Sevgilimin eski sevgilileri

Merhaba kızlar, her zaman konularınızı okuyordum artık ben de danışmak istedim.. 1.5 yıldır bir ilişkimiz var. Niyetinin her zaman ciddi olduğundan bahsetti ve seneye evlilik düşünüyorduk. Ben ilişkimizin basında daha önce bütün eski sevgililerini engellemesini istemiştim çünkü takiplesip konuşuyordu arkadasım diyordu. İlişkiye başlamadan bunu kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Neyse her şey son 1 ayda oldu. Biz aylarca birbirimizden uzaktaydık ve güveniyordum. Benim yaşadığım şehre geldi ve işe girdi. Her şey güzel giderken eski sevgilisine mesaj attığını gördüm. Konuşmalarından anladığım kadarıyla uzun zamandır konuşmamışlardı. Hal hatır sormadan sonra sevgilim kızdan fotoğraf istemiş ve kız atmayınca ısrar etmiş. Kız fotoğrafını atınca da çok tatlısın ilk tanıştığımız günkü gibi 18 yasında gibisin gibi şeyler söylemiş. Kız pek yüz vermemiş. Sonra da cevap vermeyince meşgul musun yazmış konuşma böyle sonlanmış. Tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. Barışmak için her şeyi yaptı arkadasım dedi şimdiye kadar bir şey yapmadım kötü niyetle yazmadım iltifat ettim iyi biri olduğu için gibi bir sürü bahaneler söyledi. Hatalıyım ama sadece samimi konuştum o kadar dedi. Bu arada kız yurt dışında ve yabancı. Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandığını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi. Ben de kendini küçük düşürüyorsun benim eski sevgilim bana yazsa ne hissedersin dedim normal bir şey hayırlı olsun diyebilir dedi. İtiraf ettiği için ve bir daha asla karşına böyle şeyler çıkarmayacağım dediği için unutmak istedim bu durumu. Ama biz barıstıktan sonra tekrar İnstagramda eski sevgilisini arattığını gördüm.

Anlamıyorum bu neyin takıntısı gerçekten çözemiyorum. Bana çok ilgili davranıyor yanımda, mutluyduk.. ve birisinden kendi ayrılmış birisi de onu terk etmiş. Yani terk edilmeyi hazmedememiş desem birini de o terk etmiş amacı ne anlamıyorum. Artık Korkuyorum ciddi düşünemiyorum onunla güvenim kalmadı.. kavga ettik ve görüşmüyoruz. Hayatında biri varken ve seviyorum derken neden böyle yapıyor.. güvendiğim hayatımı birleştirmek istediğim adam aklına esince eski sevgililerine sürekli mesaj mı atacak böyle yoksa bir kerelik bir şey miydi bilmiyorum... yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..
heyecan arıyor herhalde ne bileyim sende anlat eski sevgilim aradı beni ne şanslı seni alacak adam bebek gibi kızsın dedi falan de yalandan kim ölmüş kudursun sonra bi ara itiraf edersin :KK70:

Merhaba kızlar, her zaman konularınızı okuyordum artık ben de danışmak istedim.. 1.5 yıldır bir ilişkimiz var. Niyetinin her zaman ciddi olduğundan bahsetti ve seneye evlilik düşünüyorduk. Ben ilişkimizin basında daha önce bütün eski sevgililerini engellemesini istemiştim çünkü takiplesip konuşuyordu arkadasım diyordu. İlişkiye başlamadan bunu kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Neyse her şey son 1 ayda oldu. Biz aylarca birbirimizden uzaktaydık ve güveniyordum. Benim yaşadığım şehre geldi ve işe girdi. Her şey güzel giderken eski sevgilisine mesaj attığını gördüm. Konuşmalarından anladığım kadarıyla uzun zamandır konuşmamışlardı. Hal hatır sormadan sonra sevgilim kızdan fotoğraf istemiş ve kız atmayınca ısrar etmiş. Kız fotoğrafını atınca da çok tatlısın ilk tanıştığımız günkü gibi 18 yasında gibisin gibi şeyler söylemiş. Kız pek yüz vermemiş. Sonra da cevap vermeyince meşgul musun yazmış konuşma böyle sonlanmış. Tabi ben bunu görünce kavga kıyamet koptu. Barışmak için her şeyi yaptı arkadasım dedi şimdiye kadar bir şey yapmadım kötü niyetle yazmadım iltifat ettim iyi biri olduğu için gibi bir sürü bahaneler söyledi. Hatalıyım ama sadece samimi konuştum o kadar dedi. Bu arada kız yurt dışında ve yabancı. Neyse barıstıktan sonra itiraf etti başka bir eski sevgilisinin nişanlandığını görüp ona da hayırlı olsun yazmış aynı gün ve kız cevap vermemiş. Sonra engelledi dedi. Ben de kendini küçük düşürüyorsun benim eski sevgilim bana yazsa ne hissedersin dedim normal bir şey hayırlı olsun diyebilir dedi. İtiraf ettiği için ve bir daha asla karşına böyle şeyler çıkarmayacağım dediği için unutmak istedim bu durumu. Ama biz barıstıktan sonra tekrar İnstagramda eski sevgilisini arattığını gördüm.

