Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

ayy çok güldüm :86: bende bişey anlatıym size..
bizde eşimle çıkıyoruz küçüğüz daha beraber pikniğe gittik iki sevgili..
sonra rahat durmadık yiyip içtikten sonra tenha bi yere gittik..gittiğimiz yer göl manzaralı tepede bi yer ama hava soğuk ve etrafta piknik yapan kimsecikler yok..neyse biz park ettik bi güzel ama hava soğuk ya kocacım klimayı açtı tabi müzikte açık..sonra epeycee kalmışız biz orda camlar felan buğulanmış biz dağılmışızz :KK17: sonra bi baktık kii arabanın aküsü bitmişş akşam saat geç oldu mu bizim oradaan kurtulma ihtimalimiz yok..kaldık orda :) sonra indik arabadan yürü babam yürü neyse ordaki barajın işçilerini bulduk yardım istedik adamların kamyonetinin arkasına bindik :))))arabanın yanına bile zor ulaştık adamlarla çokk utanmıştım çook kim bilir ne demişlerdir bize :))) amannn gençlik işte bi daha olsa bi daha giderim :)))))

olayın sonunu yazmamışım :) sonrada arkadaşı gelip bizi kurtarmıştı 2 kere rezalaett :))))

Alıntı pelinsu kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
kızlar benımde anlatıcagım bı olay var hatırladıkca ben hala ellerımı yuzume kapatırım ıstem dısı olayı yapan emınım kı ılkgunkı kadarmahcuptur
lıse bıttı 18 yasındayız yakın arkadasımı ıstemeye gelıcekler moral olsun sende gel dedı gıttım cay faslından sonra kız ısteme faslı basladı damat adayı tuvalete cıktı ve geldı ama ayagında tuvalet terlıklerıyle gelmıs heyecandan. kız annesı bır cıglık attı damat yerınden hopladı ve aceleyle cıkıcam odadan derken ayagı bukuldu terlık koptu saskın saskın eeeeeee bu yırtıldı dedı herkes o anda koptu oglan ewının butun havası sondu ortam cok tuhaf oldu neyse kı kız babası olgun davrandı ve aıle daha mahcup olmadı ama bu kadar kotu bır kız ısteme anısıda kolay kolay herkese nasıp olmaz

:KK1::KK1: buna çok güldüm, ne şaşkın damatmıştı öyle:KK1: inşallah kız varmamıştır buna:KK1:

kızlar bende anlatayım bı gun sevgılımle kızılayda yuruyoruz olgunlar sokakta kıtapcılar var neyse kıtap satan adam bana gülüm dıye laf attı ama sevgılım ya duymamazlıktan geldı yada duymadı tabı ben nasıl sınır oldum sonra duymadı heralde dedım neyse bu malımsı bana o gunden sonra gülüm felan demeye basladı bılıncaltına mı işledi noldu bende en sonunda bana da herkes gülüm dıyo dedım ne dıcek dıye o da tabı gül gibisin dedı ya:KK47: sonra ayrıldım tabı ,bu ınsan bı de bana bı tane cıcek almıs tek,onu da cebıne koymus bı cıkardı sap elınde ama başı yok zaten o zman anlamalıydım

bende yazayım bir tane. berbat bişeydi...
bir gün sevgilimle eczaneye gittik. kardeşi için pudra almaya.baktık eczanede kimse yok bekliyoruz ordaki kremlere falan bakıyoruz. neyse işte sevgilimin montunun fermuarı açıktı. üşümesin garip diye kapayım dedim. elim yanlşlıkla malum yerine çarptı:KK53:
tabi anlamadım ben neresine çarptığımı. sevglim şeyini tutup yere çömeldi ama gözlernden yaş geliyor ahaha:KK1: bende gülmeye basladım onunla beraber yere çömeldim bişey oldu mu diye soruyorum daha doğrusu gülmekten soramıyorum:KK1: o sırada eczacı geldi şaşırdı bizi öyle görünce. bende biz pudra alcaktık dedim adam halimizi görnce ve ben pudra diyince gülmekten öldü ve bir daha gitmedk oraya:KK53:

