Sevdiğini özleyenler buyurun

mardinde askerlik yapıyo çok özlüyorum Allah yardımcısı olsun çarsı izni bile yok çok kötü yere cıktı askerliği of offf :KK43::KK43:

Allah hepimizin yardımcısı olsun inşaAllah sizinde askeriniz sağ salim yapar sıkıntı çekmeden döner dua edin bol bol 🙏 Rabbim sabredenlerle beraberdir..

Nişanlimdan 8 aydir ayriyim :KK43: Ben Avustralya'da yaşiyorum, Nişanlim da Istanbul'da. Gecen sene Eylul'de nişanlandik sonra onu orada birakip geldim dunyanin bir diger ucuna. Onu oyle cok ozluyorum ki :KK43:( ona tekrar kavusmama 70 gun var. Allah'im sabir versin..

Nişanlimdan 8 aydir ayriyim :KK43: Ben Avustralya'da yaşiyorum, Nişanlim da Istanbul'da. Gecen sene Eylul'de nişanlandik sonra onu orada birakip geldim dunyanin bir diger ucuna. Onu oyle cok ozluyorum ki :KK43:( ona tekrar kavusmama 70 gun var. Allah'im sabir versin..

offf nasıl dayanıyorsun :KK14:
evlenince nasıl olacak?

Allah sabır versin bol bol, bu günler geçer inşallah.

Amiiin insaAllah, Allah razi olsun. Bilhassa ben cok ozledigim zaman kirici olabiliyorum istemeden, daha dogrusu tartisacak kavga edecek bahaneler uretiyorum durduk yere ama Allah'tan nisanlim anlayisli bu konuda, o da biliyor cok ozledigimden yaptigimi oyuzden uzerime gelmez hic, hep alttan alir tatliya baglanir sonunda.

Canimin icini cokk özledim kokusunu daha cok ozledim:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK5:tamam 2 gündür beraber olmuş olabiliriz ama ben bugün seni yine e çoookkkkk özlllledddimmmmmmmmmm En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
Ben sozlumuu cookk ozledimm 6aydir gorusemiyoruzzz :'( 2 gun sonra yanina gidecegim fakat gunleri gectim saatler gecmek bilmiyoo :') cokk ozledimmm askimii coooookkkkkkkkk.. allahim onu benden almasinnnm Yarabbimmmm

ben herşeyimi çok özledimmm geçen haftalar aylar yılllar boyunca yanımda olsada çok özledim =)

X