Anlamıyorum bu neyin takıntısı gerçekten çözemiyorum. Bana çok ilgili davranıyor yanımda, mutluyduk.. ve birisinden kendi ayrılmış birisi de onu terk etmiş. Yani terk edilmeyi hazmedememiş desem birini de o terk etmiş amacı ne anlamıyorum. Artık Korkuyorum ciddi düşünemiyorum onunla güvenim kalmadı.. kavga ettik ve görüşmüyoruz. Hayatında biri varken ve seviyorum derken neden böyle yapıyor.. güvendiğim hayatımı birleştirmek istediğim adam aklına esince eski sevgililerine sürekli mesaj mı atacak böyle yoksa bir kerelik bir şey miydi bilmiyorum... yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..
Iyi niyet falan palavra. Resmen iş çıkar mı diye yoklamış. Yine de ben affederim diyorsanız bundan sonra bol bol aldatılmaya hazır olun. Bir defa kurtarmanın verdiği güvenle hep yapacak.

Benim böyle bir sevgilim vardı. eski sevgilisiyle mesajlaşmalarını yakaladım, ağlayıp zırladı. sonra başka bir tane daha.. başka bir tane daha.. derken gene bir gün eski sevgilisini erkek ismiyle kaydettiğini gördüm ve bitirdim. aradan 7-8 sene geçti ve hala 2-3 ayda bir bana muhtelif yerlerden mesaj atıp hal hatır sorar =)) yani adamda eski takıntısı vardı. kopamıyorsa geçmişinden çok zor, bence bitirseniz daha hayırlı.

Sevgiliniz eski sevgilimi hatırlattı bana, o da bulduğu her fırsatta eski sevgililerine koşardı, ben 3.boynuzu yiyince açtım gözümü 😂😂 yol verin gitsin bence değişmiyor bu tipler, şu an da da sevgilisi var mesela ve bana yaptıklarını ona da yapıyo, ara ara yokluyo beni halini hatrını sormak istedim falan diyo tersleyip gönderiyorum ben de. Atalarımızın da dediği gibi can çıkar huy çıkmaz. 1.5 yıl uzun bi süre bir sürü yaşanmışlıklar falan var zor olur ayrılık ama zararın neresinden dönerseniz kardır.

Yabancı olan kızla kültürler uyuşmadığı için kendisi bitirmiş. Benden ayrılacağını düşünmüyorum ama takılmaya çalıştı belki. yani evlenilecek eğlenilecek kız hesabı ..
Olsun yine de yaptığı yanlış.

Ayrıl bu adam seni delirtir çünkü
Bunla ömür geçmez
Elindekinin kıymetini bilmiyor
Her yerden engelle görsün
Sonra atar istediğine msj ezik

Yabancı olan kızla kültürler uyuşmadığı için kendisi bitirmiş. Benden ayrılacağını düşünmüyorum ama takılmaya çalıştı belki. yani evlenilecek eğlenilecek kız hesabı ..

Yani? Böyle düşününce içiniz rahatlıyor mu?
Bu zihniyette bir adamsa bu olaylar yaşanmasa bile ayrılmanız gerekiyor. Kadınları böyle kategorilere ayıran adamdan hayır gelmez.
Bu düşüncedeki adam evlendiğiyle de eğleniyordur. Buradaki "eğlenme" dalga geçme anlamında tabii ki.

Kadınları böyle sınırlayan adamdan hayır grlmez
Onun eğlenilcek kız olduğunu kim karar veriyor ayrıca eğlenmek ne?bir hemcinsine nasıl bunu diyebilirsin?bu kafayla çok aldatılırsın.
Senden ayrılmaz tabi herşeyine göz yumuyorsun

Kadınları böyle sınırlayan adamdan hayır grlmez
Onun eğlenilcek kız olduğunu kim karar veriyor ayrıca eğlenmek ne?bir hemcinsine nasıl bunu diyebilirsin?bu kafayla çok aldatılırsın.
Senden ayrılmaz tabi herşeyine göz yumuyorsun
Ben böyle düşünmüyorum elbette onun böyle düşündüğünü buna göre davrandığını söylemeye çalışıyorum

arkadaşımın eski sevgilisi de her eski sevgilisini aratırdı fake hesaplardan bakardı daha neler neler huylu huyundan vazgeçmez kendine yazık etme takıntılı gibi ne alaka yazması falan her erkek ve kadın bunu kabul etmez olay çıkar.

Affedersen yine yapıcak aynısını.Sana değer veren güzel insanlarda var.Onlara ver gönlnü.Böyle biriyle canına yazık.

Ayrılmaktan sakın korkmayın.
Sizde eski sevgili olun size de yazsın 😊

Adamın hayat tarzı bu.

eski sıfatına sahip olan herkes çok kıymetli 😀

Nasılsın iyi misin diye sordu tamam ki bence bu bile çok yanlış. Üstüne resim isteyip kıza iltifat etmiş. Kız cevap vermeyince daha da konuşmak için üstelemiş. Tüm bunları yaparken de sizin rahatsız olacağınızı düşünmemiş. Bu adamla bırakın evlenmeyi ilişkinizi direk kesmeniz lazım.
Ayrıca nişanlanan kıza hayırlı olsun yazması da çok yanlış. Kizin yerinde olsam bende engellerdim.
Açık net; Adam eskiyi eskide bırakamamış.

Simdi bende bi yoklayayim su eski defterimi bi elime aliyim de. Kudurt kudurt ve finish bitir isini.

Değişmez o. Aynı öyle devam eder geçmiş olsun bişey olmaz bu ilişkiden.

X