Sevgilim çok odun

ladysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
25
5
26
Selam herkese, sevgilim çok odun. Bana hiç sürpriz yapmıyor. Geçen yurtdışına gitti bana bir şey getirmemiş ama arkadaşlarına sigara falan almış. Ben çıktığım gezilerde ona hep ufak tatlı şeyler getirdim. Ve bu duruma çok bozuldum kendimi değersiz hissettim. Kafasına kaktım bir kaç kez. Daha önce hediye aldı hakkını yemiyorum ama pat diye sürpriz yapmıyor. Bir etkinlik olsun hep ben ittiririm gidelim yapalım diye. Çok mu cepteyim ondan mı bunu nasıl aşarız sizce

Daha önce aldığı birşeyi beğenmediğiniz oldu mu

Daha önce aldığı hediyeye laf ettiyseniz içlerinden gelmiyormuş bir daha almak. Çok trip atan biriyseniz bu onu soğutmuşta olabilir. Ama yinede almalıydı küçük birşey de olsa. Tribi bir s*lah olarak kullanma neyden rahatsızsan açıkça cat çat söyle ama *küzsün möküzsün demeden. Düzelmiyor mu yol vereceğini bilsin.

Daha önce aldığı hediyeye laf ettiyseniz içlerinden gelmiyormuş bir daha almak. Çok trip atan biriyseniz bu onu soğutmuşta olabilir. Ama yinede almalıydı küçük birşey de olsa. Tribi bir s*lah olarak kullanma neyden rahatsızsan açıkça cat çat söyle ama *küzsün möküzsün demeden. Düzelmiyor mu yol vereceğini bilsin.
Evet biraz fazla trip var yani direkt bozulurum laf ederim söylerim ama ben olsam karşımdaki böyle üzülse onu mutlu etmek için yaparım ama o yapmıyor yani ona da almasam önemsemez ama ben önemsiyorum ve bu konuda anlaşamıyorum

Zannetmiyorum bunu lütfen mantıklı yorumlar yapın 🙏🏻
neden zannetmiyorsun? benim gördüğüm bu yani. sürekli plan yapıyorsun sürpriz bir şey yapmıyor insan yurtdışına gidip sevgilisine bir şey almadan gelir mi? ben böyle gördüm uzaktan. sevse kaybetmemek için uğraşır çaba gösterir

Evet biraz fazla trip var yani direkt bozulurum laf ederim söylerim ama ben olsam karşımdaki böyle üzülse onu mutlu etmek için yaparım ama o yapmıyor yani ona da almasam önemsemez ama ben önemsiyorum ve bu konuda anlaşamıyorum
Ben olsam şöyle yapardım gibi varsayımlarla kendinizi üzmeyin bence her insanın huyu farklıdır. Ama istediğinizi belirttiğiniz halde kendine çeki düzen vermiyorsa o ilişki çokta sürdürülmeyi haketmiyor demektir.

neden zannetmiyorsun? benim gördüğüm bu yani. sürekli plan yapıyorsun sürpriz bir şey yapmıyor insan yurtdışına gidip sevgilisine bir şey almadan gelir mi? ben böyle gördüm uzaktan. sevse kaybetmemek için uğraşır çaba gösterir

Ben olsam şöyle yapardım gibi varsayımlarla kendinizi üzmeyin bence her insanın huyu farklıdır. Ama istediğinizi belirttiğiniz halde kendine çeki düzen vermiyorsa o ilişki çokta sürdürülmeyi haketmiyor demektir.
Bazen düzeltiyor bazen de böyle neyse çok üzüldüm şuan ayrılmayı düşünüyorum o derece.

