Sevdiğini özleyenler buyurun

Biz askerliği bi seneden fazla oldu atlattık iki ay önce istanbulda yaşarken o şimdi iki aydır eskişehirde özlüyoruzzzzz

Şafağımız daha 337 :KK11:
Allah tan 2 gün sonra dağıtıma geliyor.
Çok özleeeeeeeeeeediiiiiiiiiiiim ne zormuş asker yolu beklemek of offffff:KK14::KK14::KK14::mad::mad::mad:

Merhaba arkadaşlar,
ben yeni üyeyim Allah hepinizi tez zamanda kavuştursun. Benim sevdiğim de uzakta ve inanılmaz çok özlüyorum :KK43:

Bugün 5. yılımız bitanem.. En çok böyle günlerde hissedyrum yokluğunu, uzaklığımızı ..
Hasretliğimiz daha bi dokunuyo bu özel günlerde ..
Bu son dimi bitanem seneye 6. yılımızı kutlarken inşallah yanyana olucaz belkide evimizde :KK68:
Ben güzel bi sofra hazırlarım sana Sen işten gelirsin :KK68::KK68:
Az kaldı hayatımm ÇOOOOK ÖZLEDİM SENİ ÇOOOK :KK42: :KK42: :KK42:

Geçen ay babaannemi kaybettik. Onu çok fazla özlüyorum. Birinin geleceğini bilerek özlemekten çok daha fena bir durum gelmeyeceğini bilerek özlemek...

Az kaldı kavuşmaya hasretin sevginin özlemin zirvesindeyim ÇOOOOOK ÖZLEDİM SENİ ÇOOOOK

Bir taneeeemm seni çookkk özlediiiiiimmmmmmmmm :KK60::nazar:allahın izniyle iki hafta sonra yanıma gelecekk zaman geçmiyorrrrr ooooffffff çoooook özlediimmmmm çooooooookkk...:KK61:

Canlarım benim kocişkom askerde.onu çok özlyorum.varmı benim gibi aşkını ,kardeşini ,sevdiğini özleyen,sevdiği askerde olan
abiiiimmmm :/ O askerde ve şu an üniversiteye hazırlanıyorum bana yardımcı olabilecek dönemde,derslerimi anlatacak bana destek olacak kişi o ve o kadar çok hissediyorum ki eksikliğini. Telefonda hal hatır sormadan derslerimi soruyor ve dershaneye gitmem mümkün değil madi açıdn daha bi fazla eksikliğini hissediyorum :KK43:(

X