Ayy kızlar kimse benim kadar talihsiz bir şekilde rezil olamaz heralde...Beni istemeye eşim ve ailesi geldiler,neyse ben kahveleri verdim bizimki (eşim)çok heyecanlı tam bişey yapacak derken corrt die abim kahvesini damadın üzerine dökmesin misırnaşık şey kazaa tabii.neyse abimin döktüklerini temizlemeye çalıştım,bir baktım ki benim ayakkabımın bir tokası var bir tok yok koşturmaca içinde:eek:neyse diğerinide kopardık..DedimAllahım neler oluyor böyle..sonra isteme bitti ve biz topluca fotoğraf çektirmeye stüdyoya gideceğiz,kapıyı açççtım kiii ne göreyim dersiniz???Bizim oğlanın yani damadın,abimin,kayınpederin,onların tarafından akrabalarının ayakkabıları yooook!Hepside yeniymiş.Çalınmış:1no2: sonuç olarak damat,abim ve akrabalar üstleri takımelbise cillop altları kimisi tuvalet terliğine benzer iğrenç terlik kimisi çatıdan bulduğumuz eskimiş büyük pabuçlarla resim çektirmeye gidiyoruz,düşünsenize.Aman yaa..neydi o günler yaa..fotocuya gittik herif koptu bizi görünce,ben onları fotoshopta düzeltirim dedi ama o gün herkes fenaydı kızlar..:roflol:
Offff :KK60: offff :KK60: ayyyy çok güldümm benn yaa çokkkkkk :KK60:

bi tanede benden biz 5günlük evliyken eşimin calıstıgı sehre geldık kıraladıgımız ev meleketten bı tanıdıgın eviyle karsı karsıyaydı evin önunde durduk arbadan inmeden eşim hoş geldin askım evimize dedi birden öpüverdi tam o anda kapıdan komsu ile 4 yasındakı kızı cıkmaz mı karsı karsıya kaldık sonra kız evde anne biliyonmu biz bunları kapıda yakaladık dedi herkesin içinde cok ama cok utandıydım

Ben de sizlere anlatayım kızlar,

Eşimle evlendik, ve ertesi gün eşimin izni olmadığı için balayı yapamadık. Dolayısıyla eşim öğlene doğruydu işe gidecekti, ben acıktım aşkım dedi, ben de tabi yemek falan hak getire o saatte, annemlerin evi bi alt katta olduğu için ve bir gün önceden yemekleri yapıp yazlığa gittiklerini bildiğim için anneme indim buzdolabını açtım, bi tencerenin kapağını kaldırdım nohut yemeği gibi görünüyor, aldım çıktım yukarı. Eşim yiyor yedikçe de Allah Allah diyor. Ne oldu dedim sonunda, Hayatım yemeğin suyu güzel olmuş da pek tane yok bol bol kemik var dedi, ama ekmekle falan da karnını doyurdu işe gitti, annemi aradım dedim bu nasıl bir yemek böyle. Kızım dedi o küçük tencereye ben köpeğin yemeğini ayırmıştım, arkadaki büyük tencere sizindi deyince telefon bir yana ben bir yana savruldum, eşim de bunu öğrenince çok güldü espriyle karışık ilk günden boşattırcaksın kendini bak dedi, ama baya güldük...

esimle nisanliyken gurbetteydik dugunden iki hafta turkiye'ye geldik kayinvalidem yazligina cagirdi iki gun takti beni koluna butun komsularina tanistirdi gelinim soyle iyi boyle iyi oglum desen daha iyi hic kotu aliskanligi yok ickisi yok kotu sozu yok anlatti durdu ,gece arkadaslarla disari ciktik benim rakiya karsi zaafim nisanlim araba kullandigindan dolayi icmedi ben ikiden sonra ucmusum geceyi hatirlamiyorum eve nasil geldim nasil uyudum hicbir fikrim yok sabah daha dogrusu oglen uyandim kayinvalidem kendisi tokat'li vihhhhh vihhhhh kizim ne oldu ogluma ben icmez etmez diye konu komsuya gururla anlatirken her yere kusmus bir de temizlemeye calismis becerememis dedi ben sokta cocuk icmedikiiii ,dedim bilmiyorum arkadaslari israr edince bir bardak icti dokundu herhalde ben yorgundum hemen uyudum zaten bilmiyorummm ,simdi 9 yildir evliyiz ne zaman yazliga gitsek esim anlatiyim mi der sacmalama derim halaa utaniyorum

