Sevgilim bana geldi , eli bomboş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben neden böylelerini çekiyorum anlamış değilim , şimdi ona mesaj atacağım . Neden elin boş geldin diye ? Olay şu: zaten bi önceki erkek arkadaşım ile ayrılmamın nedeni benden geçinmesiydi , altı aydır yeni sevgilim var, her şey mükemmel gidiyor , bana ilk evime gelişinde bi tane hediye bere getirdi . İkinci kez geldiğinde hiç bi şey getirmemişti , üç gün birlikte kaldık . Masrafların parasını vermek istedi ancak ben kabul etmedim, 400 TL tuttu aldıklarım işte peynirdir ekmektir sucuk salam gibi şeyler bide penti den iç çamasırı aldım . Oda bana para vermek istedi kendini böyle yük hissediyormuş ya gelirken eli boş geldi şimdi aklıma geldi, erkek arkadaşların eli boş gelmesi normal mi
Sevgilin eli boş gelmemiş bence 🙈😂😂😂 eli boşta dön müş ay iyi güldüm gece gece 😂😂😂

İç çamaşırına zaten kendine olan saygından dolayı özen göstermen gerekiyor. Penti de çok pahalı değil zaten, başka nereden alır ki genç bir kız, sanırsın Victoria Secret’tan 700 liraya külot aldı. :KK53:
Ahhahahah offff. Penti bile o kadar oldu mu dedim bi an penti 700 sandim ahaha.

O değil de hadi sucuğu yediniz bitti de ic camasirini baska adama da kullanirsin zorunlu. Her adama ayri ayri fatura kesmicen dimi ayni camasir üstünden :KK70:

Zorunlunun önceki ilişkisinden dolayı, evine eli boş gelinmesi takıntısı var.

Önceki ilişkisinde pasta alırdı, evet yaş pasta, adam yerdi yaş pastayı, üstüne bir güzel dikerdi kolayı,
Sonra yayılır yatağa ilgi beklerdi, akabinde balkonda efkarlı şarkılar eşliğinde unutamadığı eski sevgilisine uzulur, evine giderdi.

Bu da eli boş gelince, zorunlunun travması tetiklendi. Acaba bu da mı beni sömürüyor dedi. Bana göre bu da boş. Adam düşünceli biri olsa günlerce kalacağı eve alışverişini yaparak gelirdi. Para teklif etmek vs ayıp bence.

benim yorumumdan size ne ?

bu üyeyi bir süredir takipteyim ve ben şu iki şeye asla inanmıyorum

ilki memur oluşuna
ikincisi kadın oluşuna

bakın ben 2.kez boşanıyorum sizin ima ettiğiniz gibi yobaz bir tip de degilim hatta ateistim tüm gelenek ve ideolojilere karşıyım da..bu üye sex and the city dizisinden hallice kesitler sunuyor ya yurtdışında yaşıyor yalan söylüyor ya da şizofren..çünkü türkiye gibi islam ülkesinde tayt giydi diye tecavüze ugrayan tacize ugrayan kadınlar var

bu üyenin konuları hep cinsellikle ilgili
bu üyeye inanmıyorum

memurların belirli ahlaki standartlara sahip olması gerek önüne gelenle yatıp kalkan bir kadın nasıl toplum içine çıkabiliyor

hastalık kapacak nasıl midesi alabiliyor gururu duyguları incinmiyor

anne babası ailesi mesela yok mudur hiç onlardan bahsetmiyor

aşk sevgi saygı romantizm flört bunlar çok güzel şeyler bu kadın eskort gibi davranıyor
Yani nikah yapınca önüne gelenle yatılıyor. Siz 2.'yi bırakıp 3. adamla yatıp kalkmak için nikah şartı koyuyorsunuz başkaları koymuyor o şartı. Memurların ahlaki standartlarını merak ettim. Her ideolijiye karşı olsanız da konu komşu hısım akrabanın her b.ka karışması ideolojiniz yerinde duruyor. Konu komşu kim? Sizinki olsa olsa, ne özgür rahat kızlar var hayatlarını istedikleri gibi yaşıyorlar hasedi kıskançlığı. Anne baba amca aile yetmedi komşular bile hayatınıza karışabiliyor.

