Sevmeyen birisini karşılıksız sevmek

Karşılıksız sevmek diyince platonik durumlar var sandım, o bir noktaya kadar normal ama senin durumun bu değil. Seninki cidden cidden rezillik. Seni sevmeyen bir adama kendini kullandırıyorsun, üstüne adam yanında arkadaşına yazıyor. Güzel değilsin de değilsin yapma Allah aşkına, güzel olmayınca insan olunmuyor mu? İnsan insandır kardeşim, her insan eşit derecede saygıyı hak eder. Adamın sana hiçbir saygısı yok, yanında başkalarına aleni yazıyor hiç mi gurununa dokunmuyor? Bir an önce özsaygı ve gurur edinmeni dilerim. Bu işi hemen bitimelisin. Güzel değilsen değersizsin gibi aptalca fikri de kafandan at, herkes eşit derecede değerli ve insan.

Kızlar tüm mesajları okudum ve o kadar iyi geldi ki. Psikoloğuma anlattığımda o asla bu şekilde cevap vermiyor. :) Hep benim duygu ve düşüncelerim üzerine yoğunlaşıyoruz ve olayda neden o şekilde tepki verdiğimi, altında yatan sebepleri araştırıyoruz. Kesinlikle iyi geliyor bu arada ama beni yönlendirici hiçbir konuşma yapmadığı için gerçek düşünmeleri ne onu bilmiyorum.
Yazdıklarınız bana çok iyi geldi. Eve geçtiğimde hepinize ayrı ayrı cevap vermek istiyorum

Zaten terapi boyle bir sey. Bir psikolog yonlendirme yapmaz, terapinin amaci tam da anlattiginiz sey, iyi bir psikologunuz varmis :) Yoksa arkadas dedikodusundan farkli bir iliski olmazdi.

Bu arada ben olsam gerekirse acidan kivranir butun iliskimi keserdim o kisiyle. Kimse ask acisindan olmez, ama bu kisiyle gecirdiginiz dakikaya bile yazik.

Bir söz vardı: " Sen kendini nasıl görürsen herkes seni öyle görür. "
Seni yok sayan bir adam için kendinden daha fazla taviz verme. Bu adam bir gün mutlaka seni terk edecek. O zaman canın daha çok yanacak. Kendi kararın olsun bu. Seni sevmeye değer bulmuyorum de ve önüne bak.

Herkese merhaba, hiçbir arkadaşıma anlatamadığım durumu size açmak, sizden fikir almak istedim. İlk önce kendimi anlatayım arkadaşlarım arasında çok da güzel olmayan biriyim, fiziksel olarak kendimi ben de pek beğenmiyorum. 7 ay önce birisi ile flört etmeye başladım. Başlangıçta çok iyiydi. İyi hissediyordum ama ucu açık ilişki istedi. Yani sevgili değiliz kesinlikle sadece flört ediyoruz. Birlikte vakit geçiriyoruz, bir iki öpüşme, dokunma da oldu başlangıçta daha sonra ilerledi durum. Mutluydum da. Beni güzel hissettiriyordu. Sevgi yoktu diye düşünüyordum ama sonra benim için durum değişti tabi. Ben sevmeye başladım, onu düşünür durur oldum hep. Sevdim, kıskandım. En sonunda geçen haftalarda açıldım. Ben seni seviyorum dedim. Keşke sevmeseydin dedi ama ilişkiye devam etti. Bu ilişki başlangıçta beni daha iyi noktaya getirdi, özgüven verdi, kendimi sevmemi sağladı. Ama şu an tam tersi hissettiriyor. Beni sevmeyen birine karşılıksız ilgi duyuyorum. Mesaj attım mesajıma cevap dahi vermedi. Asla da cevap vermez. Ama o ne zaman buluşmak istese ben hemen atlıyorum, tamam buluşalım diye. Sevdiğimi anladığımdan beri psikoloğa gidiyorum. Beni sevmeyen, değer vermeyen birine neden ilgi duyuyorum diye. Kendisi bir çok kişi ile görüşüyor hatta yanımda arkadaşıma bile yazdı. Sessiz kaldım.
Psikologumun dediği sen onu sevmiyorsun onun yaşattığı duyguları seviyorsun. Büyük ihtimalle bu doğru. İlişkimizi anlattığımda hep yaşadığım güzel hisleri düşünüyorum onu değil. Her şey tamam ama keşke bana mesaj atsa diyorum, beni asla takmıyor. Bunu bile bile hala ona yazmam beni çok üzüyor. Beni asla sevmeyecek, değer vermeyen ve vermeyecek kişiyi düşünüyorum.
Beni kendime getirmeniz lazım, bu acı ne zaman biter, ne zaman kendime gelirim, içinizde karşılıksız seven birileri var mı? Nasıl atlatmam lazım? Bazen her şeyi bu şekilde anlatayım ve biterse bitsin zaten ortada bir ilişki yok diye düşünüyorum ama onu görememe düşüncesi bile beni ağlatıyor.
Bu da benim derdim Allah başka büyük dert vermesin tabi ama lütfen konumu taşımayın. Çok yalnız hissediyorum ve hiçbir arkadaşıma açık ilişki yaşadığımı anlatmadım, anlatamadım.
Mutlu olmak sadece birinin seni sevmesiylemi oluyor? Önce kendini sev deyer ve ve hiç kimse yokken de mutlu olmayı basar.o seni sevmiyo deyer vermiyo onun yasatdigi güzel şeylerde kafasına deysin.

