatsapp var, face var var da var
İnsan istedikten sonra her türlü görüşür , konuşur

Çok anlamlı gelmedi bana açıkçası, artık çoluk çocuğun elinde telefon var
Cep telefonu yok mu bu adamın
Hiç mi fırsat yaratamıyor sizi aramak için, illa ailesinin yanında konuşmak zorunda değil ki
whatsapp var, face var var da var
İnsan istedikten sonra her türlü görüşür , konuşur

evet haklısın arkadasım da yaratamıyor işte görüşmek istemediğini söylyor nette zaten watsap olmaz teli eski model :)

Amin canım teşekkür ederim iyi dileklerin için..
Sevdiğin içine kapanık olabilir ama biz kadınlar iltifatları güzel sözleri pohpohlanmayı severiz. Fıtratımız bu bizim.. İlgiyi severiz hepimiz :)
İşte bunlar olmayınca bizim öncelikle özgüvenimiz sarsılır. Kadın oldugumuzu unuturuz..
Ve bi ilişkide ilgi yoksa... O kadın çok tehlikeli olur :)

özlemek ayrı bişey... 5 yıldır uzaktasnz dıye ya rutine bindi iliski ya da adam alıstı ayrılga... özlemiyor demek ki ya.. yanı sözde ''özledm'' degil.. ciddi ciddi özleyen bir dk sesni duymak icin fırsat yaratır... bide 4 yıldır işsiz dedıgıne göre sevgln en az 27 yasında.. ee 27 ysında cogu erkegın colugu cocugu oluyor.. mumkunse arasın aılesınden cekınmeden ya...

Ck anlamli gelmedi bana .konu sahibi allah yardimcin olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin canım teşekkür ederim iyi dileklerin için..
Sevdiğin içine kapanık olabilir ama biz kadınlar iltifatları güzel sözleri pohpohlanmayı severiz. Fıtratımız bu bizim.. İlgiyi severiz hepimiz :)
İşte bunlar olmayınca bizim öncelikle özgüvenimiz sarsılır. Kadın oldugumuzu unuturuz..
Ve bi ilişkide ilgi yoksa... O kadın çok tehlikeli olur :)

aynen öyle ya istiyorum bekliyorum dedin ya pohpohlanayım istiyorum...

valla bende 8 yıl biriyle birlikte olsam bende evliymiş gibi hisseder salıveririm bazı şeyleri haklı.

haklı olabilir belki ben ona sadece işsizlik konusunda hak veriyorum diğer konularda sadece anlaam veremiyorum...

özlemek ayrı bişey... 5 yıldır uzaktasnz dıye ya rutine bindi iliski ya da adam alıstı ayrılga... özlemiyor demek ki ya.. yanı sözde ''özledm'' degil.. ciddi ciddi özleyen bir dk sesni duymak icin fırsat yaratır... bide 4 yıldır işsiz dedıgıne göre sevgln en az 27 yasında.. ee 27 ysında cogu erkegın colugu cocugu oluyor.. mumkunse arasın aılesınden cekınmeden ya...

yok hayır ayrılığa alışması mümkün dil ayrı duramıyoruz çünkü çok ciddi kavgalarımız oluyor ya biz böyle değildik kızlarr ne olduysa askere gidip geldikten sonra boyle oldu neden diyceksinz askere gitmeden güzel bir işi vardı hatta o zaman o kadar iyidik ki biz nie hiç kavga etmiyoruz diyordu ama askerden geldikten sonra sürekli tartışıyoruz en buyuk sebebimiz işsizlik elbette çünkü önümüzde tek engel iş kaldı işimiz olsun yuvamızı hemen kurucaz erkekler birazda sorumluluktan kaçarlar galiba bu arada ikimiz de 26 yaşındayız...

Rahatsiz edici bir dolu nokta var...
Koca adam, neymis o kizla mi konusuyorum imasi onu rahatsiz ediyormus, 8 yillik iliksi yasamayi biliyor ama evet onunla konusuyorum demeyi bilemiyor mu? Bu pisiriklik kusura bakmayin, cok basiniz agrir ilerde...
Diger konuda ablasi ile bu yasta ayni oda da mi kaliyor dediniz?!! Daha neler...
Hadi varsayalim boyle, .icini kaldirip iki internet kafeye gitsin bari yuzunuzu gorun birbirinizin...
Sadece mesajlasmak, evlilik karar verme arifesinde bana cok sacma ve yetersiz geldi...
Ustelik resmi resmi, arada heyecanladiran bir duygu, his bile yokmus gibi...
Ustelik sen benim karim olacaksin demesi?!! Evlenince sevgi, ask oluyorsa, evlilikte de askim sevgilim de olur...
Eger en basindan beri boyleyse ve siz bunu boyle kabul edip sevdiyseniz simdi bizim bir seyler dememiz hicbir ise yaramaz, bu sizin kararinizmis, simdi bunlari sorgulamak icin gec...
Yok sonradan boyle olduk dersen de bir seyler ters gidiyor emin ol, ne arama, ne goruntulu konusma, ne de sevgi sozcukleri, benim burmuma guzel kokular gelmedi, uzgunum...

amin arkadaşım amin bende anlam veremiyorum napcam ne etcem ne düşüncem neden böyle anlayamıyrum ya :KK43:

Suna çok eminim ama için acio ve kimsen yok.varda yok. Degilmi? Yalnis anlama lütfen .incitmek için soylemiorum . yasadiklarini insan hep tek basina yasiyor onu kastediorum.:KK43: bu yüzdende daha agir gelio suanki durumun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Rahatsiz edici bir dolu nokta var...
Koca adam, neymis o kizla mi konusuyorum imasi onu rahatsiz ediyormus, 8 yillik iliksi yasamayi biliyor ama evet onunla konusuyorum demeyi bilemiyor mu? Bu pisiriklik kusura bakmayin, cok basiniz agrir ilerde...
Diger konuda ablasi ile bu yasta ayni oda da mi kaliyor dediniz?!! Daha neler...
Hadi varsayalim boyle, .icini kaldirip iki internet kafeye gitsin bari yuzunuzu gorun birbirinizin...
Sadece mesajlasmak, evlilik karar verme arifesinde bana cok sacma ve yetersiz geldi...
Ustelik resmi resmi, arada heyecanladiran bir duygu, his bile yokmus gibi...
Ustelik sen benim karim olacaksin demesi?!! Evlenince sevgi, ask oluyorsa, evlilikte de askim sevgilim de olur...
Eger en basindan beri boyleyse ve siz bunu boyle kabul edip sevdiyseniz simdi bizim bir seyler dememiz hicbir ise yaramaz, bu sizin kararinizmis, simdi bunlari sorgulamak icin gec...
Yok sonradan boyle olduk dersen de bir seyler ters gidiyor emin ol, ne arama, ne goruntulu konusma, ne de sevgi sozcukleri, benim burmuma guzel kokular gelmedi, uzgunum...

bir başkası mı geldi aklınıza ya ben sanmıyorum elbette çok saçmalıklar var dediğinde de sonuna kadar haklısınız ama şöyle bi sıkıntı da var ben şehirde yaşıyorum o köyde galiba bununda biraz etkisi var sanıyrum evet sonradan böyle oldu önceden böyle değildik benimde zoruma giden bu ya zaten :KK43:(((((

X