Shortamericano'nun Gardrobu :) Haydi kızlar bir göz atın ...

!!!!Çok Uygun Fiyata Renkli Çerçeveli Güneş Gözlükleri !!!!

1 - VOGUE marka çok az kullanılmış çerçevesi kırmızı beyaz çok şık yazlık kemik gözlük piyasa fiyatının çok çok altında satıyorum - 50 TL

2 - MANGO marka hiç kullanılmamış mint yeşili metal çerçeveli gözlük - 20 TL

3 - MANGO marka çok az kullanılmış kırmızı metal çerçeveli gözlük - 20 TL

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396746055.849644.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396746076.338295.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396746101.420984.jpg

Siyah oxford ayakkabı
Gri topuklu çizme
Sarı fosforlu babet
Siyah beyaz oxford ayakkabı
Açık yeşil babet
Kırmızı fiyonklu topuklu ayakkabı
Çok tatlı 2 üyeye satılmıştır...
Teşekkürler kızlaaaar gösterdiğiniz ilgiye...öpüyoruuum siziii :)

Siyah oxford ayakkabı
Gri topuklu çizme
Sarı fosforlu babet
Siyah beyaz oxford ayakkabı
Açık yeşil babet
Kırmızı fiyonklu topuklu ayakkabı
Çok tatlı 2 üyeye satılmıştır...
Teşekkürler kızlaaaar gösterdiğiniz ilgiye...öpüyoruuum siziii :)

Canım arkadasım ürünlerim geldi siperler emin ol yepyeniler hatta bir arkadasım şirket niye çizmeyi farklı bir markanın kutusuyla yollamış dedi :KK9: o derece yani Oxford siyah ayakkabı ayağıma büyük geldi ama diger arkadas hemen talip oldu megersem cok iyi bir markaymis :KK1: ne kadar cahilmisim dedim ilgin,nezaketin ve sabrın icin cok ama cok tesekkur ediyorum emin ol aldığıma zerre kadar pişman olmayacağım bir alisveristi seviliyorsun canım optummm:KK16:

Canım arkadasım ürünlerim geldi siperler emin ol yepyeniler hatta bir arkadasım şirket niye çizmeyi farklı bir markanın kutusuyla yollamış dedi :KK9: o derece yani Oxford siyah ayakkabı ayağıma büyük geldi ama diger arkadas hemen talip oldu megersem cok iyi bir markaymis :KK1: ne kadar cahilmisim dedim ilgin,nezaketin ve sabrın icin cok ama cok tesekkur ediyorum emin ol aldığıma zerre kadar pişman olmayacağım bir alisveristi seviliyorsun canım optummm:KK16:

Canım benim valla benim için bu alışverişten öte oldu çok tatlı bir arkadaş kazandım :)düşüncelerimiz inan karşılıklı :) bende samimiyetin,iyi niyetin için çok çok teşekkür ederim kendine iyi bak tekrar görüşmek çok çok öpüyoruz seni :KK66:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

meleğim bunlar duruyor mu?ben 37 numara giyiyorum kalıbı nasıl acaba?

Canım kusura bakma biraz geç gördüm msjını çizmenin kalıbı çok geniş değil ıyar mı uymaz mı tam olarak bilemiyorum ayağın ince yapılıysa olabilir ikiside duruyor canım :KK66:

çizik yok demi.benimde gözlüğüm var artık ya süper.

Yok cnm zaten çok az kullandım :KK66:
Ptt kargo ile göndereyim istersen kargo ücreti daha uygun oluyormuş hesap numaramı özelden yolluyorum şimdi sende bana adresini yolla istersen yarın halledelim :)

ablam ben yolladım adresi seni bekliyorum.:KK52::KK54:

Maşalllaaahhh bu ne hız :)
Ben bulup yazana kadar yollamışsın bile bende şimdi yolladım tatlım yarın yollayonca bana bi msj atarsan sevinirim cnm bende gönderim yaptığımda kargo takip numarasını yollarım sana canıımcıımm :KK66:

X