Sevgiliniz bir baskasina ilgi duymaya baslarsa?

Sahra83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
29
13
Merhaba arkadaslar

Yaklasik 6-7 aydir biriyle birlikteyim. Ayni is yerinde calisiyoruz ki tanismamizda öyle oldu zaten. Kendisi inakilmaz muhabbetli sen sakrak birisidir. Hani herkesle muhabbet edebilen dilli insanlar vardir ya.. belki cok yakisikli degildir yada cekici ama o diliyle istedigini tavlar bu tipler deriz ya.. kendini sevdiren seytan tüyü olan o erkeklerden.

Daha yeni tanistigimiz zamanlarda beni cok begenmis benim en yakin arkadasima hakkimda sorular sormus ve sonrasinda beni tavlamak icin gercekten ugrasmisti. Sürekli tenefüslerde benimle konusmaya calisir begendigini belli ederdi. Ilgi alaka hat safadaydi yani.. bana olan bakislarini söylememe gerek bile yok. Bakislarindan begendigini hissederdim ve hosuma da giderdi bu durum cünkü bende etkilenmeye baslamistim..
bana acilmasi biraz zaman aldi ama sonunda acildi ve bende kabul ettim iliskimiz basladi. Baslarda hersey güzel ilerliyordu ama zamanla kendi hayatinda yasadigi sorunlar sebebiyle beni ihmal etmeye basladi. Bunu dile getirdigimde bana her defasinda cözmede zorlandigi problemlerinin oldugunu, sorunlari varken keyifsizken kendini kapadigindan bahsedip dururdu. Bazen günlerce yazmazdi ben yazmasam aramasam belkide haftalarca iletisime gecmezdi. Ben anlayis gösterdikce sanki daha cok ihmal edildim. Kendisi anlamasi cözmesi zor bir insan. Bana bastan duygulari hakkinda bile acikca konusamayan bir yapiya sahip oldugunu söylerdi. Bu kötü bir huy farkindaydi ama duygularindan asla konusamazdi. Bana birkere sevdigini söylemedi mesela.. benim icin degerlisin lafini duydum sadece. Kafami cok karistirmaya baslamisti biz neyiz ne yasiyoruz diye sorgulamaya basladim.

Tabi bu arada benim duygularim gün gectikce yogunlasiyor. Isteyken arkadas ortaminda ilsikimizi belli etmezdik. Yani kimse bilmiyor bir iliskimiz oldugunu tabi farkedenler illaki olmustur ams bizim acikladigimiz bir durum yoktu. Calisma aralarinda ayni masada oturur hepberaber muhabbet ederdik o yine bana gözlerini diker beni incelerdi. Bu sekilde flörtlesmemiz cok hosuma gidiyordu ama hersey beni gördügünde güzeldi sonrasinda yine soru isaretleri! Bir insan gercekten isterse zaman ayirabilirdi buna hayatin zorluklari sorunlar problemler engel degilki.. ama ben her insan baskadir, problemlerle farkli farkli basa cikar diye sabretmeye basladim. Bir süre böyle devam etti. Is yerine geldiginde tatli tatli bakardi görenler bu cocuk sana bos degil derdi. Is yerindeyken ilgisinde bir sorun yoktu hatta keyfi yerindeyse gelir gider bana satasirdi gülerdi sakalar yapardi. Bazen öyle bakardi ki beni arzuladiginida hissederdim. Is biter araya haftasonlsri girer ben yine kendimi onu beklerken bulurdum. Sorunlari basladigindan beri bu ihmaller artmaya baslamisti.. birseyler vardi tam yerine oturmayan anlayamadigim.. sürekli soru isaretleri bu ne istiyor diye.. hoslaniyor mu hoslanmiyor mu? Niyeti sadece cinsellik mi? Bizimkisi sadece seks iliskisi mi? Sordugumda tabiiki kabul etmedi. Benim onun icin bundan cok daha fazla sey ifade ettigimi söyledi.
Ben duygularim arttikca daha cok sabir göstermeye basladim ama icim icimi yerdi hergün acabalardan yorulmustum artik. Bir yandan istedigim seyin bu olmadiginin farkindaydim yani benim anlasabilecegim bir erkek degildi bu erkek ama su duygular... birbirimizden oldukca zit yapilardayiz. O hareketli yerinde duramayan konuskan sevecen sakaci biriydi. Ben agir biriyimdir mantikliyimdir herkesle samiyet kuramam ama herkesle muhabbet ederim. Iletisime hayatimda olan insanlara acik olmayi önemserim. Bir sorun varsa konusulmasindan yanayimdir. Sevdigim insanlara zaman ayirir deger verdigimi gösteririm. Bu zitliklar birini sevmek icin engel degil. Ama kapali bir kutu olan biriyle bir iliski yasamak beni inanilmaz yordu. Ben üzerine gitmezdim ve o bu yönümden cok hoslandigini defalarca dile getirdi. Buna ragmen ben bir süre sonra dayanamadim ve artik sürekli kendisine neden? Diye sormaya basladim. Daha cok görüsmek istedigimi söyledim özledim dedim ama hicbiri bir ise yaramadi. Telefonlasirdik o da beni özledigini söylerdi ama hersey burda kalirdi.. böyle oldukca ben daha üzerine gitmeye basladim ve ufak bir tartismamiz oldu.

