Sevgilinin “gıcık” arkadaş ortamı :D ?

Anladığım kadarıyla hesap ödetme olayında sevgilisi arkadaşımı savunmuş.
Ama diğer konularda sadece gülüyormuş tepkisiz kalıyormuş
Arkadaşım da altta kalmamak için laf sokuyormuş X’e. Ortam iyice gergin bir ortama dönüşüyormuş
Sevgilisine rest çekseydi saçma sapan arkadaşları olmadığında buluşacağını söyleseydi , iki dengesiz için kızın kalbi kırılıyor ama adam şaka diyip gülüyor seni seviyor diyor böyle saçmalık olamaz , arkadaşınız kendini ezdirmesin hiçbir şekilde gerekirse ayrılsın

Ben daha kucuktur sanmiştim. Yetişkin koca kadin bari kendine bunlari yaptirmamali ya.
Amma çok korkuyorlar adam beni birakir diye korktuklari adam da bir şey olsa. Turkiyede bu kadar erkek yokluğu çekmekte ayri garip elini sallasa erkege carpar. Elindeki duzgun bir şey olsa bulamaz diyecegim de bundan çok vardir.
Bu şey ya aynı kayınbabamın gençliği. Arkadaşını eve çağırırmış içmeye, sabah erkenden işe gidermiş, kadına da dermiş ki sabah kahvaltısını ver öyle gönder.

Gevşek arkadaş ortamındaki tek gevşek olmayan kişi sevgilisi olamaz. Önce hanım kızımız bir gözünü açsın. Belli bir ortak noktaları, mizah anlayışları var ki arkadaşlar. İkinci olarak kendi ağzı var dili var rahatsız olduğunu belirtebilir. Gerçekten böyle zevzek şaka yapanlar vardır, alınıyorsa arkadaşınız ve bunu da belli ediyorsa sevgilisi de arkadaşlarını uyarması gerekir. Şaka olur 1 kez 2 kez. Hala devam ediyorsa sevgilisi de ciddiye almıyordur, şaka temelli kendi düşüncelerini arkadaşı aktarıyordur.

Çok taze bir şey yaşadım ben de. Sevgilimin arkadaşı ara ara şehrimize gelir takılırız. Pek benim mizacımda biri değil. Zevzek şakalar yapar, ben de takılmam. Öyle her şeyi ciddiye alan tipleri de ben sevmem çünkü. Ama sevgilim yokken bana bir sözü oldu bundan rahatsız oldum iletişimi kestim. Sevgilim de gidip konuştu onunla durumu aktardı, bundan dolayı görüşmüyor seninle de dedi. Kendileri görüşsünler. Ama o an sevgilim benim arkamda olmasa ona da bir çizik atardım.

Ya ben mi çok korumaciyim? Kimse benim sevgilime böyle sözler soyleyemez. O kadar insanla tanistiririm sevgililerimi. Hiç duymadım yani . Duysam da çok fena olur, arkadaşım o lafı ettiğine pişman olur .
En yakın arkadaşım bir ayrılıp beş baristigim eski sevgilimi hiç sevmezdi, ne zaman adını ansam çocukla dalga geçecek bir şey bulurdu. Hatta adıyla anmaz,domates diye hitap ederdi (çocuk cidden domatese benziyor). Ama sebebi çocukla olmamın benim psikolojimi kötü etkilemesi ve arkadaşımın beni toksik ilişkiden soğutmak istemesi. bunu anlıyorum mesela,o arkadaşımla bu çocuğu hiç aynı ortama sokmadım bile. Çünkü neden sokayım ki???? Sevmediğini biliyorum.
Sizin arkadaşın olayda neden micmic iciceler? Böyle rahat konuşma hakkını nereden buluyor?
Aynı evde bile yaşasalar alır kız arkadaşını odaya geçer, saçma bir ortamda bırakmaz.
Bence sevgilisi olmamış...
Hazır kavga etsinler ayrılsın gitsin..bu kadar basiretsiz adam bugün arkadaşını haklı görür yarın ablasını annesini:) hiç cekilmez.

Daha kötüsü erkek arkadaşı kızla beraberken yaşadığı tüm cinselliği de anlatıyordur, 26 yaşında bir adam normalde evli çocuk babası olacak yaşta. Biz normal karşılamaya çalışıyoruz. Bu ergen kafalılar hayatta gelişmez, kadınlara böyle yaklaşan insanlardan fayda gelmez. İlk önce bunu farkına varsın arkadaşınız. Kadınlara mal gibi davranan, özeline saygı duymayan herkesten uzak dursun.
Yan yana durunca cinsellik yaşamak için seni seviyorum diye aşkından ölen birisinin aşkındansa dışarıda zarar görmesin diye öpmekten çekinen, çevreye karşı koruyan kişi daha hayırlıdır.

Arkadaşınız aradan çekilsin bence. Çok ciddiyim, madem biri arkadaşını hatalı olduğu halde sevgilisinden öne koyuyor, öteki de sanki kuması gibi arkadaşının sevgilisine kötü davranıyorsa, ikisi tarafından da istenmiyor demektir.
Adam bir kere "el iyisi". Bununla evlense bile, her daim başkalarını eşinden çok önemseyecektir. Mutlu olamaz zaten. Hep ikinci planda kalmak kimi mutlu eder ki?
Arkadaş arkadaşlığını bilecek bir de. Adamın sevgilisine psikolojik şiddet uygulamak nedir ya? Bıraksın, alsın başına çalsın arkadaşını. Sevgili de sevgililiğini bilmiyor zaten, orası da ayrı. O kadar lafı duyup ehi ehi seni çok sevdiğinden yapıyor diyormuş bir de. :olamaz: İyi o zaman, herkes sevdiği kişilerin ağzına etsin, bu da sevgi gösterisi olsun.
Bu adamın sevgi anlayışı da buysa, arkadaşının sevgilisini de sevmesin arkadaş. Yenge ayağından hep gıcık olmuşumdur zaten.

