Sevgilim ile ciddiyiz cinsel ilişkiye girmek istiyor ne yapmalıyım?

Melek2245

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2021
59
58
25
Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.

Sinlikle ve asla yapmayin. Hatta artik fotoda atmayin neler duyuyoruz resimlerle tehdit etmeler vs . Bu zamanda asla kimseye guvenilmez . Isterse ayrilsin ama hayatinizi kisitlamayin boyle seylerle ozgurlugunuzu kisitliyorsunuz . Hassas oldugunuzu gordum cok yipranirsiniz yanlislar yaparak .

İki terso ol bakalım elinde o nude karı ne yapacak o sevgili. Burada okuyoruz nude yüzünden başa gelenleri.
Attığım gibi 2 dk da siliyodum kendisi silmemi istiyodu artık silmiyorum onunkilerde bende duruyo yüzü flnda gözüküyo öyle bişey yapcağını sanmıyorum öyle biri değil güvenmesem atmazdım hayatimda kimseye atmadım sadece ona gösterdim evlilik yolundayız çok ciddiyiz diye

Attığım gibi 2 dk da siliyodum kendisi silmemi istiyodu artık silmiyorum onunkilerde bende duruyo yüzü flnda gözüküyo öyle bişey yapcağını sanmıyorum öyle biri değil güvenmesem atmazdım hayatimda kimseye atmadım sadece ona gösterdim evlilik yolundayız çok ciddiyiz diye
Arkadaş haklı, yüzünü çekme, çok güveniyorsun ama insan oğlu şeytanın arkadaşı, yarın ne olacağını bilemezsin

Sinlikle ve asla yapmayin. Hatta artik fotoda atmayin neler duyuyoruz resimlerle tehdit etmeler vs . Bu zamanda asla kimseye guvenilmez . Isterse ayrilsin ama hayatinizi kisitlamayin boyle seylerle ozgurlugunuzu kisitliyorsunuz . Hassas oldugunuzu gordum cok yipranirsiniz yanlislar yaparak .
Çok haklısın bende bundan korkuyorum fikrin için teşekkürler iyiki varsınız aklımdaki soruları kimseye özelimi açamazdım burda sormak tek çaremdi sizin düşünceleriniz toplumun düşünceleri çok önemli benim için benle aynı şeyi mi düşünüyosunuz yanlışmı doğrumu yapıyorum bunu bilmek istedim

Arkadaş haklı, yüzünü çekme, çok güveniyorsun ama insan oğlu şeytanın arkadaşı, yarın ne olacağını bilemezsin
Haklısın
kızlık zarı diktirmek isteyenler de hiç ayrılmayacağını düşündüğü için yaptı zaten, eminim güvenmek için çok sebebi de vardı. kaldı ki illa terkedilmek gerekmez, vazgeçen siz de olabilirsiniz, yaşınız küçükse ve tercihleriniz değişirse sırf bu yüzden onunla kalmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. çok yakından böyle şeylere şahit olduğum için söylüyorum, kimse ne kendi duygularına ne başkasının duygularına kefil olabilir

bir de nude atmak isteyebilirsiniz, bu size iyi hissettiriyor bile olabilir, pek ala. tüm yazılanları okumadim, belki yazan olmuştur, ben bur uyarı daha yapmak istiyorum. nude atarken en azından yüzünüzün gözükmemesine dikkat edin, internet bunlarla dolu çünkü, en azından kimliğiniz saklı kalır

kızlık zarı diktirmek isteyenler de hiç ayrılmayacağını düşündüğü için yaptı zaten, eminim güvenmek için çok sebebi de vardı. kaldı ki illa terkedilmek gerekmez, vazgeçen siz de olabilirsiniz, yaşınız küçükse ve tercihleriniz değişirse sırf bu yüzden onunla kalmak zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. çok yakından böyle şeylere şahit olduğum için söylüyorum, kimse ne kendi duygularına ne başkasının duygularına kefil olabilir

