Sevgilisi uzakta olanlar dertleşmeye gelin

En son 26 Nisanda yazmışım buraya zaman ne kadar çabuk geçmiş. Bugün 2 eylül ve bizim 205 günümüz olmuş bile. Yani 6 ay geçmiş çoktan. Gerçekten inanılmaz zaman geçiyor. Özlüyoruz birbirimizi ama hiçbir değişiklik olmadı hayatlarımızda hala aynıyız. Umarım böyle devam ederiz.

Belki size moral olur diye yazayım dedim.

Biz tanıştığımızda reşit bile değildik, sevgili olduk. Uzaktan uzağa o imkansızlıklarla yeri geldi 18 ay birbirimizi göremedik.
Tutunduk. Aramızdaki kültür farkı yüzünden aileler başta olmak üzere herkes karşı çıktı. Her şey yıllarca gürültü patırtı halinde oldu ve asla kimse ılımlı olmadı.

9 yılın sonunda babamın restine rest çektim. Niyetimi anlayınca kabul etti.

Evlendik, bu hafta 3 yıl dolacak. Şu anda 1 yaşındaki oğlum uyumamak için direniyor ve ben sinirleniyorum.
Sayenizde anılarım canlandı. O zaman bunlar bizim için ne büyük dertlerdi. Çok şükür atlattık.

Rabbim size de bu günleri görmeyi nasip etsin inşallah. Tez zamanda kavuştursun. Zaten şafak çok az kalmış ❤️

Çok iyi anlıyorum seni gerçekten. Benimki yurtdışında olmasına rağmen keşle burda olsaydı diyemiyorum çünkü sizin yaşadığınız durum ile karşılaşıcaktık.
bu koronada aynı şehirde olsan bile vakalar insanı rahat ettirmiyor. Biran önce bitsin de kavuşun sizde.
ama böylesi de güzel kıymet biliyorsun. Zorlukları beraber üstlendiğin insanı buluyorsun. Allah daim etsin inşallah
amin inşallah teşekkür ederim ❤️

Biz tanıştığımızda reşit bile değildik, sevgili olduk. Uzaktan uzağa o imkansızlıklarla yeri geldi 18 ay birbirimizi göremedik.
Tutunduk. Aramızdaki kültür farkı yüzünden aileler başta olmak üzere herkes karşı çıktı. Her şey yıllarca gürültü patırtı halinde oldu ve asla kimse ılımlı olmadı.

Evlendik, bu hafta 3 yıl dolacak. Şu anda 1 yaşındaki oğlum uyumamak için direniyor ve ben sinirleniyorum.
Sayenizde anılarım canlandı. O zaman bunlar bizim için ne büyük dertlerdi. Çok şükür atlattık.

Rabbim size de bu günleri görmeyi nasip etsin inşallah. Tez zamanda kavuştursun. Zaten şafak çok az kalmış ❤️
18 ay büyük sabır...
Allah bozmasın hep mutlu olun inşallah 🤍

Allahım ne güzel anlattınız öyle içim ısındı.
moraliniz için teşekkür ederim her şey sabırla oluyor. İki gönül birbirni sevdimi illaki olur. Allah mesut etsin sizi ❤️❤️

Allahım ne güzel anlattınız öyle içim ısındı.
moraliniz için teşekkür ederim her şey sabırla oluyor. İki gönül birbirni sevdimi illaki olur. Allah mesut etsin sizi ❤️❤️
Size biraz umut verdiysem ne mutlu bana 😊
Gerçekten umut oldukça, sevgi oldukça katlanılır oluyor her şey.
Amin hepimizi inşallah ❤️

Kızlar sevgilim 332 gündür uzaktaa. Ama artık geri sayım başladııı. Temmuzun başında burada inşallah. Çoğu gitti azı kaldı 213 gün geride var. Ama buda geçer . Hepimize sabır ve aşk diliyorumm :KK200:

ya soru sahibi ne tatlı bir kız:) güncellemiş hep burayı kıyamam. allah kavuştursun canım hayırlısıyla devam edin sabredin bunu aşarsanız sizi hiçbirşey yıkmaz daha da öyle düşün:)
Teşekkür ederim, ama kendisi hala gelmedi Avustralyadan. Hep Türkiyeye gelme ve burada hayat kurma hayali kurduk. Şöyle evlenicez şöyle güzel bir iş bulacaksın vs diye. Hala sevgiliyiz ama kendisi gelmiyor buraya. Benim oraya gelmemi istediğini söyledi 3.5 yılın sonunda. Şuan onun şokunu atlatmaya çalışıyorum

