Sevgilim kumar bagimlisiymis

cerensordu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
12
1
27
Merhabalar. Sevgilimle ayrildik bir bucuk yila yakin iliskimiz vardi kumar oynadigini ogrendim maddi manevi destekte bulundum onu terk etmedim. Bi kac defa ayrilip baristik bu kez asla barismaya niyetim yok. Surekli biraktim diyip diyip yine oynamaya devam etti. Bence hicbir zaman birakmadi da. En son ayrildik bana kirici konustu devam etmeyelim ben istemiyorum falan dedi. Surekli benden adam olmaz kac kurtar kendini diyordu. Hep gelgitler yasiyordu. Birbirimizi seviyordurk. Defalarca gozumun onunde agladi. Ailesiyle tanistirdi beni aram iyiydi. En sonunda beni birakti ama ben hala cok uzuluyorum. Sizce bu durumda ne yapmam lazim? Bir turlu aklimdan cikmiyor.

Merhabalar. Sevgilimle ayrildik bir bucuk yila yakin iliskimiz vardi kumar oynadigini ogrendim maddi manevi destekte bulundum onu terk etmedim. Bi kac defa ayrilip baristik bu kez asla barismaya niyetim yok. Surekli biraktim diyip diyip yine oynamaya devam etti. Bence hicbir zaman birakmadi da. En son ayrildik bana kirici konustu devam etmeyelim ben istemiyorum falan dedi. Surekli benden adam olmaz kac kurtar kendini diyordu. Hep gelgitler yasiyordu. Birbirimizi seviyordurk. Defalarca gozumun onunde agladi. Ailesiyle tanistirdi beni aram iyiydi. En sonunda beni birakti ama ben hala cok uzuluyorum. Sizce bu durumda ne yapmam lazim? Bir turlu aklimdan cikmiyor.
Kurtulduğuna şükret … Allah aşkına ya böyle bir insanla mutlu olacağınızı mı zannediyorsunuz? Birdaha kesinlikle iletişim kurma ….

Çocuklarının anne babalarının üzerine yemin edenler hatta çocuğuna hediye gelen altını çalanlar var. Devam ederseniz sizin çevrenizden de para isteyecek. Hatta sizinle ilgili yalanlar söyleyecek. Kumar yüzünden kaç tane boşanan üye konu açtı buraya. Evleri düzenleri aileleri mahvoldu. O konuları okuyun belki anlarsınız ne kadar ciddi bir bela olduğunu. Maddi destekte bulunmadınız, kumara devam etmesi için kaynak sağladınız. Siz para vermeseydiniz o gün oynayamayacaktı mesela.
Sevgimiz kazanacak, başaracağız, sevgilimin düzelmesi için elimden geleni yapacağım, onu kazanacağım, kumarı yenecek... Bunları düşünen ve söyleyen ilk kişi değilsniz. Sizin gibi binlerce var ve hepsi kaybetti.

T
Bi daha barışmayın ve kendi yolunuza bakın..

🏃‍♀️

Yahu akıl tutulması yaşıyorum artık. Dolandırıcı ,yalancı ,üstüne kumarbaz adamı ben nasıl unutucam diyosunuz. Ülke özeti gibi insanlarsınız. Gerçekten bazen hakettiğinizi düşünüyorum. Unutma git özür dile ömür billah bak bu parazite. Paranı kumarda yesin sende tüm gün ona para yetiştiricem diye çalış didin. Üstüne çocuk olsun onunda rıskını kumara gömsün. Çünkü senin hayatın az gelir bir hayat daha kurban etmen gerekir. Teee Allahım

Ahhh keşke ben de sevgiliyken öğrenseydim..
Sakın evlenme. Sakın geri dönme. Evlenip boşanmış olma.
Ben 2 hafta önce bu sebepten boşandım. Gittiğim hiçbir doktor, psikolog olumlu konuşmadı. Ömür boyu tetikte olman gerekecek bir şey dediler. Senin yerinde olmak için nelerimi vermezdim? Sevgilisin, çok şanslısın. Ayrılış kurtuluş. O seni kumardan çok seviyor…

Konu yanlış yere açılmış bdv açsaydınız ..
Sizi güzelce linç edip yorum yapardı arkadaşlar.
Linç edilirseniz üzülmeyin. Kumarla ilgili tüm başlıkları okudum. Kumarbaz biri sizi nasıl sevmiş, değer vermiş olabilir; neyine üzülüyorsunuz diyorlar. Yaşamadılar, bilmiyorlar. Belki içten içe bizi kandırdıkları için belki de gerçekten bir parça da olsa sevdikleri için iyi hissettirdikleri zamanlar oluyor: evet kumarbaz olmalarına rağmen. Kumarbaz birini boşamış olmasına rağmen halen unutamamış biri olarak sizi anlıyorum, Allah sizinle olsun.