Kisa bir süre önce is yerine yeni bir eleman geldi. Yabanci Genc bir kiz.Ayni bunun gibi konuskan sürekli gülümseyen herkesle konusup kahkahalar atan kendinide kisa sürede herkese sevdiren genc bir kiz. Tabi bu ikiside is yerinde normal muhabbet ediyorlar. Benimkisinin zaten muhabbet etmedigi kimse yok is yerinde.. o yüzden killanmadim hic. Ama nezamanki kizin buna ilgisini ögrendim beni bir korku aldi yalan degil. Kiz sürekli bunun karsisina oturuyor süzüyor süzüyor gülümsüyor.. ben gün gectikce kizin ilgisini gördükce kaybetme korkusuna girmeye basladim. Birgün kendisine bu konuyu actim. Kizin ilgisini kendiside farketmis ve bana olabilir böyle seyler demisti yani herkes herkesten hoslanabilir normal birsey bu ama benim ona karsi bir ilgim yok dedi. Benim tarzimds degil tipimde zaten dedi. Kiskanmani takmani gerektirecek hicbirsey yok dedi. Hatta bana kiskandigin kiza bak bile dedi. Güzel olsa bari.. böyle seyler güzellige bakmaz dedim zevk meselesi.. tamam iste zevkimede uygun degil dedi tekrarliyorum kafana takacagin hicbirsey yok dedi. Inanmis gibi yaptim! Ama icime süphe düstü birkere.. buda aslinda kendisine hic güvenmedigimi bana göstermis oldu. Son bir haftadir kiza birkac bakisini yakalsdim. Kizin ilgisi sanirim hosuna gitti.. ben konuyu actiktan sonra araya mesafe koymus olsada dedigim gibi kiza bir kac kez bakislarini yakaladim.
Tabi buarada bizim aramizdaki sorunlar hala devam ediyor. Ona beni cok yordugunu söyledim neden böyle oldugumuzu onu özledigimi defalarca dile getirdim. Son konusmamizda eger seni mutlu edemiyorsam ve yoruyorsam bukadar ara verelim dedi! Birdenbire neden söyledin böyle birsey dedigimde birdenbire degil suan sana istedigin gibi ayirabilecegim bir zamanim yok dedi. Benim kendime bile ayirabilecegim 3-5 saatim yok dedi.. seni üzüyorsam yoruyorsam istersen biraz ara verelim dedi. Gercekten sevep bu mu bana acik ol dedigimde „senin aklindan gecen sebebi ben biliyorum dedi sen seni birakip o kizla takilmak istedigimi mi düsünüyorsun“ dedi. Bana gayet geceröi bir sebep gibi geldi dedigimde ben sana o kizin benim ilgimi cekmedigini benim tarzim olmadigini hatta okadar serefsizmiyim bile dedi. Yine inanmis gibi yaptim ve söylediklerini kabul ederek peki görüsmeyelim ozaman dedim.