Üye normal olamaz, ya yurtdışında yaşıyor ya yalan söylüyor ya da şizofren. Niye? Çünkü sizin normlara uymuyor sizin gibi değil. Valla ben de her boyfriendle takılmak için nikah yapmayı gereksiz buluyorum. Zor iş değil mi? Aklınızda olsun evli olduğunuz kocalarınız da hastalık getirebilir. Hiç test yaptırdınız mı?
Ben eşimle flört aşamasındayken sizin gibi bir ahlak bekçisinin saçını yolup eline vermek üzereydim tuttular beni ne yazık ki.

memurların belirli ahlaki standartlara sahip olması gerek önüne gelenle yatıp kalkan bir kadın nasıl toplum içine çıkabiliyor

Bir kadının ahlak kavramını hemcinsi üzerinden örnekleyerek onu aşağılaması çok korkunç. Toplum içine çıkmasın, tecrit mi edilsin? Hatta siz evine sevgililerini davet eden kadınların kapılarına işaret koyun biz onları gece yarısı yakalım ne dersiniz? Ortaçağ’da değiliz hanımefendi bu kadar yobazlık fazla.

Formun meşhur dert sahipleri var sana anlatayım

Bu üye Z zorunlualann sürekli sevgililerine para yedirir, adamları ağırlar evinde her türlü hizmetini yapar, ev yoksa apart tutar, para verir, bu üyeyi görünce bil ki yine jigolo tadındaki sevgililerine para yedirip üzülmüştür konu ondandır.

@VanessaRinki : bu üyenin sevgilileri ile yaşadığı çılgın fantezileri vardır, sevgilisi olsa bi konu açar sevgili bulamayınca bi konu açar.

Ama en bombası bir üye var sürekli banlanıyor hemen tespit ediyorlar, doçentle 2. Evliliğini yapmış adam bunu zerre sallamıyor hatta bi ara boşanalım yeniden evlenelim diye kandırmış,o üye gelince tüm yorumları okumanı tavsiye ederim acayip güzel geyik dönüyor.

Siz de bir önceki konunuzda yazdığınız gibi ne iş ne aşk hayatınızda mutlu olamadığınız için burada derdini anlatan üyelere bakıp kıs kıs gülerek mi kendi sıkıntılarınızı unutuyorsunuz?

Zaten profil fotoğrafınız da çok sevimsiz bu yazdıklarınızla iyice pekişti.

Ben neden böylelerini çekiyorum anlamış değilim , şimdi ona mesaj atacağım . Neden elin boş geldin diye ? Olay şu: zaten bi önceki erkek arkadaşım ile ayrılmamın nedeni benden geçinmesiydi , altı aydır yeni sevgilim var, her şey mükemmel gidiyor , bana ilk evime gelişinde bi tane hediye bere getirdi . İkinci kez geldiğinde hiç bi şey getirmemişti , üç gün birlikte kaldık . Masrafların parasını vermek istedi ancak ben kabul etmedim, 400 TL tuttu aldıklarım işte peynirdir ekmektir sucuk salam gibi şeyler bide penti den iç çamasırı aldım . Oda bana para vermek istedi kendini böyle yük hissediyormuş ya gelirken eli boş geldi şimdi aklıma geldi, erkek arkadaşların eli boş gelmesi normal mi
Bu ne bicim iliski? Sevgili olmam mi deniyor buna artik? Yazik

Bir kadının ahlak kavramını hemcinsi üzerinden örnekleyerek onu aşağılaması çok korkunç. Toplum içine çıkmasın, tecrit mi edilsin? Hatta siz evine sevgililerini davet eden kadınların kapılarına işaret koyun biz onları gece yarısı yakalım ne dersiniz? Ortaçağ’da değiliz hanımefendi bu kadar yobazlık fazla.

Siz de bir önceki konunuzda yazdığınız gibi ne iş ne aşk hayatınızda mutlu olamadığınız için burada derdini anlatan üyelere bakıp kıs kıs gülerek mi kendi sıkıntılarınızı unutuyorsunuz?

