Sevgilime güvenmeli miyim

İntegram msj isteklerim kapalı benim ordan msj gelmedi hiç. Bahsettiğim
İşiniz yok sizin, uğraşınız yok. Hele bi sabah 8 akşam 6 ya kadar çalışın, ay sonu nasıl gelecek diye bi uykularınız kaçsın bakın o zaman kıskançlık falan kalıyor mu?

Ev geçindirmek çok zor tabiki ama ben işsizlikten yapmıyorum . Aktif bir hayatım var ztn okul kurs gezme fln.

Bunlar çok çocukça şeyler, ilişki yaşamak için önce belli bir olgunluğa gelmek gerek. Sürekli fake hesaplarla deneme yapmanın anlamı yoktu zaten adam da anlamış her seferinde. Sürekli yormuşsunuz karşınızdakini. İnş çocuk ayrılmıştır yani çekilecek çile değil. Bir destek alın uzmandan böyle kendinizi de karşınızdakini de hep yıpratırsınız
Teşekkür ederim yorumunuz için . Çocukça olduğuna katılıyorum ama yapıyordum .

İntegram msj isteklerim kapalı benim ordan msj gelmedi hiç. Bahsettiğim

Ev geçindirmek çok zor tabiki ama ben işsizlikten yapmıyorum . Aktif bir hayatım var ztn okul kurs gezme fln.
Başta hala kavak yelleri yani. Babanızın kanadından çıkın hele, bu triplerinizden eser kalmayacak zaten.

Beyefendi bnm babam ztn vefat etti çok şükğr maddi olarak bir sıkıntı bırakmadı bize ancak evin manevi olarak çoğu yükü ztn üstümde . Ön yargılı konuşmazsanız sevinirim
Beyefendi değilim ben. 🥴 Allah rahmet eylesin benimki de vefat etti. Siz zaten çocuksunuz hallere tavırlara bakılırsa, ne yükünüz ola ki?

Haklısınız. Her şeye engel olsam bile zihninden geçenleri engelleyemem. En iyisi oluruna bırakmak bir şey yaparsa er yA da geç ortaya çıkar ztn su andan bunu düşünmek oldukça zor oluyor ve ilişkimize odaklanamıyorum bu sebeple . Biz instadan tanıştığımız için ve o zamanlar benim fake hesabıma yazdığı için instaya ve fake e taktığımı düşünüyorum . Ancak bunu birlikte atlatmıştık ve ztn bnm bundan önce de böyle bir sorunum vardı .
Senin düşünceme göre fake hesaba yazdı sevgili buldu, ee sen de hesaba cevap vermişsin ben olsam sevgilin yerine sen her yazanla sevgili mi oluyorsun diye olay çıkartırdim

