Sevgilim ile ciddiyiz cinsel ilişkiye girmek istiyor ne yapmalıyım?

Melek2245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
58
25
Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.

Haklısınız normalde sevgilim diye asle birlikte olmam öyle birisi değilim ama evlilik yolundayız oyüzdende kafam çok karışık ve buraya sorup sizlerin düşünceleri neler merak ettim yorumun ve fikrin içinde ayrıca teşekkürler
Ciddi niyetle devam ediyorsanız da hala sevgilisiniz, düğüne bir gün kala ayrılan nişanlılar var, sizin için önemliyse gelinliğinizi çıkarana kadar hiçbir şey garanti değildir.

O zaman birlikte olmayın. Yarın ayrılmayacağınızın hiçbir garantisi yok.

Erkek arkadaşınızın cinsellik konusunda baskı yapması da hiç hoş değil. Her ne kadar istemezsen yapmayız dese de bariz bir şekilde baskı yapıyor. Beklentiler uyuşmuyorsa ayrılmak iki taraf için de en iyisi.

Burada çok gördük, sizin gibi bekaretine önem verdiği halde erkek arkadaşının baskılarına dayanamayan kadınlar, terkedilince soluğu kızlık zarı dikimi topiklerinde alıyor. Dediğim gibi yarın ayrılmayacağınızın hiçbir garantisi yok, ona göre hareket edin.
Bu gece bu konu hakkında konuşucam onunla çok haklısın daha önce konuştuk bu konuları onla ama okadar çok ciddiki anneme askerden gelince evlilik için yatırım birikim yapıcam kızınızı çok mutlu edicem fln demiş bu ciddiliğimiz yüzünden kafam karışıktı ve buraya sormak istedim sende çok haklısın başıma öyle bişey gelirse kaldıramam maf olurum dedim ona asla öyle bişey olmiycak sen benim namusum olucaksın bırakmaya vijdanım asla elvermez dedi ama istemiyosanda yapmayız sana bağlı herşey dedi

Ciddi niyetle devam ediyorsanız da hala sevgilisiniz, düğüne bir gün kala ayrılan nişanlılar var, sizin için önemliyse gelinliğinizi çıkarana kadar hiçbir şey garanti değildir.
Haklısınız bu gece bunun konusunu açıcam derinden konuşucam onunla yorumunuz fikriniz için teşekkürler

Bu gece bu konu hakkında konuşucam onunla çok haklısın daha önce konuştuk bu konuları onla ama okadar çok ciddiki anneme askerden gelince evlilik için yatırım birikim yapıcam kızınızı çok mutlu edicem fln demiş bu ciddiliğimiz yüzünden kafam karışıktı ve buraya sormak istedim sende çok haklısın başıma öyle bişey gelirse kaldıramam maf olurum dedim ona asla öyle bişey olmiycak sen benim namusum olucaksın bırakmaya vijdanım asla elvermez dedi ama istemiyosanda yapmayız sana bağlı herşey dedi
Madem ciddisiniz madem cinsellik istiyorsunuz hemen evlenin ... Türkiye de evliligin istenme sebebi cinsellik zaten. Siz bunu yaşayınca eminmisiniz olacağına??

Bence de ileride ne olacağı belli olmaz.
Bakirelige de önem veriyorum demişsiniz sevgilinizin size saygı duyup beklemesi gerekiyor .
Sonradan ayrıldıniz yada evlendiniz bu size dert olabilir.

Birde seks bir kez yapılmıyor ki
Şimdi bekaret için düşünüyorsunuz.
Ayrilmasaniz bile 1-2 sene sonra düzenli ilişkiden sonra hamile miyim diye dert edebilirsiniz
Çoğu konuda denk geldim 2-3 yöntemle korunuyoruz çok dikkat ediyoruz ama hamile kaldım diye.
Haklısın hamilelik konusunu geçen gün lafı açıldı söyledim korktuğumu istiyosan eğer korkma gerekirse 2 tane üst üste prezervatif takarım dedi ama büyük ihtimal ben buna cesaret edemiycem bu konulara çok karşı biriydim ben korku var içimde her nakadar evlilik yolunda olup ciddi olsak bile korku var burdanda sizin düşüncelerinizi merak ettim çünkü gerçekte sorucak kimsem yok böyle bişeyi kimseyle konuşamam fikirleriniz için ayrıca teşekkürler

