Bebek Beslenmesi seven seas vitamini lütfen yardım

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
arkadaşlar benim 15 aylık bir bebeğim var ve bebeğim 5.ayından bu yana iştah sorunu çekiyoruzx çok fazla...artık kilo sorunumuz zaten başlı başına bir problem dr.muz tahili vs.yaptı ama bir sonuç elde edilemedi sipraktin çinko yetmezliği gibi minadex ve şimdilerde de vimin c şurubu kullanıyoruz hiç iştahı açılmadı uyku da uymuyor hiç ilaçların fgaydasını görledik ayrıca yemedişğinden ayakta bile zor yürüyor halsizlik yapıyor yememsi çok aşırı hareketli olmasıda kilo kaybına yol açtı dr.lar bişey demiyor 2 tane dr.özeline götüürdüm hep tahlili ilaç felan veridler sağlığı iyi dediler başkada bir şey yok bağışıklık sisteminin koprunması için de bir çok ilaç kullandık çünkü çok sık sık hasta oluyor...boyuda artık uzamadığı fark ettik acaba bu vitamini kullnaıpta hem iştah hemde boyu için fayda gören varmı ....lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar....

canim supravit surubu bize biraz yardim etti.ayrici uzum istah acici diye okumustum.Her yemeginde ya defne yapragi yada birkac tane havuc tohumu kayarim onlardan da biraz fayda gorduk.

çok ilginç havuc tohumunu hıc duymamıstım sevenseas balık yagını ben verıyorum su an daha yarım sıse oldu yanı ılk basta acayıp ıstahsızlık yaptı 1 hafta falan ama sımdı bıraz daha ıyı yemesı gelısımı ıse bakalım tam bıtsın o zaman gorucem

Son düzenleme:
Bu arada ben havuç tohumunu denemeye başladım ama iştahsız çocuğa onu içirmek de ölüm

X