Popüler Konu Sevgili günlük...

Gunlugum ben sana ne cok oldu yazmayali..gunluk oglum buyudu hamd olsun doguma az kaldi 36 haftami tamamliyicam gunluk dua istiyorum mis kokulumu sagsalim kollarima alayim insallah bu korktugum gunler gecsin gitsin gunluk tam 30 gun kaldi normal dogum belkide sezeryan hangisi olucamsa sagsalim dogsun oglum ibrahimim insallah gunluk insallah sana yazayim mis kokulum kollarimda diye amin...

Gunluk sana taa cok kucukken yazmistm yillar oldu dmi.Neler gecti ustunden neler oldu hayatimda ahh bilsen...

Sevgili günlük;
Sevgilimin işten ayrılmış olmasının verdiği bir boşluk varken , haftası dolmadan yeni bir iş teklifi aldı.
Borçlarımızı bitirmemize de az kaldı. Yıllar geçiyor , ona olan sevgim daha da büyüyor.
Son sınavını da geçip , askerliğini beklemek kalıyor geriye.
Ah bir zaman geçse.

Günlük can nasılsın?
Bugün bizim yıldönümümüz biliyor musun?
Nasıl geçti 2 yıl anlamadım...
Neler yaşadık nelere şahit olduk.
An geldi artık bitti dayanamıyorum dedim.
İsyan ettim,kahrettim...
Ama o hiç pes etmedi...
İyi ki etmemiş, anlıkmış o pis düşünceler.
Çok seviyorum... Adını söylerken bile gözlerim dolacak ama bi yandan da gözbebeklerim gülecek kadar çooook seviyorum.
Dilerim herkes hakettiği mutluluğu yaşar...

Son düzenleme:
günlükcük merhaba,

akşama misafirlerim var ve ben hala işyerindeyim..evde iş diz boyu,gözümde çok büyüyor herşey :18:
keşke senle yer değiştirsek de sen benim işlerimi yapsan bende senin dertlerini dinlesem,ne güzel olurdu :KK31:

Günlük aylar yıllar oldu yazmayalı. Özlemişim seninle bir şeyler paylaşmayı.
Yaklaşık 7 aydır bebek istiyoruz ama henüz rabbim nasip etmedi. Adetime 3 gün var ve benim ilk defa 1 hafta öncesinden yumurtalık ağrım oldu. Önce bi umutlandım acaba hamile miyim diye ama sanırım idrar yolu enfeksiyonum var ve bu ağrılar ondan. Bir kaç ay önce idrar yolu enfeksiyonundan dr a gitmiştim ilaç vermişti, kontrol için çağırmıştı ama gitmemiştim. İlaç aldım nasılsa geçmiştir demiştim. Geçen hafta tekrar gittim idrarda bulanıklık var diye, kültür alıcam dedi cesaret edemedim. Utandım korktum falan, hastayım dedim yaptırmadım. Şimdi yine gidersem kültür almak isticek ve ben yine korkudan gidemediğim için enfeksiyonum ilerlicek. Tabi bu durum gebeliğimi de engelleyecek. Napıcam bilmiyorum günlük...

vay be gunluk :) ne cektin be :KK70:

cok yoruldum bugun.. moralim de bozuk:KK50:
ne yapicaz boyle..
kitabim da yeni bitti..
yenisine baslamak lazim tez elden:KK34:
ne dersin gecen gordugum kitabi alsam mi ?

Hepsi yalan aslında günlük. Öyle gülüp eğlendiklerimiz falan hepsi işte.
Düşünüyorum da kendimden harcayıp verdiğim zamanlarıma. Yazık mı oldu ne? Gerçi bugün olsa yine aynısını yaparım. Bu en büyük sorunum işte.
Ben o mesafeyi koruyamıyorum. Zaten artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacağı için koruyacak mesafeye de gerek yok.

O öyle değil ama o başka. Bende yeri hep ayrı..

Son düzenleme:
günlük canım çok yanıyor bu kadar mı kötü bir kızım ben ki mutluluklarım hep yarıda kalıyor? oysaki o çok derin bir acının ardından ettiğim duaların karşılığında çıkmıştı karşıma... bu kadar mı vefasızmış inanmak istemiyorum artık bitkinim günlük yorgunum