Yani başka erkek mi yok kurudunuz mu niye bu her önünüze geleni akıldan çıkartmama hastalığı? Hiç mi hayatınıza adam akıllı düzgün erkekler girsin istemezsiniz hiç mi kendinizi buna layık görmez layık olmak için bir şey yapmazsınız? Kumar bağımlısı sülükle ne işiniz var ya
Neden bu kadar acımasızsınız? Bu kızcağızın zaten bir yarası var; kendi başlığımda da burada da sürekli bu yargılama var. İncitici.
Kalp bu, başka bir erkek mi yok kurudun mu diyince: haklısın ya diyen bir organ değil. Lütfen başınıza gelmemiş şeyler hakkında asıp kesici yorumlar yapmasanız. Ha böyle devam ederseniz de, Allah sizin de gönlünüze bağımlılığı olan birini düşürsün; o zaman da böyle konuşun :)

Yahu akıl tutulması yaşıyorum artık. Dolandırıcı ,yalancı ,üstüne kumarbaz adamı ben nasıl unutucam diyosunuz. Ülke özeti gibi insanlarsınız. Gerçekten bazen hakettiğinizi düşünüyorum. Unutma git özür dile ömür billah bak bu parazite. Paranı kumarda yesin sende tüm gün ona para yetiştiricem diye çalış didin. Üstüne çocuk olsun onunda rıskını kumara gömsün. Çünkü senin hayatın az gelir bir hayat daha kurban etmen gerekir. Teee Allahım
Allah sizin de gönlünüze bağımlı birini düşürsün, o zaman kendinize de böyle acımasız konuşun. Amin. 🙏🏻

Geleceğini yakmadan kurtulmuşsun ömrünce çilesini çekeceğine birazcık aşk acısı çek boşver. Sonrasında inşallah iyi ki ayrılmışım diyeceğin güzellikte bir ilişkin olur

Kumar oynayan adamdan nefret.. anında nasıl soğuma gelmiyor size ben anlamıyorum hemen rota oluşturulması lazım o esna da. Maddi yardımı ona edeceğime mama alıp hayvanları beslerim. Keyfi kumar oynayan adam gidip kendi tedavi olsun bir zahmet. Rehabilitasyon merkezi değiliz.
Adam benden ayril demese hala borcunu ödemeye devam edermişsiniz yani gönüllü kölelik. Üzgünüm bu aşk değil. Zaten kumarı aşkına tercih etmiş terk edilmişsin hala üzülüyorum onu iyileştirebilirdim derdindesin. Kişi istemedikten sonra boş..
Kısaca unutmak zorundasın arkadaşım.

Adam kendini biliyomus benden bi yol olmaz demiş siz neden zorluyosunuz? Seneler süren evlilikler bitiyor bu tür sebeplerden. Küçük bir hata değil ki bu. Hem daha yolun basindaymissiniz hiçbir resmiyet yokken dönün arkanizi gidin. Böyle insanlara "ben düzelteyim, yanında olayım" gözüyle bakmayın lütfen. Siz doktor, psikolog falan değilsiniz. Önce kendinize değer verin gencliginizi de onu bunu düzelteyim yola getireyim gibi boş şeylere harcamayin

Linç edilirseniz üzülmeyin. Kumarla ilgili tüm başlıkları okudum. Kumarbaz biri sizi nasıl sevmiş, değer vermiş olabilir; neyine üzülüyorsunuz diyorlar. Yaşamadılar, bilmiyorlar. Belki içten içe bizi kandırdıkları için belki de gerçekten bir parça da olsa sevdikleri için iyi hissettirdikleri zamanlar oluyor: evet kumarbaz olmalarına rağmen. Kumarbaz birini boşamış olmasına rağmen halen unutamamış biri olarak sizi anlıyorum, Allah sizinle olsun.

lişkiyi bir insan zaten iyi hissetmek adına sürdürür sosyal varlıklarız. Lutuf değil işleri ne hayatımız da ? Bu tür durumlarda duygusal şiddet görüyorsunuz e siz dayanamayarak boşamışsınız demek ki çekilir gibi değildi. Kimse vazgeçilmez değildir. Bakın o adımı atmışsınız sizde gerisi de gelir yani umutsuz bakarak daha köreltiyorsunuz kendinizi.

X