sevgilime büyü yapıldı lütfen yardım edin

backglaze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2015
6
1
38
lütfen yazıcaklarım yüzünden kınama eleştirme yapmayın.çaresizlik kötü bişey hepimizin başına gelebilir.haftalardır neler çekiyorum.erkek arkadaşımdan tam nişan aşamasında ayrıldık.o iyi kalpli seven adam adam biranda gitti başkası geldi.herkes bi tuhaflık olduğunu anladı.tavsiye üzerine bi hoca arayışına girdik.aramızın tekrar eskisi gibi olmasını herşeyden çok istiyorum.lütfen bildiğiniz iyi bi hoca olan varsa yazarmısınız.tek umudum bu.geri dönsün bana eskisi gibi mutlu olalım..lütfen eleştiri yapmayın.çok üzgünüm.sadece tavsiye istiyorum

Öncelikle konun birazdan kapatılır. Çünkü büyü, hoca v.s. içerikli konular yasak. Duruma gelince her ilişkisi sonlanan altında büyü aramaya kalkarsa yandık. İlişkilerin başlaması kadar bitmesi de normal. Demek ki senin göremediğin veya sorun etmediğin bazı şeyler varmış ilişkinizde. Şuan kabullenmek çok zor olabilir. Ama illa o dönsün, onunla evleneyim, ille de o diye sağlıksız düşüncelere kapılma. Hocalara falanda bulaşıp saçma sapan yere paranı çar çur etme boşuna. Sen kendin Allah'tan dile hayırlısını.

o geri dönmesini istediğin nişanlın, seni gerçekten sevseydi, senden ayrılmazdı.. belki evlilikten gözü korktu, belki de kendine güvenemedi.. belki de seni beğenmiyordu; sırf daha güzelini bulurum diye senden ayrıldı.. büyü, müyü. hacı hoca hikaye.. uzay çağındayız, büyü, müyü bunlar boş.. inanmayın..

X