Sevgilim erkek arkadaşlarımla görüşmeme izin vermiyor

zaten eski bir yorumunda, sevgilisinin sosyal medyada açık saçık sayfaları takip ettiğini söylemiş. aslında normal karşılamıyor ama herkes bakıyor diyerek hayatındaki odunu bir pamuk olarak hayal etmeye çalışıyor. daha 24 yaşında, üzülüyorum yani hayatının en güzel dönemlerinde böyle saçma şeyleri yaşamayı bile isteye tercih ettiği için. herif arkadaşınla görüştürmesin, kıyafetine karışsın ama sosyal medyada milletin orasına burasına baksın. kızlar neden yaparlar bunu kendilerine asla anlamıyorum. yarın öbür gün dayak yedim diye konu açar, özünde iyi biri der ayrılmaz devam eder. üstelik ilişkisinde cinsel şiddet bile var. ay neresinden tutsak elimizde kalıyor.
Bazen gerçekten hemcinslerimi anlayamıyorum. Konu sahibin bilinç altında sevgilisini düzeltme ihtiyacı var.Bu kişi son şansı mı cidden anlayamıyorum.

Bazen gerçekten hemcinslerimi anlayamıyorum. Konu sahibin bilinç altında sevgilisini düzeltme ihtiyacı var.Bu kişi son şansı mı cidden anlayamıyorum.
Bu düşüncede çok fazla kadın tanıdım ben. Arkadaş çevremde de var. Özellikle nerde kanı bozuk varsa hayatına alıp ben bunu adam ederim sendromu yaşayan çok kadın var. Düzeliyor mu tabii ki düzelmiyor. Bir arkadaşım bütün ilişkilerinde maddi manevi devamlı kullanılan tarafta oluyor. İpsiz sapsız, daha kendi donunu toplayamayan tiplere aşık oluyor sonra onlara her şeyi veriyor. Kaç yaşına geldi bir kuruş birikimi yok kızın kenarda elin asalaklarına harcamaktan kalmamış. Bunların bu döngüden çıkabilmeleri için düzgün biriyle sağlıklı, normal bir ilişki yaşamaları lazım yoksa hep böyle devam ediyorlar.

Bu düşüncede çok fazla kadın tanıdım ben. Arkadaş çevremde de var. Özellikle nerde kanı bozuk varsa hayatına alıp ben bunu adam ederim sendromu yaşayan çok kadın var. Düzeliyor mu tabii ki düzelmiyor. Bir arkadaşım bütün ilişkilerinde maddi manevi devamlı kullanılan tarafta oluyor. İpsiz sapsız, daha kendi donunu toplayamayan tiplere aşık oluyor sonra onlara her şeyi veriyor. Kaç yaşına geldi bir kuruş birikimi yok kızın kenarda elin asalaklarına harcamaktan kalmamış. Bunların bu döngüden çıkabilmeleri için düzgün biriyle sağlıklı, normal bir ilişki yaşamaları lazım yoksa hep böyle devam ediyorlar.
Erkekler de problemli olanı cok ama hayatımıza alıp almamak bizim elimizde. Bu dünyaya bir kere geliyorsun ve bir erkegi duzeltip, arkasını topluyorsun. Cidden degmez iliskiler boyle ittire ittire olmamalı kimse kimsenin annesi babası değil sonuçta.

Açıkçası erkek arkadaşım arkasını toplamamı ya da kendisini düzeltmemi gerektirecek ipsiz sapsız serseri biri değil ama muhtemelen bu dediğimi kendisini sürekli savunmak istememe yoracağınız için dikkate almayacaksınız. Kendisini düzeltmek gibi bir gayem olmadı hiçbir zaman. Söz konusu kötü yönlerinin de düzeltilebileceğini düşünmüyorum zaten

Ben sevgilinizi çok da haksız bulmadım. Direkt görüşmeni istemiyorum diye kestirip atmamış, birden fazla kez tanışmak istemiş. Arkadaşınız da defalarca sevgilinizi haklı çıkarmış.. O kadar yakın arkadaşınızsa sevgilinizle tanışmalıydı bence, belki yakın arkadaş bile olabilirlerdi karsı taraf adım atsaydı. Burdaki hata biraz da arkadaşınızda bence

Ben sevgilinizi çok da haksız bulmadım. Direkt görüşmeni istemiyorum diye kestirip atmamış, birden fazla kez tanışmak istemiş. Arkadaşınız da defalarca sevgilinizi haklı çıkarmış.. O kadar yakın arkadaşınızsa sevgilinizle tanışmalıydı bence, belki yakın arkadaş bile olabilirlerdi karsı taraf adım atsaydı. Burdaki hata biraz da arkadaşınızda bence
Ben de böyle düşünüyorum ama amacım herhangi birini hayatımdan çıkarmaya gerek kalmadan orta yolu bulmaktı. Mümkün değil sanırım

Sana kusura bakmassan kızım diyeceğim. Hepsini okudum az çok neyin ne olduğunu tahmin ediyorum. Her şekilde son karar senin tabiki. Yine de, o güzel kafana bu kadar taktığın, çok değer verdiğin yakın arkadaşını ilk fırsatta ara ve herseyi açık açık konuş derim acizane. Tabi henüz bunu yapmadıysan. Kendini daha fazla yıpratma, inan bana en doğrusu bu senin için. Eğer ki gerçekten yakın arkadaşım diyorsan, bu dediğinin hakkını vermeni beklerdim. Çünkü : Sevgili istemediğin kadar bulabilirsin. Evlenecek insan da keza.. Yaşın ve hayat buna çok müsait. Ancak dost ve arkadaşı kolay kolay bulamazsın. Haydi,, doğru olanı, ne yapman gerektiğini biliyorsun. Bi cesaret, lütfen kendin ol.

Sana kusura bakmassan kızım diyeceğim. Hepsini okudum az çok neyin ne olduğunu tahmin ediyorum. Her şekilde son karar senin tabiki. Yine de, o güzel kafana bu kadar taktığın, çok değer verdiğin yakın arkadaşını ilk fırsatta ara ve herseyi açık açık konuş derim acizane. Tabi henüz bunu yapmadıysan. Kendini daha fazla yıpratma, inan bana en doğrusu bu senin için. Eğer ki gerçekten yakın arkadaşım diyorsan, bu dediğinin hakkını vermeni beklerdim. Çünkü : Sevgili istemediğin kadar bulabilirsin. Evlenecek insan da keza.. Yaşın ve hayat buna çok müsait. Ancak dost ve arkadaşı kolay kolay bulamazsın. Haydi,, doğru olanı, ne yapman gerektiğini biliyorsun. Bi cesaret, lütfen kendin ol.
Teşekkür ederim güzel mesajınız için. Bu durumu çözeceğim

Bence "arkadaşım" dediğin arkadaş sana karşı boş değil, sevgilin bu konuda çok haklı. Defalarca görüşme reddetmek ne demek?

Onun dışında "sevgilin"sevgili olma konusunda hatta hayati paylaşmak konusunda yetersiz ve sıkıntılı. Uyumlu değilsiniz. Alma verme dengesi yok.

Bence onu şutla. Senden çekindiği için "arkadaş" gibi davranmak zorunda olan çocuğa bı yem at bakalım? Gerçek arkadaş! Mıymış. Sonrda buraya yaz

X