Ben simdi napayim kizlar arkadaslar?
Gözümün önünde bakismalarini mi izleyecegim böyle? Ya hoslanmaya baslarsa? Ya gercekten hoslanmaya basladiysa? Aklimda deli sorular.. canim yaniyor bir yandan cünkü gözümün önündeler nasil basa cikacagim hic bilmiyorum! Aklim mantigim birak diyor zaten bu iliskinin icinde mutlu degildin diyor.. seni bir baskasi icin biraktiysa zaten cehenneme kadar gitsin diyor. Yalanci ve güvenmedigin bir insanla iliskin devam etse nolur diyor! Ama duygularim mantigimin tam tersi.. canim yaniyor korkuyorum. Gözümün önünde birsey yasanirsa kaldiramam diye korkuyorum. Daha bir hafta önce beni cok özledigini söyleyen benden gözlerini alamayan adamin duygulari hemen degismis olabilir mi? Icimdeki bu süphe beni zaten kemirirken isin duygusal kismi iyice cöktü üzerine.. is yerinde birsey belli etmiyorum normal arkadas gibi konusuyoruz ama bundan sonra nasil hareket etmem gerektigi konusunda bana lütfen fikir verin? Gülüp eglenip birsey yokmus olmamis gibi mi davranayim? Istedigim aslinda tekrar dikkatini cekmek ama mantigim ne ise yarayacakki bu diyor? Yüz vermeyip umursamaz mi davranayim? Kacan kovalanir hesabi taktik mi uygulayayim napayim?
Hadi diyelim mantigimi dinledim akillica davrandim ve ayriligi kabullendim. Ayni is yerinde hergün görerek ben nasil devam edicem arkadaslar? Kafam ikadar allak bullak ve duygularim okadar karisikki.. ve okadar üzgünümki

Son düzenleme:
Sanirim ogretmensiniz meslektasiz okul ortaminda bu sorunlar cok oluyor.hatta sinif basip kavga edeni bile gordum.sizin konunuza gelecek olursak sizi sevmedigini dusunuyorum bizde esimle sizin gibi tanistik esimde boyle konuskan falandi.sizin dediginiz gibi degildi okuldan beraber cikar her ani beraber gecirirdik.insanin derdi olsa bile soyler ama bu sanki okulda eglence olsun diye takiliyor gibi.biraz ara verelim diyin bakalim tepkisi ne olacak

Karaktersizmis belli ki. Ayran gonullu kim ilgi gosterirse ona giden bir tip. Zira tipim degil dedigi birine kacamak bakışlar atmasi vs bunu gösteriyor. Zaten aklina düşürmüşsün bir kez ( hos dusecegi varmis) daha fazla kiskandigini belli etme ne hali varsa gorsun

Umursamaz davranacaksin onu gormeyeceksn ama bunu samimi yapacaksin.kalkipta onu kiskandirmak icin onunla bununla komusrsan cok yapmacik olursun.iyice sogur. Cevrim ici ol surekli kizlarla kuzenlerle konus. Afilli guzel resimler cek koy.soyle kendini yuzunu surekli selfor cekip evde atanlarfan olmasin boooohhh der adam. Cik kizlarla arkadaslarla gez disarda cek at. Tenefuslerde kitap oku kahve ic arada bak ama izleme. Takmayacaksn

Cok zor bir durum. Ilgilenmeyin bir süre bakalim. Hareketlerini gözlemleyin. Gercekten zor, ben bile anlattiklarinizdan gerildim. Ama eger ilgi duymaya basladiysa uzerine giderek cozemezsiniz. Ki keske hic dillendirmeseydiniz kizin duygularini. Bilmiyormis, farkinda degilmis gibi davransaydiniz. Gozlemlemek daha kolay olurdu gibime geldi..

Evet bence de ilişkiniz sadece cinsellik üzerine kurulu.Adam sizin duygusal ihtiyaçlarınıza cevap vermiyor.Ne kadar çok işi varmış böyle sordunuz mu hiç? Hep bi' gizemli cevaplar vermiş kesin ailevî sorunları da vardır vah zavallı nelerle uğraşıyor kim bilir (!)

Lütfen uyanın , adamın tarzı bu , belli.Siz de diğer kızı aklına düşürmüşsünüz , tebrik ederim sizi de.Ondan ona ondan ona bir tip işte.Neden böyle bir adama bu kadar çok anlam yüklediniz ki? Kızı tavlayana kadar her türlü numarayı çekip kızın da gönlü kayınca umursamaz tavırlara giren klişe erkek hareketleri bunlar.

