Sevgilimin eski sevgilileri

whovian1

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
79
105
Merhaba kızlar, her zaman konularınızı okuyordum artık ben de danışmak istedim.. 1.5 yıldır bir ilişkimiz var. Niyetinin her zaman ciddi olduğundan bahsetti ve seneye evlilik düşünüyorduk. Ben ilişkimizin basında daha önce bütün eski sevgililerini engellemesini istemiştim çünkü takiplesip konuşuyordu arkadasım diyordu. İlişkiye başlamadan bunu kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Neyse her şey son 1 ayda oldu. Biz aylarca birbirimizden uzaktaydık ve güveniyordum. Benim yaşadığım şehre geldi ve işe girdi. Her şey güzel giderken eski sevgilisine mesaj attığını gördüm. Konuşmalarından anladığım kadarıyla uzun zamandır konuşmamışlardı. Hal hatır sormadan sonra sevgilim kızdan fotoğraf istemiş ve kız atmayınca ısrar etmiş. Kız fotoğrafını atınca da çok tatlısın ilk tanıştığımız günkü gibi 18 yasında gibisin gibi şeyler söylemiş. Kız pek yüz vermemiş. Sonra da cevap vermeyince meşgul musun yazmış konuşma böyle sonlanmış. Tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. Barışmak için her şeyi yaptı arkadasım dedi şimdiye kadar bir şey yapmadım kötü niyetle yazmadım iltifat ettim iyi biri olduğu için gibi bir sürü bahaneler söyledi. Hatalıyım ama sadece samimi konuştum o kadar dedi. Bu arada kız yurt dışında ve yabancı. Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandığını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi. Ben de kendini küçük düşürüyorsun benim eski sevgilim bana yazsa ne hissedersin dedim normal bir şey hayırlı olsun diyebilir dedi. İtiraf ettiği için ve bir daha asla karşına böyle şeyler çıkarmayacağım dediği için unutmak istedim bu durumu. Ama biz barıstıktan sonra tekrar İnstagramda eski sevgilisini arattığını gördüm.

Anlamıyorum bu neyin takıntısı gerçekten çözemiyorum. Bana çok ilgili davranıyor yanımda, mutluyduk.. ve birisinden kendi ayrılmış birisi de onu terk etmiş. Yani terk edilmeyi hazmedememiş desem birini de o terk etmiş amacı ne anlamıyorum. Artık Korkuyorum ciddi düşünemiyorum onunla güvenim kalmadı.. kavga ettik ve görüşmüyoruz. Hayatında biri varken ve seviyorum derken neden böyle yapıyor.. güvendiğim hayatımı birleştirmek istediğim adam aklına esince eski sevgililerine sürekli mesaj mı atacak böyle yoksa bir kerelik bir şey miydi bilmiyorum... yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..

Son düzenleme:
Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi.
En basitinden şerefsizlik bu.
Diğer olaylara değinmiyorum bile gerek yok.
Kaç kurtar kendini.

Ha nasilsin iyi misin diye bi hal hatir muhabbeti olsa belki tolere edilir denk gelmisler konusmuslar diyebilirim. Israrla resim istedigini gordukten sonra devam etmeli miyim.acaba diye bile sormamalisiniz kendinize.

Evet ama o şekilde de değil, eski sevgililerin engellerini kaldırmış engelli dursalar hep orda kalacaklardı görecektim şimdi böyle görmeyeceğim diye düşünmüş ve engeli açıp mesaj atmış.. ben de hiç telefonunu kurcalamazdım. Nedense o gün içime bir kurt düştü ve verir misin bakayım telefonuna dedim iki gün önce konuştuklarını gördüm.. konuşmayı bile silmemişti.

Evet ama o şekilde de değil, eski sevgililerin engellerini kaldırmış engelli dursalar hep orda kalacaklardı görecektim şimdi böyle görmeyeceğim diye düşünmüş ve engeli açıp mesaj atmış.. ben de hiç telefonunu kurcalamazdım. Nedense o gün içime bir kurt düştü ve verir misin bakayım telefonuna dedim iki gün önce konuştuklarını gördüm.. konuşmayı bile silmemişti.
Bakacaginizi tahmin etmemis demek ki hazirliklsiz yakalanmis.

Ne o şekilde değil? Tamam engeli kaldırdı, e niye mesaj atıyor? Fotoğraf istemek, iltifat etmek vs asla affetmezdim. Baya yazılmış işte kıza. Diğer nişanlanan sevgiliye hayırlı olsun demek de çok iğrenç, tuhaf bi davranış. Zaten kız engellemiş doğal olarak. Sevgilin tuhaf ve itici biri.

