Sevgilime güvenmeli miyim

Bakarım dediğinize ama aldatan bir daha aldatır bence o yüzden bulaşmak istemem
Evet kesinlikle haklisiniz. Ama bircok insan keyfindend egil bosluktan aldatiyorsa bir sikinti var demektir. Yani her kin olursa olsun istedigini bulamayinca bazen bosluga dusebilir. O nedenle mutlaka guvendjginizi hissettirmelisiniz

Evet kesinlikle haklisiniz. Ama bircok insan keyfindend egil bosluktan aldatiyorsa bir sikinti var demektir. Yani her kin olursa olsun istedigini bulamayinca bazen bosluga dusebilir. O nedenle mutlaka guvendjginizi hissettirmelisiniz
En baştan beri güvendiğimi neredeyse hiç hissettiremedim ne yazık ki :KK43: peki sizce aldatmış mıdır siz olsanız napardınız

Bence ozur dile... Aldatmis olsa bile, (ki bunu dogru bulmuyorum) kendini mutsuz hissettiginden olabilir. Yani sizin onu anlamadiginizi sizinleyken bosluk hissrtmis olabilir. Yani siz ona guvenirseniz iliskiniz daha saglikli devam eder. Ama dusunsenize aynisini o size yapsa? Hergun suphe ile yaklassa size, sizde bunalmaz misiniz? Yani gununuzu yasayin ona bir eksiklik hissettirme, dinle onu ilgili ol. Bugunler birdaha geri gelmez. Ama guven problemin icin mutlaka destek almak zorundasin. Cunku bir erkek ne kadar sadik olursa olsun siz yine de guvenmeyeceksiniz.. acaba diyorum borderline kisilik sorunu mu yasiyorsunuz? Googleden semptomlarini bir arastirin isterseniz
Bahsettiğiniz kişilik bozukluğuna baktım intihar girişimi vb bazı belirtiler hariç duygularımı yönetmekte zorlandığım dogru . Yaparken aşırı saçma gelse bile yine de yapmaya devam ettiğim şeyelr oluyor

Ben zannetmiyorum. Hissettirmeseniz de o anlamistir. Cunku gercekten kalbinden guvenen birisi cok farkli davranir. Ayrica her defasinda fake hesap acmissiniz ve o bu durumu farketmis zaten. Yani guvenmedigini biliyor. Bence aldatmadi ve yapmak isteyen zaten yapar. Sadece instagram yok yani tinder var whatsap var neler neler var yapmak isteyen yine yapar. Ama.bence oturun konusun eskileri kapatin beraber yeni sayfa acin o da sizin guvenmeniz icin elinden geleni yapsin yardim etsin size.

Bahsettiğiniz kişilik bozukluğuna baktım intihar girişimi vb bazı belirtiler hariç duygularımı yönetmekte zorlandığım dogru . Yaparken aşırı saçma gelse bile yine de yapmaya devam ettiğim şeyelr oluyor
Anladim. Yani bir sikintiniz var bu belli. Mutlaka psikologa gitmelisiniz ve bunun icin butce ayirin eger durumunuz varsa. Cunku ileride cok zorluk ve sikinti cekersiniz her iliskilerinizde. Aile olsun arkadas ortami olsun. Mjtlaka sikintinin kokunden ele alinmasi lazim. Asil sikinti sevgiliniz degil yani, sizin icinizdeki ozguven eksikligi

İnsan kendi kendini nasıl rezil eder konuşu çalışma yapmışsınız tebrik ederim. Ben çok güldüm eminim erkek arkadaşınız da 1,5 yıldır bu yaptıklarınıza gülüyordur.
Ben zannetmiyorum. Hissettirmeseniz de o anlamistir. Cunku gercekten kalbinden guvenen birisi cok farkli davranir. Ayrica her defasinda fake hesap acmissiniz ve o bu durumu farketmis zaten. Yani guvenmedigini biliyor. Bence aldatmadi ve yapmak isteyen zaten yapar. Sadece instagram yok yani tinder var whatsap var neler neler var yapmak isteyen yine yapar. Ama.bence oturun konusun eskileri kapatin beraber yeni sayfa acin o da sizin guvenmeniz icin elinden geleni yapsin yardim etsin size.
Bi keresinde bana uyudum demişti Telegrama baktığım zaman iki saat sonrasıydı son görülmesi . Ben de nedenini sordum arka planda açık kalmıştır dedi (ilk defa oldu bu ) ben uzatmayayım diye telegramı silmişti hemen sorduğumda