Böyle birinin duzelecegini dusunmuyorum
Kesin ayrilik daha isabetli olur cunku simdiden sizi uzen biri daha sonradan durumu toparlamiyor.daha fazla buyuyerek uzuyor.

Cok zor bir durum. Ilgilenmeyin bir süre bakalim. Hareketlerini gözlemleyin. Gercekten zor, ben bile anlattiklarinizdan gerildim. Ama eger ilgi duymaya basladiysa uzerine giderek cozemezsiniz. Ki keske hic dillendirmeseydiniz kizin duygularini. Bilmiyormis, farkinda degilmis gibi davransaydiniz. Gozlemlemek daha kolay olurdu gibime geldi..

Kiz zaten ilgisini belli ediyor ben dillendirmeseydimde o farketmisti ve hersey olacagina varir degilmi? Benim sorum ben bundan sonra nasil davranayim? Nasil atlatacagim? Duygularimi o sürekli gözümün önündeyken nasil bitirecegim? Yoksa bana karsi samini olmadigini sevmedigini bende gördüm..

Cinsellik dışında sevgili olduğunuzu hissettirecek ne var? Hiç. Buda bağlayıcı bi unsur değil zaten.

Sevgili olduğunuzu bilen yok. İlgi yok. Özlem yok. Herhangi bi gelecek planı yok. Herkesle şen şakrak takılan insanda nasıl içine kapanık oluyor anlamadım.

Ayrılırsanız önü açılacak belkide diğer kızla ilişkileri başlayacak. Ama sorun bu değil, adamla bi geleceğiniz yok. Bırakın böyle seviyesiz ilişkiden umut gütmeyi.

Umursamaz davranacaksin onu gormeyeceksn ama bunu samimi yapacaksin.kalkipta onu kiskandirmak icin onunla bununla komusrsan cok yapmacik olursun.iyice sogur. Cevrim ici ol surekli kizlarla kuzenlerle konus. Afilli guzel resimler cek koy.soyle kendini yuzunu surekli selfor cekip evde atanlarfan olmasin boooohhh der adam. Cik kizlarla arkadaslarla gez disarda cek at. Tenefuslerde kitap oku kahve ic arada bak ama izleme. Takmayacaksn

Öyle kiskandirma hareketlerine asla girmen zaten bende ayni düsüncedeyim. Hem kendimi okadar düsüremem hemde dediginiz gibi cok yapmacik!