Amma güldüm yaa senin içecegin aklına hiç gelmemişşş süperr. Bosverrr o ömrü boyunca öyle bilsin buda esımle sırrınız kalsın :KK66:

esimle evlendik balayi filan derken 15.gunde amerikaya ucacak orda yasicakdik.ben ilk defa gitcem tabi ama esim bi 10 yildir orda yasiyo.neyse sadeece 1 ucakla gidilmedigi icin mecbur almanyadan aktarmali ucacaktik.almannyaya kadar geldik havaalanda bi 4-5 saat beklicez mecburneyse vakit gecdi ucaga girmeye az bi zamn kaldi esime dedimki son kez w.cye gidelim oda dediki tamam neyse kadin erkek wcleri karsi karsiya ikimizde girdik ben girdim elimi yuzumu yikadim ustumu basimi duzeltiim ciktim disari bekle Allah bekle esim yok ama panik oldum bilmedimim etmedigim yer almancam yok ingilizcem iyi sayiilir aanons yapildi herkez ucakga binceegmiz [kapiya geldi benmki hala yok biraz disari cikip geziyorumbakiyorum acaba odami kapiya giit benimi bekliyo diye o kalabalikdan da ck secemiyorum ama yok .en sonunda naptim daldim erkekler tuvaletine orda bir zenci burasi erkekler tuvaleti kadinlarinki karsida dedi bende biliyrorum dedim havali ihavali sonra neyse dedim zenci nede olsa fazla hava yapmayim dover mover :KK1:sonra bagirdim esimn ismini soyledim oda icerden bi saneye guzelim geliyorum dedi ama nasil rahatladim analtmam niye bilmiyorum ama cok korkmusumm.sonra cikti geldi benim korku dolu gozlerimi gorunce noldu canim dedi sarildi bende ses yok hala bembeyazim sonra basti kahkahayi birakip gtiim sandin dimi dedi ben hala bembeyazim ve gayet ciddi birsekilde yok canim nerden cikarttin:KK69:megerse benim adamin pantolnu bozuk musluk yuzunden sirilsiklam olmus kucuk el cantasinin icinden pantolon aramsi bulmus giymis vs vs derken beni boyle bekletmis.ama gercedken rezillikdi esim beni niye biraksin ki niye korkuyosam baya bi dalga gecdi benle ucakdaykende ben wc ye gidicem ama basma sakin wc yi havadiyiz seni birakip gidemem zaten filan diye.bugun her ucaga binisimizde lafini eder sagolsun /I]

"birde dayimin kiziyla ayni okuldayiz ama ayri siniflardayiz ikimizde 7ye gidiyoruz.persembe gununden anlastik dedikki yarin okul cikisi ananemlere gidelim hafta sonu orda kalalim pazartesi okula beraber gideriz filan diye.sonra cuma oldu dedikki biraz yuryup gezelim otobuse hemen binmeylim dedik geze geze gule oynya otobuse bincegimiz yere geldik.ananem sariyerde oturuyo sariyer yazan ilk otobuse bindik ilk defa gidiyoruz birelikde insallh dogru sye binmisizdir diyoruz 4 gozle yolu izliyoruz neyse yol ayrimina geldik dedikki tamam sagdan donerse dogru gidiyoruz artik korkmaya gerek yok aama oda ne adam soldan dondu biz panikledik otobus dolu bizde en onde soforun karsinda oturuyoruz.yanlis filan diyoruz kuzenimle sonra sivri zeke ben sofore ne desem begenirsiniz sofor bey karismak gibi olmasin ama yanlis gidiyosunuzz?:KK53:otobusde herkez koptu gulmekden sonra ordan bir adam dediki yok dogru gidiyo sahilden dolancak bende dedimi biz zaten biliyodum soforu denedik sonra anenme anlattik bunu kadin bayildi gulmekden aradan kaca sene gecdi hala herkeze anlatir canim ananem benim[/FONT][/SIZE]

Son düzenleme:
bide aklima geldi yaziyim dedim buryal ilgisi yok ama ben amerikya yeni gtiigimde pek kimseyi tanimiyodum evde canim sikiliyodu esim isdeyken ben oturdugum sitenin bahcesine iniyodum boyle havuzlu filan kocamn ve cok guzel bir bahcesi var kahve makinalari filan var kendime kahve alip oturuyodum bazen kcuk cocuklar oluyodu onlarla filn konusuyodum neyse bigun nette ananemle konusurken ananem dediki canin sikiliyomu kizim dedi bende yok dedim esim evde yokken boyle boyle yapiyorum dedim kahve iciyorum disarda diye ananemde biraz fazla turk filmi izleyen bir insandir kendisi bana dediiki kzim sen orda yabancisin kahvene ilac filan katarlar icme bosver filan dedi bende deimki ananene kahve makinasi var ordan alip iciyorum dedim ve annem aynen soyle ddi olsun onunda icine atarlar:KK1::KK1::KK1::KK1:cok gulmusdum.

bide bigunu aanenemi aradim napiyosun filan diye ananemde iyilik saglik filan esin yokmu dedi bende dedimki spor yapiyodu disardaydi kosuyo dedim ananem aynen boyle -nereye?:KK1::KK1::KK1:bende dedimki sana :KK1:

Sabah sabah oturdum 22 sayfayı da okudum hiç erinmeden :) çok güldüm hepsine ayrı ayrı..

