Siddet sonrasi beklenmeyen son

Evet hanımefendi nerde kalmıştık? Hem herifin kendinden hem ailesinden o kadar lafı duyup eziyeti görüp nasıl devam ettiniz? Bunlar sizin daha evvel boşanmanızı yüzünüze çarpıp durdular, oğulları bunun için aldatacakmış da sizin de sesiniz çıkmayacakmış. Değerli oğulları hapse girince melek olmuşlar ama o da kısa sürmüş anlaşılan.

sizden korkulur ama objektif yorum isteniyor ise tüm kartları açacaksın....

Önceki konulara baktımda siz boşanmazsınız bu kadar aldatma şiddet hakaret her şey olmuş zaten defalarca konu açmışsınız.Size üzülmüyorum artık siz seçimlerinizi yaşıyorsunuz çocuğunuza çok üzüldüm.

Bir yerde bir yanlışın var, düzeltmediğin için hayat hep aynı şeyi koyuyor muhtemelen önüne. Ne diye sorma, bilmiyorum, o kadar vakıf değilim durumuna.
İşte bunu bende çözemiyorum. İlkinde hak hukuk özgürlük diye hiç ezdirmedim kendimi ama evdeki kavgadan gürültüden bıktım yıldım tiksindim.
Bunda da kavga gürültü yok aldatıyorum.
Hem kavga gürültü olmasa hem aldatılmasam ama yok illa bişey çıkıyor bu
Ben beceremiyorum galiba

Evet çok doğru tespitleriniz aynen böyle duydum önceki davaları da birleşince tutuklanma karari alınmış önlem amaçlı ve ilk duruşmaya kadar sürebilirmis bugün dava açıldı tüm evrakları gördüm e devletten ayrıca bilgi de aldım detaylı zaten bugün birimine dosyalar gönderilmiş görevden alınması kaçınılmaz durummus artık bu iş kendisi için ciddiye bindi geri dönüşü de yok kendi ifadesinde de eşim önce bana saldırdı sonra kendi kendini dövdü ben sadece bana saldırdığı tokat attığı için sırtına 2 yumruk attım demiş diğer iddiaları kabul etmemiş ama benim raporum her ne kadar düzgün alinmamis bayan doktor tarafından şahitlerim korktuğu için tanıklık yapmak istememelrrine rağmen benim beyanim dikkate alınmış raporda bulunan darbeler her ne kadar kizarikli hassasiyet sayılmış olsa da darp edildiğim yerler ve şikayet ettiğim sekil doğru kabul edilmiş çok şükür ben yalana siginmadim hiç eksik anlattım ama yalan konuşup abartmadim ve hepsi kabul edilmiş yargilama da belli haklarını kullanmaktan yoksun bırakılmasına da karar verilmiş iddianamede çok şükür
kadinin beyanı her zaman esastır ve kabul edilir. önceki suçları da üzerine eklenince ballı lokma tatlisi olmuş ve onun sonunu hazırlamış. bundan sonraki hayatinizin daha güzel ve sorunsuz geçmesini dilerim. ayrica geçmiş olsun

kadinin beyanı her zaman esastır ve kabul edilir. önceki suçları da üzerine eklenince ballı lokma tatlisi olmuş ve onun sonunu hazırlamış. bundan sonraki hayatinizin daha güzel ve sorunsuz geçmesini dilerim. ayrica geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Önceki konulara baktımda siz boşanmazsınız bu kadar aldatma şiddet hakaret her şey olmuş zaten defalarca konu açmışsınız.Size üzülmüyorum artık siz seçimlerinizi yaşıyorsunuz çocuğunuza çok üzüldüm.
Önceki konum vs yok hanimefendi siz karistiriyorsunuz ben ilk defa konu aciyorum

Bebegimin duzeni bozulur uzuluyo deyip o evde oturmaniz cok sasirtici. Adam elinde silah manyak gibi saldiriyo. Cikinca napicak? Sizi oldurse bebeginizin duzen bzulmayacak mi? Kalmayin orda. Kaybettirin izinizi

Sayın H hersey36 üyeler öyle cin ki neredeyse 10 ay önceki konunuzdan sizi yakaladılar.
Objektif yorum istiyorsanız sizden de aynı karşılığı bekliyorlar. Neden boşanmadınız yazın ki ona göre yorum yazsınlar. Size vakit ayırıp cevap yazıyorlar
Bakın ısrarla yazıyorum siz beni baska kişiyle karıştırıyorsunuz ben buraya ilk defa konu açtım ve ayrıca benzer olayları okuyup okuyup siz eskiden bu konuyla burdaydiniz diye yargılamak linclemek için buraua yorum uazmayi birakin ortalık karıştırmak konuyu saptırmak yerine konuyla ilgili ya yorumunuz varsa yazın yoksa uzak durup cevap vermeyin

