Sevgilimin kız arkadaşları

Zeytinkizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
6
1
Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşımla 1 yılı aşkın süredir görüşüyoruz. Artık evlenmeyi düşünüyoruz. bu ay içinde beni istemeye gelecekleri ki eski sorunlar tekrar etti.Aynı ilçede çalışıyoruz. ben gittiğim davetlere arkadaş toplanmalarına onu çağırırım. o pek gelmek istemiyor bazen. ama beni kendi arkadaş grubunun olduğu yerlere çağırmıyor. ya bilerek yapıyor ya da bilmeden o kısmnı anlamadım. daha önce 2 kez bunun tartışmasını yaşadık:110:bu kez yine ben akşam görüşelim dedim. bana yorgunum dedi. akşam saatlerine yaklaştığımızda mesaj atmış."ben bizim grupla yemeğe gidiyorum birazdan çıkarım. "yazmiş. tamam dedim ama küplere bindim.:KK14: sonuçta gittiği grup kız erkek karişik. sadece erkekler olsa beni çağırmaz ama bu grupta beni davet edebilir.zaten gitmezdim ama yine de gel demesini isterdim.
sonra da gelmek istemiceğini düşündüm falan diyo.. ama bnm içimde "acaba beni yanında istemiyo mu?" ya da "beni beğenmiyo mu?" mu gibi sorular oluşuyor. o da bana en son kıskançsın, içinde kuruyosun diyo.
Ama her seferinde sanki gidecegi yer son anda gelişmiş gibi davranıyor.
beni kısançlikla sucladı ayrılmak istedi.
,
ha bi de liseden bi kız arkadaşı var. twiterda sevglimi etiketliyo her yazdıgına. deli oluyorum. benimki tam bi cevap vermiyo ama kıza ayar oluyorum. bi "bekarım, evlenmekli ilgilili tivit atıyo bi de benimkine."
kıskançlıktan çatlamam inşallah..
bu konulardan rahatsız olduğumu belirteli bilmem kaç kez oluyor.
en son kıskançlıklarınla uğrasacak vaktim yok dedi. daha da mesaj atmadı. çok uzgunum. ne yapmalıyım..:sinirli:

Yorgunum diyerek sizinle buluşmayıp arkadaşlarıyla görüşmesi ilk sinyal. Hiç bulundukları ortama girmemiş olmanız ikinci sinyal. İlişkiyi kestirip atabilmesi de üçüncü sinyal.

Bu evlilik konusunda çok gönüllü ve kararlı değil bence sevgiliniz. Biraz boğmuş olabilirsiniz, epeyce sıkılmış ve ilişkiniz kopma noktasına gelmiş bence.

Sizi peşinden koşturuyor, manipüle edip ipleri eline almaya çalışıyor gibi geldi bana.
Onu sık sık arayıp sormayın enerjinizi onun üstünden çekin, siz de erkekli kızlı arkadaş çevrenizle takılın ve heryere onu çağırmayın.
Düzelirse ekime düzelmezse de kasımda benim işim var dersiniz...
Böyle erkekleri bu paklıyor.

Benim takildigim mevzu da oglen ayrip eve gelirken muhtemelen arkadaslariyla olan plani belli. Simdi yorgunum dinlenim aksama arkadaslarimla bulusacagim diyememesi . Benim haberim olsa nolacak cildiracagim. Sanki plan son anlikmis gibi yapiyor.

Sen yanlış kişileri kıskanıyorsun bence . Adam seninle vakit geçirmek istemiyor , arkadaş ortamına çağırmıyor.
Asıl sorun erkek arkadaşın .
Ya seni istemiyor ve ayrılmak için uğraşıyor ,
Ya da arkadaş ortamında bir kızla samimi ve bozmanı istemiyor ...

Ama her seferinde sanki gidecegi yer son anda gelişmiş gibi davranıyor.
beni kısançlikla sucladı ayrılmak istedi.

O an ayrılırdım, uğraşmazdım elin cool(!) oğlanlarıyla.
Size paso yorgunum deyip sıra kankeytolarına gelince yorgunluğu geçiveren adamları bir güzel kankeytolarına doğru itelemek lazım.

Cok kaliteli yorumlar aldim.tesekkur ederim. Gorusmek isterse son bi kez mantikli konusacagim, sonuc alamazsam devam ettirmeyecegim .

yanlıs anlamayında bu erkeklerın senı ıstemıyorum deme seklı ne olunca anlıyacaksınız...şimdiden boyle olan evlenınce nasıl olacak hiç dusundunuzmu.

yerinde olsam ayrilirdim.sonucta sadece erkeklerle ciksa tamam da kizlarda var ortamda.ne olursa olsun sizi cagirmaliydi.benim esim biz yeni sevgiliyken bile butun arkadaslarinin oldugu ortamam gotururdu beni.hatta erkekler tek olsa bile giderdim.madem evlilik dusunuyosunuz onun seni arkadaslarimla tanistirmak istiyorum demesi lazimdi

yanlıs anlamayında bu erkeklerın senı ıstemıyorum deme seklı ne olunca anlıyacaksınız...şimdiden boyle olan evlenınce nasıl olacak hiç dusundunuzmu.

Ben sadece sorunumdan bahsettim. Evet onemli ama nerdeyse 1,5 senedir cok paylasimimiz var ve bana da cok deger verdi.daha once ayrilmam icin bi neden yoktu. Bi problem olunca ayrilacagim tabi. Oncesinde problemimiz yoktu ki
..

yerinde olsam ayrilirdim.sonucta sadece erkeklerle ciksa tamam da kizlarda var ortamda.ne olursa olsun sizi cagirmaliydi.benim esim biz yeni sevgiliyken bile butun arkadaslarinin oldugu ortamam gotururdu beni.hatta erkekler tek olsa bile giderdim.madem evlilik dusunuyosunuz onun seni arkadaslarimla tanistirmak istiyorum demesi lazimdi
Haklisiniz..

Amiyane tabirle tekmeyi basıp, kankalarıyla mutluluklar dileyin.

Benim buluşma teklifime yorgunum deyip bir kaç saate arkadaşları ile buluşmaya gidecek.
Tek başına yol verme sebebi.

Arkadaşları ile buluştursa ne buluşturmasa ne..

X