İnsan kendi kendini nasıl rezil eder konuşu çalışma yapmışsınız tebrik ederim. Ben çok güldüm eminim erkek arkadaşınız da 1,5 yıldır bu yaptıklarınıza gülüyordur.
Bi keresinde bana uyudum demişti Telegrama baktığım zaman iki saat sonrasıydı son görülmesi . Ben de nedenini sordum arka planda açık kalmıştır dedi (ilk defa oldu bu ) ben uzatmayayım diye düşünüyorum
Anladim. Yani bir sikintiniz var bu belli. Mutlaka psikologa gitmelisiniz ve bunun icin butce ayirin eger durumunuz varsa. Cunku ileride cok zorluk ve sikinti cekersiniz her iliskilerinizde. Aile olsun arkadas ortami olsun. Mjtlaka sikintinin kokunden ele alinmasi lazim. Asil sikinti sevgiliniz degil yani, sizin icinizdeki ozguven

Anladim. Yani bir sikintiniz var bu belli. Mutlaka psikologa gitmelisiniz ve bunun icin butce ayirin eger durumunuz varsa. Cunku ileride cok zorluk ve sikinti cekersiniz her iliskilerinizde. Aile olsun arkadas ortami olsun. Mjtlaka sikintinin kokunden ele alinmasi lazim. Asil sikinti sevgiliniz degil yani, sizin icinizdeki ozguven problemi.

Bütçe ayıracak durumun var ama iyi bir psikolog bulmam gerekecek. Her psikoloğa gidilmez diye düşünüyorum
EVet suphelerini anliyorum ama bir erkegu sıkistirdikca o kisi gercekten bunalir yaninda durmaz rahat edemez. Bende de birgun aynisi olmustu. Uyuyorum demistim sonra wcye kalkip telefonuma bakmistim saat 4 muydu neydi. son gorulme 4 oluyor. Ama sevgilim (suanki esim) hic sikinti yapmamisti ve bana oyle bir rhaatlik vermisti ki. Yani neyi yasaklarsan ya da neyin uzerine cok gidersen onu daha cok o yone cekmisnolursun daha da cekici gelir. Yani dusunsenize telefonu almak isticek ama sirf siz kiziyorsunuz diye kendini kisitlayacak ve bu durum bir noktadan sonra sizden sogumasina sebep olacak. Yani sonucta whatsapp telegrama girmese de uyuyorum deyip tindere girebilir?

Elbette her psikologa gidilmez. Google haritalarda isletmenin yorumlarina bakabilirsiniz. Isletmeler kotu yorumlari oradan silemiyor. Hipnoz tedavisi de dusunebilirsiniz.

EVet suphelerini anliyorum ama bir erkegu sıkistirdikca o kisi gercekten bunalir yaninda durmaz rahat edemez. Bende de birgun aynisi olmustu. Uyuyorum demistim sonra wcye kalkip telefonuma bakmistim saat 4 muydu neydi. son gorulme 4 oluyor. Ama sevgilim (suanki esim) hic sikinti yapmamisti ve bana oyle bir rhaatlik vermisti ki. Yani neyi yasaklarsan ya da neyin uzerine cok gidersen onu daha cok o yone cekmisnolursun daha da cekici gelir. Yani dusunsenize telefonu almak isticek ama sirf siz kiziyorsunuz diye kendini kisitlayacak ve bu durum bir noktadan sonra sizden sogumasina sebep olacak. Yani sonucta whatsapp telegrama girmese de uyuyorum deyip tindere girebilir?

Elbette her psikologa gidilmez. Google haritalarda isletmenin yorumlarina bakabilirsiniz. Isletmeler kotu yorumlari oradan silemiyor. Hipnoz tedavisi de dusunebilirsiniz.
Haklısınız. Her şeye engel olsam bile zihninden geçenleri engelleyemem. En iyisi oluruna bırakmak bir şey yaparsa er yA da geç ortaya çıkar ztn su andan bunu düşünmek oldukça zor oluyor ve ilişkimize odaklanamıyorum bu sebeple . Biz instadan tanıştığımız için ve o zamanlar benim fake hesabıma yazdığı için instaya ve fake e taktığımı düşünüyorum . Ancak bunu birlikte atlatmıştık ve ztn bnm bundan önce de böyle bir sorunum vardı .

