sevgilinin yanında uyurken osurmak

Çocuk şuan normal konuşuyorsa sorun yok flortun yanında da ilk baştan yatarken insan bir tedirgin uyur arkadasinizda rahat rahat derin uyumuş yetmemiş çayır cayır ossurmus benim erkek arkadaşım bile üç sene sonunda ossurmustu yanimda 😆

Selam konu sahibi.

Osurmak gibisi var mı? Her insan osurmalı. Bilinçli veya bilinçsiz. Uykudayken zaten kontrol edilemez de gün içinde içinizde gaz var ise herkesten uzak bir yere geçin ve salın.😂

Gaz sıkışması denen bela oluyormuş sonra.Hastanelerde en az 2-3 bin osurtma hizmeti haberiniz ola.

Şimdi belki daha pahalıdır.

Hayırlı pırt pırtlar
3 gün çektim gaz sıkışmasını😂 Sancıdan nefes bile alamadım tutmayın arkadaşlar çıkarabiliyorken çıkarın😂😂 Tam hastanrye gideceğim geçti 😂

Arkadaşlar bu arada gazinizi tutmayin. Ben bir kere gündüz bir uyandım mide bulantısı istiğfar sonra kalbim ağrıyor yuruyemedim pijamalarla acile kalp krizi geçiriyorum sanıldı . Hemen kan tetkikleri , röntgen bilmem ne gazım varmış 🤣 hayatımda unutamayacağım bir anı sürekli serum verildi doktorun bile gözleri büyüdü o yüzden çokta tutmayın .

Ne işe yarıyor ki ? Hangi çayı içmeliyiz?

Birikmemesini sağlıyor tabi ki hareketsiz bir yaşam tarzından kaçınıp ve sağlıklı yeme içme de olucak. Her sağlıklı insan gaz çıkarır zaten ama fazlası olmaması için bu çayların rahatlatıcı etkisi var belkide tembel bağırsak sorunu olanlara.

Nane Çayı
Ferahlatıcı tada sahip olan nane çayı, kalın bağırsağı etkileyen ve mide ağrısı, şişkinlik, gaz gibi yakınmalara neden olabilen irritabl bağırsak sendromunu (IBS) iyileştirmek için uzun yıllardır geleneksel olarak kullanılır. Yapılan çalışmalar, nane yağının IBS belirtilerini azaltabileceğini gösterir.

Zencefil Çayı

Zencefil kökünün suda kaynatılması ile elde edilen zencefil çayı, halk arasında bağırsak gazına iyi gelen bitki çayı olarak da bilinir. Yapılan bazı araştırmalar, zencefilin gazı, şişkinliği, krampları ve hazımsızlığı azalttığını ve aynı zamanda bağırsak düzenini sağladığını gösterir. Dolayısıyla zencefil çayının mide bulantısı, kusma, gaz, şişkinlik, kramplar ve hazımsızlık gibi çeşitli sindirim sorunlarının önlenmesine yardımcı olabileceği söylenebilir

Rezene çayı -
Bağırsaklardaki düz kaslarını gevşetir, böylece kasılma ve şişkinliği giderir. Rezene ayrıca bağırsaklar için iyi bir antienflamatuardır.

bu konuya bende çok takıktım, 6 şubat gecesi eş ailesinden 6 7 kişiyle aynı odada yatmak zorunda kalınca garip olanın ben olduğumu anladım 😁

Arkadaşlar bu arada gazinizi tutmayin. Ben bir kere gündüz bir uyandım mide bulantısı istiğfar sonra kalbim ağrıyor yuruyemedim pijamalarla acile kalp krizi geçiriyorum sanıldı . Hemen kan tetkikleri , röntgen bilmem ne gazım varmış 🤣 hayatımda unutamayacağım bir anı sürekli serum verildi doktorun bile gözleri büyüdü o yüzden çokta tutmayın .
gaz spazmı kalp krizi ile karıştırılırmış genelde o yüzden gerçekten sağlıksiz aslinda tutmaya calismak

evlendiğim ilk zamanlar çekiinirdim, sürekli gaz sorunu yaşayan biriyim eşimde öyle.gece farkında olmadan eşimde bende yapıyoruz.yapcak bir şey yok yani:)