seni cooook ozluyorum BABA!! Baba ozluyorum senı hemde cok acıya gomuldum ben baba cektıgım acının tarıfı yok baba kafamı keseler bı damla kanım akmaz babamm..nefret edıyorum hayattan yasamaktan nefret edıyorum nefes almaktan baba uzun zamandır ruyamada gelmıyosun babam ruyama gel nolursun senı cok sevıyorum seni cok ozluyorum canım babam... insan nefes alabıldıgı ıcın kahredermı ben edıyoyum babam..NE HAYATIN ÖNEMİ VAR NE YAŞAMANIN NE ÖLÜMÜN ANLAMI VAR NEDE DUNYADA OLMAMIN NE BUGUN ÖNEMİ VAR NEDE YARININ NE AYAKTA KALMAK ÖNEMLİ NEDE YIKILMAK NEFES ALIYORMUYUM FARKINDA BILE DEGILIM BABAM SENI KAYBETTIGIMDE BOGAZIM DUGUMLENDI BEN HALA SENI KAYBETTIGIM ILK GUNDEYIM ZAMAN GECMIYOR SAATLER SANIYELER DAKKALAR ÖNEMSİZ ASLINDA KOCAMAN BI BOŞLIKTAYIM SEN YOKSUN ARTIK BABA BEN SANKI YILLARDIR GORMUYORUM YILLARDIR HASRETIM SANA BABA DERMANSIZIM TAKATIM YOK DUSUNME KABILEYITIMI BILE KAYBETTIM SANKI DUSUNEMIYORUM DEDIMYA BOŞLUKTAYIM ASLA DOLMAYACAK BI BOSLUK VE ASLA ACISI GECMIYCEK BI ACI YARINLAR IYI OLUCAKMIS BABA YARINLAR ANLAMSIZ BENIM ICIN HAYAT AMACSIZ DUNYA DONUYOR HAYAT DEVAM EDIYOR AMA BEN HEP OGUNDEYIM SENI KAYBETTIGIM SENI TOPRAGA VERDIGIMIZ GUNDYIM BABA BEN YÜRÜMEYİ UNTTUM EMEKLIYEMIYORUM BILE YASIYORUM YASAMAK ZORUNDAYIM NASIL OLSA HERCANLI BI GUN OLUMU TADICAK HERKEZ GIBI BENIMDE VADEM DOLACAK COK BEKLENEN HASRET GUNU O BUYUK KAVUŞMA GUNU AHIRET GUNU GELICEK NEZAMAN NASIL BILMEM ALLAH BILIR AMA OGUN SANA SIKICA SARILCAM VE YANINDAN HIC AYRILMIYCAM BABA ARKAMDAKI DAG YIKILDI BABA SENI COKKK ÖZLUYORUM SENİCOK SEVIYORUMM DEDIMYA BABA BEN ARAFTAYIM CENNETLE CEHENNEMIN ORTASINDA DEGIL BABAM BENIM IKI TARAFIMDA CEHENNEM HIC SONMEYEN ATES VE YANGINININ ORTASINDAYIM BABA BEN YETİMİ ŞİMDİ BILIYORUMKI BUNU YAŞAMAYAN ASLA ANLAYAMAZ KIMSEDEN ANLAMASINIDA BEKLEMIYORUM TESELLIDE ISTEMIYORUM CUNKU BU ACINI TESELILISI YOKK ZATEN...BABA BENI SEN COK IYI ANLARDIN GOZLERIME BAKTIGINDA NEYIN VAR ANLAT BABANA DERDIN ARTIK SEN YOKSUN BABA..

özledim onu günlük ya uzakta olup her tartışmamızda sabır çekiyorum yanıma gelsede isteğim kadar sınırız trip, naz, kapris yapsam artık son 41 gün hadi bakalımm:KK4:

Günlük bebeğim heyecanla bekliyorum 9 ay basıl gecer bukadar zaman sana biran önce kavuşmak kollarıma almak istiyrum o mis kokunu içime çekmek istiyorum canım yavrum nekadarda küçüksün şimdi sıkılmıssındırda sen içerde babanda seni sabırsızlıkla bekliyor bir sağ sağlim gel bak seni neler bekliyor. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne yapsam, nasıl bir yol çizsem hiç bilmiyorum. Hiçbir yöne de evet bu olur diyemiyorum. Çünkü hepsi de engelli. Öyle küçük engeller de değil.
Bu nasıl bir şey be günlük?

Keşke burada olsaydın:KK14: ben bu kadar üzülmezdim belki de..

Bi tek sevgilim var yanımda olan.
Geri kalan hepsi sahte. Bütün akrabalarım arkadaşlarım hepsi uzak :KK14:
Çok yalnızım günlük.
Yalnızlık çok zor.:KK50:

Bir kez anlattığım şeyi neden tekrar tekrar söyleyip, sorup da yine tekrardan anlattırıyor bana? Şu muhabbeti 20 kez yaşadık belki. Sorun bende mi onda mı anlamadım gitti.
Resmen ömrümü törpülüyor böyle yapınca. En sonunda tutamıcam kendimi onu istiyor heralde. Öff.

Sevgili kocacım
ya da eski kocacım mı diyeyim bilemedim
bugün 23 temmuz. tam 1 yıl önce bugün evet demiştik.
kadere bak 1 yıl sonra bugün de bu satırları yazdırıyorsun bana
hiç değişmeyeceksin sanırım
iki gün önce beni hüngür hüngür ağlattın yine
ayrı olduğumuz halde bana yine o baskıyı o ağlama krizini yaşattın
bir kez daha anladım ki ayrılık doğru karar
çünkü hiçbir zaman beni aklınla anlamak gayretine girmedin
hep inadın, o çocuksu inadın yıktı bizi
gerçekten sanki sırf bir şeye karşı çıkmak için karşı çıkıyorsun
sanki zevk alıyorsun sürekli mücadeleden
ama ben alamıyorum üzgünüm ben huzur istiyorum...
hatırlamıcaksın muhtemelen, hatırlama da zaten, boşver
sana inadın ve kıyamadığın paracıklarınla mutluluklar
20likleri, 50likleri öp öp bi taraflarına yapıştır olur mu?
hadi bakayım, göreyim seni..

Selam günlükkk
sinirden catlıcammmm....
yada anne katili olarak tıkılcam bi hapishaneye o olucakkkk
bu kadın nasıl böyle cirkinleşti... bu nasıl bi insan ya....
bu kadarmı igrencti bu... bu kadarmı kötüydüde ben yıllarca görmedim...
bu nasıl bi hırs.... bu nasıl bi düşüncedir... anlıyamıyorum. anlamak istemiyorumda
nefret ediyorum sendennnnn... nefret ediyorum.....
sana ilk anne dedigim gün keşke geberip ölüp gitseydim:KK43::KK14::KK14::KK14::KK14:

X