Sevgilisi uzakta olanlar dertleşmeye gelin

Bir yıl hemen geçer merak etme. Arada sende git hem beraber gezmiş olursunuz hemde sen o nerelerde geziyor görmüş olursun. Sonra konuşurken şurdayım burdayım diyince gözünde canlanır muhabbet konusu olur:)
Görüşmek sürecin daha katlanılabilir geçmesini sağlar.

Canım çok haklısın ama kendisi Avusturalya da. Oraya gitmem imkansız.
zaten bu virüsün çıkmasıyla iyice imkansız oldu. Artık evimde onu bekleyeceğim

Kalpler bir olsun mesafeler aşılır

Sevdiğimden ayrı 44 gün oldu. Her şey güzel gidiyor özlem dışında. Allah yardımcımız olsun

Evet haklısın canım. Düşüncesi bile yıpratıyor. Ama kavuşmadan sonrası umarım yıpranmışlığı onarır
Böyle düşünme bu tamamen size bağlı. Nişanlımla üniversitede tanıştık 3 sene birlikte okuduk benim okulum bitti onun uzadı ki uzamasa da onun ailesi başka şehirde benim ailem başka şehirde yaşıyordu yine de bir olamayacaktık ama hiç de yıpranmadık fırsat buldukça o benim olduğum şehire ben onun olduğu şehire gittim bu arada 1.5 sene görüşmediğimiz bir zaman dilimi oldu hiç problem yaşamadık şimdi düğünümüz için gün sayıyoruz (tabii virüs olayı biterse )

Maşallah canım allah mesut etsin inşallah.
bu virüs herkesin düğününe engel oldu gerçekten. Artık biraz beklenecek malesef (

Sevgilimden ayrı 76.günümüz . Bu korona ortaya çıktığından beri her şey daha da zor. Ama yolunda çok şükür herşey

En son 26 Nisanda yazmışım buraya zaman ne kadar çabuk geçmiş. Bugün 2 eylül ve bizim 205 günümüz olmuş bile. Yani 6 ay geçmiş çoktan. Gerçekten inanılmaz zaman geçiyor. Özlüyoruz birbirimizi ama hiçbir değişiklik olmadı hayatlarımızda hala aynıyız. Umarım böyle devam ederiz.

Benimde 4yillik iliskim boyle uzaktan uzaga oldu yilda 2kez falan anca gorusurduk. 4yilin sonunda evlendik nihayet dedim bidaha hic ayrilmicaz ama evlendigimizden 42gun sora goreve gittdi 1seneligine 6ay hic goremedim hayatimin en kotu 6ayiydi sonralar daha kolaylasti simdi yine birlikteyiz su savasta bitse bi. Sevgimiz hic bitmedi eskisinden bile daha cok seviyorum onu. Sende uzulme sayili gun cabuk gecer benim takvimim vardi hergun cizerdim gunleri))))

merhaba, kendini ne güzel motive edip moralini yüksek tutmaya calısıyorsun bu harika, biz de 1,5 yıldır mesafe ilişkisi yasıyoruz erkek arkadasımla, virus girdiğinden beri 2 ayda bir görüşüyoruz 4 ay görüşemediğimiz de oldu, ilişkinin başlarında bu kadar hissetmiyordum yokluğunu ama şu anda bazı zamanlar öyle cok özlüyorum ki ne fena bir duygu bu diyorum, sabretmeyi öğreniyor insan bu süreçte, özleyerek yaşamaya calısmayı öğreniiyor. Evlensek bu defa da ailemden uzak olacagım zor işler, ben de içimi dökmek istedim :) dertler paylaştıkca azalıyor..Allah uzak olan herkese hayırlısıyla kavuşup eş olmayı nasip etsin..

ah canım ya ne çok sabır etmişsin, insan böyle durumları okuyunca yalnız değilim diyor sabretmek için güç buluyor :)

Gerçekten çok zor canım. Bazen aklına gelmiyor ama bazen ise öyle bi özlem çöküyor ki insanın kalbine. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Sevginin böyleside güzel çünkü biliyorsun ki ileride yaşadıklarımız daha güzel olucak. O yüzden sabrediyorsun.
Şuan birbirimizden ayrı 283.günümüz. Hala çok seviyorum sabrediyoruz beraber. Allah herkesi sevdiği ile kavuştursun

Ne güzel sabretmişsin canım. Sabrının karşılığını sevgi ile alırsın inşallah. Allah mesut etsin

Merhaba kızlar. Benimde sevdiğim askeri personel, çok özledim

az önce benzer bir konuya da mesaj paylaştım buraya da atmak istiyorum..
1,5 yıllık bir ilişkim var. başlarda aynı şehirdeydik ve uzak mesafe gibi bir ihtimal yoktu yakın zamanlarda. üniversite okuduğum için tatillerde ailemin yanına geliyordum ve maksimum 2 ay ayrı kalmıştık ama o bile nasıl zor geliyordu anlatamam
martta covid yüzünden okullar kapanınca ben eve 3 haftalığına geldim sandım ve o günden beri (8 ay oldu) gorusemiyoruz. 2 ay önce eşyalarımı toplamak için üniversite okuduğum şehre gittim ve 6 aydan sonra birlikte bir gün gecirebildik. o bile imkansız gibiydi bizim için, asla yetmedi asla özlemim dinmedi ama en azından gördüm bir gün de olsa.
çok uzak sehirlerdeydiz ve vakalar böyle artmisken gidip gelmek mümkün değil. baharı bekliyoruz. okulların açılmasını bekliyoruz ve sabrediyoruz. çok çok zor bir dönem ve gerçekten bir noktadan sonra ilişkimizi etkilemesinden korkuyorum ama şu ana kadar gayet iyi yürüttük neyse ki. beni aşırı zorluyor bu durum. modum genelde düşük zaten çünkü evden hiç çıkmama durumum da var. yanımda olmasını çok isterdim.
kıymetini daha da iyi anlıyorsun kesinlikle. çok zor sonu güzel olur umarım.

Çok iyi anlıyorum seni gerçekten. Benimki yurtdışında olmasına rağmen keşle burda olsaydı diyemiyorum çünkü sizin yaşadığınız durum ile karşılaşıcaktık.
bu koronada aynı şehirde olsan bile vakalar insanı rahat ettirmiyor. Biran önce bitsin de kavuşun sizde.
ama böylesi de güzel kıymet biliyorsun. Zorlukları beraber üstlendiğin insanı buluyorsun. Allah daim etsin inşallah

ya soru sahibi ne tatlı bir kız:) güncellemiş hep burayı kıyamam. allah kavuştursun canım hayırlısıyla devam edin sabredin bunu aşarsanız sizi hiçbirşey yıkmaz daha da öyle düşün:)

Cok sevindim sizin adınıza ınsallah hepimiz kavuşuruz sonunda sabırla beklemeye devam ediyorz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…