Sevgilimin eski sevgilileri

Merhaba kızlar, her zaman konularınızı okuyordum artık ben de danışmak istedim.. 1.5 yıldır bir ilişkimiz var. Niyetinin her zaman ciddi olduğundan bahsetti ve seneye evlilik düşünüyorduk. Ben ilişkimizin basında daha önce bütün eski sevgililerini engellemesini istemiştim çünkü takiplesip konuşuyordu arkadasım diyordu. İlişkiye başlamadan bunu kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Neyse her şey son 1 ayda oldu. Biz aylarca birbirimizden uzaktaydık ve güveniyordum. Benim yaşadığım şehre geldi ve işe girdi. Her şey güzel giderken eski sevgilisine mesaj attığını gördüm. Konuşmalarından anladığım kadarıyla uzun zamandır konuşmamışlardı. Hal hatır sormadan sonra sevgilim kızdan fotoğraf istemiş ve kız atmayınca ısrar etmiş. Kız fotoğrafını atınca da çok tatlısın ilk tanıştığımız günkü gibi 18 yasında gibisin gibi şeyler söylemiş. Kız pek yüz vermemiş. Sonra da cevap vermeyince meşgul musun yazmış konuşma böyle sonlanmış. Tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. Barışmak için her şeyi yaptı arkadasım dedi şimdiye kadar bir şey yapmadım kötü niyetle yazmadım iltifat ettim iyi biri olduğu için gibi bir sürü bahaneler söyledi. Hatalıyım ama sadece samimi konuştum o kadar dedi. Bu arada kız yurt dışında ve yabancı. Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandığını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi. Ben de kendini küçük düşürüyorsun benim eski sevgilim bana yazsa ne hissedersin dedim normal bir şey hayırlı olsun diyebilir dedi. İtiraf ettiği için ve bir daha asla karşına böyle şeyler çıkarmayacağım dediği için unutmak istedim bu durumu. Ama biz barıstıktan sonra tekrar İnstagramda eski sevgilisini arattığını gördüm.

Anlamıyorum bu neyin takıntısı gerçekten çözemiyorum. Bana çok ilgili davranıyor yanımda çok mutlu.. ve birisinden kendi ayrılmış birisi de onu terk etmiş. Yani terk edilmeyi hazmedememiş desem birini de o terk etmiş amacı ne anlamıyorum. Artık Korkuyorum ciddi düşünemiyorum onunla güvenim kalmadı.. kavga ettik ve görüşmüyoruz. Hayatında biri varken ve seviyorum derken neden böyle yapıyor.. güvendiğim hayatımı birleştirmek istediğim adam aklına esince eski sevgililerine sürekli mesaj mı atacak böyle yoksa bir kerelik bir şey miydi bilmiyorum... yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..
Eski sevgilisine, yeni tanıştığı birine, gözünün,kalbinin iliştiği herkese mesaj atacak, ve hani şimdi bu ikisi yüz vermemişya, bi gün mutlaka yüz vereni olacak ve sizi zaten aldatacak. Böyle biri asla ve asla güvenilecek, beraberliğe devam edilecek biri değil. Üzgünüm ama yanlış adam. :KK43:

eski sevgilisinden resim istiyor ve çok tatlısın diyor
ve siz hala söz verdi bitirmedim diyorsunuz
bunu anlayabilirim her insan 2. şansı hakeder diyelim de
sonra instagramdan yine arama yapmış

durmayacak hep yapacak biliyorsunuz dimi
size çok aşık düşnük ölüyor bitiyor olabilir ama
kimi insan bayılır flörtleşmeye fingirdeşmeye
bu kişi de böyle sürdürmeye çalışıyor
yazışmaları silmiyor ki bilerek gözünüze sokuyor kabul edin diye

Evet ama o şekilde de değil, eski sevgililerin engellerini kaldırmış engelli dursalar hep orda kalacaklardı görecektim şimdi böyle görmeyeceğim diye düşünmüş ve engeli açıp mesaj atmış.. ben de hiç telefonunu kurcalamazdım. Nedense o gün içime bir kurt düştü ve verir misin bakayım telefonuna dedim iki gün önce konuştuklarını gördüm.. konuşmayı bile silmemişti.
Engeli açtıktan sonra görmemek için mesaj atmak şart mı bu nasıl bir saçmalıktır ne alaka yani 😂😂😂😂 o kişileri, engeli kaldırdığında görecek asıl. Bu erkekler 1 gr lık beyinleriyle yalan söylemeye çalışıyorlar ve komik duruma düşüyorlar 😂

Benimde bir sürü uzun süredir görüşmediğim arkadaşım var ama kimseden ısrarla fotoğraf istemiyorum.Kaldı ki eski sevgililer sizin sevgilinize yazmış olsa gene bir nebze diyeceğim ama sizin ki yerinde durmuyor ki o yazıyor onlara ki bu çok kötü birşey sizi hiçe saymak demektir bu bana göre.
Ayrıca eski sevgilisi nişanlanmış neden rahatsız ediyor????? Gerçekten en nefret ettiğim erkek tipi.O an yazdığında hadi nişanlısı yanında olsa görde yanlış anlasa ayıkla pirincin taşını o saatten sonra.
Siz farketmeseniz bile mutlaka konuşacaktır hatta yakın mesafelerde yaşıyor olsalar buluşmayıda teklif edeceğine eminim.

Sizi sevmesi gözü sizden başkasını göremeyeceği anlamını taşımıyor. Çünkü erkek arkadaşının anladığım kadarıyla karakterinde sorun var. Yani boşuna çabalamayın adamın huyu bu.

