Sevgili , ama gibi …

Merhabalar, 3 buçuk ay gibi bir süre önce sevgilimden ayrılmıştım . Bunun akabininde fırtınalı gelgitli zamanlar yaşadık ve son zamanlarda sular durulmuş , yeniden başlamıştık, yani ben öyle düşünüyormuşum ya da . Her neyse , bu şahısla şuan ayrı şehirlerdeyiz geçici bir süreliğine ve geçen haftalarda yanıma gelmek istemişti bende bi bahane gelmesini engelledim. Sonra tekrar istedi bu sefer gene biraz mırın kırın etsemde ısrarla gelmek istedi ve kabul ettim geldi . Geldiğinde görüştük herşey güzeldi eğleniyorduk. Bana baya sıcak davranıyordu. Hediye falan almış gelirken .

Fakat sonra birden işler sarpa sardı. Bişeyler içip Oturmuş sohbet ediyorduk havadan sudan benim araba değiştirmekle alakalı bir planım vardı. Bunun üzerine kendisi araba değişeceğine oturduğunuz yerden daha ii bir semte çıkın 1 sene fln daha sabret veya ailenle değil sen artık tek eve çık gibisinden bi laf dedi. Ben bu lafa aşırı bozuldum. Dedim sana ne seni ne ilgilendirir benim ne yapacağım . Ben senin hayatına karışıyor şöyle böyle yap diyor muyum . Sende benimki hakkında yorum yapma dedim. Bu tabi küplere bindi böyle diyince ben. Ne demek ben senin için kimsemiyim ne demek sana ne fln dedi . Ben de ısrarla karışmaması gerektiğini söyledim. Sonra tartışma uzayınca asıl sinirlendiğim mevzuyu söyledim. Ya dedim baksana 1 sene sonrasında ailemle veya kendim yaşayacağım yerin planını bana söylüyorsun demekki senin benimle bir gelecek planın görünmüyor. İlişki içerisinde olan insanlar bir gelecek planı yaparlar senin planın benimle değil bunu anladım o zaman da seni ilgilendirmemesine kızmayacaksın dedim. O da işte benim ağzımdan öyle bir laf çıktı mı falan filan uzun saatler boyu tartıştı benimle bu konuyu. Bütün akşam sinir küpü oldu.

şuan ilişkimizin seviyesini bilmiyormuşuz deniyormuşuz . Olacak mıymış bizden bişi olmayacakmıymış. Bu arada arkadaşlar hemen 1 sene sonrasına düşünmemesine niye atarlandın demeyin çünkü bu insan 20 yaşında değil yani 45 yaşında var . O yaşta her şeyi oturmuş bir insan için 1 sene sonrasında gelecek planı olmaması uygun gelmedi bana .

Şimdi aramız normal kavga vs yok , ben bu insanı seviyorum ama bu iş pek olurlu mudur bilemedim ? Burada sizlerin fikrini almak istedim açıkçası. Uzun oldu okuyan hakkını helal etsin 🙏
Ayrı eve çıkmanızı size gelip gününü gün etmek için istiyor. Daha rahat buluşma hatta mümkünse ucunda cinsellik falan işte. Buluşmaya çağırınca hayır demenizi anlamayıp ısrar etmesi iğrenç. Hayır işte nesini anlamamış?

Bende size ilk mesajimda kavak sallanıyor dedim. Ciddiyetsiz yani...
Evet sizlerin de görüşleriyle bunu anlamış oldum. Ama işte o ayrılık sürecinden önce ciddiyetini belli ediyordu. Ne olduysa o süreçten sonra oldu maalesef 😢 Eskiden böyle değildi. Gelecek için hep bizli konuşurdu falan.

Ya öyle amca gibi diil bakımlı sportif yakışıklı birisi . Yaşını göstermiyor
Benim öz amcam da yasini göstermez. Spor yapar saçları uzundur bağlar, fön çektirir. Spor giyinir vs... Benden 16 yaş büyüktür.. ama amca yani ne kadar göstermese de benden büyük olduğu belli. Yengem de öyledir mesela aynı yaşlar ama ondan da genç görünür. Yine de belli hem olay sadece dış görünüş değil ki 5-10 sene sonrasını düşünün.. cinsellik de dahil... Bakalım uyacak misiniz sizce?

Evet sizlerin de görüşleriyle bunu anlamış oldum. Ama işte o ayrılık sürecinden önce ciddiyetini belli ediyordu. Ne olduysa o süreçten sonra oldu maalesef 😢 Eskiden böyle değildi. Gelecek için hep bizli konuşurdu falan.
Ona ne olduğu hususunda bir tahminim var ama sizi incitmek istemem. Gelecek için " bizli" konuşmayı bırakması bile bir işaret. Eğer seviyorsaniz ve evlilik dusunmuyorsaniz anı yaşayın ama nereye kadar?. Yok evlilikse niyetiniz bilin ki bu adamla çıkmaz sokağa girersiniz.

