Sevgilim bana geldi , eli bomboş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim yorumumdan size ne ?

bu üyeyi bir süredir takipteyim ve ben şu iki şeye asla inanmıyorum

ilki memur oluşuna
ikincisi kadın oluşuna

bakın ben 2.kez boşanıyorum sizin ima ettiğiniz gibi yobaz bir tip de degilim hatta ateistim tüm gelenek ve ideolojilere karşıyım da..bu üye sex and the city dizisinden hallice kesitler sunuyor ya yurtdışında yaşıyor yalan söylüyor ya da şizofren..çünkü türkiye gibi islam ülkesinde tayt giydi diye tecavüze ugrayan tacize ugrayan kadınlar var

bu üyenin konuları hep cinsellikle ilgili
bu üyeye inanmıyorum

memurların belirli ahlaki standartlara sahip olması gerek önüne gelenle yatıp kalkan bir kadın nasıl toplum içine çıkabiliyor

hastalık kapacak nasıl midesi alabiliyor gururu duyguları incinmiyor

anne babası ailesi mesela yok mudur hiç onlardan bahsetmiyor

aşk sevgi saygı romantizm flört bunlar çok güzel şeyler bu kadın eskort gibi davranıyor
Yazdıklarınız o kadar saçmaki hangisi en saçma karar veremiyorum. Bence sizde yalan söylüyorsunuz atesitim falan filan full yalan geldi bana. Milletin hayatını kurcalamak yerine kendi hayatınıza bakın diyeceğim ama bunu anlayamacağınız üslubunuzdan, tavrınızdan belli.

hayır hiç de ağır olmadı

bir kadın olarak benim aileme akrabalarıma çevreme karşı sorumluluklarım var önüne gelenle yat kalk ondan bundan cocuk aldır bedenini önüne gelenle paylaş ruhunu kirlet

bu kadın sevmiyor kısa süreli tek gecelik takılıyor

asla inanmıyorum bu üyenin kadın olduğuna
ve memur olduğuna

bir konusunda da ailesinden bahsetsin
anne babası demiyor mu kızım bizi utandirma

dost hayatı yaşamanın neresi güzel yahu !

bir insanın hayatta hobileri olur ya sporla uğraşır ya da sanat dallarından biriyle ama bu üye sadece cinsellikle ilgili yazıyor
Memurların sevişmesi yasak mı hanımefendi? Bekar memurlardan bekaret testi falan mı istiyorlar artık?
Ya bırakın kim kimle isterse sevişsin siz sevişmek zorunda değilsiniz.
Bu şekilde ahlakçılık yaparak insanları yaftalayarak, ailelerini zan altında bırakarak ne yapmaya çalışıyorsunuz?
Biz neden beni ilgilendirmez diyemiyoruz ya hiçbir şeye?
Demokrasilerde herkes birbirinin hayatına saygı duyar.
Burası bir İslam ülkesi değil, İslama inanan nüfusun fazla olduğu bir ülke.
Lütfen siz yapmıyorsunuz diye, sizin kafa yaptınıza ters diye insanları böyle ağır dillerle eleştirmeyin.
Hayatta her şeyin bir karması muhakkak vardır bunu unutmayın.

Ben neden böylelerini çekiyorum anlamış değilim , şimdi ona mesaj atacağım . Neden elin boş geldin diye ? Olay şu: zaten bi önceki erkek arkadaşım ile ayrılmamın nedeni benden geçinmesiydi , altı aydır yeni sevgilim var, her şey mükemmel gidiyor , bana ilk evime gelişinde bi tane hediye bere getirdi . İkinci kez geldiğinde hiç bi şey getirmemişti , üç gün birlikte kaldık . Masrafların parasını vermek istedi ancak ben kabul etmedim, 400 TL tuttu aldıklarım işte peynirdir ekmektir sucuk salam gibi şeyler bide penti den iç çamasırı aldım . Oda bana para vermek istedi kendini böyle yük hissediyormuş ya gelirken eli boş geldi şimdi aklıma geldi, erkek arkadaşların eli boş gelmesi normal mi
Ya sonuçta teklif etmiş elini biyerine koyup beklememis ki 🤣 insan evet hediye küçük birşey bekler ama belki imkanı olmadı belki unuttu bilemeyiz ama sen kabul etmemişsin adam da parasını bari vereym demiş ona da yok demişsin.

