Sevgili ve Maddi Konular

Maddi durumu çok da iyi olmayan ailesini okul okuyorum diye söğüşleyen adam size neler yapmaz. Bir de çalışmayı sevmiyorum nedir. Kimse sevmiyor zaten ama evde de tencerenin kaynaması lazım. Yoksa kimse keyif almıyor inanın.

bir de çoğu kadında "benim sevgimle değişir" romantizmi var. kimse değişmiyor aslında. ama kadınlar kendilerini o kadar sevmiyorlar ki bir erkeği kendileri için değişti sanıp oradan yapay bir mutluluk çıkarmaya çalışıyorlar.

Eklentiler

• IMG_20210510_003930.jpg
    IMG_20210510_003930.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 20
Ailesine bile yalan soyleyen bir adamin neresi iyi ben onu anlamadim. Bize yalanin buyugu kucugu olmaz diye ogrettiler. Ve yalanci birisinden her turlu kotuluk beklenir dediler.
Sevgili iken hersey toz pembedir. Su an pek sorumlulugunuz da yok ikinizin. Ancak ayni eve girip birlikte yasayinca insan gercekleri daha net gorur.
Sadece sevgi ile evlilik yurumuyor malesef.
Adamin kendi hayatini idame ettirebilmesi icin calismasi gerekir. Baskasinin sirtindan gecinmek marifet degil ve bir omur bunu devam ettiremez. Anne ve babasinin da biçilmis bir omru var. Onlar vefat edince kim gonderecek peki parayi? Siz mi besleyeceksiniz omur boyu? Hem calisip para kazanip, eve gelince de yemek yapip utu camasir cocuk... bunlarla ugrasirken adamin tum gununu kanepede gecirdigini gorunce sevgi falan kalmaz merak etmeyin. Kullanildiginizin farkina vardiginizda hersey su an ki gibi devam etmez ki.

X