Sevgilim eski sevgilisine döndü

Seninle bir alakası yok durumun. Karakteri böyle senden daha güzel diye gitmedi ona. Onun pişmanlığıni bekleyip neden hayatı kendine zor hale getiriyorsun ki ? O mutlu olmayı hak etmiyor peki ya sen ? Bu yaptığın kendine ihanet.
Biliyorum benimle alakası yok. Benden güzel değil hatta ben o kişiden daha genç,havalı ve güzelim. Daha o kadar her şey yeni ve taze ki ister istemez kıyaslama yapıyorum. Şu an için içimden hiç birşey yapmak gelmiyor çok incinmiş hissediyorum. Beynim kalbime söz geçiremiyor. Ben hakkediyorum mutlu olmayı o ise hiç etmiyor. Benim mutsuzluğum üzerine mutlu olsun istemiyorum.

İyi o kadar uzun süre sessiz durmuşsun.
Ben böyle durumlarda vicdana oynarım. Uzun mesaj atar içimi dökerim.
Şu ana kadar yanlış yapıp geri dönmeyen olmadı sanırım, vicdan rahatlamak içindir çoğu da shdjjdmd
Yazsam arasam vicdanına oynasam bir faydası olurmu ki. Beni görmemezlikten geliyor yada öyleymiş gibi yapıyor bilemiyorum. Muhtemelen şu anki sevgilisiyle gayet mutlu mesut ki gözü birsey görmüyor. Bu durumda vicdanı dinler mi

İnsan basta çok üzülüyor çok cani açıyor.
Benim de canım yandı ben de kandırıldım. Çok da fedakar ve saf biriyimdir. Bu güne kadar kimse beni aldatmamisti ama ilk defa böyle bir durum yaşadım aldatıldım. Ama yaşamam insanları tanımam gerekiyormuş

Bir özür bekledim bir utanma bekledim. Ama bu tarz insanlar hep reddeder .yüzsüz yüzsüz sizi suçlarlar. Pişman olsun sürünsün istedim, heryerren engelledim
.
Sonra geri döndü ama affetmedim.

Ağlayın yaşayın acınızı.. İlk defa ihanete uğrayan hassas insanlar kolay anlatamayabiliyor.
Ama zamanla geciyor..
Bubaci da geçecek.. siz kendi hayatınıza bakmayı başaracaksıniz eski sevgilinize gelince ,o belki hala başkalarıyla görüşen sevgilisini aldatan bir erkek olarak kalabilir. Bir kez yapan yine yapar cunku
Atlattığınıza çok sevindim. İnsan yaşamadan anlayamaz.Burda herkes değmez ,önüne bak,hiç olmamış gibi davran vsvs yorumlar yazıyorlar.Aynı şey onların başına gelse hele de ilk zamanlar dediklerini yapabilirler mi? Hiç sanmam ha yapıyorlarsada sevmemiştir diye düşünürüm.Hiç kimse sevdiği,değer verdiği bir kişinin ihanetini soğukkanlılıkla karşılayamaz.
Dediğiniz gibi bu tür insanlar bide sizi suçlar vicdanlarını rahat ettirmek için.Bende hassas ve duygusal biriyim haliyle etkilendim ve üzüldüm yaşattıklarından dolayı. İşin kötüsü elimde net kanıt olmadığı için onunla yüzleşemedim.Yani aldattığını bildiğimi bilmiyor. Sadece yalanlarını anladığımı biliyor.
Sizin ilişkiniz uzun mu sürmüştü? Ne kadar zaman sonra geri döndü size? Eminim pişman olup geldiği zaman içiniz bir nebzede olsun soğumuştur.Bende içim soğusun istiyorum o yüzdende pişman olsun gelsin istiyorum yoksa tekrardan barışmak filan değil niyetim.
Umarım sizde bu kötü tecrübeden sonra sizi çok seven,dürüst, karakterli biriyle tanışıp mutlu olmuşsunuzdur.

Büyük konusmayayim ama hep söylerim uzun ilişkiden çıkmış bir erkekle olmaz . Siz arada kaynak olmuşsunuz sadece üzgünüm . Önünüze bakın

Adam on yıl geriden geliyor demek ki. Sizin mesaja da on yıl sonra dönecektir.

Hiiiiiiiç değmeyecek birisi için kendinizi böyle üzmeyin. Kötü tecrübe yoktur. Buna inanın.
10 yıl değil bu inadiyla hiç dönmez biliyorum. Peşinden koşturmak yada burnumu sürtürtmek istiyor olabilir bilemiyorum ne yapmaya çalışıyor. Bu ilişki bitti böyle bir konuşmada yapmadık. En son konuşmamızda ben yaşadığım şehre dönmeden önce ben yanına gelince konuşuruz filan dedi. Ama 24 gün oldu ses seda yok.
Kötü tecrübe yoktur elbette ama acı bir tecrübe

Büyük konusmayayim ama hep söylerim uzun ilişkiden çıkmış bir erkekle olmaz . Siz arada kaynak olmuşsunuz sadece üzgünüm . Önünüze bakın
O uzun ilişkisi biteli 3 yıl olmuştu ve ona dönmedi ki onunda öncesinde ki sevgilisine döndü. Yani benim kaynaklık bir durumum yok.

