Sevgilim eski sevgilisine döndü

Zamanla gecer

Böyle güvenilmez bir tipten ayrıldiginiza üzülmeyin sevinin bence
Her şeyi zamana bıraktık sadece şu sıralar zaman pek akmıyor benim için.
Ayrıldığımıza değilde yapılan davranışlara üzülüyorum. Yoksa kimse kimseyle zorla beraber olmak gibi bi mecburiyeti yok.

Ay buraya yazanlarda yani hiç aşk acısı çekmemiş heralde
Sistem biter gider bilmem ne .
Insanız üzülüyoruz yaşla ne alakası var ayrıca .
Birinden hoslaninca ay bu uzak mı diyoruz .
Artik uzak diye bir şey de yok mesafeler kısaldı . gerçekten surda yapılan yorumlar beni benden alıyor .
Herkes ne kadar cool bravo .
Gerçeği bilmesek hadi neyse

Her şeyi zamana bıraktık sadece şu sıralar zaman pek akmıyor benim için.
Ayrıldığımıza değilde yapılan davranışlara üzülüyorum. Yoksa kimse kimseyle zorla beraber olmak gibi bi mecburiyeti yok.
E tabi ki de yok .
Aldatmış seni adam .
Sorumsuz bir tip belli hayır gelmez.
Üzülmen normal ama şöyle düşün kurtulmuşsun bir karaktersizden

7 aydır iyi giden bir ilişkim vardı.Ayrı şehirlerde yaşıyorduk iletişimimiz gayet iyiydi her gün bir kaç defa telefonla konuşurduk ve mesajlaşırdık.O beni görmeye kaç defa onca yoldan geldi,bende bir kaç defa onun yanına gittim.Sevgilim karakter olarak zor bir insan.Hep öncelikli olmayı ,ilgiyi çok sever,pohpohlanmak ister.Bir kaç defa çok ufak şeylerden onu önemsemediğimi düşünüp bana küstüğü olmuştur.1 kere kendi ayrılmak istedi ve 2 hafta sonra aradı barıştık.Sonrasında herşey güzel gidiyirdu.Maddi,manevi bana destek olurdu.Son bir ayda hemen hemen her haftsonu arkadaşlarımla ya balığa gidiyirdu yada onlarla bir programı vardı.Aradığımda telefonunu açmıyordu sadece msjlarima cevap veriyordu.Benim içime bir kurt düşmüştü.Yılbaşı için yanına gittim ve bazı yalanlarını yakaladım.Birde WhatsApptan bir kadın buna emojiler atmış ve bi tanesi kalpli surattı.Bi akşam yemek hazırlıyorken telefon geldi aldı ve salona gitti bende bir kaç dakika sonra peşinden gittim ve o telefonu kapatırken göz ucuyla kim aradı diye baktım.Bunu farkedince biz tartıştık.Ertesi gün ben geri döndüm oda buna izin verdi. Döndükten sonra beni hiç aramadı bende biraz sakinleşelim öyle konuşalım diye 10 gün sonra müsait olduğunda bana 2 dak.ayırabilirmisin diye mesaj attım.Mavi tık bile yaptırmadı ve 23 gün oldu sesi çıkmıyor. 10 sene önceki sevgilisiyle görüşüyor ve ikimizi aynı anda idare etmiş.Eski sevgilisiyle hep sosyal medyadan arkadaşlarmış ama yorumları hep arkadaşca.Onu unutamadı demeyin çünkü ondan sonra 9 senelik çok sevdiği hatta nişanlandığı biri vardı.Ben 20 gündür o kadar mutsuzum ki anlatamam.Kalbim çok acıyor bunu haketmedim.Neden 10 sene sonra eski sevgilisiyle görüştü aradan onca yıl geçmiş anlamıyorum.Madem onunla olmak istiyordun neden benim duygularımla oynadın.Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı.Lutfen fikirlerinize çok ihtiyacım var.Benim mutsuzluğum üzerine eski sevgilisiyle ilişkisi sürermi mutlu olurlar mı?Kadının bir günahı yok ama eski sevgilin benim çektiğim acıları çeksin pişman olsun çok istiyorum.Şu an ağır bir depresyondayım nasıl atlatacağım bilmiyorum.Lütfen klasik şeyler demeyin değmezmiş filan diye biliyorum bende değmeyeceğini ama bu kalbimin acısını dindirmiyor.
Ne klasik şeyler? Ne diyelim koş peşinden adamın ayaklarına kap bırakma mı dememizi istiyorsun? Kadınlık gururun nerde ya. Elin sorumsuz herifi ne yapacaksın hayatın boyunca çilesini mi çekeceksin. Boşver