Haklısınız. Her şeye engel olsam bile zihninden geçenleri engelleyemem. En iyisi oluruna bırakmak bir şey yaparsa er yA da geç ortaya çıkar ztn su andan bunu düşünmek oldukça zor oluyor ve ilişkimize odaklanamıyorum bu sebeple . Biz instadan tanıştığımız için ve o zamanlar benim fake hesabıma yazdığı için instaya ve fake e taktığımı düşünüyorum . Ancak bunu birlikte atlatmıştık ve ztn bnm bundan önce de böyle bir sorunum vardı .
Evet senin icin nekadar zor oldugunu gercekten anlayabiliyorum. Ama tek basina atlatabilecegini oluruna birakabilecegine de inanmiyorum acikcasi. Cunku bu guven problemi ciddi bir problem. Buyuk ihtimal daha once yasamis oldugun travmalarin etkisi olabilir veya ozguven eksikliginden kaynaklaniyor olabilir. Yani profesyonel birinin sana yardim etmesi, elinden tutmasi lazim. Ayrica dedigim gibi gidin bir cay bahcesine ona olan duygularindan bahset, sevdigini ve deger verdigini anlat. Onun senden nasil sadik olmasini istiyorsa seninde ayni sekil sadakat bekledigini soyle. Guven probleminden bahset. Eger elinden tutarsa beraber atlatabileceginizi soyle. Profesyonel yardim alacagini ve anlayis ve sabir bekledigini ve gercekten sadik olmasini iste ondan. Eger gervekten ikimizde sadakat uzrrine yol alirsak daha mutlu oluruz gibi olgun cumleler kur. Inanki 20 yildir evli olup da, esinden soguyup, eksiklik hissedip, esi isteyken aldatan nice kadinlar var. Veya karisini kandiran aldatan erkekler var. Elbet ortaya cikiyor, yani hicbirsey gizli kalmiyor. O yuzden rahat ol kendini cok fazla kasma. Onun seni sevmesi icin cabala ve sen onu nekadr kendine cekersen, nekadar tatli dilli olursan o butun dunyayi zaten unutur sana yaklasir. Kimsede de gozu olmaz. Yani biraz zekice hareket et :halay:

Evet senin icin nekadar zor oldugunu gercekten anlayabiliyorum. Ama tek basina atlatabilecegini oluruna birakabilecegine de inanmiyorum acikcasi. Cunku bu guven problemi ciddi bir problem. Buyuk ihtimal daha once yasamis oldugun travmalarin etkisi olabilir veya ozguven eksikliginden kaynaklaniyor olabilir. Yani profesyonel birinin sana yardim etmesi, elinden tutmasi lazim. Ayrica dedigim gibi gidin bir cay bahcesine ona olan duygularindan bahset, sevdigini ve deger verdigini anlat. Onun senden nasil sadik olmasini istiyorsa seninde ayni sekil sadakat bekledigini soyle. Guven probleminden bahset. Eger elinden tutarsa beraber atlatabileceginizi soyle. Profesyonel yardim alacagini ve anlayis ve sabir bekledigini ve gercekten sadik olmasini iste ondan. Eger gervekten ikimizde sadakat uzrrine yol alirsak daha mutlu oluruz gibi olgun cumleler kur. Inanki 20 yildir evli olup da, esinden soguyup, eksiklik hissedip, esi isteyken aldatan nice kadinlar var. Veya karisini kandiran aldatan erkekler var. Elbet ortaya cikiyor, yani hicbirsey gizli kalmiyor. O yuzden rahat ol kendini cok fazla kasma. Onun seni sevmesi icin cabala ve sen onu nekadr kendine cekersen, nekadar tatli dilli olursan o butun dunyayi zaten unutur sana yaklasir. Kimsede de gozu olmaz. Yani biraz zekice hareket et :halay:
Siziinle konuşmak çok iyi geldi sanki yakın bir arkadaşımla konuşuyor gibi her şeyi anlatabildim . Yargılamadan cevap vermeniz çok güzel. Erkek arkadaşım farkında problemimin dediğim gibi başından beri hissettirdim ona . O da aldatılmış biri ve bana başka numaradan ulaştığında bunun ne hissettirdiğini senden iyi biliyorum çünkü ben yaşadım bunu ama senin bana ortada hiçbir sebep yokken güvenmemen ve beni sürekli denemen canımı yakıyor dedi . Ayrıca onunla o şekilde tanışmamız bni aldatacağı anlamına gelmiyor yapan her türlü yapar teşekkür ederim . Psikolojik destek fikrini değerlendireceğim

Ksuura bakmaa amaa haksızsın, bu kadar abartılmaz.
Sen aldatılmak için bekliyosun bildiğin pusuda, adam seviyo seni birşey yapmıyo, sen inatla yapması için uğraşıyorsun. Ciddeen sevgilinin karşısında çok küçük düşmüşsün. Yine dua et bu kadar sabretmiş sanaa birşey dememiş.
Güven sorunun varsa bence sevgili yapma

Onunla çıktığımız süreç içerisinde bana da birçok teklif geldi Bn hiç yeltenmedim bile . Aldatmayan birine aldatılmak müstehak mi sizce çok katısınız
Siz bildiğin instagramda yaşıyorsunuz artık. O telefonu azcık bırakın. Sağlıklı değil bu durumunuz.

