Sevgisizlik ve dışlanmak

Bu anlattıklarınızdan ben gelinleri değilim o evin hizmetçisiyim diye bağırıyorsunuz resmen. Görümcenin önüne yemek götürmek nedir Allah aşkına? O kadar görümcem var asla yapmadım. Kv evinde bekar görümceler bizim önümüze getirirler. Biraz değerinizi bilin. Siz de yaranma hissi had safhalara çıkmış.
Yalnızlığa gelemeyen bi insanım,belki bi trawma bilemiyorum,yalnız kalma fikri nefesimi daraltıyo,çoğu yaptığım şey bundan kaynaklı maalesef

Özdeğer eksikliğiniz var kendinizi sevmiyorsunuz. Size yaptıkları maddi yardımları da oğullarına yapıyorlar başka bir kadınla evli olsada yapacaklardı size özel değil. Hizmeti seviyorsanız işe girin hem para kazanırsınız.

Üstünüzdeki kiyafetlerinize kadar ailesi almiş. Siz de karsiliginda hizmetlerini yapiyorsunuz. Niye sizi benimsesinler ki kahve yapip önlerine goturuyorsunuz diye. Görevli gibi goruyorlardir.
Benden böyle bi beklentileri yoktu,yap da demediler,benim saflığım,başka bişey değil

Özdeğer eksikliğiniz var kendinizi sevmiyorsunuz. Size yaptıkları maddi yardımları da oğullarına yapıyorlar başka bir kadınla evli olsada yapacaklardı size özel değil. Hizmeti seviyorsanız işe girin hem para kazanırsınız.
Aslında çok özgüven sahibi biriydim,burda duygularım,varlığım yok görülünce,ciddiye alınmayan hatta be
Neden onlar odalarina cekilince siz hizmetci gibi islerini yapmaya devam ediyorsunuz.. siz onlara hizmetci gibi davraninca girdugunuz deger se bundan daha fazlasi olmayacak. Maddi olarak herseyi aldilar diye bu duruma katlanmak zorunlulugunuz yok. Gerekirse verin aldiklarini, cikin o daireden. Ha hediyeyse zaten borclu hisseder gibi hizmetlerini yapmayin. Kendinize deger verdin, dik durun. Evlat yetistireceksiniz belki de, bu psikolojide ve kafayla olmamali. Ben mukemmelim demiyorum, benzer hatalari yaptigim icin sana tecrubeyle yaziyorum. Kendine deger ver ve hosuna gitmeyen ortamda dakika durma, seni sevmelerini bekleme. Sen onlarin sevgisine muhtac degilsin. Orada harcadigin hu vakitle kurslara gruplara katilip sosyalles. Ne imkan varsa yapmani tavsiye ederim, kahvelerine kadar yapman falan cidden cok gereksiz bir ozen. Koca insanlar kendi islerini yapaniyor mu, o rve bu yasananlardan sonra tekrar giderken biraz sorgulayin kendinize bunu hak gorusunuzu, nedenini, silkelenin kendinize gelin lutfen
Siz onların hizmetçisimisiniz? Sevmezseler sevmesinler ya. Gitmeyin onlara eşiniz bir şey derse de boşayın. Bu nedir ya tamam her şeyi yapmışlar da karşılığında da hizmetçi olarak görmüşler sizi acısını çıkartıyorlar heralde.
Eşimi çok seviyorum ve eşimle hiçbir problemim yok,s
Burası tüm özgüvenimi,öz saygımı,kişisel değerimi bitirdi içimde,dua bekliyorum sadece eski halime dönebilmek için

Önce bir çek kendini bir kas bir mesafe koy çocuğun ile ilgilen kendine yeni arkadaş çevresi yap takma başka akrabaları ile görüş o görumcelerde el içine girsinler bakalım anasının evine benzemiyor koca evi

Aslında çok özgüven sahibi biriydim,burda duygularım,varlığım yok görülünce,ciddiye alınmayan hatta be

Eşimi çok seviyorum ve eşimle hiçbir problemim yok,s
Burası tüm özgüvenimi,öz saygımı,kişisel değerimi bitirdi içimde,dua bekliyorum sadece eski halime dönebilmek için
Valla eş ailesiyle sosyal çevre kurulmaz uzak olmak hep iyidir bir yerde patlıyor gelin diye kavram var sonuçta kültürümüzde.

Önce bir çek kendini bir kas bir mesafe koy çocuğun ile ilgilen kendine yeni arkadaş çevresi yap takma başka akrabaları ile görüş o görumcelerde el içine girsinler bakalım anasının evine benzemiyor koca evi
Kim ne yaşattıysa yaşasın,hem iyi hem kötü,Rabbimden tek isteğim bu.Kimine dua,kimine beddua

Ehliyetin yoksa ilk iş bunu hallet, al arabanı çık, alışveriş yap. Koy bebeğini arabasına gezin ikiniz. Eşinle tatile git, kayağa git. Kendin istediğin için yap bunları. Her gün çık bebeğinle mutlaka dolaş gel. Sar sarmala battaniyesine soğuk diye korkma. Sen kendini değerli görmeyip hizmetçi gibi olmuşsun. Kimse hizmetçisini sevmez unutma. Biraz mesafeli ol ki bırak merak etsinler
seni.

X