O uzun ilişkisi biteli 3 yıl olmuştu ve ona dönmedi ki onunda öncesinde ki sevgilisine döndü. Yani benim kaynaklık bir durumum yok.
Cümleleri yanlış okumuşum çok pardon . Ama şöyle bir durum varkı uzun ilişki geçiren erkeklerden pek de hayır gelmiyor . Eski sevgilisine döndüğüne göre de kaynaklık bir durum var ama sizin suçunuz değil . Böyle haksizliklardan sonra hep güzel ve kıymet bilen ilişkiler gelir eminim size de öyle olacaktır 🍀

Cümleleri yanlış okumuşum çok pardon . Ama şöyle bir durum varkı uzun ilişki geçiren erkeklerden pek de hayır gelmiyor . Eski sevgilisine döndüğüne göre de kaynaklık bir durum var ama sizin suçunuz değil . Böyle haksizliklardan sonra hep güzel ve kıymet bilen ilişkiler gelir eminim size de öyle olacaktır 🍀
Güzel temenniz için çok teşekkür ederim. Umarım sizinde hayatınızda çok güzel bir ilişkiniz vardır. Şöyle bir durum var 9 yıllık biten ilişkisinde ki kişiye dönmedi ondan önce bir sevgilisi var sanırım tekrar bir şekilde onunla görüşmeye başladılar. İkimizi aynı anda idare ediyordu ben yalanlarını farkettim tartıştık bu yüzden. Onun yanından yaşadığım şehre döndüm 24 gün oldu iletişimimiz yok.Hani o 9 yıllık sevgilisine dönse anlayacağım onu sevmiş biliyorum. Anlamadığım neden 9 yıllık sevgilisine değilde onunda öncesinde ki ile görüşmeye başladı

Metin çok karmaşık ve özensiz yazılmış. Kitap okumayınca yazı dilinde böyle çuvallıyorsunuz işte. Her neyse, karmaşık gelenler için düzenledim:

7 aydır iyi giden bir ilişkim vardı.Ayrı şehirlerde yaşıyorduk fakat iletişimimiz gayet iyiydi. Her gün bir kaç defa telefonla konuşurduk ve mesajlaşırdık.O beni görmeye kaç defa onca yoldan geldi, ben de bir kaç defa onun yanına gittim.

Sevgilim karakter olarak zor bir insan.Hep öncelikli olmayı, ilgiyi çok sever; pohpohlanmak ister.Birkaç defa çok ufak şeylerden onu önemsemediğimi düşünüp bana küstüğü olmuştur. 1 kere kendi ayrılmak istedi ve 2 hafta sonra aradı barıştık.Sonrasında her şey güzel gittiğini düşünüyordum. Maddi,manevi bana destek olurdu.

Son bir ayda hemen hemen her haftsonu arkadaşlarımla ya balığa gidiyordu yada onlarla bir programı vardı.Aradığımda telefonunu açmıyordu sadece mesajlarıma cevap veriyordu.Benim içime bir kurt düşmüştü.Yılbaşı için yanına gittim ve bazı yalanlarını yakaladım.Birde WhatsApptan bir kadın buna emojiler atmış ve bi tanesi kalpli surattı.

Bir akşam yemek hazırlıyorken telefon geldi aldı ve salona gitti. Ben de bir kaç dakika sonra peşinden gittim ve o telefonu kapatırken göz ucuyla kim aradı diye baktım.Bunu farkedince biz tartıştık.Ertesi gün ben geri döndüm, o da buna izin verdi. Döndükten sonra beni hiç aramadı, ben de biraz sakinleşelim öyle konuşalım diye 10 gün bekleyip sonra şöyle mesaj attım. "Müsait olduğunda bana 2 dakika ayırabilir misin?"

Mesaj mavi tik bile olmadı ve 23 gün oldu sesi çıkmıyor. Meğerse 10 sene önceki sevgilisiyle görüşüyormuş ve ikimizi aynı anda idare etmiş.Eski sevgilisiyle hep sosyal medyadan arkadaşlarmış ama yorumları hep arkadaşca görünüyordu.
Onu unutamadı diye düşünmeyin çünkü ondan sonra 9 senelik çok sevdiği hatta nişanlandığı biri vardı.