Neden böyle olduğumu bilmiyorum bu yüzden bu yaşıma kadar hiç ilişki yapmadım ta ki şu anki ilişkime kdr bana baya güven verdi aslında ama takıntı gibi bi şey bnmki ve evet gerçekten yoruluyorum çok yorucu bi durum
İşiniz yok sizin, uğraşınız yok. Hele bi sabah 8 akşam 6 ya kadar çalışın, ay sonu nasıl gelecek diye bi uykularınız kaçsın bakın o zaman kıskançlık falan kalıyor mu?

Arkadaşlar bn güven sorunu olan bi insanım sevgilimle 1.5 yıldır çıkıyoruz en az 5 6 kez instada fake hesap açıp onu denedim bazılarında sadece istek attım bazılarında mesaj da attım hiçbirine cvp vermedi ve hepsini bana attı. Yaptığımın kötü bi şey olduğunu biliyorum bugüne kdr bni aldatacagını düşündürecek bir şey yapmadı aradığım zaman hemen cevap verir mesajlarıma da aynı şekilde ayrıca ailesi bni tanır benim ailem de onu tanıyor ama Bn sanırım güven sorunum olduğu için kendimi durduramıyordum. Neyse o hesaplarm hiçbirine cevap vermedi ve bazılarında benim yazdığımı anladığını belli edecek şeyler söyledi. Bahsedecegim olay olmadan 2ay önce bana fake hesaplardan istek atma dedi. Ben atmıyorum dediğim zaman fake oldugu çok net belli olan ni hesap attı ve benim olduğumu iddia etti. Hesapta takip takipçi sayısı bile 0 dı resim yoktu yani aşırı belliydi fake oldugu. Neyse İki üç ay önce face dan bi hesap açtım ismini unixes bi isim koydum ve profil fotoğrafı koymadım Merhaba yazdım o da günler sonra kimsin yazmış Bn bunu geçenlerde yeni gördüm ve cvp yazdım kısa bi konuşmadan sonra tanışmak istediğimi ve kız olduğumu belirttim o da fotoğraf istedi Bn de su an atmayacağımı ancak isterse arayabileceğimi söyeldim bunu yapma sebebim hesabın kız olduğuna inanmasıydı. Neyse olur dedi ve arkadaşımı konuşturdum arkadaşım sevgilin var mı dediğinde yok da deyip konuyu dağıtmaya çalişti. Sonra yine resim istedi. Bunun üzerine Bn çok sinirlendim ve arayıp ayrıldığımı bni aldattığını söyleidm o da Bn yeter artık dedi kaç kere işlettin sesimi çıkarmadım normaldir ilişkinin başlarında olur dedim dedi ama sen bıkmadan 1.5 yıldır sevdiğin adama bunu yaptın dedi. Ben başta hesabi erkek arkadaş sandım ta ki tanışmak için mesaj atıyorum diyene kdr o an sen olduğunu anladım dedi. Hesapta resim bile yoktu yeni açılmıştı fake oldugu belliydi dedi (gerçekten baştaki konuşmalarda erkekle konuşur gibi konuşmuş) o hesabın fake olduğunu anladım çocuk bile anlar bilerek konuştum resim atacak kadar küçük düşecek misin bunu görmek istedim dedi Bn inanmadığımı söyledim ve engelledim. Kardeşimi aradı o da konuşmayınca başka numaralardan aradı ayrılmak zoruma gitmiyor bana bunları yapman ve aldattığımı düşünmen zoruma gidiyor dedi ayrılalım ama seni aldatmadım gerçekten biliyordum dedi. Bu arada bunlar yani kızla konuşurken kafası biraz güzeldi ve o kafayla artık alttan almadım senin yaptığını dedi. Sorum şu ki sizce gerçekten aldatmış mıdır bu durum bni çok üzüyor anlama ihtimali yüksek çevremde arkadaşlarım vs onu haklı buldu ama yine de emin olamıyorum ona güvenmeli miyim? Aklıma takılan diğer husus ise hesabın sahte olduğunun açık belli olmasına rağmen başta erkek arkadaş sanması kısacası kafam çok karışık ona haksızlık etmek istemiyorum ama böyle de aklıma sürekli bi şeyler takıyorum

cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim
Bunlar çok çocukça şeyler, ilişki yaşamak için önce belli bir olgunluğa gelmek gerek. Sürekli fake hesaplarla deneme yapmanın anlamı yoktu zaten adam da anlamış her seferinde. Sürekli yormuşsunuz karşınızdakini. İnş çocuk ayrılmıştır yani çekilecek çile değil. Bir destek alın uzmandan böyle kendinizi de karşınızdakini de hep yıpratırsınız

X