Konuyu oda arkadaşım için açıyorum ne yapması gerektiğini bana sordu bir de buraya soralım dedik.

Arkadaşımın uzun yıllardır güzel bir ilişkisi var. Ama sevgilisinin arkadaş ortamını hiç sevmiyor ve “gevşek” buluyor. Sebebi de şu 6-7 kişilik bir erkek grubu ve içlerinden biri oda arkadaşıma gerçekten kötü davranıyor. Mesela arkadaşım, sevgilisi ve o çocuk adı X olsun otururlarken arkadaşıma pis pis şakalar yapıyor.
-Seninle evlenmez bizimki gönül eğlendiriyor
-Ne kadar çok peşinde koşmuşsun kardeşimin ya sen gurursuz musun
-Hesabı hep böyle kardeşime mi ödetiyorsun
(Arkadaşım doktora için sevgilsinin okuduğu üniyi istiyor başarılı bir üni orası da ) X diyor ki yalnız o üniyi öyle herkes kazanamaz vs vs
Başta damadı paylaşamama gibi tatlı bi kavga gibiyken çocuk iyice sivri dilli olmaya başlıyor ve arkadaşım da çocuğa gıcık olmaya başlıyor.
Sevgilinin açıklaması: X seni çok sevdiğinden yapıyor

Dün üçü otururlarken sevgili, oda arkadaşımın evlenmek istediğini ve evlenmek için çok ısrar ettiğini söylemiş şaka yollu. X de bundan yüz bulup bir sürü pis şakalar yapmış yine

Şu an arkadaşım ve sevgili kavgalı. Arkadaşım diyor ki neden evlenmek istediğimi söyleyip ağzına laf verdin😅

Sizce arkadaşım fazla mı abartıyor? Geri adım atmalı mı çünkü şu an fena kavgalılar
Ay görümce gibi 🙄
Gevezeymis baya. Sizde biseylerin söyleyin susmayin. Haddini bilsin biraz

Arkadaşınıza söyleyin böyle bir adamla evlenmek istiyorsa şimdiden antidepresana başlasın gevşek olan kişi aslında sevgilisi .Evlenince kv karışır,kb karışır ,elti , kayın , görümce derken göbekten bağlı arkadaşıda bu "mutlu evliliğin "üstüne tüy diker.26 yaş artık bazı şeyleri fark etme yaşı 18 lik ergenler gibi seviyorummmmmm diye takılmaya devam ederse geçmiş olsun........

Eşim daha sevgiliyken beni hayatındaki en önemli kişi olarak atamışti tabiri caizse 😅 bu tarz şeyler bana tuhaf geliyor. Herkes yerini bilsin. Candan öte dostum var eşim hakkında asla atıp tutamaz kimin ne haddine? Eşim de annesine dahi laf söyletmez ki zaten kayınvalidem de söylemez. Bu nasıl ortam çocuk gibi laf atmalar falan?

Üfff ben de bir de sanki kaynana gibi feminen bir edayla laf sokup çirkeflik yapan erkekleri hiç sevmiyorum. :olamaz:
Tam bir libido killer değil mi ya? :deli:
Bu kızlar görümce, kaynana, eş ailesi ve arkadaşları olunca karşılarındaki sorunun asıl çocuktan değil de çevresi olduğunu düşünüp hırslanıyor ve asıl sorunu pas geçip diğerleri ile savaşıyorlar ya. Çok körler

Bu kızlar görümce, kaynana, eş ailesi ve arkadaşları olunca karşılarındaki sorunun asıl çocuktan değil de çevresi olduğunu düşünüp hırslanıyor ve asıl sorunu pas geçip diğerleri ile savaşıyorlar ya. Çok körler
Ya öyle tabi.
Adam höst düzgün konuş, karşındaki benim sevgilim, saygılı davran dese böyle olur muydu hiç?
Adam da bir şey demedikçe dozunu artırmış iyice işte.

Ya öyle tabi.
Adam höst düzgün konuş, karşındaki benim sevgilim, saygılı davran dese böyle olur muydu hiç?
Adam da bir şey demedikçe dozunu artırmış iyice işte.

Adam keyiflenmiş gazı da vermiştir kanka sen söyle diye bu kız da buraya konu açıyor arkadaşları ile ilgili. Arkadaşı yavşak yavşak konuştukça bir de gülüyor destek veriyor. Kız hala uyanmamış.

Körler ya. Her durumda savunuyorlar, diğer koularda da okuyorum yok ailesi, çevresi öyle yok öyle demek istemedi yok gerçekten bana şöyle güzel şeyler söyledi. Diyetisyen konusunda adam eli çükünde bekliyor, kız ben ciddi ilişki istiyorum diyor konu açılıypr bana neden kötü davranıyor.

Kız arkadaşıniz sussun o halde.
Sakalarini sevmiyorsa x'ile neden hasbihal edip ağzına laf veriyor.
Ayrıca bu x' sevgilinizden yüz buluyor.
Çocuk kiz arkadaşınız arkasını döndüğünde "bu kızda bana sakız gibi yapıştı pampa,zaten tekmeyi vururum" edalarinda konuşuyorsa x zaten bundan güç alıyor.
Yani senin kızı sevmiyorlar,çocuğun ilişkisi zaten milletin ağzına sakız ortalığa Meze olmuş.
Gerçekten sevdiğinin yanında böyle konusulan bir erkek yıkar masayı 🤷

X