Zaten profil fotoğrafınız da çok sevimsiz bu yazdıklarınızla iyice pekişti.

Senin profil fotondan bin kat iyidir ve güzeldir,

ayrıca ben hiç değilse dürüstüm insanların derdi olmasa bir derdim vara girmez, herkes kendi derdini unutmaya giriyor konu açsa da açmasa da,

bence sen de konu aç, durduk yere saçma sapan yorumlar açıp turp sıkıyorum ilgi de göremiyorum , çocukken topum inşaata kaçtı ondan mı diye, bu sana son mesajım senin gibilerle muhattap olmam bana yorum yapma ıyyy

Son düzenleme:
Madem yedirip içirmeye devam edecektin o zaman öncekinden niye ayrıldın zorunlu. Hala aynı kafada devam ediyorsun. Bari para vermek istediğinde kabul et de cebin üç beş kuruş görsün, bir ton borcun var zaten…

Çok ayıp etmiş. Bundan sonra görüşürseniz iç çamaşırını o alsın.

ilki memur oluşuna
ikincisi kadın oluşuna

bakın ben 2.kez boşanıyorum sizin ima ettiğiniz gibi yobaz bir tip de degilim hatta ateistim tüm gelenek ve ideolojilere karşıyım da..bu üye sex and the city dizisinden hallice kesitler sunuyor ya yurtdışında yaşıyor yalan söylüyor ya da şizofren..çünkü türkiye gibi islam ülkesinde tayt giydi diye tecavüze ugrayan tacize ugrayan kadınlar var

bu üyeye inanmıyorum

aşk sevgi saygı romantizm flört bunlar çok güzel şeyler bu kadın eskort gibi davranıyor
Zihninizi gizlemek için ateist oluşunuzu ve boşanma durumunuzu (ne alaka bilemiyorum) öne sürüp, sonra da diyeceğinizi demeniz had bilmemezlik oluyor bu arada. İşe yaramaz bu taktik.
Türkiye islam ülkesi değildir. Devletin dini islam ibaresi anayasadan çıkartılalı yıllar oldu. Bu ülkede her dinden insan var, çoğunluğu islam dinine mensup olduğu için koca ülkeye islam ülkesi diyemezsiniz. Üstelik, dini ardınıza alarak; kişilerin özel hayatı üzerine ahlak şövalyeliği de yapamazsınız.
Tayt giyen kadının tecavüze, tacize uğramasının sebebi sadece tecavüzcü ve tacizcinin şerefsizliği hanımefendi. Siz kara peçe de giyseniz, niyeti kötü olanı durduramazsınız.
Memurlar için bir takım kurallar bütünü vardır ancak bunlar sizin zihin dünyanızda kurduklarınız çerçevesinde değildir. Memur kadının seks hayatına kafayı taktığınız kadar; dolandırıcılık yapan, vergi kaçıran, metres tutan vs çeşitli suçlar işleyenlere de tepki gösterdiğinizi görürsek; ikiyüzlü ahlak ve etik anlayışınız hakkında daha objektif bakmaya başlayabiliriz.

nasıl hayatlar yaşıyorsunuz yahu
ananız babanız amcanız komşunuz demiyor mu evine adamlar girip çıkıyor
nasıl bir miden var hastalık kapacaksın önüne gelenle yatıp kalkıyorsun
modernliği çok yanlış anlamışsınız

ya ben nasil bir simülasyonda yaşıyorum sanki türkiyede değilim
hey mübarek isveç sanki
bu akşam akıyor hey maşallah zorunlu gelmiş hoş gelmiş
Sanane?