Ama epeydir kimse yazmamış, bi tane de ben yazayım;

Eşimle evlenmeden önce nişanlılık zamanlarımız, kendisi aynı zamanda alt komşumuzdu, yurt dışından yeni geldi çok özlemişiz tabi birbirimizi, öyle başbaşa da kalamıyoruz fazla görüşemiyoruz, kararlaştırdık akşam herkes uyuyunca odaya gelecek gizlice, önceden hazırlıklar yapıldı tabi,evin dış kapısını o gelmeden önce yavaşça açtım kapalı görünsün diye de arkasına terlik koydum bekliyorum :) Neyse çağrı yaptı aldım ben onu içeri. Ben sabah erkenden işe gittiğimden bi kaç saat oturur gönderirim sanıyodum ama öyle bi gelmiş ki pijamaları neyim çekmiş, dişler fırçalanmış anladım ki bu yatıya gelmiş artık. yalnız kapının önünde iz bırakmasın diye de terlik ayakkabı da giymeden gelmiş nasıl olsa bi üst kata çıkıyom demiş:) abim yan odada yatıyo annem biraz daha uzak bi odada. annem duymaz ama abim tehlikeli. Ama heyecandan ölüyor bizimki direk kendini odama attı. gittim dış kapıyı kapatmaya,sessizce kapattım geldim odama bakıyorum yok, ara ara aşkım yok sesleniyorum sesi de çıkmıyo, bi baktım bu halının arkasına saklanmış ama kalbi nasıl atıyo. Kapıyı kilitledim güvendeyiz dedim artık ama hiç konuşmuyoz sesimiz duyulur diye. öylece put gibi duruyoz sarılıyoz filan özlemişiz ya :) bunun birden tuvaleti gelmesin mi. e be çocuk evinde yapıp gelsene. heyecandan heralde. napsak napsak açtık camı artık çıktı camın tepesine koca adam. işin ciddiyetindeyiz aman kimse duymasın aman kimse görmesin.. neyse bitti indi. yatıyoz, o gece gözümü bile kırpmadım birlikte sarıldık fısıldaya fısıldaya sohbet ettik sabaha kadar.

sabah oldu benim odamın kapısı zorlandı, kilitli olduğu anlaşılınca da küt küt küt diye hızla vuruyo biri, bi de baktım abimin sesi... 12 lere kadar uyuyan abim sabahın saat 6 sında kapıma dayanmış, bizimki tabi kalpten gitcek, Negri sakın açma diyo, ben de yalandan yeni uyanmış numarasıyla abime ne var dedim. abim, aç kapıyı niye kilitledin telefonumun şarjı içerde onu alıcam demesin mi.
Anladım ki ölse gitmez artık o kapının başından. telefonunun sarjı her şeyden önemlidir. Hemen kaldırdım aşkımı yatağın ucuna masanın yanına çömeldi yorganı da üstüne attım, bi cesaret geldi kapıyı açtım
abim girdi şarjı ara ara yok. dedim biz bittik. yorganın önüne gelip gidiyo, yorgana dokunuyo kaldırmaya çalışıyo arıyo ama benim aşkım artık yanındaki masayla öyle bütünleşmiş, öyle hareketsiz ki dersin ki ordaki insan değil :))) neyse sarjı bulduk abimi gönderdik. yorganı açtığımda aşkım hala şoktaydı.çıplak ayaklarıyla öyle bi kaçışı vardı ki özgürlüğüne kavuşan mahkumlar gibi koşuyodu :)hala hatırlar gülerim. Evlendikten sonra bazen hala o adrenali yeniden yaşamak için annenlerde kalalım mı diye dalga geçiyo :))

