Sevisirken gaz kacirdim 😢

Bende sarı kantoron yağı ile rahatlıyorum. Üstelik doğal dedem kendisi yapmıştı. Ama geçen ay o bile kar etmedi şişti beni süründürdü ileri seviye olmasın diye sülük yaptırcam el mahkum ameliyat çok zor ve çözüm değil.. Bakalım.. Daha çocuk doğurmadan kıçı başı dağıttık :KK70: Allah sonumuzu hayır etsin..
Sari kantoron yagi onerdiginiz bir marka varmi acaba

Yeni üyenin ilk konusu cinsellik bölümüne açılmış demeyin. Ben burayı yıllardır takip ediyorum.
Bunu anlatacagim kimse olmadığı için sizle paylaşmak istedim.
Malum kış aylarindayiz hava çok soğuk. Ben 2 çorap patik ev ter ligi giymeme rağmen evde çok usutuyorum.
Ayaklarim biz gibi evimizde ısınmıyor zaten.
Yediklerimede dikkat etmeme rağmen kışın malesef fazla gaz oluyorum. (Çok özür dilerim)
Geçen gece yine aşırı gazım vardı.
Eşim beraber olmak istedi tam o esnada bebek uyandı. Ben bebegi uyutana kadar o da uyudu. Bende çok şükür kurtuldum artık dedim. Cunku bu gaz sorunu yüzünden beraber olmak istemiyorum. Cunku sürekli gazimi tutmaya çalışmaktan kaciracakmiuum korkusundan konsantre olamiyorum.
Tam bebek uyudu bende yatağın içinde iyice isindikca gaz sorunum artmaya başladı. Lavoboya gitsem kapı sesinden eşim uyanacak ve beraber olmak isteyecek gitmesem uyurken kacacak derken eşim uyandi ve diğer oda ya geçtik.
Lavaboya gidip geliyorum dedim bu arada lavabo odanin bitisigi.
Sesli filan çıkar diye kendimi kasmaktan tam anlamiyla rahatlayamadim ki zaten o esnada gaz geliyor lavaboya gidiyorum birseyi bahane ederek sanki geri kaçıyor.
Neyse ilişki esnasında çok sikistikca yok bebek uyandı bakip geliyorum yok susadim falan filan diye iki üç kere odadan çıktım ama ciktigimda yapamadım.
Sonra o esnada eşim arkamda duruyordu (çok özür dileyerek yazıyorum başka türlü anlatmamin imkanı yok cunku) kalcami elleriyle oksarken kalcamı yani popomu iki yana doğru çekti yer yarilsada içine girsem o esnada fissss bir ses geldi ama farketmedi yine aynı şeyi yaptı bu sefer ikincisi.
Benim beynimden aşağı kaynar sular döküldü.
Çocuk ağlıyor diye hemen kalktim tabi ağlama sesi yok. Esimde aglamıyor gel dedi. Ama o da duydu o sesi.
Sonra benim modum düştü tabi.
Neyse devam edecektik ben üstte kendimi daha iyi kontrol edebilirim diye düşündüm. Bu seferde vajinadan gaz çıktı.
Ben normal doğum yaptım. Dogumlardan sonra eskiye nazaran genisleme oldu. Vajinadan çıkan sesi buna bağlıyorum.
Ama sanırım eşim onu gaz çıkarttım sandı çünkü duyuldu resmen.
O geceden beri konuyu hiç açmadık.
Benim en çok korktugum şeydi ve başıma geldi. Ne yapmam gerektiginj bilmiyorum. Bunun nasıl onune geçerim.
Vajinal gaz çok olmuyor ayda yılda bir. Ameliyat (daraltma) olmak istemiyorum zaten normal dogum yaptim zordu yani bir daha o acıları yaşamak istemiyorum.
Diğer gaz problemi için ayaklarimi sıcak tutuyorum yemeklere kimyon filan katiyorum ama ev gerçekten çok soğuk zaten bebek emziryirum o kazak hep açık.
Böylesin e iğrenç bir konu açtığım için özür dilerim hepinizden ama tekrar bunu yaşamak istemiyorum.
Yıldız tilbe osuruga gulenin osuruk kadar beyni yoktur demişti ama bunu eşimin yanında hemde o şekilde yasamak istemezdim 😢
nolcak yahu evlendiğiniz insanın yanında gaz çıkarmışsınız bunda sonradan konuşulacak ne var ki?

