sevgilimle karakolluk mahkemelik olduk psikolojim bozuldu yorum lütfen..

iyi yapmışmıyım

• keşke sessizce çekip gitseydin

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6

lisa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
2
0
41
merhaba arkadaşlar. ben yurtdışındayım bir erkekle 1 yıldır birliktrydim birbirimizi seviyorduk hergün beraberdik hep tatlı iyi hoş cici bakımlıydımne dese yaptım bana senin gbi biriyle hiç tanışmadım diyordu .. kavga bile etmedik hic. 3 ay önce onun evine taşındım . evlenmeyi planlıyorduk . 1 ay önce bir anda soğudu ilgisiz yanıma gelmiyor.. 2 hafta önce cumartesi erkek arkadaşlarımla buluşcam dedi duşa girdi. o duştayken telefonuna mesaj geldi .meraklandım baktım . bir kadından.. 25 dakikaya ordayım yazıyor. ben onun evinde kalırken bir başka kadınla buluşmaya gidiyor!! tabi banyodan çıkınca mesajı gördüğümü söyledim kıyamet koptu . bana artık seni sevmiyorum dedi. aramızdaki elektrik bitmiş. ! o kadında mesai iş arkadaşıymış birlikte bir kahve içeceklermiş filan.. sonra o kadının numarasını aldım onun telefonundan eski kız arkadaşı olduğunu öğrendim o kıza da bi sürü yalan söylemiş pislik..
neyse o gün kavga kıyamet koptu. bu kavga esnasında bana vurdu itti kaktı ben düştüm benim kollarım bacaklarım morardı.bu olayın sonrası 3 saat küstüm yanına gitmedim . agresifleşti odama geldi tecavüz etmeye yeltendi . bende polisi aradım. polis bunu tutukladı . o kadını aradım oda durumu öğrendi . işyerini aradım onlarada bana yaptıklarını anlattım. şuan içim kan ağlıyor mahkeme olacak 2 aya ve hapse girebilir. sessizce çekip gitsemiydim . olanları polise anlatmasamıydım ama içim çok yandı . benialdattı benle oynadı kadınlık gururumu kırdı.iğrenç adam bedelini ödetmek istedim
yanlış mı yaptım doğrumu bilmiyorum şuan uzaklaştırma kararı çıktı onun evinden taşındım . o kız da beni arayıp bi sürü soru sorup duruyor ona da hala benle ilgili yalanlar atıyor . böyle erkeklerin şeyini kesmeli... siz olsanız benim durumumda napardınız lütfen yorum yazın çpok mutsuzum bunalıma girdim bisürü anılarımız var nefret sevgi herşey bir arada.. :KK43:

İyi olmuş benimde eski erkek arkadaşımla mahkemem var. Keşkelerim var ama benimde ama napayim oldu bir kere

İyi yapmışsın nasıl bir insanla olduğunu görmüş oldun ,bu aralar koca şiddetinden çok sevgili şiddeti var kk da şaşıyorum.

adam tecavüze yeltenmiş elbetteki iyi yapmışsın..bildiğin sapıklık bu.kavga gürültü değil ,şiddet ve tecavüz var işin içinde..
sakın dönme davandan..umarım en büyük cezaları alır da çıkamaz hapisten..
diğer kadını da bırak ne hali varsa görsün,senin yerinde o da olabilirdi.

ellerin dert görmesin en güzelini yapmışsın

ellerin dert görmesin en güzelini yapmışsın

X