m diyene kdr o an sen olduğunu anladım dedi. Hesapta resim bile yoktu yeni açılmıştı fake oldugu belliydi dedi (gerçekten baştaki
Arkadaşlar bn güven sorunu olan bi insanım sevgilimle 1.5 yıldır çıkıyoruz en az 5 6 kez instada fake hesap açıp onu denedim bazılarında sadece istek attım bazılarında mesaj da attım hiçbirine cvp vermedi ve hepsini bana attı. Yaptığımın kötü bi şey olduğunu biliyorum bugüne kdr bni aldatacagını düşündürecek bir şey yapmadı aradığım zaman hemen cevap verir mesajlarıma da aynı şekilde ayrıca ailesi bni tanır benim ailem de onu tanıyor ama Bn sanırım güven sorunum olduğu için kendimi durduramıyordum. Neyse o hesaplarm hiçbirine cevap vermedi ve bazılarında benim yazdığımı anladığını belli edecek şeyler söyledi. Bahsedecegim olay olmadan 2ay önce bana fake hesaplardan istek atma dedi. Ben atmıyorum dediğim zaman fake oldugu çok net belli olan ni hesap attı ve benim olduğumu iddia etti. Hesapta takip takipçi sayısı bile 0 dı resim yoktu yani aşırı belliydi fake oldugu. Neyse İki üç ay önce face dan bi hesap açtım ismini unixes bi isim koydum ve profil fotoğrafı koymadım Merhaba yazdım o da günler sonra kimsin yazmış Bn bunu geçenlerde yeni gördüm ve cvp yazdım kısa bi konuşmadan sonra tanışmak istediğimi ve kız olduğumu belirttim o da fotoğraf istedi Bn de su an atmayacağımı ancak isterse arayabileceğimi söyeldim bunu yapma sebebim hesabın kız olduğuna inanmasıydı. Neyse olur dedi ve arkadaşımı konuşturdum arkadaşım sevgilin var mı dediğinde yok da deyip konuyu dağıtmaya çalişti. Sonra yine resim istedi. Bunun üzerine Bn çok sinirlendim ve arayıp ayrıldığımı bni aldattığını söyleidm o da Bn yeter artık dedi kaç kere işlettin sesimi çıkarmadım normaldir ilişkinin başlarında olur dedim dedi ama sen bıkmadan 1.5 yıldır sevdiğin adama bunu yaptın dedi. Ben başta hesabi erkek arkadaş sandım ta ki tanışmak için mesaj atıyorum diyene kdr o an sen olduğunu anladım dedi. Hesapta resim bile yoktu yeni açılmıştı fake oldugu belliydi dedi (gerçekten baştaki konuşmalarda erkekle konuşur gibi konuşmuş) o hesabın fake olduğunu anladım çocuk bile anlar bilerek konuştum resim atacak kadar küçük düşecek misin bunu görmek istedim dedi Bn inanmadığımı söyledim ve engelledim. Kardeşimi aradı o da konuşmayınca başka numaralardan aradı ayrılmak zoruma gitmiyor bana bunları yapman ve aldattığımı düşünmen zoruma gidiyor dedi ayrılalım ama seni aldatmadım gerçekten biliyordum dedi. Bu arada bunlar yani kızla konuşurken kafası biraz güzeldi ve o kafayla artık alttan almadım senin yaptığını dedi. Sorum şu ki sizce gerçekten aldatmış mıdır bu durum bni çok üzüyor anlama ihtimali yüksek çevremde arkadaşlarım vs onu haklı buldu ama yine de emin olamıyorum ona güvenmeli miyim? Aklıma takılan diğer husus ise hesabın sahte olduğunun açık belli olmasına rağmen başta erkek arkadaş sanması kısacası kafam çok karışık ona haksızlık etmek istemiyorum ama böyle de aklıma sürekli bi şeyler takıyorum

cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim
sen zaten seni aldatana kadar sevgilini rahatsiz edecek ve fırsatlar önüne sunacaksın. bu kafa ile zaten aldatılırsın. zorla adamın aklına bu tür seyler sokmaya calısıyorsun farkında olmadan. ileride evlenırsenız kavgalarınızda baskasına gıtme ihtimalini yukseltıyorsun bence. aldatsın dıye cabalıyorsun. guven diyemem ama bu kadar ustune gıtmende dogru degil. temkınlı ol, gozun acık olsun ama korktugun seyi sevgiline fırsat sunma bence. korktugun seyı yasamak ıcın cabalıyorsun

sen zaten seni aldatana kadar sevgilini rahatsiz edecek ve fırsatlar önüne sunacaksın. bu kafa ile zaten aldatılırsın. zorla adamın aklına bu tür seyler sokmaya calısıyorsun farkında olmadan. ileride evlenırsenız kavgalarınızda baskasına gıtme ihtimalini yukseltıyorsun bence. aldatsın dıye cabalıyorsun. guven diyemem ama bu kadar ustune gıtmende dogru degil. temkınlı ol, gozun acık olsun ama korktugun seyi sevgiline fırsat sunma bence. korktugun seyı yasamak ıcın cabalıyorsun
Haklısın ama aldatacak olan ztn aldatmaz mı bu fırsatların çok daha fazlası ilerde karşısına çıkabilir. Burda yanlış olan bnm güvensizliğim tabiki