Senin profil fotondan bin kat iyidir ve güzeldir,

ayrıca ben hiç değilse dürüstüm insanların derdi olmasa bir derdim vara girmez, herkes kendi derdini unutmaya giriyor konu açsa da açmasa da,

bence sen de konu aç, durduk yere saçma sapan yorumlar açıp turp sıkıyorum ilgi de göremiyorum , çocukken topum inşaata kaçtı ondan mı diye, bu sana son mesajım senin gibilerle muhattap olmam bana yorum yapma ıyyy

Son paragrafa bakarak, bu seviyedeki birinin benimle muhattap olması zaten mümkün değil hanımefendi. Aynı seviyede değiliz zira sizin bir seviyeniz yok. Selametle.

hayır hiç de ağır olmadı

bir kadın olarak benim aileme akrabalarıma çevreme karşı sorumluluklarım var önüne gelenle yat kalk ondan bundan cocuk aldır bedenini önüne gelenle paylaş ruhunu kirlet

bu kadın sevmiyor kısa süreli tek gecelik takılıyor

asla inanmıyorum bu üyenin kadın olduğuna
ve memur olduğuna

bir konusunda da ailesinden bahsetsin
anne babası demiyor mu kızım bizi utandirma

dost hayatı yaşamanın neresi güzel yahu !

bir insanın hayatta hobileri olur ya sporla uğraşır ya da sanat dallarından biriyle ama bu üye sadece cinsellikle ilgili yazıyor
Valla benim bir kadın olarak akrabalarıma hiç sorumluluğum yok.
hayır hiç de ağır olmadı

bir kadın olarak benim aileme akrabalarıma çevreme karşı sorumluluklarım var önüne gelenle yat kalk ondan bundan cocuk aldır bedenini önüne gelenle paylaş ruhunu kirlet

bu kadın sevmiyor kısa süreli tek gecelik takılıyor

asla inanmıyorum bu üyenin kadın olduğuna
ve memur olduğuna

bir konusunda da ailesinden bahsetsin
anne babası demiyor mu kızım bizi utandirma

dost hayatı yaşamanın neresi güzel yahu !

bir insanın hayatta hobileri olur ya sporla uğraşır ya da sanat dallarından biriyle ama bu üye sadece cinsellikle ilgili yazıyor
valla ben bir kadın olarak aileme hele akrabalarıma hiçbir sorumluluğum yok böyle bir konuda. Zorunluyu savunmuyorum. Ama önce zihnini düzelt isteyen istediği hayatı yaşar. Yaşlı teyzeler gibi açık giyince cık cık cık yapan teyzelerden ne farkın var şuan aynı kişisin.

Bu ne bicim iliski? Sevgili olmam mi deniyor buna artik? Yazik

ilki memur oluşuna
ikincisi kadın oluşuna

bu üyeye inanmıyorum

Senin ruhun yobaz ayol. Adin ateist olsa ne olur

Ben anlamıyorum siz neden ev,otel,apart vs vakit geçiriyorsunuz? İnsan sevgilisiyle yemeğe gider,sinemaya ,konsere gider ne bileyim bir yerlerde oturur birşeyler içer,sahilde yürüyüş yapar vs vs..
Bu şekilde ilişki yürütülmez. 12 senelik evliyim,sevgiliyken de yukarıda anlattığım şekilde vakit geçiriyorduk,başbaşa kaldığımız da oluyordu ama sürekli başbaşa kalacak şekilde program yapmazdık. Hala da haftasonları yemeğe çıkarız,sahile ineriz hava güzelse ne bileyim bir şeyler içeriz vs. Yanımızda 2 çocukla illaki birşeyler yaparız.
Sizin bu şekilde adam cimri mi,sizinle niyeti ne anlamanız haliyle tanımanız imkansız inanın bana.
Bu yol doğru bir yol değil. Siz de bunun farkındasınız ki her daim konu acıp soruyorsunuz,içinize sinmiyor bu hali.
Biraz kendinizi geri çekin. Sadece sevişmek yetmiyor bir hayatı sürdürebilmek için. Ha kafamı takmıyorum,yaşıyorum bu halinden memnunum deseniz tabi ki böyle bir yorum yapmazdım ama sizin beklentiniz var,yaşadım,eğlendim bitti demiyorsunuz. Bu sebeple ilişkinizde seçici olup,dısarda buluşup vakit geçirip,zamanla özelinize almanızi tavsiye edebilirim sadece size.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X