Bu ülkeye sözde cinsel özgürlük birazcık geldi ama kimse hastalıktan korunma sorumluluğunu düşünmüyor. O özenilen batı ülkelerinde dizilerde bile prezervatif kullanıyorlar. Adam o kadar mesafeden gelmiş, kondom almayı düşünememiş. Ayrıca kaç gün kızın evinde yiyip içiyor, insan başka bir üyenin dediği gibi en azından bir yemeğe çıkarır.

Ben neden böylelerini çekiyorum anlamış değilim , şimdi ona mesaj atacağım . Neden elin boş geldin diye ? Olay şu: zaten bi önceki erkek arkadaşım ile ayrılmamın nedeni benden geçinmesiydi , altı aydır yeni sevgilim var, her şey mükemmel gidiyor , bana ilk evime gelişinde bi tane hediye bere getirdi . İkinci kez geldiğinde hiç bi şey getirmemişti , üç gün birlikte kaldık . Masrafların parasını vermek istedi ancak ben kabul etmedim, 400 TL tuttu aldıklarım işte peynirdir ekmektir sucuk salam gibi şeyler bide penti den iç çamasırı aldım . Oda bana para vermek istedi kendini böyle yük hissediyormuş ya gelirken eli boş geldi şimdi aklıma geldi, erkek arkadaşların eli boş gelmesi normal mi
Değil. Gelirken hiç değilse bile insan bi gr altın alır.

Ya çok özür diliyorum ama ben böyle şeylere yorum atınca beni mune'ye şikayet ediyolar hep ceza yiyorum :KK43: inşallah yeniden yemem ve tekrar söylüyorum hakaret amaçlı değilim. Ancak neden insanlardan bi beklentiniz var neden boşver ben hallederim değilde, kabul etmediğiniz şeyin lafı tekrar dolandı ben onu anlamadım. Bilmediğim bi ayrıntı var ise kusura bakmayın

Adam masrafı ödemek istemiş, müsade etmemişsiniz. 6 aylık bir ilişkide bu küçük hesaplar çok yakışıksız.
Madem içerliyorsunuz açıkca söyleyebilirsiniz. “Evde şunlar eksik. Gelirken alır mısın.” “Ben çiçek gibi jestlerden hoşlanırım.” Filan diye. İlişki şeffaflık ve samimiyetle ilerler. Böyle kendi kendinize sitem etmenin kimseye faydası yok.

Zorunlu karıştırdımsa özür dilerim baştan ama daha önceki sevgilisi için harcamalar yapıp 50.60.000 gibi bir borca giren üye sen miydin?
Eğer sensen lütfen dikkat et sana önem vermeyen, maddi manevi sömüren adamlara kendini kullandırtma. Biraz akıllı ol.

Market harcamanızda iç çamaşırı mı var sahiden?

Neden bir beklenti içindesiniz? Madem aranızda teklif yok, gelirken lazım olan şeyleri getirmesini isteseydiniz mesela? Ufak tefek şeylerden söz ediyorum. Kahve, şeker vs.
İç çamaşırı olmazsa olmaz, lütfen.

Ben iç camasiri detayına takıldım bide pentiden aldığını söylemişsin neden? Mesela peyniri nerden aldigini yazmamissin iç çamaşırıni neden belirttim😅
Peyniri köşedeki peynirciden, zeytini a101 den aldım. Ama o bimden almak istermiş gibi devam etseydi diye düşündüm 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X