Herkese merhaba, hiçbir arkadaşıma anlatamadığım durumu size açmak, sizden fikir almak istedim. İlk önce kendimi anlatayım arkadaşlarım arasında çok da güzel olmayan biriyim, fiziksel olarak kendimi ben de pek beğenmiyorum. 7 ay önce birisi ile flört etmeye başladım. Başlangıçta çok iyiydi. İyi hissediyordum ama ucu açık ilişki istedi. Yani sevgili değiliz kesinlikle sadece flört ediyoruz. Birlikte vakit geçiriyoruz, bir iki öpüşme, dokunma da oldu başlangıçta daha sonra ilerledi durum. Mutluydum da. Beni güzel hissettiriyordu. Sevgi yoktu diye düşünüyordum ama sonra benim için durum değişti tabi. Ben sevmeye başladım, onu düşünür durur oldum hep. Sevdim, kıskandım. En sonunda geçen haftalarda açıldım. Ben seni seviyorum dedim. Keşke sevmeseydin dedi ama ilişkiye devam etti. Bu ilişki başlangıçta beni daha iyi noktaya getirdi, özgüven verdi, kendimi sevmemi sağladı. Ama şu an tam tersi hissettiriyor. Beni sevmeyen birine karşılıksız ilgi duyuyorum. Mesaj attım mesajıma cevap dahi vermedi. Asla da cevap vermez. Ama o ne zaman buluşmak istese ben hemen atlıyorum, tamam buluşalım diye. Sevdiğimi anladığımdan beri psikoloğa gidiyorum. Beni sevmeyen, değer vermeyen birine neden ilgi duyuyorum diye. Kendisi bir çok kişi ile görüşüyor hatta yanımda arkadaşıma bile yazdı. Sessiz kaldım.
Psikologumun dediği sen onu sevmiyorsun onun yaşattığı duyguları seviyorsun. Büyük ihtimalle bu doğru. İlişkimizi anlattığımda hep yaşadığım güzel hisleri düşünüyorum onu değil. Her şey tamam ama keşke bana mesaj atsa diyorum, beni asla takmıyor. Bunu bile bile hala ona yazmam beni çok üzüyor. Beni asla sevmeyecek, değer vermeyen ve vermeyecek kişiyi düşünüyorum.
Beni kendime getirmeniz lazım, bu acı ne zaman biter, ne zaman kendime gelirim, içinizde karşılıksız seven birileri var mı? Nasıl atlatmam lazım? Bazen her şeyi bu şekilde anlatayım ve biterse bitsin zaten ortada bir ilişki yok diye düşünüyorum ama onu görememe düşüncesi bile beni ağlatıyor.
Bu da benim derdim Allah başka büyük dert vermesin tabi ama lütfen konumu taşımayın. Çok yalnız hissediyorum ve hiçbir arkadaşıma açık ilişki yaşadığımı anlatmadım, anlatamadım.