Sadakatsiz ilk bu asla rahatça arkanızı dönemezsiniz bu kişiye önünüzdeki yıllarınızın çöp olmasındansa 1,5 yılınız çöp olsunher sıkıldığında başka kadına yönelecek

Yalancı ve arkanızdan iş çeviren bir insanla hayatınızı birleştirmek istiyorsanız ayrılmayın.
Artık bu kadarına da pes....

Zaten güvenmeyin. Ne bu böyle arkanızı döndüğünüz an eski sevgililerini yokluyor. Tek kişi yetmiyor demek ki. Hiç sağlıklı bir ilişki olamaz bu kişiyle.

Kiz cevap verseymis baya yazilcakmis. Bence guvenilmez biri ayrilmakla iyi yapmissiniz. Siz yapsaydiniz kesinlikle sineye cekmezdi. Yapmayacaginizi biliyor kendini akliyor akli sira. Mide bulandirici bir tip.

Merhaba kızlar, her zaman konularınızı okuyordum artık ben de danışmak istedim.. 1.5 yıldır bir ilişkimiz var. Niyetinin her zaman ciddi olduğundan bahsetti ve seneye evlilik düşünüyorduk. Ben ilişkimizin basında daha önce bütün eski sevgililerini engellemesini istemiştim çünkü takiplesip konuşuyordu arkadasım diyordu. İlişkiye başlamadan bunu kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Neyse her şey son 1 ayda oldu. Biz aylarca birbirimizden uzaktaydık ve güveniyordum. Benim yaşadığım şehre geldi ve işe girdi. Her şey güzel giderken eski sevgilisine mesaj attığını gördüm. Konuşmalarından anladığım kadarıyla uzun zamandır konuşmamışlardı. Hal hatır sormadan sonra sevgilim kızdan fotoğraf istemiş ve kız atmayınca ısrar etmiş. Kız fotoğrafını atınca da çok tatlısın ilk tanıştığımız günkü gibi 18 yasında gibisin gibi şeyler söylemiş. Kız pek yüz vermemiş. Sonra da cevap vermeyince meşgul musun yazmış konuşma böyle sonlanmış. Tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. Barışmak için her şeyi yaptı arkadasım dedi şimdiye kadar bir şey yapmadım kötü niyetle yazmadım iltifat ettim iyi biri olduğu için gibi bir sürü bahaneler söyledi. Hatalıyım ama sadece samimi konuştum o kadar dedi. Bu arada kız yurt dışında ve yabancı. Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandığını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi. Ben de kendini küçük düşürüyorsun benim eski sevgilim bana yazsa ne hissedersin dedim normal bir şey hayırlı olsun diyebilir dedi. İtiraf ettiği için ve bir daha asla karşına böyle şeyler çıkarmayacağım dediği için unutmak istedim bu durumu. Ama biz barıstıktan sonra tekrar İnstagramda eski sevgilisini arattığını gördüm.

Anlamıyorum bu neyin takıntısı gerçekten çözemiyorum. Bana çok ilgili davranıyor yanımda çok mutlu.. ve birisinden kendi ayrılmış birisi de onu terk etmiş. Yani terk edilmeyi hazmedememiş desem birini de o terk etmiş amacı ne anlamıyorum. Artık Korkuyorum ciddi düşünemiyorum onunla güvenim kalmadı.. kavga ettik ve görüşmüyoruz. Hayatında biri varken ve seviyorum derken neden böyle yapıyor.. güvendiğim hayatımı birleştirmek istediğim adam aklına esince eski sevgililerine sürekli mesaj mı atacak böyle yoksa bir kerelik bir şey miydi bilmiyorum... yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..
Bence ayrıl ne o kızdan ısrarla fotoğraf istiyor ve sen gördukten sonra gıdıp yıne eskı sevgılısını aratıyor uslanmaz o bırak onu

Aynı durumun farklı versiyonunu yaşadım , burda mesaj atılan eski sevgili bendim ve bana sevgilisinden hiç bahsetmedi.Sonra o da yakalandı ve kıza bir sürü bahane uydurdu ama benle konuşmak için atmadığı takla kalmamıştı .Bu versiyon hep böyle yani.Ben olsam güvenmem asla böyle bir adama , inanın böyle bir ilişkiniz olacağına yalnız kalmak çok daha iyidir.

X