Siziinle konuşmak çok iyi geldi sanki yakın bir arkadaşımla konuşuyor gibi her şeyi anlatabildim . Yargılamadan cevap vermeniz çok güzel. Erkek arkadaşım farkında problemimin dediğim gibi başından beri hissettirdim ona . O da aldatılmış biri ve bana başka numaradan ulaştığında bunun ne hissettirdiğini senden iyi biliyorum çünkü ben yaşadım bunu ama senin bana ortada hiçbir sebep yokken güvenmemen ve beni sürekli denemen canımı yakıyor dedi . Ayrıca onunla o şekilde tanışmamız bni aldatacağı anlamına gelmiyor yapan her türlü yapar teşekkür ederim . Psikolojik destek fikrini değerlendireceğim
Rica ederim. Asla yargilamam ama bir sekilde problemi ele alman gerekiyor. Bence altinda baska seyler de olabilir. Dedigim gibi ozguven eksikligi olabilir. Inan hayat cok kisa. Hayatini yasa guzel anilariniz olsun gidin deli deli seyler yapin ne bilim balik tutun cocuk parkina gidin salincakta sallanin. Yani guzel seyler yasayin. Ben mesela esimle ikeaya gitmistim orda tahta masa tasiyan arabalar var ya ona binmistik birbirimizi itikliyorduk. Yani guzel gunleri sende hakkediyorsun. Ne kadar tatli ve sevecen olursan okadar yanasir sana. Sana guveniyorum demen bile ona okadar guc verjr ki. Senden daha guvenilir birini tanimadim bu zamana kadar gibi guzel seyler soylemen onu herseyden uzaklastirip utandirir hatta. Sana kiyamaz :KK52:biraz zeka oyunu diyelim...

Rica ederim. Asla yargilamam ama bir sekilde problemi ele alman gerekiyor. Bence altinda baska seyler de olabilir. Dedigim gibi ozguven eksikligi olabilir. Inan hayat cok kisa. Hayatini yasa guzel anilariniz olsun gidin deli deli seyler yapin ne bilim balik tutun cocuk parkina gidin salincakta sallanin. Yani guzel seyler yasayin. Ben mesela esimle ikeaya gitmistim orda tahta masa tasiyan arabalar var ya ona binmistik birbirimizi itikliyorduk. Yani guzel gunleri sende hakkediyorsun. Ne kadar tatli ve sevecen olursan okadar yanasir sana. Sana guveniyorum demen bile ona okadar guc verjr ki. Senden daha guvenilir birini tanimadim bu zamana kadar gibi guzel seyler soylemen onu herseyden uzaklastirip utandirir hatta. Sana kiyamaz :KK52:biraz zeka oyunu diyelim...
Teşekkür ederim güzel yorumların için 🙂

İlk yaptiginda bu ne ozguvensiz ve beni salak yerine koyan biri derim ikinci de bana guvenmedigi ve manyak manyak islerle ugrastigi icin sogurum ucuncu de ayrilir arkama bile bakmam. Adam bi de daha laf anlatmaya calisiyor size.,
Olgun degilseniz sevgili yapip baskalarini da uzmeyin lutfen

İlk yaptiginda bu ne ozguvensiz ve beni salak yerine koyan biri derim ikinci de bana guvenmedigi ve manyak manyak islerle ugrastigi icin sogurum ucuncu de ayrilir arkama bile bakmam. Adam bi de daha laf anlatmaya calisiyor size.,
Olgun degilseniz sevgili yapip baskalarini da uzmeyin lutfen
En başta anladığını düşünmemiştim . Öylesine cvp vermiyor sandım . En son sahte hesaplardan istek atma dedi onu da çok ciddiye almadım çünkğ o hesabı Bn açmamıştım takip takipçi 0 dı . Benimkiler buna oranla daha ıyı

X