sezeryan dogum

mehtapacar4425

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
2
0
31
Merhaba aranızda yeniyim sezeryan doğum istiyorum ama daha doktorumla konusmadm özel hastaneye gidiyorum sizce isteğe göre yaparmi çünkü aşırı derecede doğum korkum var yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba aranızda yeniyim sezeryan doğum istiyorum ama daha doktorumla konusmadm özel hastaneye gidiyorum sizce isteğe göre yaparmi çünkü aşırı derecede doğum korkum var yardımcı olursanız çok sevinirim
Benimde sezaryen oldu ama bebeğim kaka yaptığı için
Istege göre yapıyorlar özel de de peşin hüküm vermeyin derim hastanede eğitim veren hemşirelerin seanslarina katılım derim

bence sezeryandan önce normal dogum korkunuzu yenmeye çalışın. zaten dogum son anda belli olan bişey. bakarsınız mecburi sezeryan gerekir. Hayırlısı ne ise o olsun . ne kadar var doguma

Öncelik tabi ki normal Doğum ama kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız sezeryan Doğum da müthiş bir tecrübe. Doktor sizin psikolojinizi anlayınca kabul edecektir. Ben de mecburi sezeryan oldum son güne kadar normal dendi normal doğuramadığım için baya üzülmüştüm hatta.

X