Neden bu kadar kasıyorsunuz ki bebek yapmışsınız yani yeni evli de değilsiniz eşiniz durumunuzu biliyordur sanki yeni evli gibi ne bu çekinceme sal gitsin, biz onların nelerini çekiyoruz

Eşimin babaannesi der ki: "Bir osuruk dokuz doktora bedeldir" hakkaten de öyle o gaz çıkmazsa insana dünyayı dar eder 🤭 yahu eşiniz o sizin eşler birbirinin yanında rahat olmalı gerilmeyin bu kadar çok zor durumda kaldığınızda yaparsınız bunda bir şey yok ki eşiniz de bunca yıldır sizin çabuk üşüten bir insan olduğunuzu öğrenmiştir yadırgayacağını sanmıyorum güler geçersiniz 😊 bir de bu durumdan utandığınız zaman hatırlamanız gereken şey şu: eşiniz de gaz çıkarıyor bu durum size özel değil. İnsanlık hali canım bu sağlıklı olduğunuzun göstergesi kendinize dert etmeyin bu kadar. Biraz da psikolojik etkisi olmuş sanırım birlikte olurken gelecek korkusundan vücut biriktirip patlatmış zaten insan neyden çekinse o geliyor başına. siz biraz rahat olun o zaman bu kadar gelmez 🤗

Yani konuyu geçen gördüm canım sıkıldıkça açıp okuyup gülüyorum konu sahibi affet😂durum nasıl şimdi geçtimi sıkıntın benim de çok korktuğum şeyden bir tane... Benimde yengem amcamın yanında yapmıştı yengem diyor ben tezgahın önünde duruyordum ne yaptığını unuttum o da acilmis amcam bi tane tekme atıyor poposuna bu da tutamıyor pırt diye salıyor kadın demiş tam önünde duruyordu napim yani🤣🤣🤣herkesin başına gelebilecek bir durum illaki insan duyuyor.

Salla gitsin be kardeş. Osuruk mosuruk insanlık hali. Sağlığınızla ilgili ise çaresine bakın. Sanki kocalarımız bizim yanımızda hiç osurmadılar mı? Bi zıçmadığı kalmıştı benim öküzün.

Salla gitsin be kardeş. Osuruk mosuruk insanlık hali. Sağlığınızla ilgili ise çaresine bakın. Sanki kocalarımız bizim yanımızda hiç osurmadılar mı? Bi zıçmadığı kalmıştı benim öküzün.
Benimki daha ayıkken hiç yapmadı yanımda 7 yıldır evliyiz bir kaç kerem uykusun da duydum got sağlam maşallah 🤣🤣

😁eskiden beri anı ilk evlendigimiz zsmanlar bende gaz için utanır ve korkardim kacirmaktan,bı gün uyuyacagiz o dış fırçalamaya gitti bende salon da TV izliyorum. Salon dediğim g.t kadarev di küçük ,neyse dedim sessiz çıkar o gelinceye kadar koku geçer ve WC kokusu sanat, o sessizlikte zarttttt dedi🤪🤣🤣🤣🤣🤣 neyse sonra hiç ses yok ne bende ne onda,o hala dış fircaliyor hicbi tepki vermedi,benim utanmaktan nefesim kesildi,sonraki günlerde hep isinica uyurken yapardım, sonra zaten gebe olunca ilk belirtim habiregaz di,birsegil iki değil ilkinde kusura bakma neyse şu bu gebelik ohoooo 6 senedir rahatım saliyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Yani konuyu geçen gördüm canım sıkıldıkça açıp okuyup gülüyorum konu sahibi affet😂durum nasıl şimdi geçtimi sıkıntın benim de çok korktuğum şeyden bir tane... Benimde yengem amcamın yanında yapmıştı yengem diyor ben tezgahın önünde duruyordum ne yaptığını unuttum o da acilmis amcam bi tane tekme atıyor poposuna bu da tutamıyor pırt diye salıyor kadın demiş tam önünde duruyordu napim yani🤣🤣🤣herkesin başına gelebilecek bir durum illaki insan duyuyor.
Konu sahibi yanlış hatırlamıyorsam boşanma arifesinde, artık gazdan daha büyük sıkıntıları var. Bdv de konusu vardı