ayy çok güldüm :86: bende bişey anlatıym size..
bizde eşimle çıkıyoruz küçüğüz daha beraber pikniğe gittik iki sevgili..
sonra rahat durmadık yiyip içtikten sonra tenha bi yere gittik..gittiğimiz yer göl manzaralı tepede bi yer ama hava soğuk ve etrafta piknik yapan kimsecikler yok..neyse biz park ettik bi güzel ama hava soğuk ya kocacım klimayı açtı tabi müzikte açık..sonra epeycee kalmışız biz orda camlar felan buğulanmış biz dağılmışızz :KK17: sonra bi baktık kii arabanın aküsü bitmişş akşam saat geç oldu mu bizim oradaan kurtulma ihtimalimiz yok..kaldık orda :) sonra indik arabadan yürü babam yürü neyse ordaki barajın işçilerini bulduk yardım istedik adamların kamyonetinin arkasına bindik :))))arabanın yanına bile zor ulaştık adamlarla çokk utanmıştım çook kim bilir ne demişlerdir bize :))) amannn gençlik işte bi daha olsa bi daha giderim :)))))

biz nişanlıyken bize de tamamen aynısı olduuuuuuuu :KK1::KK1::KK1:

ama biz Allahtan arabayı çalıştırabildik, kalsaydık herkesin diline düşerdik napıyordunuz orda diye :KK9:

bir tane daha var:

yine nişanlıyız ve klasik olarak pastaneye gittik...
oturduk sipariş verdik...
bizim akıllı hiç yerinde duramıyor
sandalyesini yanıma kaydırdı
çaktırmadan sarılıyor öpmeye çalışıyor kokluyor vs
ben yapma dedikce birşeyler fısıldamaya çalışıyor
ben zaten olmuşum kıpkırmızı

bir anda arkamızdan bir ses yükseldi neye uğradığımızı şaşırdık:

-ıhhhhımmmm ıııhhhııımmmm beyefendi hanfendi
rica etsem biraz dikkat edermisiniz
burası ailelerin de ikamet ettiği bir yer sonuçta...

AAAAllllllahhhhhh ikimiz de kıpkırmızı kesildiikkkkkkkk :26:
o an yerin dibine giresim geldi
nişanlımı öldüresim geldi ama bişey diyemedim :KK52:

sonra tabi çıktık gittik
ve asla bu konuyu konuşmadık aramızda

Son düzenleme:
Sabah sabah oturdum 22 sayfayı da okudum hiç erinmeden :) çok güldüm hepsine ayrı ayrı..

Ama epeydir kimse yazmamış, bi tane de ben yazayım;

Eşimle evlenmeden önce nişanlılık zamanlarımız, kendisi aynı zamanda alt komşumuzdu, yurt dışından yeni geldi çok özlemişiz tabi birbirimizi, öyle başbaşa da kalamıyoruz fazla görüşemiyoruz, kararlaştırdık akşam herkes uyuyunca odaya gelecek gizlice, önceden hazırlıklar yapıldı tabi,evin dış kapısını o gelmeden önce yavaşça açtım kapalı görünsün diye de arkasına terlik koydum bekliyorum :) Neyse çağrı yaptı aldım ben onu içeri. Ben sabah erkenden işe gittiğimden bi kaç saat oturur gönderirim sanıyodum ama öyle bi gelmiş ki pijamaları neyim çekmiş, dişler fırçalanmış anladım ki bu yatıya gelmiş artık. yalnız kapının önünde iz bırakmasın diye de terlik ayakkabı da giymeden gelmiş nasıl olsa bi üst kata çıkıyom demiş:) abim yan odada yatıyo annem biraz daha uzak bi odada. annem duymaz ama abim tehlikeli. Ama heyecandan ölüyor bizimki direk kendini odama attı. gittim dış kapıyı kapatmaya,sessizce kapattım geldim odama bakıyorum yok, ara ara aşkım yok sesleniyorum sesi de çıkmıyo, bi baktım bu halının arkasına saklanmış ama kalbi nasıl atıyo. Kapıyı kilitledim güvendeyiz dedim artık ama hiç konuşmuyoz sesimiz duyulur diye. öylece put gibi duruyoz sarılıyoz filan özlemişiz ya :) bunun birden tuvaleti gelmesin mi. e be çocuk evinde yapıp gelsene. heyecandan heralde. napsak napsak açtık camı artık çıktı camın tepesine koca adam. işin ciddiyetindeyiz aman kimse duymasın aman kimse görmesin.. neyse bitti indi. yatıyoz, o gece gözümü bile kırpmadım birlikte sarıldık fısıldaya fısıldaya sohbet ettik sabaha kadar.

