Sevgilim iddia bağımlısı tedavi yolu arıyorum

morbaloncuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
8
2
24
Merhaba değerli üyeler 3 senelik bir lişkim var ilişkinin başlarında sevgilim çok iyi bir insandı çevresine karşı hem bana karşı daha sonra iddia oynamaya başladı ve Meblalarda azımsanacak seviyede değil. Paraya çok kolay ulaşabilen birisi ve ailesinde iddia oynayan insanlar var iddia oynadığını gittiği marketçi bile biliyor. Kaç kere yalvardım bırakması İÇİN bırakmıyor 3 sende 50 bin kaybetmiştir. Bırakacağım oynamayacağım diyor eline bir para geçsin hemen oynuyor bir kerede dğeil 12 saat kaybedene kadar oynadığı oluyor. Çok kötü bir insan oldı artık kaybedince deliriyor şiddete meyilli birisi haline geldi.iyileşmesini çok isriyorum.Özellikle büyüklerimden rica ediyorum böyle bir durum yaşayan çevresinde tedavisi nasıl iyileşen var MK doktor klinik önerisi istiyorm

Ayrılın seviyosa bırakır 😬 bir insanın değişmesini beklemeyin en fazla söz verir yapmam der gizli gizli devam eder yol yakınken vazgeçin aşk var evet çok zor ama bahsettigin meblalar ve şiddet kısmı için direkt eksi bence .

Üçü beşi yok. Kimseyi değiştiremezsiniz. Yeri geliyor insan kendine söz geçiremiyor, siz en iyisi arkanıza bakmadan kaçın.

Merhaba değerli üyeler 3 senelik bir lişkim var ilişkinin başlarında sevgilim çok iyi bir insandı çevresine karşı hem bana karşı daha sonra iddia oynamaya başladı ve Meblalarda azımsanacak seviyede değil. Paraya çok kolay ulaşabilen birisi ve ailesinde iddia oynayan insanlar var iddia oynadığını gittiği marketçi bile biliyor. Kaç kere yalvardım bırakması İÇİN bırakmıyor 3 sende 50 bin kaybetmiştir. Bırakacağım oynamayacağım diyor eline bir para geçsin hemen oynuyor bir kerede dğeil 12 saat kaybedene kadar oynadığı oluyor. Çok kötü bir insan oldı artık kaybedince deliriyor şiddete meyilli birisi haline geldi.iyileşmesini çok isriyorum.Özellikle büyüklerimden rica ediyorum böyle bir durum yaşayan çevresinde tedavisi nasıl iyileşen var MK doktor klinik önerisi istiyorm
Var canım, kesinlikle duzelmiyolar uzaklaş kendine yazık etme , sonra boşanmak zorunda kalırsın.

Sakın sakın bu insan düzelir evlenir mutlu oluruz gibi düşüncen olmasın.

Sağdaki çıkışa yaklaş ve kaç.

Tedavi yolu aradığınızı sevgiliniz de biliyor mu? Bu iş adım adım ilerler. Önce eğlencesine der, para kazanmaya başlayınca daha büyük meblağ yatırır, kaybedince hırslanır kaybettiğimi geri almalıyım der çevresinden ister. Sizden de aldığını tahmin ediyorum. Klinikle falan çözülmüyor, sadece kendisi isterse ve isteğinde samimiyse tedavi -belki- işe yarar. Çocuklarının hediye altınlarını gizlice alıp bozduran var.

3 senelik sevgili olunca ne değişiyor, adamın yapısı bozulmaya meyilliymiş ve bozulmuş. Yapacağınız şey açık ve net ama siz sevgim emeğim vs diyerek devam edeceksiniz. Kumar bağımlısı sizi de çekecek aşağıya ve enkaza çevirecek. Bunu istiyor musunuz?
Burada okuduğum konulardan ve haberlerde gördüklerimden sonra uyuşturucu - kumar bağımlılarının asla iyileşemediğini söyleyebilirim.

Ayrılın seviyosa bırakır 😬 bir insanın değişmesini beklemeyin en fazla söz verir yapmam der gizli gizli devam eder yol yakınken vazgeçin aşk var evet çok zor ama bahsettigin meblalar ve şiddet kısmı için direkt eksi bence
Evet aradığımı biliyor kaybetmediği oynamadığı zamanlar normal düşünüyor bunun ne kadar kötü olduğu hakkında konuşuyor kumardan kazanılmaz diyor ama eline para geçsin 3 saat sonra hemen oynamaya başlıyor kendinden geçiyor. Normal zamanlarda tedavi olmaya o da olumlu bakıyor ama kaybedince başka birisine dönüşüyor. Bizi çıkmaz bir sokağa soktu adeta çevresinde de kumazbaz insan eksik olmuyor. Dediğiniz gibi tedavi olan iyileşen birisini daha önce duymadım keşke olsa bir umut olurdu benim içimde. Benden çok ailesinin desteklemesi gerekiyor BELKİ de