Yeni üyenin ilk konusu cinsellik bölümüne açılmış demeyin. Ben burayı yıllardır takip ediyorum.
Bunu anlatacagim kimse olmadığı için sizle paylaşmak istedim.
Malum kış aylarindayiz hava çok soğuk. Ben 2 çorap patik ev ter ligi giymeme rağmen evde çok usutuyorum.
Ayaklarim biz gibi evimizde ısınmıyor zaten.
Yediklerimede dikkat etmeme rağmen kışın malesef fazla gaz oluyorum. (Çok özür dilerim)
Geçen gece yine aşırı gazım vardı.
Eşim beraber olmak istedi tam o esnada bebek uyandı. Ben bebegi uyutana kadar o da uyudu. Bende çok şükür kurtuldum artık dedim. Cunku bu gaz sorunu yüzünden beraber olmak istemiyorum. Cunku sürekli gazimi tutmaya çalışmaktan kaciracakmiuum korkusundan konsantre olamiyorum.
Tam bebek uyudu bende yatağın içinde iyice isindikca gaz sorunum artmaya başladı. Lavoboya gitsem kapı sesinden eşim uyanacak ve beraber olmak isteyecek gitmesem uyurken kacacak derken eşim uyandi ve diğer oda ya geçtik.
Lavaboya gidip geliyorum dedim bu arada lavabo odanin bitisigi.
Sesli filan çıkar diye kendimi kasmaktan tam anlamiyla rahatlayamadim ki zaten o esnada gaz geliyor lavaboya gidiyorum birseyi bahane ederek sanki geri kaçıyor.
Neyse ilişki esnasında çok sikistikca yok bebek uyandı bakip geliyorum yok susadim falan filan diye iki üç kere odadan çıktım ama ciktigimda yapamadım.
Sonra o esnada eşim arkamda duruyordu (çok özür dileyerek yazıyorum başka türlü anlatmamin imkanı yok cunku) kalcami elleriyle oksarken kalcamı yani popomu iki yana doğru çekti yer yarilsada içine girsem o esnada fissss bir ses geldi ama farketmedi yine aynı şeyi yaptı bu sefer ikincisi.
Benim beynimden aşağı kaynar sular döküldü.
Çocuk ağlıyor diye hemen kalktim tabi ağlama sesi yok. Esimde aglamıyor gel dedi. Ama o da duydu o sesi.
Sonra benim modum düştü tabi.
Neyse devam edecektik ben üstte kendimi daha iyi kontrol edebilirim diye düşündüm. Bu seferde vajinadan gaz çıktı.
Ben normal doğum yaptım. Dogumlardan sonra eskiye nazaran genisleme oldu. Vajinadan çıkan sesi buna bağlıyorum.
Ama sanırım eşim onu gaz çıkarttım sandı çünkü duyuldu resmen.
O geceden beri konuyu hiç açmadık.
Benim en çok korktugum şeydi ve başıma geldi. Ne yapmam gerektiginj bilmiyorum. Bunun nasıl onune geçerim.
Vajinal gaz çok olmuyor ayda yılda bir. Ameliyat (daraltma) olmak istemiyorum zaten normal dogum yaptim zordu yani bir daha o acıları yaşamak istemiyorum.
Diğer gaz problemi için ayaklarimi sıcak tutuyorum yemeklere kimyon filan katiyorum ama ev gerçekten çok soğuk zaten bebek emziryirum o kazak hep açık.
Böylesin e iğrenç bir konu açtığım için özür dilerim hepinizden ama tekrar bunu yaşamak istemiyorum.
Yıldız tilbe osuruga gulenin osuruk kadar beyni yoktur demişti ama bunu eşimin yanında hemde o şekilde yasamak istemezdim 😢
Ay çok tatlısınız 😁

offf gülmekten karnıma ağrılar girdi konuyu ve yorumları okuyunca 😂😂 uzun zamandır böylesine kahkaha attığımı hatırlamıyorum iyi geldi 😂😂😂😂😂

Allah affetsin şu sahne zihnimde istemsizce canlandı. Hele ki fıssss. Yani zart zurt olsa kokusuz olur, fıslı osuruk kokar bir de ya.

tuvalette gazı cıkarıp cıkarıp içeriden jartiyerle çıkması peki 😂 bu da olay bi sahne cidden 😂ayy valla kadının kaçırmamak için verdiği mücadeleye mi gülsem adamın tek hamlede fısslatmasına mı gülsem ay ölüyorum 😂😂😂

Bağırsaklarınızla alakalı bir sorun var sanırım. İritabl bağırsak sendromu bile olabilir. Doktor'a görünseniz? Üşütmekle alakalı olduğunu hiç sanmıyorum ben. Sindirimi kolay şeyler tüketin. Süt içmeyin hatta süt ürünleri tüketmeyin. Gluten, kafein, baklagiller, acı ve kızartmalı yiyecekler tüketmeyin. Kısacası bir süre sebze ağırlıklı ve protein ağırlıklı beslenin. Size "yaramayan" bir şeyler tületiyorsunuz bence. Nefes egzersizleri yapın; normalden daha fazla hava yutuyor olabilirsiniz.

X