Sevgilimle İletişimsizlik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir şey merak ettim. Sevgilim olan bu kızı tanımadan nasıl tüm özelliklerini sayabildin? Onun bende hata olarak suç olarak gördüğü şeyleri de söyleyeyim de sütten çıkmış ak kaşık gibi olmayayım.
Benim meraklı olmamı istemiyor. Onu her fırsatta görmek istememi istemiyor. Neymiş hastaymış. Kontrol hastası. Akşama kadar çalışıyorum. Aylardır da göremedim. İstemedi çünkü sebebini söyledim zaten ilk mesajda. Dışarı çıktığı zaman geliyim 1 saniyede görüyüm özledim diyorum. Hayır sen beni kontrol etmek istiyorsun, aşkla alakası yok bunun diyor. Benimde zoruma gidiyor haliyle. Çünkü niyetim gerçekten sevdiğim kızı görmek. Bi derdi var mı, canını sıkan biri, bir şey var mı, ailesinde bir problem var mı, paraya ihtiyacı var mı diye merak eder sorarım. Ama buna da cevabı aynıdır. Merak etme beni istemiyorum, darlama beni diyor. Hesap soruyorsun bana diyor. Ama ben ona nasılsın diye sorsam 1 saat cevap veriyor. Her detayı kendi anlatıyor. Sonra susuyor. Bana hesap sorma diye kavga çıkarıp gidiyor. Oysa sorduğum tek soru "Nasılsın?"
Tecrübe ve hissiyat diyelim. Bu tipler çok benzer oluyor; manipülatif, kompleksli ve hadsiz olduğu belli, oradan da nasıl davranışlar sergilediğini/sergileyebileceğini tahmin etmek zor değil.
Senden sürekli şikayetçi, sürekli rahatsız, hiçbir şeyden memnun görünmüyor, sürekli tersliyor, ee, ilişkiye devam etme motivasyonu nedir?
Bir de, burçlarınızı merak ettim :KK53:

28 yaşındayız fakat 20'li yaşların başında kendisiyle ilgilenen kızları hala takip ediyordu ve her gönderilerini beğeniyorlardı

Konu sahibi erkek olduğunuzu ve gerçekten kız arkadaşınızla sorun yaşadığınızı idea ediyorsanız yukarıdaki sözleri açıklarmısınız.
İşte kızları erkek, erkekleri kız düşünerek okuyacaksınız.

28 yaşındayız fakat 20'li yaşların başında kendisiyle ilgilenen kızları hala takip ediyordu ve her gönderilerini beğeniyorlardı

Konu sahibi erkek olduğunuzu ve gerçekten kız arkadaşınızla sorun yaşadığınızı idea ediyorsanız yukarıdaki sözleri açıklarmısınız.
Değiştirerek yazdım diyo ya işte, erkekler yerine kızlar demiş sanırım.
Zaten reddetmiştim falan diyormuş, kızın reddettiği erkolar daha mantıklı geldi :KK53:

güzel ablacım. kız yazan yeri erkek olarak okumalısın.

Tecrübe ve hissiyat diyelim. Bu tipler çok benzer oluyor; manipülatif, kompleksli ve hadsiz olduğu belli, oradan da nasıl davranışlar sergilediğini/sergileyebileceğini tahmin etmek zor değil.
Senden sürekli şikayetçi, sürekli rahatsız, hiçbir şeyden memnun görünmüyor, sürekli tersliyor, ee, ilişkiye devam etme motivasyonu nedir?
Bir de, burçlarınızı merak ettim :KK53:
Burçlara inanmam. Fakat ben yengeç, o aslan. Burcumu okurum çok alakasız gelirim. Bende de biraz fazlaca anaçlık vardır. Buda insanı boğabilir bunu kabul ederim. Özeleştirimi yaparım. Fakat bunun onun bana sevgini gösterememesiyle alakası olmadığınıda bilirim.

E kalaydım be ablam be :dua: Yok yok. Gerçekten tek derdim, belki bir kadını anlayamamışımdır. Kadın ruhundan anlamıyorumdur, o yüzden sorayım diye gelmiştim.
Biz normal kadınlar böyle iğrenç hareketler sergilemiyoruz çok şükür:KK53:
Yine diyorum, dağ ayısı gibi kaba saba, aşırı hadsiz ve kavgacı biri (anlatılanlara dayanarak), değişme ihtimali de -bence- yok. Yazık etme kendine.

Burçlara inanmam. Fakat ben yengeç, o aslan. Burcumu okurum çok alakasız gelirim. Bende de biraz fazlaca anaçlık vardır. Buda insanı boğabilir bunu kabul ederim. Özeleştirimi yaparım. Fakat bunun onun bana sevgini gösterememesiyle alakası olmadığınıda bilirim.
Siz Su grubu, o Ateş grubu..
Siz dişilsiniz, o eril.
Zaten olmazmış...