Ben 20 gündür o kadar mutsuzum ki anlatamam.Kalbim çok acıyor bunu hak etmedim.Neden 10 sene sonra eski sevgilisiyle görüştü aradan onca yıl geçmiş anlamıyorum.Madem onunla olmak istiyordun neden benim duygularımla oynadın.Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı.Lütfen fikirlerinize çok ihtiyacım var.Benim mutsuzluğum üzerine eski sevgilisiyle ilişkisi sürer mi, mutlu olurlar mı?Kadının bir günahı yok ama eski sevgilim benim çektiğim acıları çeksin, pişman olsun çok istiyorum.Şu an ağır bir depresyondayım nasıl atlatacağım bilmiyorum.Lütfen klasik şeyler demeyin değmezmiş filan diye biliyorum bende değmeyeceğini ama bu kalbimin acısını dindirmiyor.

Metin çok karmaşık ve özensiz yazılmış. Kitap okumayınca yazı dilinde böyle çuvallıyorsunuz işte. Her neyse, karmaşık gelenler için düzenledim:

7 aydır iyi giden bir ilişkim vardı.Ayrı şehirlerde yaşıyorduk fakat iletişimimiz gayet iyiydi. Her gün bir kaç defa telefonla konuşurduk ve mesajlaşırdık.O beni görmeye kaç defa onca yoldan geldi, ben de bir kaç defa onun yanına gittim.

Sevgilim karakter olarak zor bir insan.Hep öncelikli olmayı, ilgiyi çok sever; pohpohlanmak ister.Birkaç defa çok ufak şeylerden onu önemsemediğimi düşünüp bana küstüğü olmuştur. 1 kere kendi ayrılmak istedi ve 2 hafta sonra aradı barıştık.Sonrasında her şey güzel gittiğini düşünüyordum. Maddi,manevi bana destek olurdu.

Son bir ayda hemen hemen her haftsonu arkadaşlarımla ya balığa gidiyordu yada onlarla bir programı vardı.Aradığımda telefonunu açmıyordu sadece mesajlarıma cevap veriyordu.Benim içime bir kurt düşmüştü.Yılbaşı için yanına gittim ve bazı yalanlarını yakaladım.Birde WhatsApptan bir kadın buna emojiler atmış ve bi tanesi kalpli surattı.

Bir akşam yemek hazırlıyorken telefon geldi aldı ve salona gitti. Ben de bir kaç dakika sonra peşinden gittim ve o telefonu kapatırken göz ucuyla kim aradı diye baktım.Bunu farkedince biz tartıştık.Ertesi gün ben geri döndüm, o da buna izin verdi. Döndükten sonra beni hiç aramadı, ben de biraz sakinleşelim öyle konuşalım diye 10 gün bekleyip sonra şöyle mesaj attım. "Müsait olduğunda bana 2 dakika ayırabilir misin?"

Mesaj mavi tik bile olmadı ve 23 gün oldu sesi çıkmıyor. Meğerse 10 sene önceki sevgilisiyle görüşüyormuş ve ikimizi aynı anda idare etmiş.Eski sevgilisiyle hep sosyal medyadan arkadaşlarmış ama yorumları hep arkadaşca görünüyordu.
Onu unutamadı diye düşünmeyin çünkü ondan sonra 9 senelik çok sevdiği hatta nişanlandığı biri vardı.

Ben 20 gündür o kadar mutsuzum ki anlatamam.Kalbim çok acıyor bunu hak etmedim.Neden 10 sene sonra eski sevgilisiyle görüştü aradan onca yıl geçmiş anlamıyorum.Madem onunla olmak istiyordun neden benim duygularımla oynadın.Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı.Lütfen fikirlerinize çok ihtiyacım var.Benim mutsuzluğum üzerine eski sevgilisiyle ilişkisi sürer mi, mutlu olurlar mı?Kadının bir günahı yok ama eski sevgilim benim çektiğim acıları çeksin, pişman olsun çok istiyorum.Şu an ağır bir depresyondayım nasıl atlatacağım bilmiyorum.Lütfen klasik şeyler demeyin değmezmiş filan diye biliyorum bende değmeyeceğini ama bu kalbimin acısını dindirmiyor.
Düzenlemenin için gerçekten çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏Birazda içinde bulunduğum ruh haliyle karmaşık ve anlaşılmaz bir şekilde yazmış olduğumu kabul ediyorum.

