Sevgililer günü için hediye seçenekleri...

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4
Şık bir ambalajda bir kutu çikolata
1136536418heart-chocolates.jpg

Heart-shaped Newman MP3 Player

heartsmp31.jpg

Kalp şeklinde mouse

heart-shaped-mouse.jpg

Kravat - Mendil - Kol Düğmesi

173090.jpg

Bu Ürünle Sevgilinize Hoş Bir Jest Yapabilirsiniz. 19cmlik, kırmızı kalp kutu içinde 6 Adet, kırmızı, organze kılıflı mini kalp kutu ve bu kutuların içinde renkli ve çikolatalı drajeler Hepsini Denedim, Senden Daha Tatlısını Bulamadım yazılı kart

151474.jpg

Çay - kahve keyfinizi şimdi daha değerli hale getirebilirsiniz. Sihirlikupa ilk bakışta sıradan siyah renkte bir kupa gibi görünmesine rağmeniçine çay, kahve vb. gibi sıcak içecekler konulduğunda aniden renkdeğiştirerek fotoğrafınızın çok net görülebildiği tamamen beyaz birkupa haline gelir.

133778.jpg

5442.jpg

Kalem Radyo

33263.jpg

Çizgi Poster - Kişiye Özel 60 x 90 cm (fotoğrafınızı yolluyorsunuz size poster haline getiriyorlar)

118939.jpg

Karakalem Portre - Kişiye Özel 35 x 50 cm

99982.jpg

İsme Özel Gümüş Kol Düğmesi

77071.jpg

77086.jpg

Kişiye Özel Tasarım Gömlek

129096.jpg

Acil Şarj Aleti

110465.jpg

Matara

115977.jpg

Her Güne Bir Mesaj Kavanozu - Kalpten Gelen Mesajlar - Yıllık - Aylık - Haftalık

6924.jpg

150455.jpg

Kişiye Özel Karne-Sevgilinize Eşinize Karne Vermek İstermiydiniz

127418.jpg

Oscar Başarı Ödülü Heykeli - Kişiye Özel Büyük Boy (Ön yüzünde "yılın sevgilisi" yazıyor)

104802.jpg

Hepsi Bir Arada Bakım Kiti Nanosilver PG 400

58340.jpg

Konuşan Fotoğraf Albümü

Fotoğraflarınızla sakladığınız hatıralarınıza artık ses kaydı da ekleyebilirsiniz. Mesajlarınızı 100 yıl saklayan bu albümle fotoğraflarınız kendini anlatsın...

86368.jpg

Saat Kutusu

252396.jpg

Manikür Seti
252377.jpg

Burun ve Kulak Tüyü Kesici
252440.jpg

Erkek Bakım Çantası
252404.jpg

Erkek Deri Eldiven
251522.jpg

Deri Omuz Çantası
252397.jpg

her güne mesaj kavanozunu nerden bulabilirimmm çok begendim bide erkek bakım çantasını?

ayy sevgili kocacııma bi manikür seti alayım bariii.. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bence en süper olanı oscar heykelciğiymiş..
ama yılın en süper sevgilisi/ kocası yazdırırsak eğer. "nan sen öteki sevgilileri nerden biliyon nan" diye bağırmaz mı herifciğimiz?? :jeyyar:

ayy sevgili kocacııma bi manikür seti alayım bariii.. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ama yılın en süper sevgilisi/ kocası yazdırırsak eğer. "nan sen öteki sevgilileri nerden biliyon nan" diye bağırmaz mı herifciğimiz?? :jeyyar:

aaa ben de en çok onu beğendim hatta almayı da düşünmüştüm ama bu açıdan bakınca sana da hak verdim.bilmiyorumkismile

her güne mesaj kavanozunu nerden bulabilirimmm çok begendim bide erkek bakım çantasını?

Canımcım bakım çantası tchibo'da satılıyo.Mesaj kavonozu ise hediye denizi diye bi site var ordan buldum.Çok espirili hediyeler var.Tavsiye ederim bi bakyerimseniben

aaa ben de en çok onu beğendim hatta almayı da düşünmüştüm ama bu açıdan bakınca sana da hak verdim.bilmiyorumkismile

Kızlar bunların koca ve baba gibi versiyonları da var.Yani aile faciası yaşamazsınız böylece korkmayınyerimsenibenSitenin adı hediye denizi...buyrunnnnnnnnn

Kızlar moda ve alışveriş hakkında herşeyi takip etmek indirim ve fırsatları takip etmek için hepinizi bloguma davet ediyorum;
alisverisdedektifi.blogspot.com

Canımcım bakım çantası tchibo'da satılıyo.Mesaj kavonozu ise hediye denizi diye bi site var ordan buldum.Çok espirili hediyeler var.Tavsiye ederim bi bakyerimseniben

hemen bakıyorummm çok teşekkürler canım opuyorumnanaktan

Yok artık o kadar odunlaşmazlar bence boshayallersmile

Geçen sene sevgilim King Elizabeth Saç Şekillendirici almıştı hediye olarak. Bakalım bu sene ne gibi süprizler yapacak :)

X