Arkadaşına bunu nasıl anlattın konu sahibi ben ona takıldım: ya bu sabah sizin odaya girdim sen uyurken ama sen osuruyordun haberin olsun falan mı dedin? Niye söylenir ki böyle bir şey.
bunu bende anlamadım
ne dedi yani kıza , sen bi osturdun bi osturdun apartman inledi dikkat et kız biraz mı dedi :KK70:
ben hayatımda böyle osturuk görmedim dermiş bi de ahjdwkfjekfje

(özellikle osturmak yazdım daha komik duruyor :KK53:)

ama mecbur tutuyorsun ya adamın yanında salacak halimiz yok :KK70:
tuvalete gitmek lazım onda da yolda kaçarsa daha kötü
illa iş tutmaya geliyor maalesef :KK43:

Aklıma eşimle sevgiliyken ilk ossurduğum geldi 😀 sabahın 6dında sınava gitmek için tam kapıdan çıkmıştık ve ilk adımımı atar atmaz ossurmuştum 🫢🫢🫢 hayır hiç hissettirmedi bide gaz olduğunu bağırsaklarım pat diye çıkıvermişti çok utanmıştım😀😀 ilk ossuruk hep utanılır sonra alışır insan 😀 tabi bile isteyede ossurmamak lazım 😀

Bana da misafirliklerde oluyor uzun süreli ya. Kayınvalidemlere gittim bi kere 3-4 gün kalacağız. 3.gün ölüyorum artık ama. En son kayınvalidemle eltim sıcak havlu falan koydular belime yabancı yok diye :KK70:

Bana da misafirliklerde oluyor uzun süreli ya. Kayınvalidemlere gittim bi kere 3-4 gün kalacağız. 3.gün ölüyorum artık ama. En son kayınvalidemle eltim sıcak havlu falan koydular belime yabancı yok diye :KK70:
Misafirlik çok zor ne zaman birne gitsem bombardıman oluyor resmen 😀 bazen kalkarsam kaçar diye hiç kalkmıyorum yerimden 😀😀

Merhaba herkese. başlıktanda anlaşılacağı üzere soru çok açık. flört olur date olur sevgili olur birlikte uyurken gaz çıkarmak sizce nasıl bir durum. ben arkadaşımı rahatlatmak için her şeyi söyledim elimden geleni yaptım ama bir türlü kötü hissetmesinden vazgeçiremedim.
olay şu şekilde gelişti onuda anlatayım;
ev arkadaşım takıldığı çocukla uyurken çocuk evden çıkmak uzereydi ve kapıları açıktı bende müsait olduklarını düşünüp odalarına girdim almam gereken bir şey vardı. neyse işte arkadaşım o sırada çok derin uyuyordu ve birden osurmaya başladı. çocuk ise koltukta oturuyordu ve çantasını topluyordu. ben hiç tepki vermediğim gibi o çocukta hiç tepki vermedi. ben alacağımı alıp arkadaşımın üstünü örttüm çocukta evden çıktı. sonra arkadaşım uyandı ve durumu ona anlattım. normalde söylemezdim ama bu durum onun başına çok sık geldiği için ve kendide bu olaydan rahatsız olduğu için bu konu hakkında konuşuyorduk ve bilmesi daha iyi olur diye düşündüm. söylemez olaydım. en son belki ben yaptım sanmıştır ben odaya girince oldu sonuçta öyle düşün dedimde öyle biraz rahatladı. yani güldük geçtik ama rahatsız olduğu aşikar. sizce bu durum nasıl önlenebilir. yani bi ilişki ciddi oldugu zaman bu durumlar normal karşılanılabilşr ama başta ister istrmez karşı tarafta bir soğuma olabilir. açıkçası ben olsam soğurum yeni tanışıyorsam. bir tür ilaç olur taktik olur vs... ne yapılabilir sizce. çünkü bu problem onun hep başına geliyor ve dikkat etmek icin biriyle uyudugunda ya derin uyumamasi gerekiyor o zamanda uykusuz ve kalitesiz bi gun geciriyor.
😄 Osurmak dan zevk alan birini bulsun

X