Israrcı, aşırı ilgili, duygusal, dramatik takılıyorsan boğar, aslanla yengeç zaten olmaz gibi, ben de yengeç ya da balık mısın diyecektim:KK53:
Anlattıklarına bakınca boğulmuş, bunalmış birinden ziyade havlamaya hazır, çemkirmeye hazır, sürekli ayrılık blöfü çeken biri var. İlgiden, senden bunaldıysa adam gibi bitirsin, derdi ne?
İki taraf da acayip.
Her neyse, çok konuştum ben bugün 🥲

Biz normal kadınlar böyle iğrenç hareketler sergilemiyoruz çok şükür:KK53:
Yine diyorum, dağ ayısı gibi kaba saba, aşırı hadsiz ve kavgacı biri (anlatılanlara dayanarak), değişme ihtimali de -bence- yok. Yazık etme kendine.
Naparsan yap değişmem ben buyum diyordu zaten. Ama garip olan ne biliyor musun Cui Bono ablacım. Ortada çocukluğumdan gelen bir aşk var. Ya insan derki: bu adam beni bu kadar yıldır sevdi, vazgeçmedi. Neden karşılık vermiyorum? Yani bir kız beni bu kadar uzun süre sevse, bana bunu her anında söylese, gösterse yapacağım 2 şey var. Eğer kız içime sinmiyorsa asla yedekte, kenarda köşede bekletmem. Sonuçta oda insan, duyguları var. Kibarca reddederim ve bana ulaşacabileceği her yolu kapatırım ki beni rahatça unutabilsin. Tekrar karşısına çıkmayayım. Ha yok içime sindi, sevilmek hoşuma gitti. Bende aynı karşılığı vermek için çaba veririm.

Naparsan yap değişmem ben buyum diyordu zaten. Ama garip olan ne biliyor musun Cui Bono ablacım. Ortada çocukluğumdan gelen bir aşk var. Ya insan derki: bu adam beni bu kadar yıldır sevdi, vazgeçmedi. Neden karşılık vermiyorum? Yani bir kız beni bu kadar uzun süre sevse, bana bunu her anında söylese, gösterse yapacağım 2 şey var. Eğer kız içime sinmiyorsa asla yedekte, kenarda köşede bekletmem. Sonuçta oda insan, duyguları var. Kibarca reddederim ve bana ulaşacabileceği her yolu kapatırım ki beni rahatça unutabilsin. Tekrar karşısına çıkmayayım. Ha yok içime sindi, sevilmek hoşuma gitti. Bende aynı karşılığı vermek için çaba veririm.
Aslan egosu.
"Uzaklaştırmayayım da sevilmek istediğim zaman elimin altında bulunsun." kafası..

Sen fazla duygusal takiliyorsun bence ve bu kişi bunu yaşaman için uygun değil. Olan ortada, neden niçin diye dusunerek ve emek de emek diye tutturarak kendine daha fazla ayıp etme bence. Yoksa paspas edilmeye devam edeceksin.

Siz Su grubu, o Ateş grubu..
Siz dişilsiniz, o eril.
Zaten olmazmış...

Israrcı, aşırı ilgili, duygusal, dramatik takılıyorsan boğar, aslanla yengeç zaten olmaz gibi, ben de yengeç ya da balık mısın diyecektim:KK53:
Anlattıklarına bakınca boğulmuş, bunalmış birinden ziyade havlamaya hazır, çemkirmeye hazır, sürekli ayrılık blöfü çeken biri var. İlgiden, senden bunaldıysa adam gibi bitirsin, derdi ne?
İki taraf da acayip.
Her neyse, çok konuştum ben bugün 🥲
Ben erkek olarak nasıl dişil oluyorum bunu anlamadım. İlişkim hariç asabi, sert, ağır bir adamım. Ama sevdiğim kıza karşı kedi gibiyim bu doğru. Oda eril mi eril valla. Erkek gibi tavırları var. Klasik bir Türk babası gibi umursamaz, merak etmez, garip tavırları var. Birine aşık olurken burç mu sormam gerek. İşin garibi her ne kadar ciddi olmasa da 2 sevgilim daha oldu bundan önce. Onlarda aslan burcuydu. Ama onlar gayet dişildi. Bu nedense böyle oldu.

Sen fazla duygusal takiliyorsun bence ve bu kişi bunu yaşaman için uygun değil. Olan ortada, neden niçin diye dusunerek ve emek de emek diye tutturarak kendine daha fazla ayıp etme bence. Yoksa paspas edilmeye devam edeceksin.
Yukarda yazmıştım bittiğini de gözden kaçmış sanırım. Bitirdik. Öyle umuyorum. İki gün sonra boş kalıp tekrar yazmaz umarım. Yazsa da cevap vermemeye özen göstereceğim.

Aslan egosu.
"Uzaklaştırmayayım da sevilmek istediğim zaman elimin altında bulunsun." kafası..
Tıpkısının aynısı. Ne zaman ilgisizliğinden bahsetsem meraklı ilgili tavırlar sergiler. Canım cicim aşkım hayatım der. Sonra bakar ki normale döndüm. Takar geri vitesi, eski haline döner. Bırakın bu forumda kalayım da adam gibi bir hayat arkadaşı bulayım be :KK71:

Ben erkek olarak nasıl dişil oluyorum bunu anlamadım. İlişkim hariç asabi, sert, ağır bir adamım. Ama sevdiğim kıza karşı kedi gibiyim bu doğru. Oda eril mi eril valla. Erkek gibi tavırları var. Klasik bir Türk babası gibi umursamaz, merak etmez, garip tavırları var. Birine aşık olurken burç mu sormam gerek. İşin garibi her ne kadar ciddi olmasa da 2 sevgilim daha oldu bundan önce. Onlarda aslan burcuydu. Ama onlar gayet dişildi. Bu nedense böyle oldu.
Hayır kişi olarak eril/dişil demedim.
Element grubu olarak.. Siz su grubusunuz (dişildir su), o da ateş grubu (eril)
Yani siz daha evcimen, evlilik/uzun ilişki, büyük aşk, köklü aile kurma peşinde gidersiniz.. Ateş ise daha anlık/günlük yaşar, yanar söner..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X