Şiddet.. Özellikle Avukatlar bakabilir misiniz

Nasil ögretmen mis o yere batasica oha ya okurken ben burda bittim bunlari yasayan siz Allah yardimciniz olsun

Zamanında sizi döven adamla nasıl koklaştıysanız bu seferki dayağınızdan sonra da öyle koklaşırsınız. Gören de zanneder ki tek celsede boşanacak da salgın var diye yapamıyor. Kendinizi kandırmayın nolur, virus olmasa başka bi bahane bulup yine şikayet etmeyecek yine boşanmayacaktınız. Boşayacak adam ilk tokatta boşar.

Zaten travma geçirmiş birisine, iki destek görmek isteyen birisine acımasızca yüklenilmesine kızdım.

Adamin öfke kontrolü yok. Ya bosanacaksiniz, ya suyuna gideceksiniz. Bosanip evden gidecekseniz su anda evden cikamayacaginiz icin bekleyin, ama kendisiyle muhatap olmayin. Belki dediginiz gibi kendi gider ama sanmiyorum.
Keske olay oldugu an polisi arasaydiniz

Aramadığım için çok pişmanım. O an hiç aklıma gelmedi bu hastalık olayı biraz düzelsin boşanmak istediğimi söyleyeceğim. O zmna kadar da tek bi kelime konuşmayacağım onunla

kımsenın cocuklara bunu yasatmaya hakkı yok sızde kendınıze bu zulmu hak gormeyın
meslegım var dıyorsunuz hıc bır mecburıyetınız yok adama
ben olsam orda o an polıs cagırırdım sıkayetcı olurdum

Ayyy içim cız etti. Lütfen çocuklarınıza bu anı yasatmayın tekrar çıkartın hayatınızdan bu adamı

Yani hastalık dışarıda kol geziyor..Kadın şiddete uğramış 10 aylk çocuk varken nereye hastaneye gidip darp raporu alacak. En gözü kara insan bile şu hastalıkta sırf çocukları için gidemez.
Keşke polisi arasaydı ama korkmuş şaşırmış ne yapacağını bilememiş olarak görüyorum .
Halinize çok çok üzüldüm Allah yardimciniz olsun. Böyle zamanda bi durum olmasaydı kızardım cesaretli Olun drdim.

Böyle ana kuzusu adamlar aile kursalar bile bi ane babacı oluyorlar. İnsanın hanımı geçimsjz bile olsa önce aile huzuRunu dusunecek kapasite olmalı erkekte.

Bu olaylar geçince haddini bildirin . Bol bol delil toplayın ve birdaha şiddet olursa mutlaka polisi arayın.

Ben gidemeyisinizin şu konjonktürle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bosanmayacaksiniz. Bu diyardan gidemediginize göre bu deveyi gudeceksiniz. O yuzden kavgada elinizi kolunuzu vurmayin saga sola. Karsi tarafi delirtecek laflar etmeyin. Kendinizi durduk yere dovdurmeyin. Az akıllı davranın. Tamam hakkı yok adam delinin teki siz de üstünüze cekmeyiverin. Bildiğinizi okuyun ama tartışmaya girmeyin. Daha sessiz ve sinsi olun. Gidecek imkaniniz yoksa gereksiz delikanli tavirlara girmeyin.

Allah yardımcınız olsun. Yazdıklarınızdan ne kadar çaresiz kaldığınızı anladım. Yargılamıyorum. 2 çocuğumun önünde evire çevire dayak yesem aklıma ne polisi aramak ne camı açıp bağırmak gelir.
Bence ailenizin yanına gidin virüsten daha tehlikeli eşiniz (!).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…