Bebegimin duzeni bozulur uzuluyo deyip o evde oturmaniz cok sasirtici. Adam elinde silah manyak gibi saldiriyo. Cikinca napicak? Sizi oldurse bebeginizin duzen bzulmayacak mi? Kalmayin orda. Kaybettirin izinizi
Evet şuan bunları düşünüyorum kendime başka şehirde yeni bir hayat kurmayi düşünüyorum silahi zaten bu olay sonrasi alındı muhtemelen geri verilmeyecektir uzun süre mesleginden de olabilir

Evet şuan bunları düşünüyorum kendime başka şehirde yeni bir hayat kurmayi düşünüyorum silahi zaten bu olay sonrasi alındı muhtemelen geri verilmeyecektir uzun süre mesleginden de olabilir
Elinden herseyi alindiginda bu adami kmse zaptedemez. Oturdugunuz yerde vakit kaybetmeyin.

sizden korkulur ama objektif yorum isteniyor ise tüm kartları açacaksın....
Katibin ruhu beni başka bir konudaki kişi ile karıştırıyor ve bu kulübe üye olmadan önceden de konuları okurken böyle linclemeyi konuyu değiştirmeye çalışip faydasız yararsız münakaşaya girildiğini farketmistim şaşırmadım

Elinden herseyi alindiginda bu adami kmse zaptedemez. Oturdugunuz yerde vakit kaybetmeyin.
Evet ev bakıyorum başka sehirden dayalı döşeli ev kiralayacagim hatta eşyalarini alıp zaten tasinamam boşanma sürecinde haksız duruma düşerim diye endişeleniyorum

Katibin ruhu beni başka bir konudaki kişi ile karıştırıyor ve bu kulübe üye olmadan önceden de konuları okurken böyle linclemeyi konuyu değiştirmeye çalışip faydasız yararsız münakaşaya girildiğini farketmistim şaşırmadım
Hafendi bir kendi profilinize girin konularınıza bakın daha önce biiir sürü konu açmışsınız. Kendi profilinizde duruyor neden inkar ediyorsunuz?

41E539B0-BA3A-4763-BF59-F83C76D9DB63.jpeg

Evet ev bakıyorum başka sehirden dayalı döşeli ev kiralayacagim hatta eşyalarini alıp zaten tasinamam boşanma sürecinde haksız duruma düşerim diye endişeleniyorum
Daha onceki konularinizda bosanma asamasindan geri dondugunuzu gordum. Ustune bi de bebek olmus. Bu sefer lutfen donmeyin. Bu adamin hali hal degil allah korusun

İlk evliliği severek deli divane yaptım. demekki bende yok evlilik bana göre değil diyerek kendimi suçluyorum.
hayır sakin öyle düşünmeyin hic kendinizi suclamayin bunlardan ne ders çıkarırım diye dusunun ama geçmiş temizleme almamız gerekebilir psikolog um söyledi aksi durumda biz bu yasadiklarimizin etkisinde kalıp aynı sorunlu insanları hayatımıza çekip bela edebilirmiskz

hayır sakin öyle düşünmeyin hic kendinizi suclamayin bunlardan ne ders çıkarırım diye dusunun ama geçmiş temizleme almamız gerekebilir psikolog um söyledi aksi durumda biz bu yasadiklarimizin etkisinde kalıp aynı sorunlu insanları hayatımıza çekip bela edebilirmiskz
İşte çıkardığım ders bu zaten. Susuyorsun olmuyor konusuyorsun olmuyor. Alttan alıyorsun olmuyor hakkını arıyorsun olmuyor.
Bundanda boşanınca etrafta mutlu aile tablosu gibi gezenleri görüp imrenmek kalacak sadece bana
O geçmişi sil butonu bana çok lazım

Bakın ısrarla yazıyorum siz beni baska kişiyle karıştırıyorsunuz ben buraya ilk defa konu açtım ve ayrıca benzer olayları okuyup okuyup siz eskiden bu konuyla burdaydiniz diye yargılamak linclemek için buraua yorum uazmayi birakin ortalık karıştırmak konuyu saptırmak yerine konuyla ilgili ya yorumunuz varsa yazın yoksa uzak durup cevap vermeyin

alenen deli cesareti!
hayır öyle net yazıyor ki kendimden şüphe edip 3 kez kontrol ettim.

İşte bunu bende çözemiyorum. İlkinde hak hukuk özgürlük diye hiç ezdirmedim kendimi ama evdeki kavgadan gürültüden bıktım yıldım tiksindim.
Bunda da kavga gürültü yok aldatıyorum.
Hem kavga gürültü olmasa hem aldatılmasam ama yok illa bişey çıkıyor bu
Ben beceremiyorum galiba
Senlik bir durum yok. Erkeklerimiz kalitesiz. Kaliteli erkek çoook nadir. Her türlü alanda hem de. Hem özel hayat hem iş olarak.

X