Teşekkür ederim, ama kendisi hala gelmedi Avustralyadan. Hep Türkiyeye gelme ve burada hayat kurma hayali kurduk. Şöyle evlenicez şöyle güzel bir iş bulacaksın vs diye. Hala sevgiliyiz ama kendisi gelmiyor buraya. Benim oraya gelmemi istediğini söyledi 3.5 yılın sonunda. Şuan onun şokunu atlatmaya çalışıyorum
yani orada iş bulmadan nasıl gideceksiniz ki isteseniz de evlilik de olmadı henüz sanırım

Üç buçuk yıl beklemen kabahat zaten.

sonuç istediğiniz gibi olur umarım. İkinizin de bunca sene çok değiştiğinizden emin gibiyim.

Kiz sen deli misin 3.5 yil neden bekledin onun gelecegi falan yok

Hersey hala guzel, ilgisi sevgisi vs hala ayni ve senin gelip orada bir hayat kurmanizi mi istiyor yoksa sozunden mi caydi anlamadim

yani orada iş bulmadan nasıl gideceksiniz ki isteseniz de evlilik de olmadı henüz sanırım
Evet ama ona normal geliyor
Üç buçuk yıl beklemen kabahat zaten.
yaşarken güzel geliyor beklemek özlemek , bir amaç uğruna ama işte bilemiyorum
sonuç istediğiniz gibi olur umarım. İkinizin de bunca sene çok değiştiğinizden emin gibiyim.
kesinlikle 3 sene de insan çok olgunlaşıyor. Bende ilk zamanki ben değilim ne de o aynı kişi

Kiz sen deli misin 3.5 yil neden bekledin onun gelecegi falan yok
Hep sevgiden, gelecek birlikte olacağız. Orada kalması Türkiyede iş bulmasını kolaylaştıracak vs diye diye bu kadar zaman oldu. Bana sende gel birlilte gidelim demesinden anladım. O direkt orayı istiyor. Türkiyede yaşamak gibi bi isteği yok

Hersey hala guzel, ilgisi sevgisi vs hala ayni ve senin gelip orada bir hayat kurmanizi mi istiyor yoksa sozunden mi caydi anlamadim
Bilemiyorum. Bunca geçen yılda hep ben fedakarlık yaptım. Uzattım dedi tamam dedim. Şu eğitim de var dedi tamam dedim. Bir türlü Türkiye ye gelicem demesinin arkasında duramadı. Gelen 5 ay önce buraya. Yine eğitim var 3 ay durup dönücem dedi. Hadi buna da tamam dedim.
Şimdi de sende gel diyor.
3.5 yılda yüz yüze olduğumuz gün sayısı 10 dur 15 gündür anca.
Orada hayat istiyor ama beni de bırakamıyor olarak yorumluyorum

Sen orada mesleğini yapabilecek misin?
Avukatım ben ve orada mesleğimi yapamayacağım. Önce dil eğitimi , o sırada da herhangi bir iş yapacağım. Sonrasında da vatandaşlık için 4-5 senelik bir serüven olacak.

Ekonomik sorunlardan ve diğer sorunlardan dolayı Türkiyede yaşamak istemiyor. Ama ben ne yapacağımı bilmiyorum

Avukatım ben ve orada mesleğimi yapamayacağım. Önce dil eğitimi , o sırada da herhangi bir iş yapacağım. Sonrasında da vatandaşlık için 4-5 senelik bir serüven olacak.

Ekonomik sorunlardan ve diğer sorunlardan dolayı Türkiyede yaşamak istemiyor. Ama ben ne yapacağımı bilmiyorum
Ne yapmayı düşünüyorsun

X