Sevgilim kumar bagimlisiymis

cerensordu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
12
1
27
Merhabalar. Sevgilimle ayrildik bir bucuk yila yakin iliskimiz vardi kumar oynadigini ogrendim maddi manevi destekte bulundum onu terk etmedim. Bi kac defa ayrilip baristik bu kez asla barismaya niyetim yok. Surekli biraktim diyip diyip yine oynamaya devam etti. Bence hicbir zaman birakmadi da. En son ayrildik bana kirici konustu devam etmeyelim ben istemiyorum falan dedi. Surekli benden adam olmaz kac kurtar kendini diyordu. Hep gelgitler yasiyordu. Birbirimizi seviyordurk. Defalarca gozumun onunde agladi. Ailesiyle tanistirdi beni aram iyiydi. En sonunda beni birakti ama ben hala cok uzuluyorum. Sizce bu durumda ne yapmam lazim? Bir turlu aklimdan cikmiyor.

Merhabalar. Sevgilimle ayrildik bir bucuk yila yakin iliskimiz vardi kumar oynadigini ogrendim maddi manevi destekte bulundum onu terk etmedim. Bi kac defa ayrilip baristik bu kez asla barismaya niyetim yok. Surekli biraktim diyip diyip yine oynamaya devam etti. Bence hicbir zaman birakmadi da. En son ayrildik bana kirici konustu devam etmeyelim ben istemiyorum falan dedi. Surekli benden adam olmaz kac kurtar kendini diyordu. Hep gelgitler yasiyordu. Birbirimizi seviyordurk. Defalarca gozumun onunde agladi. Ailesiyle tanistirdi beni aram iyiydi. En sonunda beni birakti ama ben hala cok uzuluyorum. Sizce bu durumda ne yapmam lazim? Bir turlu aklimdan cikmiyor.
artık eski sevgilin çoçuk falan sevindir madde bağımlılığı gibi o meret bırakaılmıyor bişey yapma artık mümkünse geleceğinin selameti için

Borç batağına girmek istemiyorsanız bir daha iletişim kurmayıp yolunuzu değiştireceksiniz. Adam ağlamış zırlamış, arada da kaç kurtar kendini benden diyerek sizi manipüle etmiş hayatında tutmuş bugüne kadar. Bu adamdan ne köy olur ne kasaba.

Son düzenleme:
Daha hikayeniz bitmedi. Başkalarının gönül hikayeleriyle ilgili de acımasız konuşup alay etmeyi acilen bırakın lütfen

Ben unumu eledim eleğimi astım sizin gibi takılı kalmıyorum insanlarda. Onlar için yaşamıyorum kendim ve mutluluğum için yaşıyorum onlar olmadanda yaşayabilrim. O yüzden kimseye beddua etmiyorum. Hakedenlere nasihat ediyorum. O yüzden gönlümün ekmeğini üstüne yağ bal sürülmüş şekilde yiyorum. Olduda elimden mi düştü yenisini kızartır yerim çünkü mutluluğum kimseye bağlı değil bana bağlı 👍 Hala anlamıyorsunuz kesin 😂

Gözünü seveyim uzak dur. Ömrünü mahvedip ağlanacağına şimdi biraz ağla

Neden bu kadar acımasızsınız? Bu kızcağızın zaten bir yarası var; kendi başlığımda da burada da sürekli bu yargılama var. İncitici.
Kalp bu, başka bir erkek mi yok kurudun mu diyince: haklısın ya diyen bir organ değil. Lütfen başınıza gelmemiş şeyler hakkında asıp kesici yorumlar yapmasanız. Ha böyle devam ederseniz de, Allah sizin de gönlünüze bağımlılığı olan birini düşürsün; o zaman da böyle konuşun :)
Ya gönlüme bağımlı biri düşse ben bağımlı olduğunu görüp soğurup işte deli miyim ben o kişiye takılıp kalayım? Siz takıldıysanız bunun Allahın o kişiyi gönlünüze çıkmaz bir biçimde sokması olarak görmeyin bu sizin zayıf duruşunuz, güçsüzlüğünüz

X