Bazen düzeltiyor bazen de böyle neyse çok üzüldüm şuan ayrılmayı düşünüyorum o derece.
açık açık konuşurum ben olsam yani sevdiğini gösterecek ne yapıyor mesela söylediğin ufak bir şeyi hatırlıyor mu vs. örneğin beraber bir avmye gittiniz bir şey begensen alır mı? sevgililer günü var mesela. böyle devam ederse bitirmek istediğini söyle ve çabasına göre karar ver

açık açık konuşurum ben olsam yani sevdiğini gösterecek ne yapıyor mesela söylediğin ufak bir şeyi hatırlıyor mu vs. örneğin beraber bir avmye gittiniz bir şey begensen alır mı? sevgililer günü var mesela. böyle devam ederse bitirmek istediğini söyle ve çabasına göre karar ver
O konuda hakkını yemem bir kere laf ettiğimde kendini düzeltmişti ama şuan hayatında onun yolunda gitmeyen şeyler var haksızlık da etmek istemiyorum. Sadece bu son yurtdışı olayına çok fazla bozuldum. Ben gittiğim ülkelerden ne alıcam diye çıldırıyorum aşırı seviyorum hediye vermeyi ama o böyle düz heyecansız hevesimi kırıyor. Hayatındaki problemlere bağlıyorum ama bilmiyorum üzüldüm çünkü arkadaşlarımı, sosyal medyayı görünce özellikle
Peki bu konuyu neden evlilik hazırlığı forumuna açtınız 🧿
sitede yeniyim🤣🙈 bilemediğimden açtım 🙈🙈🙈🙈

Selam herkese, sevgilim çok odun. Bana hiç sürpriz yapmıyor. Geçen yurtdışına gitti bana bir şey getirmemiş ama arkadaşlarına sigara falan almış. Ben çıktığım gezilerde ona hep ufak tatlı şeyler getirdim. Ve bu duruma çok bozuldum kendimi değersiz hissettim. Kafasına kaktım bir kaç kez. Daha önce hediye aldı hakkını yemiyorum ama pat diye sürpriz yapmıyor. Bir etkinlik olsun hep ben ittiririm gidelim yapalım diye. Çok mu cepteyim ondan mı bunu nasıl aşarız sizce
Sokma akıl kırk adım. Sizinkinin 40 a kaç adımı kaldı.

Abla sen büyük akıllı birine benziyorsun atasözünü ilk kez duydum. Ne yapayım bunu sence
Ben uzun zamandır '0' beklenti ile yaşıyorum. Hayatın tadına ancak vardım. Erkeklerin 6. hissi yok. Varsa da sadece loto da, toto da ya da ganyanda kullanıyorlar. Onlara idiota anlatır gibi anlatıp bir de tekrar yaptıracaksın ki anlasın.
Yani demem o ki karşına al konuş. Kaybetme korkusu olan değişir. Değişmeyen cepte görür. Eeee biz kadınlar da kimsenin cebine hapsolacak bir cins değiliz.😉

Bence sevmiyor diyenlere mantıklı konuşun demişsiniz ama arkadaşlarına sigara vs alıp geliyorsa ve size bir şey almadıysa ya sevmiyordur ya size değer vermiyordur ya da hayatında hep 2.planda olacaksınız. Yani sürekli dışarıya karşı iyilikler yapacak herkes mükemmel bilecek ama siz ufak bir ilgiye muhtaç kalacaksınız. Kimseye bir şey almasa üzülmezsiniz böyle düşünmezsiniz ama elin iyisi diye bir tabir var öyle olunca çok kırıcı oluyor

Bence de sevmiyor.

Erkeklerin en düşüncesizi bile sevince neler neler yapıyor. Seni etkileme gereği duymuyor demek ki.

Ayrıca sıfır beklenti yaşıyorum mutluyum diyenleri de dinleme lütfen. Niye beklentisiz yaşayacakmışız ki. Herkes kendi içinde değerli bir insan. Herkes güzel bir ilişkide bulunmayı hakediyor. Ortaçağda boşanamayan kadınlar gibi ömür boyu çile çekmenize gerek yok size değerli hissettirmiyorsa next next diyeceksiniz bu kadar basit.

X