Sevgilim bana tecavüz mü ediyor?

Mrs Owl

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
123
193
24
Bunu anlatacak olmak çok utandırıyor ama başka kadınların fikrine ihtiyacım var. 24 yaşındayım 1 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımla aynı yaştayız başlarda ayrı şehirlerdeydik sonra aynı şehirde yaşamaya başladık ben tek yaşıyorum. Aynı şehirde yaşamaya başlayalı birkaç hafta oldu iyi kalpli sakin sadakatli ve ufak şeylerle mutlu olan biridir karakteri açısından bir problemini görmedim. Tek sorun cinsel hayatımız başından beri normal değildi çok istekli geçiyordu, başlarda özlemden olduğunu düşündüm ancak birazdan bahsedeceğim hareketleri devam etmeye başlayınca normal olmadığını anladım.

Öncelikle korunuyorum o yönden sorun yok. Bu kısmı anlatması çok zor. belki garip gelebilir ancak ilişkimiz saatlerce sürüyor ve defalarca tatmin olmamıza rağmen devam ediyor bunun çoğu onun ısrarıyla oluyor arzusu bitmiyor ve afedersiniz çok geç boşalıyor ve boşalsa bile yarım saat sonra aynı arzulu haline dönüyor. durmasını söylememe rağmen durmuyor acı hissetmemi umursamıyormuş gibi davranıyor bir yerden sonra benim için eziyete dönüyor artık durması için sinirden her yerini morartıp çiziyorum sonradan farkediyor. aramızda yakınlaşma olunca gözü dönüyor sanki ondan kaçıyormuşum gibi saldırıyor. Bunu bir daha yapmaması için kavga etmiştim çok üzülüp pişman olduğunu söylemişti hatasını anlayıp tekrarlamaz diye düşünüp 2. bir şans vermiştim. Ancak bu gece tekrar etti. normal bir ilişkimiz oldu, sonrasında tekrar istedi, yeterince yaptığımızı belirtmeme rağmen durmadı, yakınlaşmaya başladı istemememe rağmen yapmaya başladı yaklaşık 1 saat durması için yalvardım üstümden atmaya çalıştım en sonunda dayanamayıp çok sert ittim kolunu incitti direk banyoya koştum yıkandım giyindim. Banyodan çıktığımda ne yaptığını anladı özür dilemeye başladı hiç yanaşmadım konuşmadım sadece evimden gitmesini istedim. gidince bir süre görüşmek istemediğimi, beni korkuttuğunu ve istemediğim şeylere zorladığını söyledim kafam allak bullak oldu. anlatacağım kimse olmadığı için buraya anlatmak istedim duygusal açıdan uyumlu olduğum birinin bana karşı sapık gibi olması korkutuyor. iyi kötü eleştiriye açığım aklımda bir süre uzak kalmak var şuan ama doğru olan nedir bilmiyorum.

Prima Facie diye bir tiyatro var, İstanbul'daysan mutlaka git.
O da biraz bunun gibi, çok dişli bir avukat var. Genelde taciz davasında erkeklere bakıyor, olayın tecavüz değil karşılıklı istek ile olduğunu kanıtliyor falan. Gel zaman git zaman kendisinin de arzu duyduğu bir meslektasiyla birkaç kere birlikte oluyor. Bir gün romantik bir yemek yiyorlar, ubere biniyorlar, daha eve geçmeden sarhoşluğun etkisiyle takside oynasmaya başlıyorlar vs. Tam güzel güzel sevişirken kadına yedikleri dokunuyor, çıkarıyor falan. Sevişme modundan çıkıyor. Ama adam başladığı işi bitirmek istediği için kadının onu itmesine rağmen birlikte oluyor,hatta cirpinmasin diye iki elini birlestirip sertçe tututuor falan.
Oyunun geri kalanında bu kadın adalet arıyor, taksici-restoran kameraları vs her şey kendi isteği olduğunu gosterirken o tecavüz edildiğini farkında ve adamın ceza alması için ugraisyor .
Yani senin olayına gelirsek bu olay tabii ki tecavüz.
Adamın nikahlı kocan olmasi ya da olaya kendi isteginizle başlamış olmanız bile hiç bir şeyi degistirmez ki. İstemiyorum dediyseniz istemiyorsunuzdur. Bunu uzatmak, kendi tatmini için sizin canınızı yakmak falan. Bu ne aşka girer ne tutkuya . Def edin hayatınızdan, bir daha sizi kimsenin hor kullanmasına izin vermeyn

Bunu anlatacak olmak çok utandırıyor ama başka kadınların fikrine ihtiyacım var. 24 yaşındayım 1 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımla aynı yaştayız başlarda ayrı şehirlerdeydik sonra aynı şehirde yaşamaya başladık ben tek yaşıyorum. Aynı şehirde yaşamaya başlayalı birkaç hafta oldu iyi kalpli sakin sadakatli ve ufak şeylerle mutlu olan biridir karakteri açısından bir problemini görmedim. Tek sorun cinsel hayatımız başından beri normal değildi çok istekli geçiyordu, başlarda özlemden olduğunu düşündüm ancak birazdan bahsedeceğim hareketleri devam etmeye başlayınca normal olmadığını anladım.