Bu gece bunun konusunu açıcam yorumun ve fikrin için teşekk

Doğru diyosun kendisi bana aşırı bağlandı test etmek istedim 7 saat boyunca yazmadım telefona bile bakmadım çok endileşelenmiş wp tan sms ten heryerden yazdı defalarca aradı sonrada arkadaşıma sormuş ve anneme mesaj atmış bazen test ediyorum gerçekten benimle çok ciddimi değilmi diye ama dediklerin olucak büyük ihtimal vazgeçicem
Canım çok seviyor ve bağlanmış olabilir
Aklınızda tabi ki ayrılık düşüncesi yoktur
Ayrılık düşüncesi olsa zaten sorunlu bir ilişkiniz olur.
Fakat hiç ayrılmayız diye düşündüğünüz halde hayat bu yani millet düğüne bir gün kala ayrılıyor
3-4 yıl sonrasını kestirmek çok zor

Madem ciddisiniz madem cinsellik istiyorsunuz hemen evlenin ... Türkiye de evliligin istenme sebebi cinsellik zaten. Siz bunu yaşayınca eminmisiniz olacağına??
2 yıl içinde evlenicektik aramızda 5 yaş farkı var bu yüzden biraz daha geçe aldık evliliği. Hemen evlenebilme gibi bi durumum yok benim için erken. Bu konuları çok fazla konuştuk onunla biraz benim için erken olmasa evlenirdim böyle bişeyi asla riske almadan ama erken olsun istemiyorum 3 4 yıl beklemesini söyledim

2 yıl içinde evlenicektik aramızda 5 yaş farkı var bu yüzden biraz daha geçe aldık evliliği. Hemen evlenebilme gibi bi durumum yok benim için erken. Bu konuları çok fazla konuştuk onunla biraz benim için erken olmasa evlenirdim böyle bişeyi asla riske almadan ama erken olsun istemiyorum 3 4 yıl beklemesini söyledim
Ama bak cinsellik istiyorsun onun için yaş farkina takilmiyorsun?

Bence bu kadar soru isaretin varsa girme bu işe ...

Biz kadınlar işin içine aileler girince çok anlam yüklüyoruz :) Bunların verdiği güvenle istemediğiniz hiçbir şeyi yapmayın.

Canım çok seviyor ve bağlanmış olabilir
Aklınızda tabi ki ayrılık düşüncesi yoktur
Ayrılık düşüncesi olsa zaten sorunlu bir ilişkiniz olur.
Fakat hiç ayrılmayız diye düşündüğünüz halde hayat bu yani millet düğüne bir gün kala ayrılıyor
3-4 yıl sonrasını kestirmek çok zor
Nekadar ciddi olsakta bi ihtimal var ayrılanları çok gördüm ilk başlar demiştim ona benden faydalanmak isteyip bırakıcaksan ayrıl benden çünkü ben öyle biri değilim dedim oda asla öyle bişey yapmam bana güven diye annemlerle tanıştırdım seni dedi annesiylede konuşuyoruz ara sıra nekadar güvendirmeye çalışsada bunu göz önünde bulundurmam gerek ne desem sende haklısın

Biliyorum bunu onada söyledim asla bırakmıycağını söylüyo askerden gelince tekrar çalışmaya devam edip evlilik için birikim yapıcam diyo bu zamana kadar çok kavga ettik ilişkimizin ilk evresinde ben gitsemde o gitmedi aşırı bağlandı bana bırakamıyo beni daha sonra iyice ilerledik biz çok kararsızım
Gelin ata binmiş ya nasip demiş. Yarın hakkında Allah'tan garanti almış gibi konuşmasın. İlişkiye girersen bir gün gidebileceği ihtimalini göze al, alamıyorsan sevişme.