Merhaba arkadaslar

Yaklasik 6-7 aydir biriyle birlikteyim. Ayni is yerinde calisiyoruz ki tanismamizda öyle oldu zaten. Kendisi inakilmaz muhabbetli sen sakrak birisidir. Hani herkesle muhabbet edebilen dilli insanlar vardir ya.. belki cok yakisikli degildir yada cekici ama o diliyle istedigini tavlar bu tipler deriz ya.. kendini sevdiren seytan tüyü olan o erkeklerden.
Daha yeni tanistigimiz zamanlarda beni cok begenmis benim en yakin arkadasima hakkimda sorular sormus ve sonrasinda beni tavlamak icin gercekten ugrasmisti. Sürekli tenefüslerde benimle konusmaya calisir begendigini belli ederdi. Ilgi alaka hat safadaydi yani.. bana olan bakislarini söylememe gerek bile yok. Bakislarindan begendigini hissederdim ve hosuma da giderdi bu durum cünkü bende etkilenmeye baslamistim..
bana acilmasi biraz zaman aldi ama sonunda acildi ve bende kabul ettim iliskimiz basladi. Baslarda hersey güzel ilerliyordu ama zamanla kendi hayatinda yasadigi sorunlar sebebiyle beni ihmal etmeye basladi. Bunu dile getirdigimde bana her defasinda cözmede zorlandigi problemlerinin oldugunu, sorunlari varken keyifsizken kendini kapadigindan bahsedip dururdu. Bazen günlerce yazmazdi ben yazmasam aramasam belkide haftalarca iletisime gecmezdi. Ben anlayis gösterdikce sanki daha cok ihmal edildim. Kendisi anlamasi cözmesi zor bir insan. Bana bastan duygulari hakkinda bile acikca konusamayan bir yapiya sahip oldugunu söylerdi. Bu kötü bir huy farkindaydi ama duygularindan asla konusamazdi. Bana birkere sevdigini söylemedi mesela.. benim icin degerlisin lafini duydum sadece. Kafami cok karistirmaya baslamisti biz neyiz ne yasiyoruz diye sorgulamaya basladim. Tabi bu arada benim duygularim gün gectikce yogunlasiyor. Isteyken arkadas ortaminda ilsikimizi belli etmezdik. Yani kimse bilmiyor bir iliskimiz oldugunu tabi farkedenler illaki olmustur ams bizim acikladigimiz bir durum yoktu. Tenefüslerde ayni masada oturur hepberaber muhabbet ederdik o yine bana gözlerini diker beni incelerdi. Bu sekilde flörtlesmemiz cok hosuma gidiyordu ama hersey beni gördügünde güzeldi sonrasinda yine soru isaretleri! Bir insan gercekten isterse zaman ayirabilirdi buna hayatin zorluklari sorunlar problemler engel degilki.. ama ben her insan baskadir, problemlerle farkli farkli basa cikar diye sabretmeye basladim. Bir süre böyle devam etti. Is yerine geldiginde tatli tatli bakardi görenler bu cocuk sana bos degil derdi. Is yerindeyken ilgisinde bir sorun yoktu hatta keyfi yerindeyse gelir gider bana satasirdi gülerdi sakalar yapardi. Bazen öyle bakardi ki beni arzuladiginida hissederdim. Is biter araya haftasonlsri girer ben yine kendimi onu beklerken bulurdum. Sorunlari basladigindan beri bu ihmaller artmaya baslamisti.. birseyler vardi tam yerine oturmayan anlayamadigim.. sürekli soru isaretleri bu ne istiyor diye.. hislaniyor mu hoslanmiyor mu? Niyeti sadece cinsellik mi? Bizimkisi sadece seks iliskisi mi? Sordugumda tabiiki kabul etmedi. Benim onun icin bundan cok daha fazla sey ifade ettigimi söyledi. Ben duygularim arttikca daha cok sabir göstermeye basladim ama icim icimi yerdi hergün acabalardan yorulmustum artik. Bir yandan istedigim seyin bu olmadiginin farkindaydim yani benim anlasabilecegim bir erkek degildi bu erkek ama su duygular... birbirimizden oldukca zit yapilardayiz. O hareketli yerinde duramayan konuskan sevecen sakaci biriydi. Ben agir biriyimdir mantikliyimdir herkesle samiyet kuramam ama herkesle muhabbet ederim. Iletisime hayatimda olan insanlara acik olmayi önemserim. Bir sorun varsa konusulmasindan yanayimdir. Sevdigim insanlara zaman ayirir deger verdigimi gösteririm. Bu zitliklar birini sevmek icin engel degil. Ama kapali bir kutu olan biriyle bir iliski yasamak beni inanilmaz yordu. Ben üzerine gitmezdim ve o bu yönümden cok hoslandigini defalarca dile getirdi. Buna ragmen ben bir süre sonra dayanamadim ve artik sürekli kendisine neden? Diye sormaya basladim. Daha cok görüsmek istedigimi söyledim özledim dedim ama hicbiri bir ise yaramadi. Telefonlasirdik o da beni özledigini söylerdi ama hersey burda kalirdi.. böyle oldukca ben daha üzerine gitmeye basladim ve ufak bir tartismamiz oldu.