Öncelikle korunuyorum o yönden sorun yok. Bu kısmı anlatması çok zor. belki garip gelebilir ancak ilişkimiz saatlerce sürüyor ve defalarca tatmin olmamıza rağmen devam ediyor bunun çoğu onun ısrarıyla oluyor arzusu bitmiyor ve afedersiniz çok geç boşalıyor ve boşalsa bile yarım saat sonra aynı arzulu haline dönüyor. durmasını söylememe rağmen durmuyor acı hissetmemi umursamıyormuş gibi davranıyor bir yerden sonra benim için eziyete dönüyor artık durması için sinirden her yerini morartıp çiziyorum sonradan farkediyor. aramızda yakınlaşma olunca gözü dönüyor sanki ondan kaçıyormuşum gibi saldırıyor. Bunu bir daha yapmaması için kavga etmiştim çok üzülüp pişman olduğunu söylemişti hatasını anlayıp tekrarlamaz diye düşünüp 2. bir şans vermiştim. Ancak bu gece tekrar etti. normal bir ilişkimiz oldu, sonrasında tekrar istedi, yeterince yaptığımızı belirtmeme rağmen durmadı, yakınlaşmaya başladı istemememe rağmen yapmaya başladı yaklaşık 1 saat durması için yalvardım üstümden atmaya çalıştım en sonunda dayanamayıp çok sert ittim kolunu incitti direk banyoya koştum yıkandım giyindim. Banyodan çıktığımda ne yaptığını anladı özür dilemeye başladı hiç yanaşmadım konuşmadım sadece evimden gitmesini istedim. gidince bir süre görüşmek istemediğimi, beni korkuttuğunu ve istemediğim şeylere zorladığını söyledim kafam allak bullak oldu. anlatacağım kimse olmadığı için buraya anlatmak istedim duygusal açıdan uyumlu olduğum birinin bana karşı sapık gibi olması korkutuyor. iyi kötü eleştiriye açığım aklımda bir süre uzak kalmak var şuan ama doğru olan nedir bilmiyorum.
Sevismek iki kisinin de mutlu olmasi gereken bi eylem. Bi taraf herhangi bi animda herhangi bisey icin zorluyosa bu tecavuzdur. Ustelik 1 saat ustumden atamadim demek ne demek. Hayvan mi bu. Uzaklasmak falan hikaye bu iliskiyi hemen bitirmelisin

Siz bu kişiye bunun tecavüz olduğunu anlatmak isteseniz de o bunu anlamayacaktır. Çünkü onun açısından size zarar vermek olmayabilir bu. Bazı kişilerin bdsm fantezileri çok uçuk kaçık oluyor. Sizin istememenizi çok yanlıs bir şekilde yorumluyor bile olabilir. O benim sevgilim ve onunla istediğim gibi sevişebilirim kafa yapısıyla bile yaklaşıyor olabilir. Öte yandan size ya da kendisine bir şeyler kanıtlamak istediği bir mental halde de olabilir. Çünkü erkeklerin boşaldıktan sonra tekrar tekrar yapmaları çok zordur. İstediği kadar arzulu olsun erkek arkadaşınızın psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Bu kadar arzulu biriyse bile siz onun her istediğinde istediği gibi cinsellik yaşayacağı bir makine değilsiniz

Madem olumlu olumsuz her yoruma açiksin ilişkimiz var deyip normalmiş gibi yazdığın şey aslında kocaman bı günah ne Allah katında nede devlet nezninde hiçbir alakan olmayan bı insanla bu kadar ileri gitmen zaten başlı başına saçmalık devamı ise deli saçması bende öbür yorumlara katılıyorum bununla devam etme ve mumkunse böyle şeyleri normalleştirmek in gunahhh

Madem olumlu olumsuz her yoruma açiksin ilişkimiz var deyip normalmiş gibi yazdığın şey aslında kocaman bı günah ne Allah katında nede devlet nezninde hiçbir alakan olmayan bı insanla bu kadar ileri gitmen zaten başlı başına saçmalık devamı ise deli saçması bende öbür yorumlara katılıyorum bununla devam etme ve mumkunse böyle şeyleri normalleştirmek in gunahhh
ne anlatıyorsun bacım.. git dinini başka yerde yaşa, kimse sana yaşadığı hayatın ve verdiği kararların hesabını vermek zorunda değil. anası babası bile olsan laf edemezsin, 24 yaşında bir kadın var burada. ortada bir günah işlendiyse de bunun alakadarı değilsin. herkes her şeyin zaten farkındadır merak etme. zaten kızın derdi başından aşmış bir de vicdan muhasebesi yaptırma.

Asıl sen ne anlatıyorsun ben kızın magduriyetinn farkındayım bunu nikahlı eşi bile yapsa kabul edilecek bı tarafı yok ...ben dinimi istediğim yerde yaşarım ve bu yaşanan şeyin de dine uygun olmadığını ve normalleştirmemeleri gerektiğini ömrüm yettiğince anlatacağım .

Asıl sen ne anlatıyorsun ben kızın magduriyetinn farkındayım bunu nikahlı eşi bile yapsa kabul edilecek bı tarafı yok ...ben dinimi istediğim yerde yaşarım ve bu yaşanan şeyin de dine uygun olmadığını ve normalleştirmemeleri gerektiğini ömrüm yettiğince anlatacağım .
Hanımefendi dininizi içinizde yasayın kızın bununla ilgili problemi olsaydı ona göre yazardı

Neden dinimi içimde yasiyorum herkes istediği gibi istediğini yazabiliyor söz konusu din olunca mi yorum yapma gereği duyuyorsunuz kusura bakmayın ama ben fikrimi de dini yorumu mu da katarim sizi de alakadar etmez
Çünkü din kişiye özeldir? Belki seninle aynı dibe mensup değil? Kız burada dinle alakalı yorum istememis! Bos bos konusuyorsunuz anca

X