Psikoloğa giderek en iyi adimi atmışsınız zaten. O belirsizlik o sevilmemek o bir gün aynı sevilme beğenilme hissini yaşarım umudu kendini ondan aşağı görmek onun beğenisi ve onayı için acı çekmek. Bunları ben de yaşadım geçmişte ama aşılıyor ya. Yarın ertesi gün ismi bile hatirinizda kalmayacak. Ama terapiye devam edin 😊

Psikoloğa giderek en iyi adimi atmışsınız zaten. O belirsizlik o sevilmemek o bir gün aynı sevilme beğenilme hissini yaşarım umudu kendini ondan aşağı görmek onun beğenisi ve onayı için acı çekmek. Bunları ben de yaşadım geçmişte ama aşılıyor ya. Yarın ertesi gün ismi bile hatirinizda kalmayacak. Ama terapiye devam edin 😊

Tamamen kesin ilişkinizi sonra da arkadaşlarınızla planlar yapın güzel bir şeyler yapın gezin eğlenin güzel vakit geçirmeye çalışın keyfinize bakın.

Ama sizinki sadece kendinizi kullandirmak ve degersizlestirmek :KK43: sevilme yada yakinlasma bir erkekle iliski ihtiyaci duyuyosunuz ve o sevmesede bir sekilde bu duygular tatmin oluyor ama gerek yok sizi sevecek birileri elbet cikar birakin bu adami

Kendinizi sevip önemsedikçe kendinizi değerli hissettikçe ona olan hislerinizin sevgi olmadığını anlayacaksınız .
Yaşınızın da genç olduğunu düşünüyorum. Zaman,hayat.. Asla birini kendinizden çok sevmemeyi öğretiyor insana.

Yalnız bu açık ilişki değil, açık ilişki türünü ben çok severim. Kimse kimseye hesap vermez, kimse kimseyi ezmez, birlikte güzel vakit geçirilir sadece. Duygularınızı yönetmeyi öğrenin. Aşkından ölseniz egilmeyin.

Fuckbuddy'liğin bile bir onuru vardır, adam onu bile çiğnemiş. Seviştiğin kadının arkadaşına yürümek nasıl bir abazalıktır, öküzlüktür, hem de kadının yanında? Gençliğimizde biz de "bana bağlanma" diyen ıssız adam triplerindeki mahmut abilerle karşılaştık, aşık da olduk / olduğumuzu sandık, sonra anladık ki hissettiğimiz aşk değil hırs. Ben bunu kendime aşık ederim hırsı tamamen. Beni nasıl görmez, bana nasıl bağlanmaz hırsı. Çözüm çok basit. Her yerden engelleyip içinizde sönmesini beklemek. Görüşmeye devam ettikçe daha da rezilleşebilir durum. İyice boka batarsın hiç çıkamazsın. Böyle bir arkadaşım vardı, ayrıl ayrıl dememize rağmen bırakmadı adamı. Adam en son başka bir kadınla nişanlanıp gecesine arkadaşıma geldi sevişmeye. Kadınlara zerre saygısı olmayan, sırf meta olarak gören, azınca aklına gelen aklı çükünde heriflere bok gibi davranmak lazım. Mesajlarına cevap vermemesi bile ne kadar büyük saygısızlık. Aklına çükü düşünce arayan ama bir mesajına bile cevap vermekten aciz, çükü var diye kendini bir bok sanan bir mal işte. Ay ne çok çük dedim =))))

Adama hiçbir şey demeye hakkımız yok çünkü en başından dürüst ve net olmuş. Muhtemelen rahat yaşayan, bağlanmaktan ya korkan ya da gereksiz bulan bir tip. Asla değişmez asla. O yüzden kendine gel ve vazgeç. Aşık olmasan doyasıya yaşa derdim ama sen aşıksın ve bu ilişki devam ettikçe sana daha çok zarar verecek.

Adam evli de imkansız bir aşka tutulmuş gibi geldin bana
Hayır tabiki sadece ciddi ilişki isteyen biri değil. Başlangıçta bu benim için sorun değildi. Sadece bu ilişki sonucu ben onu sevdim veya sevdiğimi sanıyorum, o sevmiyor. İlerde o da başka birini sever, ciddi düşünür bilemem ama şu an para kazanmak ve birileri ile takılmak önceliği

Adam evli de imkansız bir aşka tutulmuş gibi geldin bana
Hayır tabiki sadece ciddi ilişki isteyen biri değil. Başlangıçta bu benim için sorun değildi. Sadece bu ilişki sonucu ben onu sevdim veya sevdiğimi sanıyorum, o sevmiyor. İlerde o da başka birini sever, ciddi düşünür bilemem ama şu an para kazanmak ve

X