Kisa bir süre önce is yerine yeni bir eleman geldi. Yabanci Genc bir kiz.Ayni bunun gibi konuskan sürekli gülümseyen herkesle konusup kahkahalar atan kendinide kisa sürede herkese sevdiren genc bir kiz. Tabi bu ikiside is yerinde normal muhabbet ediyorlar. Benimkisinin zaten muhabbet etmedigi kimse yok is yerinde.. o yüzden killanmadim hic. Ama nezamanki kizin buna ilgisini ögrendim beni bir korku aldi yalan degil. Kiz sürekli bunun karsisina oturuyor süzüyor süzüyor gülümsüyor.. ben gün gectikce kizin ilgisini gördükce kaybetme korkusuna girmeye basladim. Birgün kendisine bu konuyu actim. Kizin ilgisini kendiside farketmis ve bana olabilir böyle seyler demisti yani herkes herkesten hoslanabilir normal birsey bu ama benim ona karsi bir ilgim yok dedi. Benim tarzimds degil tipimde zaten dedi. Kiskanmani takmani gerektirecek hicbirsey yok dedi. Hatta bana kiskandigin kiza bak bile dedi. Güzel olsa bari.. böyle seyler güzellige bakmaz dedim zevk meselesi.. tamam iste zevkimede uygun degil dedi tekrarliyorum kafana takacagin hicbirsey yok dedi. Inanmis gibi yaptim! Ama icime süphe düstü birkere.. buda aslinda kendisine hic güvenmedigimi bana göstermis oldu. Son bir haftadir kiza birkac bakisini yakalsdim. Kizin ilgisi sanirim hosuna gitti.. ben konuyu actiktan sonra araya mesafe koymus olsada dedigim gibi kiza bir kac kez bakislarini yakaladim. Tabi buarada bizim aramizdaki sorunlar hala devam ediyor. Ona beni cok yordugunu söyledim neden böyle oldugumuzu onu özledigimi defalarca dile getirdim. Son konusmamizda eger seni mutlu edemiyorsam ve yoruyorsam bukadar ara verelim dedi! Birdenbire neden söyledin böyle birsey dedigimde birdenbire degil suan sana istedigin gibi ayirabilecegim bir zamanim yok dedi. Benim kendime bile ayirabilecegim 3-5 saatim yok dedi.. seni üzüyorsam yoruyorsam istersen biraz ara verelim dedi. Gercekten sevep bu mu bana acik ol dedigimde „senin aklindan gecen sebebi ben biliyorum dedi sen seni birakip o kizla takilmak istedigimi mi düsünüyorsun“ dedi. Bana gayet geceröi bir sebep gibi geldi dedigimde ben sana o kizin benim ilgimi cekmedigini benim tarzim olmadigini hatta okadar serefsizmiyim bile dedi. Yine inanmis gibi yaptim ve söylediklerini kabul ederek peki görüsmeyelim ozaman dedim.
Ben simdi napayim kizlar arkadaslar?
Gözümün önünde bakismalarini mi izleyecegim böyle? Ya hoslanmaya baslarsa? Ya gercekten hoslanmaya basladiysa? Aklimda deli sorular.. canim yaniyor bir yandan cünkü gözümün önündeler nasil basa cikacagim hic bilmiyorum! Aklim mantigim birak diyor zaten bu iliskinin icinde mutlu degildin diyor.. seni bir baskasi icin biraktiysa zaten cehenneme kadar gitsin diyor. Yalanci ve güvenmedigin bir insanla iliskin devam etse nolur diyor! Ama duygularim mantigimin tam tersi.. canim yaniyor korkuyorum. Gözümün önünde birsey yasanirsa kaldiramam diye korkuyorum. Daha bir hafta önce beni cok özledigini söyleyen benden gözlerini alamayan adamin duygulari hemen degismis olabilir mi? Icimdeki bu süphe beni zaten kemirirken isin duygusal kismi iyice cöktü üzerine.. is yerinde birsey belli etmiyorum normal arkadas gibi konusuyoruz ama bundan sonra nasil hareket etmem gerektigi konusunda bana lütfen fikir verin? Gülüp eglenip birsey yokmus olmamis gibi mi davranayim? Istedigim aslinda tekrar dikkatini cekmek ama mantigim ne ise yarayacakki bu diyor? Yüz vermeyip umursamaz mi davranayim? Kacan kovalanir hesabi taktik mi uygulayayim napayim?
Hadi diyelim mantigimi dinledim akillica davrandim ve ayriligi kabullendim. Ayni is yerinde hergün görerek ben nasil devam edicem arkadaslar? Kafam ikadar allak bullak ve duygularim okadar karisikki.. ve okadar üzgünümki
Kaçan kovalanır olmuş bu iş. Hiç uzatmayın bence

X