Ona ne olduğu hususunda bir tahminim var ama sizi incitmek istemem. Gelecek için " bizli" konuşmayı bırakması bile bir işaret. Eğer seviyorsaniz ve evlilik dusunmuyorsaniz anı yaşayın ama nereye kadar?. Yok evlilikse niyetiniz bilin ki bu adamla çıkmaz sokağa girersiniz.
Ne tahmininiz ?

Yok çocuk istiyor sürekli benden çocuk istediğine dair konu açar bişiler gönderir gelecekteki çocuğumuz diye programlar var ya onlardan fln yapar

Kızmayın keriz avı gibi olmuş bu biraz.
Adam 45 yaşında size 1 sene sonra dişini sıkta ayrı eve çık diyor e adam oldu 46 ondan sonraki sene içinde evlilik düşünmediği belli zira 1 sene sonra evlenmeyi düşünse boşa masraf yapma biz 2 seneye evleniriz zaten der e oldu adam 47 evlenmeye karar verdi 48 de evlendiniz. Hali hazırda çocuğu olan hiçbir erkek o yaştan sonra çocuk yapmaz.

Kızmayın keriz avı gibi olmuş bu biraz.
Adam 45 yaşında size 1 sene sonra dişini sıkta ayrı eve çık diyor e adam oldu 46 ondan sonraki sene içinde evlilik düşünmediği belli zira 1 sene sonra evlenmeyi düşünse boşa masraf yapma biz 2 seneye evleniriz zaten der e oldu adam 47 evlenmeye karar verdi 48 de evlendiniz. Hali hazırda çocuğu olan hiçbir erkek o yaştan sonra çocuk yapmaz.
Çocuk o kadar problem değil benim için onları pek düşünmüyorum da ben nerdeyim onun için onu düşünüyordum. Ama galiba dış kapının mandalı🤦🏻‍♀️

Çocuk o kadar problem değil benim için onları pek düşünmüyorum da ben nerdeyim onun için onu düşünüyordum. Ama galiba dış kapının mandalı🤦🏻‍♀️

Onu bilemem sizi terketmesine sebep olan büyük hatanız neydi o önemli.
Bu barışma kimseyi bulamadım e takılıyorduk iyi kötü yine takılırız diye yokluktan mı yoksa sevdiği için mi siz tartacaksınız.
Ha sevdiği içinse bile o hata ne kadar büyüktü tekrar aynı frekansı yakalayabilecekmisiniz zaman gösterir.

Onu bilemem sizi terketmesine sebep olan büyük hatanız neydi o önemli.
Bu barışma kimseyi bulamadım e takılıyorduk iyi kötü yine takılırız diye yokluktan mı yoksa sevdiği için mi siz tartacaksınız.
Ha sevdiği içinse bile o hata ne kadar büyüktü tekrar aynı frekansı yakalayabilecekmisiniz zaman gösterir.
İşte şimdi bi ilişkimiz yokmuş deniyormuşuz bakalım bi tık ileri taşıyabilecek miymişiz taşıyamayacak mıymışız ilişkiyi . E dedim seni seviyorum diyodun? Dedi yükselmişti sevgi tekrar tartışınca indi. Bu kadar yolu bakalım düzelebilecek miyiz diye geldim. Gene kavga ettik dedi .

İşte şimdi bi ilişkimiz yokmuş deniyormuşuz bakalım bi tık ileri taşıyabilecek miymişiz taşıyamayacak mıymışız ilişkiyi . E dedim seni seviyorum diyodun? Dedi yükselmişti sevgi tekrar tartışınca indi. Bu kadar yolu bakalım düzelebilecek miyiz diye geldim. Gene kavga ettik dedi .
Bence başka bir uzvu yükseldi beyzadenin ondan onca yolu geldi

Sevgi yükselmiş tartışınca inmiş mi🤣
Bence biraz geri durun siz bu adamdan.

Sevgi yükselmiş tartışınca inmiş mi🤣
Bence biraz geri durun siz bu adamdan.
Ya ben zaten geri duruyorum aslında iyi o zaman ben seni mutlu edemiyorum olmuyo baksana anlaşamıyoruz diyorum . Heh tamam şimdi istediğin oldu dimi ayrıl rahatlarsın ne ki senin için don değiştirir gibi rahat tabi . Diye kudurmaya başlıyor bu sefer 🤦🏻‍♀️

X