bir de nude atmak isteyebilirsiniz, bu size iyi hissettiriyor bile olabilir, pek ala. tüm yazılanları okumadim, belki yazan olmuştur, ben bur uyarı daha yapmak istiyorum. nude atarken en azından yüzünüzün gözükmemesine dikkat edin, internet bunlarla dolu çünkü, en azından kimliğiniz saklı kalır
Çok haklısınız gerçekten. Kızlık zarı diktiricek bi duruma düşmek istemiyorum Allah korusun. Nude konusunda ise bana güvenmiyosan hiç atma ben seni asla zorlamam bu konularda ss bile almıyorum gelimce telefonumu karıştır bak istersen olanlarıda silerim dedi oda kendini riske atıyo instagram hesap şiflerimiz ikimizinde birbimizde öyle bişey yapıcak plursa kendisinide tehlikeye atmış olur bende onun yüzünün gözüktüğü nude leri var benimde aynı şeyi yapıcaģımı düşünür ve yapmaz öyle biri değil kendisi güvenmesem asla atmazdım ama yine bi ihtimal güven olmaz insanlara dostun bile sırtından bıçaklar. Kendimi riske attım ama bugece onunla uzun uzun konuşucam ilişki konusunu yorumunuz ve fikriniz için teşekkürler çok haklısın

Sevgilimle ciddiyiz 3 4 sene sonra evleneceğiz beni annesiyke babasıyla tanıştırdı bende onu tanıştırdım. İlk başlar cinsellik üzerine konuşmazdık ilişkimiz iyice ciddileşince benden sanaldan nude istedi baştan çok tereddüt ettim ve atmadım daha sonralar attım oda bana attı ve artık alıştım çekinmiyorum. Gerçek hayatta her hangi bir cinsellik durumu yaşamadık ben bakireyim ve bakireliğe çok önem veren biriyim ama sevgilimi artık tutamıyorum şuan kendisi askerde ve geldiği ilk gün cinsel ilişkiye girmek istediğini söyledi beni zorlamıyo istemezsen yapmayız fln diyo ama kendisi aşırı istekli bende aslında istekliyim ama korkuyorum aklımda sürekli düşünceler var bi yandan istiyorum bi yandan böyle bi şeyi kendime yakıştıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım şimdiden düşünceleriniz için teşekkürler.
Yapmamalisin 3/4 seneye kim öle kim kala.Aileler tanışınca evlenilmiyor merak etme.Onem veriyorsun o yüzden ileedide pişman olma olasiligin yüksek.

Evlenilmiyor biliyorum sadece biraz daha güvenmemi sağladı
Tahminime göre yaşın küçük sana tek tavsiyem çok dikkatli olman yönünde.Karsimdaki kişinin karakterini iyi analiz et.Bazi erkekler birlikte olur evlenir ve ilerde bunu başına kalkar çevremde başına gelenler oldu.

Evlenilmiyor biliyorum sadece biraz daha güvenmemi sağladı
Bakireliği çok önem veriyorum demişsin. O yüzden yapma cunki yarin ne olacağını kimse bilemez.burada sürekli konu açılıyor. Çok üzülüyorum. Yok kalıcı mı yok geçici mi
Diktirsem diye😔 bu duruma düşmek istemezsin.

Tahminime göre yaşın küçük sana tek tavsiyem çok dikkatli olman yönünde.Karsimdaki kişinin karakterini iyi analiz et.Bazi erkekler birlikte olur evlenir ve ilerde bunu başına kalkar çevremde başına gelenler oldu.
Haklısınız her şeyi göz önünde bulundurmak gerekir. Bugece onunlada konuşucam güzelce anlatıcam. Herşey olabilir de olmayadabilir hernekadar güvenip güvenmemem bişeyi ifade etmiyo. Sonuçta herşey olabilir

beni bırakırsan hayatım maf olur kaldıramam dedim sen benim namusum olucaksın asla bırakmam seni diyo vijdanım el vermez diyo
Bu nasıl bir diyalog ya. Okurken gözlerim kanadı. 3-4 seneye kim öle kim kala. Madem o kadar MAHVOLACAKSINIZ, ilişki yaşamayın derim.

Bakireliği çok önem veriyorum demişsin. O yüzden yapma cunki yarin ne olacağını kimse bilemez.burada sürekli konu açılıyor. Çok üzülüyorum. Yok kalıcı mı yok geçici mi
Diktirsem diye😔 bu duruma düşmek istemezsin.
Allah korusun ya en korktuğum şeylerden birisi ve ben kendimi diktirip ilerdeki kocama ilişkiye girmedim diye yalan atamam diktirememde kimseyi kandırmak istemem vijdanımda el vermez. Umarım cahilliğimle başıma bunlar gelmez büyük ihtimal vazgeçicem böyle bişeyi riske atamam maf olurum

Bakireliğe bu kadar önem veriyorsanız yapmayın daha 3 4 yıl sonra evlenecekmişsiniz bu sizin için uzun bir süre ve bu durumu kaldırabileceğinizi düşünmüyorum

X