sezeryan ile doğum yapanlar doğum anında kaç kilo gidiyor ?

Makbussss

BT: 1.11.2018 BK: 62,6 GK: 60 HK: 55
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
1.580
2.110
33
sezeryan ile doğum yapanlar doğum anında kaç kilo gidiyor ?

oğlum 3. 180 g doğdu eve geldiğimde 3 kilo gitmişti ve benden çook fazla su geldi 3 kilo gittiğini görünce ciddi ciddi içerde bşy unuttuklarından korktum ama sonraki 20 gün içinde 11 kilo verdm oğlum şu an 5. aya girdi emziriyorum ve verdiğim kiloları geri almaya başladım çok acıkıyorum işe başlayınca veririm umarım

Ben toplamda 14 kilo almistim hamileligimde. Bebegim 2890 gr dogdu (1 ay erken ) Dogumdan hemen sonra tartilamadim ama 5 gun sonrasinda 9 kilom gitmisti bile.. suan 2 aylik olduk benim 3 kilo fazlam var.. ama korkuyorum çünkü emziriyorum istahim cok acildiii.. zellikle de tatli seyler cekio canim..

canım toplamda 10 kilo aldım.çocuk 3560 doğdu.2 gün hastanede yattım.eve
geldiğimde 6 kilo gitmişti.geriye kalan 4 kilonun 2 kilosu 3 ay sonra gitti.sonraki 3 aydada 2 kilo gitti.
yanlız sezeryan sonrası vücutta şişlik oldu.herkeste oldu mu bilmiyorum.ayak bileklerim bacaklarım
hamileyken bile şişmemişti.o yüzden geriye 4 kilo kaldı dedim ya sanki 4 kilo değil daha fazla kalmış gibiydi.
tam 3 ay sonra şişlikler kendiliğinden indi.o zaman normale döndüm.
birde hamilelikte çok kilo alanlar daha hızlı veriyor haliyle.
önemli olan emzirirken kilo almamak.süt yapsın diye yapmayan şeyleride yeme sakın.
diğer türlü 10 değil 20-30 kilo da alsan hemen verirsin.

Ben toplamda 14 kilo almistim hamileligimde. Bebegim 2890 gr dogdu (1 ay erken ) Dogumdan hemen sonra tartilamadim ama 5 gun sonrasinda 9 kilom gitmisti bile.. suan 2 aylik olduk benim 3 kilo fazlam var.. ama korkuyorum çünkü emziriyorum istahim cok acildiii.. zellikle de tatli seyler cekio canim..
ben o tatlı şeyler yüzünden verdiğim kiloları geri alıyorum 11 kilo vermiştim 1 kilo almışım diyete girdm 2 gündür tatlı yok beyaz ekmek zaten 1 aydr yemiyorum çok şişko hissediyorum

ben o tatlı şeyler yüzünden verdiğim kiloları geri alıyorum 11 kilo vermiştim 1 kilo almışım diyete girdm 2 gündür tatlı yok beyaz ekmek zaten 1 aydr yemiyorum çok şişko hissediyorum

Oyle oluyo.. evde tatli abur cubur ne varsa araniyorum ki yiyim diye.. ama Allah tan evden cok yok oyle seyler cunku hamilelikte o tarz seylerden hem sogumustum hem de isteyerek uzak durmustum. E esim de yemiyo zaten.. markete gidince de tutuyorum kendimi almamak icin... ne zamana kadar acaba devam eder bu istah patlamasi..

Oyle oluyo.. evde tatli abur cubur ne varsa araniyorum ki yiyim diye.. ama Allah tan evden cok yok oyle seyler cunku hamilelikte o tarz seylerden hem sogumustum hem de isteyerek uzak durmustum. E esim de yemiyo zaten.. markete gidince de tutuyorum kendimi almamak icin... ne zamana kadar acaba devam eder bu istah patlamasi..
emzirdiğimiz sürece galiba:KK43:

toplamda 6 kilo aldım 36.5 hafta ve 2730 gram oğlum dunyaya geldi 2. gün tartıldıgımda 4 kilo gitmişti.

82 den sonra tartılmamıştım eminim 85i geçmişimdir yani. Haftada bir iki kilo almaya başlamıştım. Eve geldiğimde 76 kiloydum bir hafta içinde 68e düştüm sonra kilo aldım 72 oldum artık dikkat ediyorum 69 um.

59 kiloyla hamile kaldim 22kilo alip 81 le doguma girdm. Eve geldiginde 75.5 kiloydum bebegim 4kilo dogdu. 1hafta icinde 7 kilo daha verdim

ben her ıkı sezeryan doğumumda 6 kılo aldım. doğumdan sonra 8-9 kılo verdım. ama benım çocuklar emmedıgı ıcın ben bol su ıcerek zayıfladım

65 kiloyla hamile kalmıştım 78 kilo ile doğuma gittim eve geldiğimde 70 kiloydum kızım da 3100 gr doğdu. Şimdi diyete başladım 68 oldum daha basindayim ama kararliyim hepsini vericiim

Ben 51 ile hamile kaldm 71 ile doğuma girdim sezeryanden sonra 65.5 geldm suan 35 günlüğuz 59 kiloyum inşallah dahada gider

ben toplam da 18 kilo aldım 81 kilo ile doğuma girdim.
Doğumdan sonraki 5.günde kontrolüm vardı tartıldım ve yalnız 5 kilom gitmişti
40 ımda kontrole gittiğimde 69 kiloydum
şuan 67 kiloyum ve veremiyorum :KK43:

Umarım ya aynaya baktıkça moralim bozuluyor tam diyeti girdim diyorummm hooopp hakim olamıyorum kendime:KK43:

X