Sevgili , ama gibi …

Ayrı eve çıkmanızı size gelip gününü gün etmek için istiyor. Daha rahat buluşma hatta mümkünse ucunda cinsellik falan işte. Buluşmaya çağırınca hayır demenizi anlamayıp ısrar etmesi iğrenç. Hayır işte nesini anlamamış?

Bende size ilk mesajimda kavak sallanıyor dedim. Ciddiyetsiz yani...
Evet sizlerin de görüşleriyle bunu anlamış oldum. Ama işte o ayrılık sürecinden önce ciddiyetini belli ediyordu. Ne olduysa o süreçten sonra oldu maalesef Eskiden böyle değildi. Gelecek için hep bizli konuşurdu falan.

Ya öyle amca gibi diil bakımlı sportif yakışıklı birisi . Yaşını göstermiyor
Benim öz amcam da yasini göstermez. Spor yapar saçları uzundur bağlar, fön çektirir. Spor giyinir vs... Benden 16 yaş büyüktür.. ama amca yani ne kadar göstermese de benden büyük olduğu belli. Yengem de öyledir mesela aynı yaşlar ama ondan da genç görünür. Yine de belli hem olay sadece dış görünüş değil ki 5-10 sene sonrasını düşünün.. cinsellik de dahil... Bakalım uyacak misiniz sizce?

Ona ne olduğu hususunda bir tahminim var ama sizi incitmek istemem. Gelecek için " bizli" konuşmayı bırakması bile bir işaret. Eğer seviyorsaniz ve evlilik dusunmuyorsaniz anı yaşayın ama nereye kadar?. Yok evlilikse niyetiniz bilin ki bu adamla çıkmaz sokağa girersiniz.

Ne tahmininiz ?

Yok çocuk istiyor sürekli benden çocuk istediğine dair konu açar bişiler gönderir gelecekteki çocuğumuz diye programlar var ya onlardan fln yapar

Kızmayın keriz avı gibi olmuş bu biraz.
Adam 45 yaşında size 1 sene sonra dişini sıkta ayrı eve çık diyor e adam oldu 46 ondan sonraki sene içinde evlilik düşünmediği belli zira 1 sene sonra evlenmeyi düşünse boşa masraf yapma biz 2 seneye evleniriz zaten der e oldu adam 47 evlenmeye karar verdi 48 de evlendiniz. Hali hazırda çocuğu olan hiçbir erkek o yaştan sonra çocuk yapmaz.

Çocuk o kadar problem değil benim için onları pek düşünmüyorum da ben nerdeyim onun için onu düşünüyordum. Ama galiba dış kapının mandalı

Çocuk o kadar problem değil benim için onları pek düşünmüyorum da ben nerdeyim onun için onu düşünüyordum. Ama galiba dış kapının mandalı

Onu bilemem sizi terketmesine sebep olan büyük hatanız neydi o önemli.
Bu barışma kimseyi bulamadım e takılıyorduk iyi kötü yine takılırız diye yokluktan mı yoksa sevdiği için mi siz tartacaksınız.
Ha sevdiği içinse bile o hata ne kadar büyüktü tekrar aynı frekansı yakalayabilecekmisiniz zaman gösterir.

İşte şimdi bi ilişkimiz yokmuş deniyormuşuz bakalım bi tık ileri taşıyabilecek miymişiz taşıyamayacak mıymışız ilişkiyi . E dedim seni seviyorum diyodun? Dedi yükselmişti sevgi tekrar tartışınca indi. Bu kadar yolu bakalım düzelebilecek miyiz diye geldim. Gene kavga ettik dedi .

Bence başka bir uzvu yükseldi beyzadenin ondan onca yolu geldi

Sevgi yükselmiş tartışınca inmiş mi
Bence biraz geri durun siz bu adamdan.

Sevgi yükselmiş tartışınca inmiş mi
Bence biraz geri durun siz bu adamdan.
Ya ben zaten geri duruyorum aslında iyi o zaman ben seni mutlu edemiyorum olmuyo baksana anlaşamıyoruz diyorum . Heh tamam şimdi istediğin oldu dimi ayrıl rahatlarsın ne ki senin için don değiştirir gibi rahat tabi . Diye kudurmaya başlıyor bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…