Sevgilimin bu hareketi aldatmak sayılır mı :(

Kız ona yüz verse senin geçtiğin yoldan bile geçmez yatakta basmakla aynı şey elalemin kızların o kelimeyi kullanmak? Hiç edep haya kalmamış birde gelip napayım diyorsun barışacaksın destek arıyorsun ilerde daha neleri görürsün beklemede kal baya heyecanlı ilişki

Karakter derken ben zaten adamin karakterini demiştim adamin karakteri bozuk tamam ama bu kiz oteki kıza o...u dedi bu adamin karakteri bozuk diye birakmamis sadece bakti diye birakmis bende her erkek bakiyor diyorum herkes bakti diye sevgilisini kocasini biraksa dunyada evli bi tane cift kalmaz

Konu sahibinin o.. dediğini görmedim eğer öyleyse zihniyetler aynı tabi sıkıntı olmayabilir. Ben herkesin bu şekilde baktığını sonra da o.. dediğini düşünmüyorum. Her erkek bakıyor diye genelleyemem ben

İnsta şifrem sevgilimde vardı ve meğer instamdaki acık sacık güzel bir kızı stalklıyormus 4-5 defa profiline girmis. Hatta baktıgım hikayelerden hikayelerine bakmıs.Bu kızda üniversteden üst dönemim güya bilmiyormuş.Benim icime nedense kusku düstü hislerim kuvvetlidir.Ona da yalandan uygulamadan gördüm baktıgını dedim,kendide hemen oltaya düştü itiraf etti bende ayrıldım. Savunmasıda acık sacık orspu diye baktım senden baskasını gözüm görmüyor.Kız da cok cekici seksi bir kız.Ama cok üzgünüm ya bunu haketmedim ben.İnstamdan kız kesmek kacıncı seviye.Simdi affet diye yalvarıyor napayım ya biri bir şey desin cok sıkıldım her şeyden.Abartıyor muyum sizce kendimi cirkin ve yetersiz hissediyorum
Senin hesabına girip bakması da çok kaliteli bir davranış olmuş😂

Bence cok sacma bi bitirme sebebi olmuş sevgilim kadina bakti diye iliskimi bitirilir aksama kadar bant tak gözüne goze yasak mi var aksama kadar kim nereye bakiyor ne halt ediyor kim nereden biliyor bu kadar takılacaksan gorme engelli biri ile sevgili ol yoksa bu isin sonu gelmez
Bak herkes bakar bende bakarım ama bir kere bakarsın 2.si artık baska bir seydir sapıklıga bile girer

Kedi ulaşamadığı ciğer mevzusu.
Hanzoya bak kaliteli bir kız bunu ne yapsın zaten.
Siz de masallah amma iki yüzlüsünüz kendi listenizde arkadasınız olan birine o... dedi diye rahatlıyorsunuz.
Aksine ona da söyledim yanlıs bir kelime olduğunu nerde rahatladıgımı belirtmisim ben yazdıklarını aynen aktardım buraya boş duyar kasmayın

Kız ona yüz verse senin geçtiğin yoldan bile geçmez yatakta basmakla aynı şey elalemin kızların o kelimeyi kullanmak? Hiç edep haya kalmamış birde gelip napayım diyorsun barışacaksın destek arıyorsun ilerde daha neleri görürsün beklemede kal baya heyecanlı ilişki
Barışmıyorum sadece bir kac kisi abarttıgını söyledi bende destek aradım.Zaten artık sevilip sevecegimide düşünmüyorum her erkek aynı geliyor ya da bana bu düştü.

Barışmıyorum sadece bir kac kisi abarttıgını söyledi bende destek aradım.Zaten artık sevilip sevecegimide düşünmüyorum her erkek aynı geliyor ya da bana bu düştü.

Yaşınız çok genç inanın tribe bağlayacak yaşta değilsiniz ne gördünüz de seveceğimi düşünmüyorum diyorsunuz. Güçlü durun biraz

Affettiginde bir sonraki adim kizlara dmden yurumesi olucak bir sonraki buluşmasi bir sonrakinide sen düşün. Affetme pis terbiyesiz ozru kabahatinden büyük adamin

Affedeceksiniz zaten, buraya yazar mısınız gerçeği bilmiyorum ama %💯 eminim affedeceğinize. :KK12: Umarım ben yanılırım...

Aldatma sayılır mi filan ona yorum yapmiycam da şimdi, ama evleneydin boşanma sebebin aldatma olurdu ,ne güzel yol yakınken görmüşsün, hiç kafayı takma bile ,sevinmelisin hatta 😊

özgüveniniz neden kırılıyor, aksine erken farketmişsin. Bu açıdan şifreni vermen hayırlı olmuş belkide sevinmelisin kesinlikle.
Ya cünkü muhtesem güzel ya da fizigim on numara biri degilim bu bende şöyle düsündürdü eger öyle olursam biri bana sadık olur ki şuanki ruh halimden dolayı da böyle sacma düşünüyorum bence.Atlacagımdan eminim

X