kızlık zarı diktirmek isteyenler de hiç ayrılmayacağını düşündüğü için yaptı zaten, eminim güvenmek için çok sebebi de vardı. kaldı ki illa terkedilmek gerekmez, vazgeçen siz de olabilirsiniz, yaşınız küçükse ve tercihleriniz değişirse sırf bu yüzden onunla kalmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. çok yakından böyle şeylere şahit olduğum için söylüyorum, kimse ne kendi duygularına ne başkasının duygularına kefil olabilir

bir de nude atmak isteyebilirsiniz, bu size iyi hissettiriyor bile olabilir, pek ala. tüm yazılanları okumadim, belki yazan olmuştur, ben bur uyarı daha yapmak istiyorum. nude atarken en azından yüzünüzün gözükmemesine dikkat edin, internet bunlarla dolu çünkü, en azından kimliğiniz saklı kalır

Ama bak cinsellik istiyorsun onun için yaş farkina takilmiyorsun?

Bence bu kadar soru isaretin varsa girme bu işe ...
Yaş farkına takılmıyorum çünkü birbirimizi çok seviyoruz sanırım girmiycem sonra olan bana olucak gibi bi ihtimali her zaman göz önünde bulundurmak gerekir

Biz kadınlar işin içine aileler girince çok anlam yüklüyoruz :) Bunların verdiği güvenle istemediğiniz hiçbir şeyi yapmayın.
Hâlbuki erkekler için mesele bile değil. Bugün Ayşe'yi götürür ailesine, yarın Fatma 'yı. Dert mi Allasen.

Birliktelik oldu diye evlenme mecburiyeti hissedeceksiniz yaşamayın böyle bir şey. Demek ki sonrasında pişman olacaksınız.
Belki ileride huyları hoşuna gitmeyecek sırf birliktelik yaşadığınız için evleneceksin. Böyle bir hayat anlayışın varsa evlenmeden önce birliktelik yaşama.

Gelin ata binmiş ya nasip demiş. Yarın hakkında Allah'tan garanti almış gibi konuşmasın. İlişkiye girersen bir gün gidebileceği ihtimalini göze al, alamıyorsan sevişme.
Ne desem sende haklısın bu dünyada kardeşe bile güven olmuyo herkesten herşey beklenir vazgeçicem büyük ihtimal bu gecede onunla konuşucam başıma bişey gelsin istemiyorum sevişmek için aç gözlü değilim daha önce kimseye kendimi ellettirmedim bile ilk defa biriyle çok ciddi oldum çünkü bu yüzden çok kararsız kaldım sizinde düşüncelerinizi merak edip buraya sordum

Birliktelik oldu diye evlenme mecburiyeti hissedeceksiniz yaşamayın böyle bir şey. Demek ki sonrasında pişman olacaksınız.
Belki ileride huyları hoşuna gitmeyecek sırf birliktelik yaşadığınız için evleneceksin. Böyle bir hayat anlayışın varsa evlenmeden önce birliktelik yaşamas

Biliyorum bunu onada söyledim asla bırakmıycağını söylüyo askerden gelince tekrar çalışmaya devam edip evlilik için birikim yapıcam diyo bu zamana kadar çok kavga ettik ilişkimizin ilk evresinde ben gitsemde o gitmedi aşırı bağlandı bana bırakamıyo beni daha sonra iyice ilerledik biz çok kararsızım
Belki sen ilerde ayrılmak isteyeceksin 🤷🏻‍♀️ önem verdigin icin sakın yapma sonra pismanlıkla gecet yılların

Yüzük alıcaktı söz yüzüğü almasını istemedim masrafa girmesin diye ve daha sonra bunların olucağını söyledim şuan biraz erken geliyo bana çünkü ama vazgeçiremedim askerden dönücek 17 gün sonra geldiğinde alışverişe çıkıp yüzük alıcağını söyledi. Nekadar ciddi olduğunu göstermeye çalışıuo güvenmem için bana ona güveniyorum güvenmesem sevmezdim güvensiz ilişki kurulmaz çünkü. Ama bu çok riskli bi durum kendimi riske atmak istemiyorum açıkcası korktuğum için burda kimseye soramıyorum bu konuları soramamda ve buraya üye olup fikirlerinizi merak ettim herkes benim gibi düşünüyomu diye

X