Sevgilimin bu hareketi aldatmak sayılır mı :(

Sahinys

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
1.701
4.503
O kadar haklısın ki pna da cok kızdım sırf acık sacık diye kıza orspu demesi ya o o tiplerle zevke gelip benimle evlenecekti iste nasıl inandım onu bilmiyorum nasıl saftım bu kadar
Sen evlenilecek kızsın onlar eğlenilecek geyiği yapıp güya seni onore etmiş, iğrenç bir zihniyet. Abartma sanki yatakta mı bastın demiş bir de kız yüz verse zaten o aşamaya da gelirdi. Her açık saçık kadın o.. mu , kız üniversiteden üst döneminizmiş, gayet de eğitimli bir genç kadındır eminim. Zihniyetini hiç sevmedim sevgilinizin ayrılmakla en doğrusunu yapmışsınız

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 430 gün geçti.

Hyperborea17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
1.922
3.922
Ah şu güzel ve fettan bitchler herşey onlardan çıkıyor :KK70:
Şaka Maka sırf bu sevgilinin zihniyetinden atılacak adam olduğu anlaşılıyor

warrior princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
846
4.398
acık sacık orspu diye baktım senden baskasını gözüm görmüyor
Evlendikten sonraki savunması da : "acık sacık ors. diye YattıM" olur böyle bir kepazenin.
Sen bize sormuşsun ama sence mantıklı bir savunma mı ?

Ayrıca o kızın resimlerine ağzının suyu aka aka iç geçirdiğine de eminim, kızdan en ufak etkileşim olsa peşinden koşacağına da.

Editt

O yüzden..Ben O’na Meftunum..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
367
613
Evet aldatmak sayılır, illaki fiziki durumada mı dökmesi gerekir. Aklı duygular ona gitmiş bedenen kalsa nolur.Bunu görmezden gelirseniz bidahaki adım fiziksel olacaktır.Ayrıca kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş hesabı kıza çamur atmaya kalkıyor burda da karakterini ortaya koymuş olmayanından.