sevgilimin fake hesabı

postegrodan bakacaksanız eğer ben az önce denedim hesabın sahibi ya da takip ettiği kişiler uygulamayı kullanmadığı için görünmüyormuş. bana kullanmıyorum dediği hesaptan bi kızı falan takip ediyorsa ihtimalini düşünüp üzüldüm açıkçası çünkü böyle bir şey olursa diye korkuyorum
Yok postegro kullanmıyorum yayıldığı için tadı kaçtı onun artık bir yöntem daha var ama bu yöntemde bir tane bile olsa gönderi atmış olması ya da profil fotosu olması gerek bu şekildeyse bakabilirim değilse de denerim

sormak istemiyorsanız ve illa da bilmek istiyorum kimi takip ediyor diye
web postegro diye bir uygulama var gizli hesapların hepsine bakabiliyorsunuz kimi takip etmiş vs. diye ordan bakabilirsiniz
yalnız web postegroya girerken kendi hesabınızla değil fake bir hesapla girin nolur ne olmaz
denedim ama hesabın kullanıcısının ya da takip ettiklerinin uygulamayı kullanması gerekiyormuş o yüzden çıkmadı

hesabı açtığını biliyorum ki açmasına da karışmam zaten ama kullanıyor musun diye özellikle sorduğum halde hayır demesi ve akabinde böyle bir şeyle karşılaşmam beni biraz üzdü. böyle şeylere dikkat ettiğimi bilir hassasiyetimi gözetmesini beklerim ben de bu yüzden neyse kelimeleri toparlayabilirsem konuşacağım teşekkürler tavsiye için

değil malesef ne gönderi var ne fotoğraf sadece bir takip edilen var :KK70:

Ya iste ben de sorana bu hesabi kullanmiyorum diyorum.
Hic bi paylasim yok, aynen böyle.
Ama sen bir de dm kutusunu görsen 😑😑😑

Capkinligimi ifsa ettim bu arada hahaha

Eğer şüphelendiğiniz gibiyse, siz ona kimi takip ettiğini sorduğunuzda o kişiyi takipten çıkıp farklı bir hesabı takip edebilir ve bu şekilde ss atabilir. O yüzden hemen sormayın, kendiniz öğrenmeye çalışın

Eğer şüphelendiğiniz gibiyse, siz ona kimi takip ettiğini sorduğunuzda o kişiyi takipten çıkıp farklı bir hesabı takip edebilir ve bu şekilde ss atabilir. O yüzden hemen sormayın, kendiniz öğrenmeye çalışın
aynen öyle şuan yan yana gelmemiz imkansız olduğu için mesajla falan sormam bana da mantıksız geliyor kendim öğrenmeyi deneyeceğim en olmadı sorarım artık

merhaba kızlar, öncelikle birçoğunuza “bu mu dert şimdi?” dedirtecek cinsten görüneceğini bilsem de derdimi yazmak istiyorum. çünkü iki saattir ağlıyorum ve aklıma hiçbir şey gelmiyor sizden bir akıl vermenizi rica ediyorum. sevgilimin instagram hesabı yoktu bir tane fake açmıştı facebook hesabı üzerinden onu da yanlışlıkla açmıştı sonra da kapatamamış. neyse ben bir keresinde “sen o açtığın hesabı kullanıyor musun?” diye sorduğumda “hayır” demişti ben de üstelemedim. zaten şuan iş için başka bir şehirde elli tane de gizli hesap açsa ruhum duymaz. güvendiğim için başka bir şey sormadım hayır dediyse kullanmıyordur diye düşündüm. neyse bugün instada öyle bakınırken sevgilimin profiline girdim. normalde takip ettiği sayısı da sıfırdı takipçi sayısı da. ama bugün baktığımda bir kişiyi takip ettiğini gördüm. hesabı gizli olduğu için kim olduğuna bakamadım. ama zaten başımdan aşağı kaynar sular döküldü ve mantığımı kaybettim. hemen hesabına girebilmek için uğraştım ama şifresini bulamadım. Allah aşkına bir akıl verin ben bu durumu anlatıp kimi takip ediyorsun diye sorayım mı yoksa hiçbir şey olmamış gibi devam mı edeyim? ya da başka ne yapabilirim? bu kadar ağlayıp zırlama sebebim tabi ki başka bir kadını takip etmiştir korkusu. aklıma bin tane senaryo geliyor ama hiçbir şey de yapamıyorum. ona soramıyorum çünkü sorarsam araştırıyomuşum gibi görüneceğim. böyle şeyler yaparak ona güvenmediğimi düşünsün istemiyorum. bir yandan da bir arkadaşını falan takip ettiyse vicdan azabı çekeceğimi biliyorum ve sorup böyle bir cevap alırsam ona karşı mahcup olacağım. kafam çok karışık ve ne yapacağımı bilmiyorum.
Benim bi ara el işleri yaptığım bi insta sayfam vardı. Uzun zamandır girmiyodum. Sonra takipçilerimi ve ettiklerimi hepsini çıkarıp sıfırladım. Sonra uzun zaman sonra bi gireyim dedim abooo 40 50 kişiyi güya takibe almışım gibi görünüyo. Hepsi de paralı takipçi satın alan sayfalar demek ki. Uzun zamandır girmediğim için beni de satın alınan takipçilerin içine katmışlar. Hatta bazen kendi aktif hesabımda da oluyor bu. Hemen çıkarıyorum. Belki böyle bi şeydir

X