Sevgilim evlatlık ya da babası farklı

pinkmozard

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
38
-2
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır bir ilişkim var. Ve sevgilimin ailesiyle akrabalarıyla tanısıgım. Sevgilimin ailesinde gördüğüm kadarıyla çirkin ve baskın genlere sahipler. Fakat erkek arkadaşım hem ten hem saç hem göz vücut her şeyiyle ailesinden akrabalarından çok ayrılıyor. Karakter olarakta çok farklılardı. Ve bana bir keresinde evde babası yokken küçüklüğünde eve adamların gelip gittiğini gördüğünü söylemişti ama baya küçükmüş o nedenle çok sonradan fark edince de bir şey dememiş kimseye. Bende çok önemli bir detay fark ettim. Anne 0+ baba 0+ kan grubuna sahip fakat sevgilim A+ grubundan. Yani ya babası değil ya da evlatlık. Şu anda da biz ileriye dönük kararlar almaya çalışıyoruz ama ailesi hiç destek olmuyor hatta ondan beklentileri var bu yüzden de biz kendi hayatımızı kuramıyoruz. Diğer çocuklarına hiç para hesabı yapmıyorlar ama sevgilime gelince hep bir para hesabı. Hiç yardımcı olduklarını da görmedim. Bu durumda da haliyle artık gidip gelmek de istemiyorum içten içe. Aramda kötü olmaya başladı, ne yapacağımı bilmiyorum siz ne tavsiye edersiniz

Bu arada sevgilim doğmadan önce erkek çocuğa hamileymiş annesi ama düşük yapmış. Bunu anlatırken de babası konuyu zorla kapattırmıştı…

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır bir ilişkim var. Ve sevgilimin ailesiyle akrabalarıyla tanısıgım. Sevgilimin ailesinde gördüğüm kadarıyla çirkin ve baskın genlere sahipler. Fakat erkek arkadaşım hem ten hem saç hem göz vücut her şeyiyle ailesinden akrabalarından çok ayrılıyor. Karakter olarakta çok farklılardı. Ve bana bir keresinde evde babası yokken küçüklüğünde eve adamların gelip gittiğini gördüğünü söylemişti ama baya küçükmüş o nedenle çok sonradan fark edince de bir şey dememiş kimseye. Bende çok önemli bir detay fark ettim. Anne 0+ baba 0+ kan grubuna sahip fakat sevgilim A+ grubundan. Yani ya babası değil ya da evlatlık. Şu anda da biz ileriye dönük kararlar almaya çalışıyoruz ama ailesi hiç destek olmuyor hatta ondan beklentileri var bu yüzden de biz kendi hayatımızı kuramıyoruz. Diğer çocuklarına hiç para hesabı yapmıyorlar ama sevgilime gelince hep bir para hesabı. Hiç yardımcı olduklarını da görmedim. Bu durumda da haliyle artık gidip gelmek de istemiyorum içten içe. Aramda kötü olmaya başladı, ne yapacağımı bilmiyorum siz ne tavsiye edersiniz
Öz üvey farketmez, herkese şapır şupur bize gelince mi ya rabbi şükür diyip resti çekemeyen bir adamla yola çıkarken 2 defa düşünün.

Var diyen yok ki.

Erkeklerin estetikleri daha anlaşılmaz oluyor.

Diğer konuya gelince de ailede kardeş

Var diyen yok ki.

Erkeklerin estetikleri daha anlaşılmaz oluyor.

Diğer konuya gelince de ailede kardeş ayrımı olmayan yok.

Aileler özellikle evlenme aşamasında ellerini eteklerini çekiyorlar genelde
Estetiği yok çocukluk fotoğrafları da var ve 7 senedir birlikteyiz ergenliğinden beri biliyorum o yüzden diyorum

Estetiği yok çocukluk fotoğrafları da var ve 7 senedir birlikteyiz ergenliğinden beri biliyorum o yüzden diyorum

Of bi de bunu diyenler var, zaten her çocuğun burnu minicik olur.

Estetik müdahaleler zaten çocukluğa öykünerek yapılır.

Estetik yaptıran kadınlar da çocukluk fotolarını gösterirler ya komedi :)

Şimdiden neden gidip gelme olayı var ki? Nişanlı mısınız? Hayır bu kadar samimiyet neden?

Sevgilinizde çok acayip bir karakter, erkek olarak babam yok eve adamlar geliyor diye rahat rahat annesine iftira atacak boyutta konuşabiliyor.

Ek olaraktan da evlilik için yardımcı olmak zorunda değiller nikah yapın minimum beklenti de olun.

Buradaki tek sorun senin daha sözlenmediğin adamın ailesiyle bu kadar içli dışlı olman. Sevgilinin anasıyla babasıyla görüşüldüğü evlerine gidip gelindiği nerde görülmüş. Sonra vıcık vıcık ilişkilerle dolu konular açılıyor.

sabancıların koçların öz oğlu çıkmayacaksa hiç suyu bulandırma

Of bi de bunu diyenler var, zaten her çocuğun burnu minicik olur.

Estetik müdahaleler zaten çocukluğa öykünerek yapılır.

Estetik yaptıran kadınlar da çocukluk fotolarını gösterirler ya komedi :)
Sen kafayı estetiğe takmışsın, burnu minicik değil zaten ne alaka?

Resesif gen diye bir şey var ya hani tüm bu saydığınız şeyleri olabilir kılıyor? İnsanlar size yardımcı olmuyor diye eve gelip giden erkekler varmış diyerek kayınvalidenize ahlaksız damgası vurmaya çalışıyorsunuz kendi gözünüzle bir şey görmemişseniz iftiraya girer bu yaptığınız. Daha aileye girmeden ortalığı karıştırmaya başlamışsınız Allah ıslah etsin.

Her yere burnunuzu sokmayın. Evlatlık ya da değil size ne? Burada sizi ilgilendiren bir şey yok. Hem de sevgiliyken hiç yok.

Zaten çok saçma diyelim ki evlatlık konu sahibine ne ?

Bi de bisürü kardeşi varmış adamın, evlatlık çocuk alanın bi evladı olur.

Zaten çocuğu olmadığı için alınır ya evlatlık :)

Adamı manipüle edecek bak sana evlenirken kese açmıyorlar demek ki evlatlıksın diye

Buradaki tek sorun senin daha sözlenmediğin adamın ailesiyle bu kadar içli dışlı olman. Sevgilinin anasıyla babasıyla görüşüldüğü evlerine gidip gelindipi nerde görülmüş. Sonra vıcık vıcık ilişkilerle dolu konular açılıyor.
Ailesi rica ettiği için gidip geliyorum, hayır diyemeyeceğim için

X