Atlattığınıza çok sevindim. İnsan yaşamadan anlayamaz.Burda herkes değmez ,önüne bak,hiç olmamış gibi davran vsvs yorumlar yazıyorlar.Aynı şey onların başına gelse hele de ilk zamanlar dediklerini yapabilirler mi? Hiç sanmam ha yapıyorlarsada sevmemiştir diye düşünürüm.Hiç kimse sevdiği,değer verdiği bir kişinin ihanetini soğukkanlılıkla karşılayamaz.
Dediğiniz gibi bu tür insanlar bide sizi suçlar vicdanlarını rahat ettirmek için.Bende hassas ve duygusal biriyim haliyle etkilendim ve üzüldüm yaşattıklarından dolayı. İşin kötüsü elimde net kanıt olmadığı için onunla yüzleşemedim.Yani aldattığını bildiğimi bilmiyor. Sadece yalanlarını anladığımı biliyor.
Sizin ilişkiniz uzun mu sürmüştü? Ne kadar zaman sonra geri döndü size? Eminim pişman olup geldiği zaman içiniz bir nebzede olsun soğumuştur.Bende içim soğusun istiyorum o yüzdende pişman olsun gelsin istiyorum yoksa tekrardan barışmak filan değil niyetim.
Umarım sizde bu kötü tecrübeden sonra sizi çok seven,dürüst, karakterli biriyle tanışıp mutlu olmuşsunuzdur.
İki sene sürmüştü. Başta bazı şeyleri fark ettim , yalan söylemesi, o kızdan gelen mesajlar ,günün bazı zamanlarında ortadan kaybolması.. üzerinde durmamayi denedim ama olmadı. Kibarca sordum, ben mi yanlış anlıyorum diye .inkar etti.hep inkar ederler. Yani şimdi siz de söyleseniz bile inkar edecek.
Sonra kız benim yanımda aradı, görüştüklerini öğrendim mesajları gördüm ve açıkça itiraf etti.son ana kadar hep inkar ediyordu ama.😔 yasadigim acıyı anlatamam. Son ana kadar bir açıklama bekledim. Ben açıklama beklerken kız arkadaşı ısrarla arıyordu. Yanımda konuşursan sana inanacağım dedim. Bir an sustu yapamam çünkü doğru, yalan söyledim. Özür dilerim dedi.
İçimden dua ediyordum biliyor musunuz. Geceleri beni uyutmayan şeyin eğer haklıysam Allahim bana göster diyordum ve tam ezan okundu bunlar olurken.. Allah bana gösterdi inaniyorum buna

Sonra birsey diyemediği için evden çıktı gitti.
Beni de her yerden engellemiş. İlişkilerini açıkça yaşamaya başlamışlar. Arkadaşlarım da herseye şahit oldu. Benimle jirlikteyken beni sevdigini söylerken aynı zamanda o kişiyle de birlikteydi , o kız beni biliyordu ve beni terk etmesini söylüyordu ona. Bunların hepsi mesajlarda yazıyordu. Hepsini okudum

Ben kendimi işlerime vermeye çalıştım, arkadaşlar edindim bol bol gezdim .zaten içimdeki sevgi zamanla bitti..
Sonra onlar ayrılmışlar , ben seni seviyordum onun bana ihtiyacı vardi da .. o zaman sana kizmistim ondan engelledim de.. onunla sadece dosttuk da..bahane bahane..kim inanır..

Biraz uzun anlattım ama canim çok yanmıştı o zamanlar..hatırlayınca içimi dökmek istedim size.. Ne yazık ki arkadaşlarım da şahit oldu aldatıldığıma...hayatıma biri girmedi , ayrılalı henüz bir sene oldu.. ama biri olsun olmasın umursamıyorum.. kendi ayaklarım üzerinde durmak için işlere odaklanıp aileme ve arkadaşlarıma zaman ayırmaya çalışıyorum..
Siz de aynı şekilde; belki kısa süreli bir tatil sizs iyi gelebilir.inanin dünyada milyonlarca iyi insan var tanimayi beklediğiniz..
Doğru insanı bulacağımiza inaniyorum..
Beklemediğimiz bir anda mutlu olacağımıza inaniyorum🌸🌸

Bence sakın aramayın. Hatta her yerden silip engelleyin. Değer verse şimdiye kadar iletişim kurardı.

X