Sevgilim kredi çek diyor

Çekme sakın ilerde nolacağı belli mi olur? Bi de baktın ki o arabasıyla geziyor sen borç içinde çalışıyorsun:KK12:

Sakın sakın!
Bu erkekler de iyice bozdu. Bu ne rahatlık Allah aşkına. Bana güvenmiyor musun laflarına da girmiş ya iyice sinir oldum. Sen biraz gözlemle gerekirse ayrıl gitsin.

Yanlis mi hatırlıyorum, evli degilmiydi sevgilin?
lütfen yanlis hatirlamis olayim.. eger oysa zaten kosarak uzaklas bitir su iliskiyi.
Öte taraftan nisanlimlar sevgiliyken aramizda para mevzusunda cok rahattik. Ihtiyacimiz ne zaman olsa rahat söylerdik birbirimize ancak kredi cekmek bambaska bir sey.. cekmeyin vermezler diyin bir sey diyin ama vermeyin. Ödemesi sizi degik onu baglar.

Bence siz kredi değil elinizi çekin o aileden. Kırdıysam kusuruma da bakın lütfen. Evli bir kadın olarak kaldıramıyorum duymayı bunları.

Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya

Bunu dini nikahlı sevgilinizmi istedi ? Hem dini nikahlı hemde sizden kredi çekmenizi isteyip hayır cevabı alıncada bozuluyor mu ? Siz fazlamı iyi niyetlisiniz yoksa başka birşey mi anlamadım. Ama şu gerçek ki kullanmak faydalanmak için sizi tercih ettiği ortada. Yapmayın kadınlar yapmayın. Değerlisiniz kendinizi değersizleştirmeyin

Sen çek krediyi eşiyle bayram gezmelerine gitsin. Çocuklarına bez mama da al sevaptır. :)

tabi ki kredi çek. şöyle 50 bin 100 bin civarı. çek de gör gününü.

Yanlis mi hatırlıyorum, evli degilmiydi sevgilin?
lütfen yanlis hatirlamis olayim.. eger oysa zaten kosarak uzaklas bitir su iliskiyi.
Öte taraftan nisanlimlar sevgiliyken aramizda para mevzusunda cok rahattik. Ihtiyacimiz ne zaman olsa rahat söylerdik birbirimize ancak kredi cekmek bambaska bir sey.. cekmeyin vermezler diyin bir sey diyin ama vermeyin. Ödemesi sizi degik onu baglar.

Evet oyle yazmisti. Evli ve Çocuğunu dilendiriyor demisti.

Sakın çekme. Kendine güvenmiyorsa niye girmiş o borcun altına? Boşver alınırsa alınsın. Part time işe kredi verilirmi bilmiyorum ama garantisi bile yok işinin. Ailene ne açıklama yapacaksın işten çıkarsan? Adam olsa sevgilin bunları o düşünür seni sıkıntıya sokmaz
Kesinlikle katılıyorum sana.adam olan sevdiği kızın hele ki evlenmek istediği kızın 5kuruşunu beklemez Oray'a buraya bankaya göndermez borç altına sokmaz.hatta bunu kıza karşı dile bile getirmez.evli olsanız hadi neyse..

Evet oyle yazmisti. Evli ve Çocuğunu dilendiriyor demisti.

Bu arkadasim ogretmen olmasona ihtimal vermiyorum. Böyle insanlar ogretmense bile derhal istifa etmeli. Kpss puanina bakip insan yetistirip yetistiremeyecekleri anlasilmiyor..gercekten sok oluyorum icim aciyoru.. icimdej kufrediyorum.
Kk da bu üye kadar birine kizdigimi hatırlıyor muyum..
kimisi der hata ediyorum ikinci oldum falan filan..
bu kadininki bambaska..
Allah ıslah etsin, diyecek sözüm yok..

X