sabah oldu benim odamın kapısı zorlandı, kilitli olduğu anlaşılınca da küt küt küt diye hızla vuruyo biri, bi de baktım abimin sesi... 12 lere kadar uyuyan abim sabahın saat 6 sında kapıma dayanmış, bizimki tabi kalpten gitcek, Negri sakın açma diyo, ben de yalandan yeni uyanmış numarasıyla abime ne var dedim. abim, aç kapıyı niye kilitledin telefonumun şarjı içerde onu alıcam demesin mi.
Anladım ki ölse gitmez artık o kapının başından. telefonunun sarjı her şeyden önemlidir. Hemen kaldırdım aşkımı yatağın ucuna masanın yanına çömeldi yorganı da üstüne attım, bi cesaret geldi kapıyı açtım
abim girdi şarjı ara ara yok. dedim biz bittik. yorganın önüne gelip gidiyo, yorgana dokunuyo kaldırmaya çalışıyo arıyo ama benim aşkım artık yanındaki masayla öyle bütünleşmiş, öyle hareketsiz ki dersin ki ordaki insan değil :))) neyse sarjı bulduk abimi gönderdik. yorganı açtığımda aşkım hala şoktaydı.çıplak ayaklarıyla öyle bi kaçışı vardı ki özgürlüğüne kavuşan mahkumlar gibi koşuyodu :)hala hatırlar gülerim. Evlendikten sonra bazen hala o adrenali yeniden yaşamak için annenlerde kalalım mı diye dalga geçiyo :))
ay bu mesaji okudum okudum guldum cooooooooooooooook guzel gercekden :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ve bir tane komik anı daha:

eşimgil istemeye geldi beni
biz ablamla içerde kahveleri hazırladık
ablam bir ton tuz basacak kahvesine
-dur abla yapma şeker koyalım dedim
şeker koyduk
ben şekerli kahveyi en önüme koydum karıştırmayım diye
kahveleri dağıttım kıs kıs gülerek mutfağa döndüm uzaktan izliyorum
ama hiç çaktırmadan içiyor

sonra kahve fincanlarını toplamaya geldim
toplarken eşimin yanında oturan amcasının oğlu
-mara sen fincanları karıştırdın galiba benim kahvenin şekeri çok fazlaydı dedi

-neeeeee? demişim -olamaz ben doğru dağıttım kahveleri dedim
kıpkırmızı rezil bir halde topladım fincanları kaçtım mutfağa

-ah mara ah! salaksın sen salak! nasıl da yanlış dağıttın, rezil oldun! diye tepsiyi kafama tam vuruyordum ki

içerden acayip bir kahkaha koptu

meğer şekerli kahvenin acısını çıkartmak için bana OYUN oynamışlar :KK1:

nasıl rahatladım anlatamam...

o günden beri eşim de şeker kullanmıyor :KK1:

bende anlatyim (azeriyim ama guzel anlatmaya calisicam)
ben dee esimle sozluyken olmustu bunlara benzer hadiseler
esim ve en yakin arkadasim bize gitmeyi kararlastirdik
annem babam bir yakinimizin dugune gitmisdiler..
bizde adet diiyildir sozlumun yalniz gelmesi bizim yalniz kalmamiz filan
neyse arkadasim "kizzz hadi gidelim eyleniriz" filan dedi birazda aksam gibi hava
bende biraz eminlilikle "tamam" dedim ama annem babam gec gelmeliydiler cunki yakin birinin dugunuydu dugun
bende gec gelirler deyib "hadi gidelim" dedim esim cok sevindi tabi kiz arkasimda gitdik tam oturalim bir guzel cay icib eylenelim derken kapiya araba dayandi "anaaaa annem babam geldi" dedim
esim nasil kostu nasil giydi ayakabilarini anlayamadim bile ve birde baktim esim yok
:KK53:
a bu adam nerde nereye gitdi baktim yok neyse yarim saat kapiya baktim yok
:KK53:
annem babamda "birinimi bekliyorduz kizim" diye soruyorlar
adam oyle korkmus ki komsunun kapisinda tuvalete girmis
:KK9: komsuda ses duymus cikmis o cikincada ordan kaci vermis:KK9:
neyse 1 saat sonra aradi annem le konustu a nasilsiniz filan yarin size gelicem dedi annemde gel oglum burasi seninde evin dedi
sonra benimle konustu boyle oldugunu bilseydim hic o komsunun kapisina girmezdim diyor ve guluyor yani bu da biziim kucuk animiz
:KK9:

X