Bağımlı insana bir şeyleri bıraktırmak zor kendi yoluna bak. Böyle bir insanla gelecek düşünmen bile hata olur

Hadi diyelim tedavi ettin. Ortam ne olacak bir sürü kumarbaz arkadaşı var diyorsun hepsinden uzaklasabilecek mi elbette bi gün tetiklenecek.
Ben kaç yıl uğraştım ne mucadeleler verdim olmuyor. Bu hayatın bana kafama vura vura öğrettiği en büyük şeylerden biri KİMSE KİMSE İÇİN DE ĞİŞ MEZ.
Yolun başındasın herşeyin de farkındasın bırak bu adamı bir an bile düşünme.

Sizin için değişmeyen, mücadele etmeyen için bu kadar çabalamak neden? Anası babası değilsiniz,Bu kadınların olmazı oldurmaya cabalaması saçını süpürge etmesi her zaman diliminde aynı " Ben onu düzeltirim"
Adam istemiyor anlayın,aşk mask hikaye sizin önemsediğiniz kadar bu ilişkiyi önemsemiyor

Hadi diyelim tedavi ettin. Ortam ne olacak bir sürü kumarbaz arkadaşı var diyorsun hepsinden uzaklasabilecek mi elbette bi gün tetiklenecek.
Ben kaç yıl uğraştım ne mucadeleler verdim olmuyor. Bu hayatın bana kafama vura vura öğrettiği en büyük şeylerden biri KİMSE KİMSE İÇİN DE ĞİŞ MEZ.
Yolun başındasın herşeyin de farkındasın bırak bu adamı bir an bile düşünme.
Kaç kere o insanlarla da ilişkisini kesmesini istedim engelle dedim olmayınca olmuyor cidden. Ailesinin de yakından tanıdığı birisi var adam altınları babasının evini bile verdi. Devam ederse bizim sonumuz da zaten böyle olur. Para geldikçe böyle insanlarla bir arada oldukça yüz kere tedavi olsun bir işe yaramaz. Tedavilerde çok pahalı diyor ama kumara gelince 3-4 katını veriyor artık kendisine de bir şey yapacak bu yüzden korkuyorum

Tedavi kurtarmaz maalesef onu. Bu ilişki de sana yazık olur vazgeç sen bu ilişkiden hayır gelmez. :KK43:

Yazık değilmi sana? Böyle birisini adam edecem diye uğraşıyorsun. Biraz silkelen, kendine gel. Ona harcayacağın enerjini, zamanını ailene sevdiklerine harca.

Çokmu arıyorsunuz böyle insanları? Şiddet var, kumar var. Biraz düşün bu adam sana ne verebilir? Yazık etme kendine, bırak ne hali varsa görsün

Kaç kere o insanlarla da ilişkisini kesmesini istedim engelle dedim olmayınca olmuyor cidden. Ailesinin de yakından tanıdığı birisi var adam altınları babasının evini bile verdi. Devam ederse bizim sonumuz da zaten böyle olur. Para geldikçe böyle insanlarla bir arada oldukça yüz kere tedavi olsun bir işe yaramaz. Tedavilerde çok pahalı diyor ama kumara gelince 3-4 katını veriyor artık kendisine de bir şey yapacak bu yüzden korkuyorum
O tedavilerin yüzde kaç oranında iyi geri dönüşü olduğunu falan biliyor musunuz? Tedavi olunca hele sizin zorunuzla olunca oldu bitti,kurtulduk diyeceğinize mi sanıyorsunuz?
Hayatınızın bu kadar mı önemi yok, kumar bağımlısı sevgilinin derdine düşmüşsünüz?
Daha bir sürü soru sorabilirim ama sizde bir karşılığı yok belli ki.

Acirsan acınacak duruma düşersin.Bunu kendisi cabalamali gayret etmeli.Dost acı söyler.Seviyorsa sizi kendisini düzeltir.Hic cabalamayin nikahlı kocanız değil bu kişi sevgiliniz.

Benim profilime girip son yaşadığım şeyi okuyabilirsiniz.. Benim erkek arkadaşım da iddia çok oynardı. Ama ben ona kumar gözüyle bakmazdim. Meğer o zamandan sinyalleri vermiş. Bu yaz düğünümüz vardı kumar bağımlısı olduğunu öğrendim. Binlerce lira borç yapmış. Beyaz eşya alacağımız para kumar borcuna gidiyor. Bizden geriye bir şey kalmadı. Kaçın kurtarin kendinizi

X