Merhaba kızlar, her zaman konularınızı okuyordum artık ben de danışmak istedim.. 1.5 yıldır bir ilişkimiz var. Niyetinin her zaman ciddi olduğundan bahsetti ve seneye evlilik düşünüyorduk. Ben ilişkimizin basında daha önce bütün eski sevgililerini engellemesini istemiştim çünkü takiplesip konuşuyordu arkadasım diyordu. İlişkiye başlamadan bunu kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Neyse her şey son 1 ayda oldu. Biz aylarca birbirimizden uzaktaydık ve güveniyordum. Benim yaşadığım şehre geldi ve işe girdi. Her şey güzel giderken eski sevgilisine mesaj attığını gördüm. Konuşmalarından anladığım kadarıyla uzun zamandır konuşmamışlardı. Hal hatır sormadan sonra sevgilim kızdan fotoğraf istemiş ve kız atmayınca ısrar etmiş. Kız fotoğrafını atınca da çok tatlısın ilk tanıştığımız günkü gibi 18 yasında gibisin gibi şeyler söylemiş. Kız pek yüz vermemiş. Sonra da cevap vermeyince meşgul musun yazmış konuşma böyle sonlanmış. Tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. Barışmak için her şeyi yaptı arkadasım dedi şimdiye kadar bir şey yapmadım kötü niyetle yazmadım iltifat ettim iyi biri olduğu için gibi bir sürü bahaneler söyledi. Hatalıyım ama sadece samimi konuştum o kadar dedi. Bu arada kız yurt dışında ve yabancı. Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandığını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi. Ben de kendini küçük düşürüyorsun benim eski sevgilim bana yazsa ne hissedersin dedim normal bir şey hayırlı olsun diyebilir dedi. İtiraf ettiği için ve bir daha asla karşına böyle şeyler çıkarmayacağım dediği için unutmak istedim bu durumu. Ama biz barıstıktan sonra tekrar İnstagramda eski sevgilisini arattığını gördüm.

Anlamıyorum bu neyin takıntısı gerçekten çözemiyorum. Bana çok ilgili davranıyor yanımda çok mutlu.. ve birisinden kendi ayrılmış birisi de onu terk etmiş. Yani terk edilmeyi hazmedememiş desem birini de o terk etmiş amacı ne anlamıyorum. Artık Korkuyorum ciddi düşünemiyorum onunla güvenim kalmadı.. kavga ettik ve görüşmüyoruz. Hayatında biri varken ve seviyorum derken neden böyle yapıyor.. güvendiğim hayatımı birleştirmek istediğim adam aklına esince eski sevgililerine sürekli mesaj mı atacak böyle yoksa bir kerelik bir şey miydi bilmiyorum... yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..
Çok doğru bir karar vermişsiniz

Benzer bir durum arkadasimin da basina geldi. Baska kadinlarin isimerini aratmis, tanisma sitelerinden bildiriler gelmis, resimlerini incelemis baskalarinin ve yabanci kadinlarla iletisim kurmaya calismis (her ne kadarda yüz bulamasada) bu onun kötü niyetini gösteriyor. Canim sakin sakin bu sahisla evlenme! Yazik edersin kendine valla.

Bu resim istemek felan , tartısmadan sonra tekrar aratması ?? Ne ayakmış bu böyle , normal mi geliyo ona acaba ? :işsiz:

Yani çok üzücü bir durum.Ama sonra pişman olmaktansa şimdi üzül ve bırak bence.
İlişkide güven temeldir.Güvenin olmadığı yerde hep korku olur.Bu korkuyla bir ömür nasıl yaşıyacaksın ki.?

Bu resim istemek felan , tartısmadan sonra tekrar aratması ?? Ne ayakmış bu böyle , normal mi geliyo ona acaba ? :işsiz:

Yani çok üzücü bir durum.Ama sonra pişman olmaktansa şimdi üzül ve bırak bence.
İlişkide güven temeldir.Güvenin olmadığı yerde hep korku olur.Bu korkuyla bir ömür nasıl yaşıyacaksın ki.?
Benzer bir durum arkadasimin da basina geldi. Baska kadinlarin isimerini aratmis, tanisma sitelerinden bildiriler gelmis, resimlerini incelemis baskalarinin ve yabanci kadinlarla iletisim kurmaya calismis (her ne kadarda yüz bulamasada) bu onun kötü niyetini gösteriyor. Canim sakin sakin bu sahisla evlenme! Yazik edersin kendine valla.

Sevgiliniz,tekin biri değil. Fotoğraf istemek flörttür yahu. Bir insan niye birinden fotoğraf ister. Tekmeyi basın,kurtarın kendinizi bu herifden.

Evet hepiniz çok haklısınız.. zaten artık söylediği her şeye şüphe ile bakıyorum bana iltifat ettiği zaman o kıza da iltifat ettiği aklıma geliyor.. ve kavga arasında anladım ki aslında kendini çok da hatalı görmüyor. Onlar arkadaşımdı sen engelledin sana saygı duydum uzun sure konuşmadım ama konusunca da kızma o zaman dedi. Yani ayda yılda bir de olsa onlara yazacak biliyorum ve dediğiniz gibi kızlar yüz verse veya farklı fotoğraflar atsa konuşma başka yöne kayabilirdi.. çok üzülüyorum ama en son tekrar kızın profilini araması değişmeyecegini gösteriyor.

X