Mesaj attım görüldü bile yapmadı.Mesaj üstüne mesaj atıp kendimi küçültmek istemiyorum.Onun benimle iletişime geçmesini istiyorum ama çok zor bunu yapmaz çok inatçı biri
Valla ben bunu yapan adama okkali mesaj yazıyorum bela okumadan hakaret etmeden. Ne hali varsa gorsun isterseniz duygularinizi paylasin kirildiginizi hak etmediginizi falan en sona da iyi ki senle olmamis karaktersizleri hayatimda tutmuyorum yazıp basin engeli :) ister gorsun ister gormesin cok da tın diyin onunuze bakin

Güzel temenniz için çok teşekkür ederim. Umarım sizinde hayatınızda çok güzel bir ilişkiniz vardır. Şöyle bir durum var 9 yıllık biten ilişkisinde ki kişiye dönmedi ondan önce bir sevgilisi var sanırım tekrar bir şekilde onunla görüşmeye başladılar. İkimizi aynı anda idare ediyordu ben yalanlarını farkettim tartıştık bu yüzden. Onun yanından yaşadığım şehre döndüm 24 gün oldu iletişimimiz yok.Hani o 9 yıllık sevgilisine dönse anlayacağım onu sevmiş biliyorum. Anlamadığım neden 9 yıllık sevgilisine değilde onunda öncesinde ki ile görüşmeye başladı
Pek de mantık ve izah aramayın bence zaman kaybı olur sizin için bazen basit düşünmek lazım erkekler basit canlılar zira . Onunla olmak istemiş olmuş hepsi bu . Dışarda size gerçekten layık olduğunuz değeri verecek o kadar çok iyi adam var ki . Neden nasıl diyerek harcayacaginiz saniyeye bile layık değil bu adam

Yani insanlar biriyle ilişkiye başladı diye ömrünü mü vermek zorunda , mecbur mu hayatını heba etmeye.
Üç çocukla ortada beş parasız bırakılmış gibi her ayrılığa bir beddua masallah valla kadınlarımızın çoğunun en temel sorunu birini bulunca yapışmak o olmazsa beddua kıyamet.
Bakın önünüze tek insan o mu ya, Allah başka dert vermesin aşk acısı peh eşittir dertsizlik.

Pek de mantık ve izah aramayın bence zaman kaybı olur sizin için bazen basit düşünmek lazım erkekler basit canlılar zira . Onunla olmak istemiş olmuş hepsi bu . Dışarda size gerçekten layık olduğunuz değeri verecek o kadar çok iyi adam var ki . Neden nasıl diyerek harcayacaginiz saniyeye bile layık değil bu adam
Çok haklısınız hiçte beni hakeden biri değil. Sadece beynimdeki sesleri durdurmak istesemde durmuyorlar.

Yani insanlar biriyle ilişkiye başladı diye ömrünü mü vermek zorunda , mecbur mu hayatını heba etmeye.
Üç çocukla ortada beş parasız bırakılmış gibi her ayrılığa bir beddua masallah valla kadınlarımızın çoğunun en temel sorunu birini bulunca yapışmak o olmazsa beddua kıyamet.
Bakın önünüze tek insan o mu ya, Allah başka dert vermesin aşk acısı peh eşittir dertsizlik.
Tabi ki ömrünü vermek zorunda değil siz tamamen yazdıklarımı anlamamışsınız yada düzgün okumadınız. İlişkiye başlanması ne kadar normalse bitmeside o kadar normal bir durum tabikide.Ama insan adabıyla bitirir aldatarak,yalan söyleyerek,aptal yerine koyarak değil.Aynı anda idare etmezsin.Gönül başkasınada kaymış olabilir adam gibi konuşup ayrılırsın sonra kiminle istersen ol. Kimsenin kimseye yapıştığı yok kimseyide zorla yanında tutamazsın.Kimseyede beddua ettiğim yok sadece yaşadıklarımı anlasında bir daha kimseye bu şekilde davranmasın. Sonuçta bende taştan değilim insanım duygularım var. Siz sanırım hiç aldatılmadınız bu kadar rahat konuşabildiğinize göre.

Zamanla gecer

Böyle güvenilmez bir tipten ayrıldiginiza üzülmeyin sevinin bence.

Yazsam arasam vicdanına oynasam bir faydası olurmu ki. Beni görmemezlikten geliyor yada öyleymiş gibi yapıyor bilemiyorum. Muhtemelen şu anki sevgilisiyle gayet mutlu mesut ki gözü birsey görmüyor. Bu durumda vicdanı dinler mi
Yani şimdi artık yazmanın anlamı yok.
Ben bir durum /olay öğrendiğim zaman sessiz kalabilen insan değilim. Sıcağı sıcağına yazarım.
Karşı tarafta durup durup bana mesaj attı demez, hak ettiği sözleri hak ettiği zaman söylerim.

Şimdi aradan günler geçmiş, durup durup bana bileniyor diyebilir ama içinde geçmeyen sinir!/öfke varsa ben yazman taraftarıyım. En azından kendin öyle yapıyorum. İçimde kalıp dert olacağın, dışa vurayım diyorum

X